Recenzie na Kinsta.com

01.06.2020
Recenzie hostingu 'Recenzie na Kinsta.com
0 15 мин.

Svet online obchodu je neustále sa meniacim prostredím zložitých porovnaní a predpovedí množín funkcií. Výber spoločnosti, ktorá sa použije pre vaše hostingové služby, je prvým krokom, ktorý mnohí podnikajú k tomu, aby mali online prítomnosť.


Existuje veľa možností pre nových web dizajnérov aj skúsených podnikateľov. Zdá sa, že každý deň sa objavuje nový hostiteľ so zárukami dostupnosti a zľavnenými sadzbami pripravenými na oslovenie všetkých klientov, ktorí potrebujú hostiť svoj obsah..

Aby sme to rozobrali a zamerali sme sa presne na to, čo pre vás môže každý webový hostiteľ urobiť, pozrime sa dnes na Kinsta, hostingovú spoločnosť špecializovanú na WordPress so širokou škálou plánov postavených na uspokojení vašich požiadaviek. Potreby hostenia WordPress.

Ak chcete začať, urobíme trochu úvod do spoločnosti a predstavíme vám, kto sú a čo znamenajú..

Čo je Kinsta?

Spoločnosť Kinsta, založená v roku 2013, začala túžbou stať sa najlepšou hostingovou platformou WordPress na celom svete. Tím sa skladá z veteránov vývojárov WordPress, ktorí sú odhodlaní priniesť špičkovú technológiu, rýchlosť, bezpečnosť a stabilitu do rýchlo rastúceho odvetvia..

Spoločnosť ponúka veľké množstvo plánov optimalizovaných pre WordPress; od začiatočných balíkov vhodných pre začínajúcich blogerov a fandov, až po veľké podnikateľské účty, ktoré znamenali, že veľké korporácie môžu spravovať obsahy naraz naraz.

V porovnaní s inými spoločnosťami, ktoré zvyčajne ponúkajú nejaký hosting WordPress, ale so zameraním na iné oblasti ako výklenky je ich hosting WordPress jednoducho bezkonkurenčný. Majú vynikajúce recenzie online, ako aj zoznam veľkých klientov, ako je Tripadvisor.

Celkovo je tu dosť ľahké kúpiť sa do humbuku. Kinsta sa jednoducho javí ako najlepšia voľba hands-down pre hosting WordPress. Ako už bolo povedané, vždy je dobré sa zamerať presne na to, čo vám spoločnosť môže ponúknuť.

Za týmto účelom sa teraz pozrieme na niektoré z kladov a záporov spoločnosti Kinsta. Táto spoločnosť musí toho veľa ponúknuť a na webe o nich veľa zvukov (dobrých aj zlých). Aby sme sa dostali do toho, čo potrebujeme vedieť, aby sme sa mohli rozhodnúť, začneme s niektorými výhodami, ktoré Kinsta musí ponúknuť.

Výhody a nevýhody hostingu Kinsta

V nasledujúcom ukážem výhody a nevýhody Kinsty.

Výhody Kinsta

Kinsta má širokú škálu výhod vrátane:

 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí. Kinsta ponúka vrátenie peňazí, ak zrušíte svoje hostingové služby do 30 dní. S týmito zárukami je vždy nejaký drobný výtlačok, preto je dobré sa na to pozrieť ich webové stránky a presvedčte sa sami, či dostanete to, za čo ste vyjednali. Samotná záruka je pomerne štandardná, pokiaľ ide o webhostingové spoločnosti, ale môže byť príjemná pre klientov, ktorí chcú minimalizovať svoje riziko.
 • Žiadne zníženie triedy alebo vylepšenie pokuty. Spoločnosť Kinsta vám nebude penalizovať dodatočnými poplatkami za to, že zmeníte názor na to, čo chcete v rámci svojho plánu. Ak upgradujete na vyššiu verziu, ako aj na nižšiu verziu, okrem skutočného rozdielu medzi týmito dvoma programami nevzniknú žiadne ďalšie poplatky ani náklady. Je to pekné, pretože mnoho spoločností sa môže dostať do zvyku dráždiť s malými poplatkami za všetko, čo ich zákazníci robia.
 • 2 bezplatné mesiace zahrnuté do ročných plánov. Keď sa zaregistrujete na ročný plán, a nie na mesačný plán, dostanete dva bezplatné mesiace hostenia WordPress zadarmo. Spolu so zľavnenými sadzbami, ktoré ponúkajú s dlhšími záväzkami, je to veľmi príjemná funkcia, najmä pre ľudí, ktorí chcú ušetriť nejaké peniaze a pritom stále získavajú vysoko kvalitný hosting WordPress..
 • Žiadne zmluvy na dobu určitú. Kinsta neobmedzuje svoje plány časovými obdobiami. Je to vynikajúca funkcia pre ľudí s nestabilnými obchodnými modelmi, častými migráciami z webových stránok a vybranými klientmi. Vedieť, že môžete získať zmluvu s menšou námahou, je vždy požehnaním, keď máte lepšie veci na starosti. Toto je obzvlášť pohodlný faktor, keď uvažujete o výkonných funkciách a technológiách, ktoré prichádzajú spolu s hostingom WordPress spoločnosti Kinsta.
 • Pomerné náhrady. Keď dostanete vrátenie od spoločnosti Kinsta, vrátia sa podľa toho, aby vám neboli vrátené náhrady za už poskytnuté služby. Ak ste dostali hosting iba na časť výplatnej lehoty, bude vám účtovaná alebo refundovaná iba suma, ktorú ste zaplatili, a nie skrátená do väčšieho plateného pigeonhole. Opäť platí, že je to pekný výhoda pre tých, ktorí majú pocit, že v určitom okamihu môžu vyžadovať vrátenie peňazí.
 • Denné zálohy. Hosting Kinsta WordPress spravuje denné zálohy svojho obsahu, takže nikdy nestratíte žiadne dôležité veci, ktoré sa dejú na vašom webe. Mnoho ďalších hostingových spoločností WordPress poskytuje zálohy menej často alebo iba so špecifickými plánmi, ale hosting Kinsta WordPress zahŕňa zálohy so všetkými ich plánmi. To znamená, že sa už nikdy nemusíte obávať straty veľkého množstva údajov.
 • Pracovné prostredie. Spoločnosť Kinsta poskytuje plánovacie prostredia. To vám umožní vidieť a otestovať zmeny na vašom webe pred jeho uvedením na trh a uistiť sa, že máte presne ten druh online prítomnosti, ktorý vaša firma potrebuje. Mnoho ďalších webových hostiteľov opäť poskytuje podobné funkcie predstavenia, je však dobré, aby boli zahrnuté do všetkých svojich plánov ako bezplatná funkcia. To znamená, že bez ohľadu na to, s akou mierou služby idete, získate výhody plynúce z postupovacieho prostredia. Je to jeden z mnohých spôsobov, ktorým Kinsta ukazuje, že ich zaujímajú.
 • Killer WordPress optimalizácia. Kinsta má k dispozícii niektoré z najlepších hostingových serverov WordPress, so štatistikami dostupnosti zabijakov a najmodernejším hardvérom optimalizovaným tak, aby na vaše webové stránky WordPress priniesol rýchlosť zlomu. Ich zákaznícke recenzie a názory na ich výkon sú zvyčajne žiariace v tejto kategórii. Mám sklon veriť masám, keď mi hovoria, že hostiteľ má úžasný výkon. Zdá sa, že niektorí ľudia mali problémy s malým množstvom prestojov, zdá sa však, že sú skôr výnimkou ako pravidlom.
 • Pekný informačný panel. Aj keď sa zdá, že spoločnosť Kinsta nepoužíva priemyselné štandardné rozhranie cPanel, ich používateľské rozhranie je veľmi intuitívne a má k dispozícii všetky informácie a nástroje, ktoré by chcel akýkoľvek vývojár webu. Aj keď sa po zoznámení s týmto rozhraním nebudete učiť akýmkoľvek priemyselným štandardom, všimnete si, že jeho vlastnosti a zjednodušený vzhľad ho robia veľmi schopným rozhraním, napriek tomu.

Ako vidíte, o Kinste je veľa vecí, pretože tam majú pravdepodobne najsilnejší hosting WordPress. Aj keď sa ich plány môžu zdať trochu drahšie v porovnaní so základnými plánmi zdieľaného hostenia ponúkanými niektorými inými webovými stránkami, ceny sú v skutočnosti veľmi konkurenčné v porovnaní s inými plánmi cloudu a vyhradeného hostingu. Okrem toho, podľa ich názoru ich výkonné sady technológií a funkcií stojí za to trochu navyše.

Ak sa rozhodnete pre spoločnosť Kinsta, existuje niekoľko nevýhod, ktoré by ste si mali byť vedomé skôr, ako pôjdete položiť peniaze na plán 600 dolárov. Ak sa rozhodnete, že ich špecializovaný hosting WordPress má to, čo hľadáte, mali by ste sa pozrieť na niektoré z týchto nevýhod a zistiť, či sa nerozhodnú alebo nezrušia vaše rozhodnutie ísť s Kinsta..

Nevýhody Kinsta

Existuje veľa dobrých vecí, ktoré vám v Kinste vyprší, ak sa rozhodnete ísť so svojimi službami. Ako už bolo povedané, žiadna spoločnosť nie je dokonalá a vždy existujú oblasti, v ktorých sa hostiteľ môže vylepšiť. Aj keď má spoločnosť Kinsta tendenciu dobre napredovať aj v podnikových a zákazníckych recenziách, existuje niekoľko spoločných oblastí krátkeho poklesu, ktoré mnohí často identifikujú..

 • Žiadna registrácia domény. Aj keď spoločnosť Kinsta ponúka veľmi výkonný webový server WordPress, ktorý má tendenciu vyhodiť veľa iných počítačov z vody, nenabízí svoje vlastné služby registrácie domén. Toto je v poriadku pre zákazníkov, ktorí sú zvyknutí zaoberať sa registráciou svojej domény oddelene od svojich hostingových služieb.
 • Žiadny e-mail hosting. Kinsta, nanešťastie, nezahŕňa hosting e-mailových služieb so svojimi plánmi. Toto je viac-menej štandard pre hostiteľov WordPress, ktorí radi venujú viac svojich zdrojov veciam, ktoré stránky WordPress skutočne potrebujú. Napriek tomu môže byť trochu bolestivé, ak chcete, aby e-mail súvisel s vašimi webovými stránkami. Ak ste zvyknutí na hosťovanie svojich e-mailových služieb prostredníctvom webového hostiteľa, môže to pre vás byť trochu veľká vec, ale je pravdepodobnejšie, že to jednoducho nebude príliš veľký problém..
 • Trochu reštriktívne. Rovnako ako mnoho iných riadených hostingových služieb WordPress, aj Kinsta ukladá určité obmedzenia týkajúce sa typov a počtu doplnkov, ktoré môžete nainštalovať na svoju webovú stránku. Toto je trochu nevyhnutné zlo, pretože umožňuje spoločnosti Kinsta regulovať svoje hostované stránky WordPress takým spôsobom, aby zaručili druh rýchlosti a dostupnosti, ktoré sú známe.
 • Cenová štruktúra. Niektorí ľudia, ktorí sú zvyknutí používať spoločné plány, môžu byť trochu prekvapení cenovou štruktúrou používanou spoločnosťou Kinsta. Musíte mať na pamäti, že tieto ceny sa týkajú serverov typu cloud a dedikovaných serverov a že ceny sú v porovnaní s inými spoločnosťami stále veľmi konkurencieschopné. Sady funkcií a technológie sú stále veľmi výkonné pre všetky svoje plány, a to aj napriek ich cenovej hodnote.

Ako vidíte, tieto nevýhody nie sú až také zlé. Nie je tu príliš veľa vecí, ktoré by zvyšovali obrovské červené vlajky. Niektoré z týchto nedostatkov sú trochu hanbou, ale celkovo sú výhody dostatočné na to, aby vyvážili nevýhody.

Takže teraz, keď porovnávame dobré a zlé, pokiaľ ide o Kinstu, je tu skutočne len jedna oblasť, na ktorú sa treba zamerať, a to je cena. Skutočné náklady na ich služby a funkcie, ktoré sú s nimi zahrnuté, sú pre mnohých používateľov spravidla okamihom prerušenia, takže si to trochu prečítajte.

Cena Kinsta

Ak ste zvyknutí zdieľať hostingové plány, ako sú plány ponúkané spoločnosťami BlueHost alebo Hostinger, možno vás budú o niečo viac zaujímať ceny, ktoré ponúka spoločnosť Kinster. Keďže ich plány ponúkajú výkonný vyhradený a cloudový hosting WordPress, ich ceny sú o niečo vyššie.

Aj keď tieto ceny môžu byť o niečo vyššie, než na aké ste zvyknutí, ak prichádzate zo základného zdieľaného plánu, určite stoja za to, aby ste si navyše vybrali ďalšie funkcie a funkcie, ktoré súvisia s hostingom WordPress od spoločnosti Kinster. Ceny sú v skutočnosti celkom primerané v porovnaní s inými hostiteľmi podobnej kvality.

 • Hostingové plány spoločnosti Kinster pre program WordPress sa pohybujú od približne 30 dolárov mesačne až po 900 dolárov mesačne pre ich podnikateľské plány.
 • Môžete tiež kontaktovať ich predajný tím a zostaviť prispôsobený plán vyrobený pre vás v prípade, že potrebujete ešte viac energie v porovnaní so svojimi plánmi vyššej kategórie..
 • Ich plán Starter, 30 dolárov mesačne, zahŕňa 1 inštaláciu WordPress, 20 000 návštev, 5 GB priestoru a bezplatné SSL a CDN. Toto je pomerne štandardná sada funkcií pre základný plán WordPress.
 • Program Pro to narába až na 2 inštalácie WordPress, 40 000 návštev a 10 GB priestoru na 60 dolárov mesačne. Plány sa takto rozširujú a samotné ceny sú o niečo strmšie, ako by ste očakávali od iných služieb. Nezabudnite, že platíte za mimoriadnu kvalitu.
 • Ich obchodné plány prechádzajú rovnakým spôsobom; od 100 do 400 dolárov mesačne a od 5 do 40 inštalácií WordPress, 100 000 až 600 000 návštev a 15 až 40 GB priestoru.
 • Ich najdrahšie Enterprise plány idú buď 600 dolárov alebo 900 dolárov mesačne a zahŕňajú až 80 inštalácií WordPress, 1 500 000 návštev a 120 GB priestoru.

Tieto možnosti plánu sú veľmi škálovateľné, s výkonnými sadami funkcií a technikami, ktoré idú spolu so svojimi zárukami a špeciálnymi ponukami. Vždy skontrolujte, či neponúkajú špeciálne balíčky alebo zľavy, pretože spoločnosti, ako sú tieto, majú často propagačné akcie a tak sa môžu volať novým zákazníkom..

Verdikt

Celkovo Kinsta výrazne prevyšuje väčšinu ostatných hostingových webov WordPress. Majú dobre zavedenú povesť a žiarivé zákaznícke recenzie online. Ich zoznam klientov s veľkými menami tiež hovorí za seba, vyznávajúc kvalitu a starostlivosť, s ktorými Kinsta prináša svoje hostiteľské služby k stolu.

Ak máte akékoľvek pripomienky alebo veci, ktoré sme zmeškali, dajte nám vedieť!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector