TMDHosting Recenzie

Ak chcete pre svoju firmu nadviazať stabilnú online prítomnosť, prvé dve veci, ktoré musíte nájsť, sú webhostingová služba a dobrý registrátor, kde si môžete vytvoriť doménové meno. V tomto článku vám predstavíme jednu z najlepších možností práve teraz, pokiaľ ide o webhosting: TMD Hosting. Prejdením niektorých kľúčových funkcií a celkových služieb poskytovaných spoločnosťou sa budete môcť rozhodnúť, či je pre vás optimálna alebo nie..


TMD Hosting je spoločnosť, ktorá bola založená už v roku 2007 a odvtedy priťahovala veľa ľudí svojimi spoľahlivými službami. Ako mnohí z jej konkurentov, začala s jediným dátovým centrom a vydláždila si cestu k úspechu v priebehu rokov. Práve teraz majú v Amerike a Európe rozšírené početné dátové centrá, ktoré sprístupňujú svoje služby všetkým v pokrytých regiónoch. Ďalej budeme hovoriť o základných funkciách, ktoré ponúka TMD Hosting.

Hlavné vlastnosti hostiteľských plánov TMD

Jednou z najdôležitejších vecí, ktorú treba brať do úvahy pri výbere poskytovateľa webhostingu, sú funkcie ponúkané s každým balíkom. Na serveri TMD Hosting je k dispozícii množstvo užitočných funkcií, ktoré sú navyše súčasťou ich plánov. Ukážeme vám najvýznamnejšie funkcie v nasledujúcom zozname:

 • Úložisko SSD – Investíciou do jednotiek SSD spoločnosť TMD Hosting zaručila bleskové rýchlosti načítania stránky pre všetkých svojich klientov. Väčšina poskytovateľov stanovila vyššiu cenu za svoje plány založené na SSD. V spoločnosti TMD Hosting je každý plán založený na jednotkách SSD a môžete ich získať za prijateľné ceny.
 • Zálohovanie zadarmo a registrácia domény – Aj keď 10 dolárov sa môže zdať ako lacná cena za doménu, môže sa ukázať ako dosť zlá dohoda, ak ju porovnáte s plánom webového hosťovania vo výške 3 – 4 doláre vrátane bezplatnej domény. S hostingovým plánom TMD získate zadarmo doménu najvyššej úrovne. Na druhej strane budú vaše údaje zabezpečené bezplatnými automatickými zálohami. Ak sa niečo pokazí, stačí obnoviť zálohu a pokračovať tam, kde ste prestali.
 • Bez obmedzenia na e-mailové adresy – Samozrejme, ak nájdete poskytovateľa, ktorý neponúka žiadne značkové e-mailové adresy, určite by ste mali túto priekopu určite prekopať. Väčšina z nich poskytuje dostatok e-mailových adries, ale najlepšou voľbou je vždy zvoliť plán, ktorý zaručuje neobmedzené e-mailové adresy. TMD Hosting je jednou zo spoločností, ktoré ponúkajú neobmedzené ID e-mailov.
 • Certifikát SSL zadarmo – V posledných rokoch bolo veľmi dôležité získať protokol SSL, ak chcete, aby vaši návštevníci dôverovali vášmu webu. Pomáha tiež veľa pri vytváraní dobrého SEO. TMD poskytuje šifrovaný certifikát SSL pre každého, kto sa rozhodne prihlásiť sa do svojich plánov, a je úplne zadarmo.
 • Šablóny webových stránok zdarma – Ak chcete, aby sa návštevníci vašich webových stránok vrátili znova, musíte urobiť dobrý prvý dojem. Bezplatné šablóny webových stránok poskytované spoločnosťou TMD zabezpečujú, že svojich návštevníkov privítate správnym spôsobom. Za prémiové šablóny nie je potrebné platiť, pretože tento poskytovateľ ich poskytuje pre platformy Magento, WordPress, OpenCart a ďalšie..
 • SpamExperts Ochrana pred spamom – Internet je plný nevyžiadanej pošty a je nevyhnutné ho chrániť pred týmto webom. Výberom TMD Hosting získate bezplatnú ochranu proti spamu od svojho partnera, SpamExperts.

Hostingové plány a ceny TMD

Zdieľané plány hostenia

Ak chcete, aby sa vaše podnikanie online alebo len začať osobné webové stránky, je vždy dobré začať so zdieľaným hosting plánu. Je to nielen lacné, ale ak si vyberiete správneho poskytovateľa, získate aj množstvo užitočných funkcií a slušných špecifikácií. Potom, ako bude vaša webová stránka rásť, môžete ju kedykoľvek upgradovať na silnejší plán pomocou TMD Hosting.

Pokiaľ ide o zdieľaný hosting, TMD má tri rôzne plány: Starter, Business a Enterprise. Prvým je absolútny bestseller; Ak si vyberiete podnikateľský plán, za svoje peniaze získate najlepšiu hodnotu. Ak chcete hostiť iba jednu webovú stránku, mali by ste zvoliť prvú webovú stránku, ale v prípade, že by ste chceli viac, túto prácu vykonajú ďalšie dva plány. Každá z nich je k dispozícii pre používateľov systému Linux a Windows.

Plán Starter stojí iba 2,95 dolárov mesačne a poskytuje vám neobmedzené ukladanie, šírku pásma a ovládací panel cPanel zadarmo. Vďaka najsilnejšiemu zdieľanému plánu získate niekoľko ďalších funkcií, trikrát vyšší výkon a umožňujú vám hosťovať neobmedzené webové stránky za 12,95 USD mesačne. Úžasné je, že získate prémiovú podporu so všetkými zdieľanými plánmi.

Hostingové plány VPS

Ak vaše webové stránky sotva prežijú so zdieľaným hostingovým plánom, ale nechcete investovať do dedikovaného servera, potom potrebujete hostingový plán VPS. Je to podobný dedikovanému serveru, ktorý vám poskytuje takmer rovnakú kontrolu. Rozdiel je v tom, že zdieľate server s ostatnými používateľmi. Na serveri TMD Hosting si môžete vybrať z nasledujúcich 5 plánov hostenia VPS: Starter, Original, Smart, E-Commerce a Super Powerful.

Ich najlepším predajcom je pôvodný plán, zatiaľ čo za inteligentný plán získate najlepšiu hodnotu za peniaze (ako naznačuje jeho názov). Ukážeme vám najlacnejší a najdrahší plán, aby ste mohli porovnať rozdiely. Plán Starter stojí iba 19,97 dolárov mesačne a poskytuje vám 40 GB úložného priestoru, šírku pásma 3 TB, 2-jadrový procesor a 2 GB RAM. Ak sa rozhodnete pre najsilnejší plán, budete musieť platiť 64,97 dolárov mesačne a prichádza s úložným priestorom 200 GB, šírkou pásma 10 TB, 6 jadier CPU a 12 GB pamäte RAM.

Pred výberom svojho plánu VPS si vyberiete miesto: USA, Európa, Veľká Británia, Ázia alebo Austrália. Okrem toho vám všetky plány poskytujú program cPanel alebo WHM a bezplatné nastavenie. Sú plne spravované, takže sa počas používania svojho VPS nebudete musieť o nič starať.

Dedikované servery

Toto sú plány s najvyššími cenami. Môžete získať výkonný server, ktorý je za vás za primeranú cenu plne v poriadku. S rastom vašej firmy sa možno dostanete do bodu, keď ani ten najsilnejší plán VPS nedokáže zvládnuť obrovské množstvo návštevnosti a údajov vygenerovaných vašim webom. Investíciou do dedikovaného servera sa dá tento problém ľahko vyriešiť.

TMD Hosting má k dispozícii 4 rôzne dedikované servery: Starter, Original, Smart a Super Powerful. Môžete si však vybrať iba z tých dátových centier, ktoré sú k dispozícii v USA a Európe. Pokiaľ ide o hardvér, všetky špecializované plány majú nainštalované procesory Intel. So štartovacím plánom získate 1TB úložný priestor, 4 procesorové jadrá a 8 GB RAM za 79,97 dolárov mesačne.

Môžete ho škálovať až na neuveriteľných 4 TB úložiska, 8 jadier CPU a 32 GB pamäte RAM a bude vás to stáť iba 149,97 dolárov mesačne. Ich špecializované plány sú plne riadené s neobmedzenou šírkou pásma, bezplatným nastavením a cPanel / WHM, ktoré sú súčasťou balíka..

Garancia vrátenia peňazí

TMD Hosting vám poskytuje dostatok času na vyskúšanie ich služieb. Môžete získať server a využívať všetky výhody po dobu 60 dní. V prípade, že nie ste spokojní s ich hostingovými plánmi, zrušíte celú vec a okamžite dostanete svoje peniaze späť.

Vo svete webhostingu je veľmi zriedkavé získať 60-dňovú záruku vrátenia peňazí. Väčšina konkurentov tam vráti menej ako 30 dní, čo nie je ani krátka doba. To iba dokazuje, že TMD Hosting je seriózna spoločnosť, ktorá je úplne presvedčená o svojich službách a svojim klientom poskytuje maximum

Prevádzková doba servera

Každý poskytovateľ webhostingu, ktorý chce svojim zákazníkom zabezpečiť špičkovú hostingovú službu, musí udržiavať server v maximálnej možnej miere. Podniky môžu prísť o značné množstvo výnosov, aj keď ich webové stránky klesnú na pár minút. TMD Hosting bol doteraz úplne úspešný v udržiavaní stabilnej infraštruktúry.

Servery TMD klesajú tak zriedka, že ťažko nájdete hostiteľskú spoločnosť so silnejšou prevádzkou. Takáto stabilná služba je jednoznačne výhodná pre všetky obchodné činnosti. Podľa poskytovateľa, ich servery sú v prevádzke 99,99% času. Nežijeme, samozrejme, v dokonalom svete, takže ak niečo spôsobí, že servery klesnú, TMD zaistí, že váš ďalší mesačný poplatok bude lacnejší.

Zákaznícka podpora

Jednoznačne jeden z najlepších tímov podpory zákazníkov v odbore. Podľa TMD Hosting dostanete odpoveď do 15 minút po odoslaní otázky alebo problému, a ako sa ukázalo, nie sú to žart. Dostanete sa k nim prostredníctvom živého chatu, lístkov a telefónu. Ich personál je nielen priateľský, ale je tiež ochotný navrhnúť doplnky a funkcie pre váš projekt a nemusíte sa ani pýtať..

Ich telefonická podpora je ešte rýchlejšia, vďaka čomu môžete niekoho na linku dostať za menej ako minútu. Táto služba sa môže hodiť, ak ste novým webhostingom a potrebujete pomoc s nastavením, funkciami alebo podrobnosťami súvisiacimi s ich službami. Aj keď telefonická podpora nie je vždy k dispozícii (môžete sa pozrieť na otváraciu dobu), môžete ich kedykoľvek kontaktovať prostredníctvom live chatu a lístkov, kedykoľvek budete chcieť.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map