Recenzie StableHost

Hostiteľská spoločnosť StableHost je v súkromnom vlastníctve a bola založená v roku 2009. Je to relatívne nová a malá spoločnosť, ktorá zamestnáva iba okolo 10 ľudí, ale venuje sa poskytovaniu kvalitných služieb zdieľaného a virtuálneho hostenia malým a stredným podnikom. Spoločnosť používa špičkovú kvalitu hardvéru, aby zabezpečila najlepší výkon svojich serverov a zabezpečila stabilný zážitok z webhostingu.


Spoločnosť StableHost na svojich serveroch používa jednotky SSD a modul medzipamäte LiteSpeed ​​PHP, ktorý je 9-krát rýchlejší ako bežné plány hostingu od svojich konkurentov. Účty sú podporované programom cPanel, čo uľahčuje správu webových stránok. Spoločnosť tvrdí, že hostingový účet (v závislosti od zvoleného plánu) je zriadený do desiatich minút po dokončení platby.

Keďže medzi malými podnikmi a jednotlivcami existuje vysoký dopyt po dostupnom zdieľanom hostovaní, rastie počet poskytovateľov, ktorí sa ho snažia využiť. Existuje mnoho sľubných stránok so zdieľanými plánmi hostenia, ktoré v skutočnosti poskytujú dosť zlé služby. A ľudia si to uvedomia až po zakúpení balíka.

Ak ste neskúsený webmaster – a väčšina ľudí, ktorí skutočne potrebujú zdieľaný hosting, je – môžete sa ľahko dostať do tejto pasce. Preto si musíte prečítať recenzie, ako je tento. Tu budeme hovoriť o poskytovateľovi webhostingu, ktorý ponúka vysoko kvalitné zdieľané plány hostenia pre začiatočníkov. Nazýva sa StableHost, spoločnosť založená malým tímom odborníkov, ktorí chcú poskytovať silné a spoľahlivé služby pre každého.

Aj keď StableHost nepatrí medzi najväčšie mená v priemysle, určite sa zlepšujú zo dňa na deň. Väčšinu svojich príjmov investujú späť do spoločnosti, nakupujú najnovší hardvér a zabezpečujú, aby ich zákaznícka podpora bola k dispozícii nepretržite. Pozrime sa, čo môže tento poskytovateľ webhostingu ponúknuť.

Zdieľaný zdieľaný hosting s technológiou StableHost

Keď sa pozriete na ich hostingové plány, okamžite uvidíte, ako sa StableHost líši od väčšiny ostatných poskytovateľov. Poskytujú klastrovaný hosting, ktorý je podobný cloudovému hosťovaniu. To znamená, že vaše webové stránky budú poháňané nielen jedným serverom, ale aj využívaním zdrojov mnohých serverov. Medzi poskytovateľmi je bežné prevádzkovať niekoľko webových stránok na jednom serveri.

Ak sa na tomto serveri stane niečo neočakávané, všetky tieto webové stránky sa prepnú do režimu offline. Nemôžeme nájsť, že veľa poskytovateľov, ktorí ponúkajú medzi svojimi službami klastrovaný hosting. Je to vynikajúci spôsob, ako udržať problémy súvisiace so serverom na minimálnej úrovni. V spoločnom pláne hostenia sú zahrnuté aj niektoré výkonné funkcie. Ako väčšina lacných možností zdieľaného hostenia vám ich webová stránka Starter umožňuje mať iba jednu webovú stránku.

Zvyšok je však neobmedzený. Existujú funkcie, ktoré môžete získať iba v prípade, že si vyberiete svoj platinový plán, napríklad VIP podporu, filtrovanie spamu a možnosť opravy v prípade, že dôjde k napadnutiu alebo narušeniu údajov. S mesačnou cenou 28,50 dolárov má tento plán podobné náklady ako priemerný plán VPS na trhu. Stále to stojí za to, pretože získate toľko doplnkov a dvojjadrový procesor.

Koniec koncov, existuje veľa veľkých firiem, ktoré potrebujú tieto zdieľané hostingové plány, ktoré sú silnejšie ako priemer namiesto toho, aby išli za VPS. Pokiaľ ide o ďalší softvér, získate ovládací panel MySQL, cPanel, Apache, Varnish a cPanel s každým plánom StableHost. Ak chcete tiež prístup SSH, môžete si ho pridať do svojho plánu za nejaké peniaze navyše. Okrem toho si môžete vybrať zo stoviek aplikácií, ktoré sú k dispozícii zadarmo.

Nespravovaný hosting VPS so serverom StableHost

Ak vám najsilnejší zdieľaný hostingový plán neposkytuje dostatok zdrojov, potom je ďalším krokom vyskúšať hostingové plány VPS. Sú určite cenovo dostupné, najmä ak vezmete do úvahy hodnotu, ktorú získate za cenu. Plány StableHost VPS sú tiež založené na klastrovej technológii a špičkových serveroch, ktoré zaručujú vysoký výkon vašich webových stránok.

Mnoho firiem uprednostňuje nespravovaný hosting VPS as týmto poskytovateľom ho môže mať bez nainštalovaného ovládacieho panela alebo operačného systému. Ak vyberiete jeden z týchto plánov, môžete na server nainštalovať ľubovoľný operačný systém. Jednou z najväčších vecí v týchto plánoch StableHost je to, že môžete získať podporu úrovne 3 24 hodín denne. Ich tím technickej podpory pozostáva z odborníkov, ktorí sú pripravení nájsť riešenia aj pre najneobvyklejšie problémy.

Po prihlásení sa budete môcť bez problémov sústrediť na svoju prácu. Nepotrebujú ani žiadne poplatky za inštaláciu, ak potrebujete niečo nainštalovať. Pretože existuje veľa plánov na výber, určite nájdete ten pravý, ktorý nevyžaduje, aby ste sa zaoberali nadbytkom zdrojov. StableHost vám vďaka svojim plánom VPS dáva viac slobody ako obvykle. Naozaj vynikajú tým, že ponúkajú neobvyklú službu, ktorá nevyžaduje, aby ste mali určitý OS alebo ovládací panel.

Registrácia domén, filtrovanie spamu a ďalšie

Rovnako ako mnoho iných poskytovateľov, StableHost je tiež v oblasti registrácie domén. Uľahčili vám vytváranie domén tým, že vám pomohli s návrhmi, keď ste sa pokúsili zistiť, ktorý je ideálny pre vaše podnikanie. Pri registrácii domén je zahrnutá aj ochrana WHOIS. Táto funkcia skryje informácie o vašej doméne pred ostatnými používateľmi, takže neuvidia meno vlastníka.

Predvolené nastavenie pre väčšinu poskytovateľov webhostingu je sprístupnenie týchto informácií pre všetkých, čo určite nie je to, čo väčšina webmasterov požaduje. Na StableHost je funkcia ochrany ID pri každom balíku bezplatná. Môžete tiež získať spamový filter hneď od netopiera s bezplatnou skúšobnou dobou 15 dní. Ak vás už unavuje hromadenie nespočetných e-mailov v doručenej pošte, potom vám tento nástroj určite pomôže.

Komplexný zoznam funkcií StableHost

Registráciou do jedného z programov StableHost môžete získať niekoľko populárnych funkcií. Ak chcete svoje údaje zaistiť zálohami, ušetrite čas nastavením jedného kliknutia a užite si ešte viac doplnkov prostredníctvom hostovacej služby, potom by ste si určite mali zvoliť túto spoločnosť. Tu je zoznam, ktorý zhŕňa výhody, ktoré môžete získať s týmto hostiteľom:

 • 45-dňové obdobie vrátenia platby – Ak sa prihlásite k jednému z ich predajcov alebo spravujete plány a nepáči sa vám, čo získate, môžete požiadať o peniaze späť do 45 dní. Aj keď nie je populárne medzi poskytovateľmi webhostingu ponúkať náhradu za VPS, spoločnosť StableHost sa stále rozhodla dať vám 7 dní na vyskúšanie bez záväzku.
 • Tvorca webových stránok – Poskytujú tiež nástroj na tvorbu stránok pre používateľov, ktorí nemajú skúsenosti s webovým dizajnom a chcú si sami vytvoriť webovú stránku.
 • SSL certifikát – Ak si chcete vybudovať dôveru svojich zákazníkov, potom je absolútne nevyhnutný SSL. Ľudia sa vždy uľavia, keď uvidia zelený pruh nad vaším webom.
 • Doplnky v Softaculous – Toto je dobre známy inštalátor, ktorý vám pomôže nájsť užitočné doplnky a umožní vám ich použiť na váš web jediným kliknutím.
 • Špičková technická podpora – V ich znalostnej databáze je k dispozícii veľké množstvo sprievodcov a užitočných videí. Okrem toho môžete kedykoľvek požiadať o pomoc.
 • Používateľsky prívetivý ovládací panel – Získate cPanel, čo je najobľúbenejší ovládací panel na internete. Ľahko sa používa a rýchlo zvládne prácu kedykoľvek potrebujete spravovať svoj hostingový plán.
 • Neobmedzené e-mailové účty – Toto je veľmi užitočná funkcia, ktorú poskytuje väčšina spoločností poskytujúcich webhosting. Okrem neobmedzeného počtu účtov získate aj automatické odpovede. Ak do rovnice pridáte filter nevyžiadanej pošty, bude konečný výsledok bezchybný.
 • Registrácia doménového mena – Nie je potrebné hľadať registrátora domén, môžete sa jednoducho zaregistrovať do jedného z plánov StableHost a získať doménu na rovnakom mieste. Koniec koncov, kto na to chce strácať viac času?
 • Prevod zadarmo – Ak už webovú stránku máte, možno ju budete chcieť preniesť na nový server. Našťastie to StableHost pre vás môže urobiť zadarmo. Majte však na pamäti, že spoločnosť dáva prednosť tomu, aby sa zabránilo prenosu údajov z hostiteľov, ktorí sú zle optimalizovaní.

Spoľahlivá podpora zákazníka 24 hodín denne

Dobrou správou je, že StableHost poskytuje vynikajúcu podporu, aj keď si vyberiete svoj najlacnejší plán. Ich tím odborníkov je nielen užitočný, ale je k dispozícii aj 24 hodín denne, každý deň. Spoločnosť je tak presvedčená o svojej podpore, že telefónne číslo môžete okamžite vidieť na svojej domovskej stránke.

Nie je to len veľké písmo, ale je tu aj chytľavá správa „Dostaňte sa do kontaktu“, ktorá zvyšuje dôveru každého návštevníka. Okrem telefónu ich môžete kontaktovať aj prostredníctvom lístka, e-mailu a FAQ. Nehovoriac o tom, že ich rozsiahla vedomostná základňa sama o sebe môže vyriešiť vaše problémy väčšinu času. Ako spoločnosť StableHost opísala, jej tím zákazníckej podpory má veľkú odbornosť a vášeň pre webhosting.

Prevádzkovanie takejto spoľahlivej služby je od tejto malej spoločnosti dosť pôsobivé. Vedia, že používatelia, ktorí čelia vážnemu problému, nemôžu dlho čakať. Pre mnoho firiem môže dokonca jedna hodina prestojov viesť k výraznej strate výnosov.

zhrnutie

Celkovo nájdete na StableHost množstvo výkonných plánov, ktoré vyhovujú vašim potrebám. Je to slušná voľba pre jednotlivcov, ktorí chcú založiť svoj vlastný blog, a odporúčame ho aj pre malé a stredné podniky. Ich plány poskytujú prvotriedny výkon spojený s rozsiahlym počtom funkcií, najmä ak si vyberiete jeden z plánov VPS.

A najväčšia vec na StableHost je, že majú poctivé úmysly investovať do svojho podnikania a zlepšovať služby. Nie je bežné, že spoločnosti poskytujúce webhosting poskytujú najaktuálnejšiu podporu hardvéru a špičkovú podporu. Tento poskytovateľ určite zaistí, aby sa jeho zákazníci cítili, akoby vyhráli jackpot.

Náš posledný verdikt je, že ak chcete zdieľaný hostingový plán alebo VPS, ktoré môžu rozbehnúť vaše podnikanie, určite by ste mali vyskúšať StableHost a zistiť, ako to chodí..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map