Recenzie Netfirms.com

01.06.2020
Recenzie hostingu 'Recenzie Netfirms.com
0 9 мин.

Netfirms.com je poskytovateľ webhostingu, ktorý sa tiež zapája do registrácie doménových mien, budovania webových stránok, e-mailového marketingu a eCommerce služieb, ale ich primárne služby sú zamerané na ponúkanie zdieľaného hostingu a VPS hostenia. Dedikovaný hostingový plán nie je súčasťou hostingového katalógu spoločnosti Netfirm, čo je znakom toho, že spoločnosť venuje svoje služby predovšetkým malým a stredným podnikom.


Pokračujte v čítaní nášho prehľadu Netfirms a získajte aktuálne informácie o hostiteľských funkciách a hostingových plánoch dostupných na serveri Netfirms.

Prehľad Netfirms.com

Možno ste už o Netfirms ste už nepočuli, ale sú prítomní v odvetví webhostingu od roku 1998. V roku 2011 spoločnosť získala spoločnosť Endurance International Group, čím sa stala súčasťou jednej z najväčších hostingových spoločností na svete. Netfirms ovláda viac ako 1,2 milióna webových stránok po celom svete, väčšina ich operácií však sídli v USA a zameriavajú sa na zákaznícku základňu v USA.

plány & stanovenie ceny

Netfirms ponúka slušnú škálu zdieľaných hostingových plánov s neobmedzeným miestom na disku a škálovateľnou šírkou pásma. Plány VPS ponúka spoločnosť Netfirms.com v partnerstve s SPRY, hostiteľskou spoločnosťou špecializujúcou sa na hosting VPS. Pozrime sa, ako sú nakonfigurované všetky tieto možnosti hostenia a koľko môžete za ne očakávať.

Zdieľaný hosting

Zdieľané plány hosťovania sú rozdelené na 3 – plus (4,95 $ / mesiac s ročnou fakturáciou), výhoda (9,99 dolárov / mesiac s ročnou fakturáciou) a podnikanie (14,99 dolárov / mesiac s ročnou fakturáciou). Aj keď je program Plus označený ako plán s najnižšou cenou – až 3,49 $ / mesiac, ak vyberiete možnosť 3-ročnej fakturácie – je to tiež plán s najmenším počtom funkcií.

Výhoda programu Advantage stojí 7,99 dolárov / mesiac s trojročnou fakturáciou a je nakonfigurovaná nasledovne: neobmedzený priestor na disku, škálovateľná mesačná šírka pásma, 2 bezplatné domény, hosting na viacerých webových stránkach, pripravený na elektronický obchod, aplikácie na jedno kliknutie, bezplatný kredit Google AdWords a Bing kredit (každý 100 dolárov), neobmedzený počet e-mailov, 200 databáz MySQL 5+, zdieľané certifikáty SSL, webový ovládací panel, e-mail 24/7, chat & bezplatná podpora a 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Podnikateľský plán je najdrahší zdieľaný hostingový plán, stojí 3,99 dolárov mesačne s 3-ročnou fakturáciou a na rozdiel od plánov Plus a Advantage prichádza s vyhradeným certifikátom SSL, neobmedzenou databázou MySQL 5+ a prémiovou podporou..

Hosting VPS

Hostingové plány VPS sú tiež rozdelené do 3 programov. Základný plán stojí 33 dolárov mesačne a obsahuje 512 MB pamäte RAM, šírku pásma 1 000 GB, miesto na disku 20 GB, 2 určené adresy IP, operačný systém Linux a platformu OpenVZ. Druhý plán spoločnosti Netfirms VPS stojí 66 dolárov / mesiac, zdvojnásobuje miesto na disku a RAM a je dodávaný so šírkou pásma 1 500 GB. Plán VPS s najväčším úderom stojí 100 USD / mesiac a ponúka 2048 MB RAM, šírku pásma 2 000 GB, miesto na disku 60 GB a 2 určené adresy IP.

Aj keď je možné plány VPS platiť mesačne, možnosti zdieľaného hostenia nemajú možnosť fakturácie z mesiaca na mesiac, najkratšia doba platnosti zmluvy je 1 rok. Zákazníci majú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, ktorá však zaostáva za štedrejšími zárukami vrátenia peňazí v priemysle, ktoré môžu byť vyššie o 90 dní..

Hosting eCommerce patrí tiež medzi služby ponúkané spoločnosťou Netfirms. Plány elektronického obchodu začínajú na 12,99 dolárov mesačne na základe dvojročného plánu a zahŕňajú Shopsite, 5 voľných domén, neobmedzené miesto na disku, škálovateľnú šírku pásma a niekoľko funkcií elektronického obchodu, ako je podpora viacerých jazykov, viac spôsobov platby, kategórie produktov, preprava a platba správa, prispôsobiteľné šablóny a rôzne nástroje na uchovávanie zákazníkov.

Funkcie hostenia

Hoci plány VPS patria medzi hostingové služby ponúkané spoločnosťou Netfirms, sú ponúkané prostredníctvom partnerstva s SPRY, hostiteľskou spoločnosťou VPS. Zdá sa, že toto je spôsob, ako si Netfirms môže udržať zákazníkov, ktorí vyrastajú nad svojimi zdieľanými hostingovými plánmi, alebo spôsob, ako neodvádzať zákazníkov so zdieľaným hostingom, ktorí hľadajú web hostiteľa s možnosťou inovácie. Je však zrejmé, že Netfirms je predovšetkým poskytovateľom zdieľaného hostingu. Ako už bolo povedané, tu sú najdôležitejšie vlastnosti ich zdieľaných plánov hostenia:

 • Neobmedzený priestor na disku a škálovateľná šírka pásma;
 • Až 5 voľných doménových mien;
 • Osobné a obchodné pripravené webové šablóny;
 • E-mailová, chatová a telefonická podpora ponúkaná 24/7;
 • Bezplatné marketingové kredity (Google, Bing, žlté stránky);
 • Neobmedzený hosting e-mailov, filtrovanie nevyžiadanej pošty a skenovanie vírusov;
 • Plná správa DNS;
 • Podpora Pythonu, PHP 4 / PHP 5, Perl, MySQL;
 • Podpora WordPress, multisite WordPress, podpora Drupal, podpora Joomla;
 • eCommerce funkcie osCommerce a Shopsite;
 • Funkcie fóra (bbPress, phpBB), funkcie fotogalérie;
 • Bezpečnostné funkcie (chránené heslom, .htaccess, zdieľané a vyhradené certifikáty SSL, zabezpečený prístup FTP);
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí;
 • Webový ovládací panel.

Netfirms bohužiaľ neponúka štandardný ovládací panel cPanel a namiesto toho ponúka menej obľúbený ovládací panel vDeck, ktorý ponúka hosting iPower. Dizajn webových stránok Netfirms je tiež dosť zastaraný podľa súčasných štandardov.

Zákaznícka podpora

Aj keď existuje mnoho spôsobov, ako dosiahnuť zákaznícku podporu v spoločnosti Netfirms – e-mail, chat, bezplatný telefón – existuje veľa sťažností na jej kvalitu. K dispozícii sú aj databázy znalostí a príručky pre vyhľadávanie podľa kľúčových slov, aj keď nie sú príliš udržiavané.

Sťažnosti týkajúce sa Netfirms sa neobmedzujú iba na zákaznícku podporu, ale problémy so zrušením automatického obnovovania a prestoje tiež patria medzi zoznam sťažností spojených s Netfirms.com. Na ich webových stránkach sa nenachádzajú žiadne záruky dostupnosti, čo je veľká mínus vzhľadom na to, že mnoho ďalších poskytovateľov hostingu v rovnakej cenovej kategórii poskytuje záruky zálohovania dostupnosti SLA..

Pros & Nevýhody Netfirms

Pokiaľ ide o výhody a nevýhody stránky Netfirms.com, myslíme si toto:

Pros

 • Až 5 voľných domén
 • Zadarmo online marketingové kredity
 • Zadarmo pripravené webové stránky
 • Hosting optimalizovaný pre elektronický obchod
 • Vyhradený certifikát SSL s obchodným plánom

Zápory

 • Bez možnosti mesačnej fakturácie (iba 30-dňová záruka vrátenia peňazí)
 • Žiadne špeciálne možnosti hostenia
 • Plány VPS sa ponúkajú prostredníctvom hostingu tretej strany
 • Zastaraná webová stránka
 • Žiadny cPanel
 • Žiadne záruky dostupnosti
 • Hrozná podpora zákazníkov

Záver kontroly Netfirms.com

Problémy so zablokovaním dodávateľa na serveri Netfirms.com, nedostatok záruk dostupnosti a nízka záručná doba vrátenia peňazí ich stavia za mnohých hostí v rámci rovnakej cenovej kategórie. Na základe dlhodobých zákazníckych účtov a existujúcich recenzií zákazníkov sa služby Netfirms.com za posledných niekoľko rokov zhoršili. Celkovo vzaté, existuje veľa pozitívnych recenzií a pozitívnych správ o ponúkaných službách, najmä od dlhodobých zákazníkov.

Ak hľadáte spoľahlivý hosting, zvážte prosím InMotion, ktorý je jedným z najlepších poskytovateľov podnikového hostingu v okolí.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector