Recenzie na webe

01.06.2020
Recenzie na webe 'Recenzie na webe
0 18 мин.

SiteGround je webhostingová spoločnosť so sídlom v Európe, založená v roku 2003; dnes hosťuje na svojich serveroch približne 350 tisíc webových stránok. Väčšinou sa zameriavajú na zdieľaný hosting jednotlivcov a malých firiem, spoločnosť však ponúka aj virtuálne servery, dedikované servery a hosting hostiteľov.


Vyzerá to, že sú veľmi nadšení pre softvér s otvoreným zdrojovým kódom, ktorý ponúka optimalizovaný hosting Joomla a WordPress, spolu s množstvom výukových programov a bezplatných šablón. Majú podporu pre Magento a ďalšie populárne aplikácie elektronického obchodu pre tých, ktorí chcú vybudovať internetový obchod.

Bez ohľadu na to, či sa snažíte začať podnikať, alebo sa chcete podeliť o svoje nápady so svetom, je veľmi dôležité byť v kontakte s dobou, v ktorej žijete. Preto je dnes každý na internete, takže vlastný web má zásadný význam.

Nastavenie vášho webu však môže byť trochu zložitejšie. Ak nie ste programátor (a väčšina z nás nie je), ste predurčení dať dôveru ľuďom, ktorí vedia, ako to pre vás pripraviť. Preto môžeme odporučiť funkciu SiteGround. Pozrime sa na fakty: V prvom rade, veľa ľudí na rôznych blogoch a fórach odporúča službu SiteGround. Je dobre známe, že ak chcete niečo skontrolovať, musíte sa ľudí spýtať na ich skúsenosti. Preto môžeme nájsť veľa názorov na rôzne blogy, weby a fóra. Zdieľané skúsenosti môžu byť a väčšinou sú veľmi spoľahlivé.

Na druhej strane je veľmi dôležité zistiť, koľko rôznych spoločností a spoločností využíva službu, na ktorú sa pozeráte, a spoločnosť, o ktorú sa zaujímate. SiteGround nazhromaždil viac ako 450 000 doménových mien po celom svete a má dátové centrá po celej Spojených štátoch. Štáty, Európa a Ázia.

Toto je pôsobivejšie, ak viete, že od roku 2007 začali s jedným zamestnancom. Dnes sú jedným z najmladších tvorov hučiacich v hostingu, ale sú energickí a profesionálni, čo dokazujú čísla a fakty, ktoré sme vám uviedli v prvé odseky. Na záver môžeme povedať, že musia robiť niečo správne, pretože dosiahli výšky oveľa rýchlejšie ako mnohí z ich predchodcov..

Plány, ceny, funkcie a hodnota

Keď začneme hovoriť o plánoch a cenách, sme si istí, že vám môžeme povedať, že program SiteGround má všetko, čo budete potrebovať. Majú päť typov hostingu, z ktorých si môžete vybrať, v závislosti od vašich potrieb a typu služieb, ktoré chcete získať.

Na začiatok si môžete vybrať Zdieľaný hosting čo je riešenie zdieľaného hostenia založené na SSD. Alebo si môžete vybrať Cloud hosting čo je vysoko výkonná cloudová platforma. Dedikovaný server hosťovanie vám poskytne ich prvotriedne spravované hostiteľské počítače umiestnené v 3 regiónoch, aby ste dosiahli najlepší výkon. Ak sa živíte napríklad vývojom a údržbou webových stránok zákazníka, SiteGround’s Hosting predajcu program je ten pravý pre vás. A môžete sa rozhodnúť dať svojej dôvere Enterprise hosting ktorá ponúka prvotriedne riešenia na mieru, ktoré vyhovujú všetkým vašim želaniam a potrebám. Všetky ich typy hostenia majú vlastné plány, ktoré vyhovujú potrebám každého.

Predtým, ako sa ďalej pozrieme na všetky špeciálne typy hostingových plánov, ktoré poskytujú, musíme spomenúť, že poskytujú spravovaný hosting WordPress na všetkých z nich. Pre ľahký štart vám poskytnú inštalačný program na 1 kliknutie a bezplatný prevod. Poskytnú WordPress spravované automatické aktualizácie a ľahkú správu príkazového riadku pomocou WP-CLI. Pre rýchlosť WordPress ponúkajú program SuperCacher vo všetkých plánoch nad plánom StartUp. Skúsenejší používatelia budú môcť na svojom cloudu GoGeek a vyhradených plánoch používať staging WP a integráciu Git.

Zdieľaný webhosting

Zdieľaný webhosting je ich „najlepším predajcom“ a je to skvelá voľba pre tých, ktorí sú na internete noví. Toto balenie ponúka najrýchlejšie nastavenie, aké kedy získate – vytvorenie nového webu vám zaberie iba tri minúty a dá sa dokonca zavolať, aby ste ho prešli..

S týmto balíkom si môžete ľahko vytvoriť svoj vlastný web. Vďaka ich jednoduchému tvorcovi webových stránok typu drag-and-drop by ste nemuseli čakať dlho, kým získate originálny a štýlový web.

Ak hovoríme o dostupnosti, server SiteGround má jedinečný prístup k dosiahnutiu jedného z najvyšších možných časov prevádzky. A ako bonus zaručujú, že dostanete kompenzáciu, ak narazíte na viac ako 0,1% prestoje ročne..

Výhoda používania služby SiteGround spočíva v ich jedinečných nástrojoch, ktoré vytvorili, aby uľahčili používanie najpopulárnejších aplikácií – WordPress a Joomla. Prostredníctvom tejto služby ponúkajú automatický inštalátor pre ľahký štart, automatický aktualizátor pre veľkú bezpečnosť, ako aj SuperCacher pre vysokú rýchlosť a postupovanie a Git pre podivné používateľov..

Hovoria, že ich rozhrania uľahčia náš život a veríme im. Vymysleli jedinečnú používateľskú oblasť, v ktorej môžete spravovať všetky aspekty svojho účtu, napríklad svoju doménu, fakturáciu a lístky. CPanel je integrovaný do užívateľskej oblasti a má k nemu pridané množstvo jedinečných funkcií.

All-inclusive užívateľská oblasť má správu na jednom mieste, krásny dizajn a ľahko použiteľné nástroje. Vylepšený cPanel je najlepší hostingový ovládací panel, ktorý je integrovaný v ich užívateľskej oblasti a obsahuje veľa ďalších funkcií.

Pozrime sa teraz na ich spoločné plány webhostingu. Hovorí sa, že ich webhosting je vytvorený pre vynikajúce skúsenosti, s ktorými môžeme určite súhlasiť.

 • Prvý v súlade s ich web hosting plány sa nazýva Začiatok plán, ktorý môžete získať iba za 3,95 eur mesačne, čo je 50% zľava z bežných 7,95 eur mesačne. Tento plán poskytuje kľúčové funkcie potrebné na umiestnenie stránky, ktorá bola nedávno pridaná do sveta, alebo na existujúci blog priemernej veľkosti, ako aj webovú stránku firmy..

Program StartUp je vhodný aj pre menšie internetové obchody, ktoré nemajú v predaji šialené množstvo produktov. Tento plán nie je pre vás dobrý, ak prilákate viac ako 10 000 jedinečných návštev za mesiac.

Tento plán ponúka bezplatného tvorcu webových stránok, prístup k cPanel a SSH, bezplatné nastavenie a prenos, ako aj nepretržitú technickú podporu, úložisko SSD a bezplatné denné zálohovanie. Z tohto plánu získate aj 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, neobmedzené e-maily a databázy DB, ako aj služby s povoleným protokolom HTTP / 2, bezplatné šifrovanie SSL a bezplatnú službu Cloudflare CDN.

 • Druhý z ich troch plánov sa nazýva plán GrowBig, ktorý je, ako je pomenovaný, vytvorený pre váš webový rast; môžete ho získať za 6,45 EUR mesačne s 50% zľavou z bežných 12,95 EUR mesačne.

Tento plán vám vyhovuje, ak ste pokročilejší používateľ a potrebujete pokročilejšie funkcie, ktoré sú dodávané so základnými funkciami. GrowBig bude vyhovovať buď jednému viac ťažko obchodovanému webu alebo niekoľkým rôznym webovým stránkam s priemernou veľkosťou. Hovorí sa, že tento plán je obľúbenejší medzi ľuďmi, ktorí radi hostia všetky svoje webové stránky na jednom účte.

Týmto plánom získate prémiovú podporu, čo znamená, že vaše lístky sa budú považovať za prioritu. Získate tiež prémiové rýchlosti, pretože ich SuperCacher bude vaše webové stránky oveľa rýchlejšie. Pretože vedia, do akej miery kladieme našu hodnotu na zaistenie bezpečnosti nášho podnikania, získate týmto balíkom prémiové zabezpečenie, čo znamená, že môžete mať až 30 záložných kópií svojich webových stránok..

S GrowBig môžete využívať neobmedzený počet doplnkových domén na hosťovanie viacerých webov a získate prémiové nástroje elektronického obchodu a získate jednoročný Wildcard SSL certifikát zdarma.

 • Ak sa rozhodnete ich získať GoGeek plán, ktorý je, ako sa hovorí, „vytvorený pre skutočných webových geekov“, zaplatíte zaň iba 11,95 eur mesačne, čo je 50% zľava z bežných 23,95 eur mesačne.

Tento plán sa vám bude hodiť, ak chcete hostiť web, ktorý je medzi ľuďmi obľúbenejší a má viac návštev ako obvyklá webová stránka s priemernou veľkosťou. Ak chcete pracovať na nastavení svojho elektronického obchodu, tento plán je pre vás skvelý, pretože môže obsahovať väčšie množstvo produktov a zahŕňa súlad so serverom PCI..

Cloud hosting

Ak hovoríme o ich hostovaní v cloude, môžeme povedať, že je to perfektná hostingová platforma, ktorá poskytuje veľmi rýchle služby, je to automaticky prispôsobiteľná a umožňuje vám prispôsobiť váš plán vašim potrebám. Tento typ hostingovej služby sa dodáva so štyrmi rôznymi plánmi: vstup, podnikanie, obchod plus a plán podnikania.

Rozdiel medzi nimi, ak sa nepozeráme iba na cenu, je v množstve jadier CPU, pamäte, priestoru SSD a prenosu dát..

 • S Vstupný plán za 64 eur mesačne získate 2 procesorové jadrá, 4 GB pamäte, 40 GB SSD priestoru a 5 TB prenosu dát.
 • To je menej ako to, čo dostanete s a Podnikateľský plán v ktorej za 96 eur mesačne získate 3 CPU Core, 6 pamäte, 60 GB SSD priestoru a 5 TB prenosu dát.
 • Ak zvolíte Obchodné plus plánujete sumu 128 eur mesačne, získate 4 CPU Core, 8 GB pamäte, 80 GB SSD priestoru a 5 TB prenosu dát.
 • S Podnikový plán to stojí 192 eur mesačne, získate 8 CPU Core, 10 GB pamäte, 120 GB SSD priestoru a 5 TB prenosu dát. Je dôležité povedať, že DPH nie je zahrnutá v pôvodnej cene, ktorú sme vám dali v tomto odseku.

Hosting vyhradených serverov

Ich vyhradený server sa nachádza v troch oblastiach, z ktorých si môžete vybrať, aby ste dosiahli čo najlepší výkon vašich hostingových služieb. Regióny sú USA, Európa a ázijsko-tichomorský región. Po výbere najvhodnejšieho regiónu pre vás je ďalšou voľbou medzi ich 3 plánmi: Vstupný server, Server napájania a Enterprise server.

 • Vstupný server prichádza s cenou 179 EUR mesačne, bez DPH v cene. Je poháňaný Intel Xeon E3-1230 CPU, ktorý má rýchlosť procesora 3,20 GHz, 4 jadrá CPU, 8 vlákien CPU, 8 MB CPU cache, 4 GB DDR3 RAM, 500 GB SATA II HDD a 5TB šírku pásma.
 • Server napájania na druhej strane prichádza s cenou 258 eur mesačne. Má stroj, ktorý je postavený z procesora Intel Xeon E3-1270, ktorý má rýchlosť procesora 3,50 GHz, 4 jadrá CPU, 8 vlákien CPU, 8 MB CPU cache, 16 GB DDR3 RAM, 1 TB SATA II HDD a 5TB šírku pásma.
 • A posledný a zase najlepší, ale najkrajší je Enterprise server čo vás bude stáť 336 za mesiac. Funguje na 2 procesoroch Intel Xeon E5-2620, rýchlosti procesora 2,00 GHz, 2-krát 6 procesorov, 2 krát 12 vlákien CPU, 15 MB CPU cache, 16 GB DDR3 RAM 4krát 500 GB SATA III / RAID 10 HDD s 5TB šírkou pásma.

Reseller Hosting

Ak ste programátor, webový dizajnér, vývojár alebo iba udržiavate webové stránky svojich zákazníkov, tento typ hostingu je ten pravý pre vás. A takto to funguje.

Keď si kúpite viac účtov, získate viac z toho, čo nazývajú kredity, vďaka čomu získate jeden rok lacnejšiu cenu; Jeden kredit sa teda oplatí hosťovať jeden rok.

Jeden až štyri kredity vám vrátia späť 40 eur za kredit. Ak si kúpite päť až desať kreditov, získate ich za cenu 36 eur za jeden kredit. A najlepšie riešenie, ak ich kupujete hromadne. Ak si zakúpite viac ako jedenásť kreditov, získate ich za cenu 33 EUR za kredit. V týchto cenách nie je zahrnutá DPH.

Tento typ hostingu vám tiež poskytne špeciálnu ponuku doménových mien, ktoré začínajú na 8 eur za rok bez DPH.

Enterprise Hosting

Ale to nie je všetko z SiteGround. Ak si myslíte, že ste viac pokročilým používateľom a že nemôžete uspokojiť svoje potreby pomocou niektorého z vyššie uvedených plánov, hostenie Enterprise na mieru je pre vás určite to pravé..

Tento plán vám umožňuje veľmi presne prispôsobiť službu vašim potrebám. Odborníci SiteGround sú tu, aby prispôsobili váš plán. Najprv spoznajú vaše špeciálne obchodné potreby a potom vytvoria celú infraštruktúru, ktorá je na nich založená.

Zaručujú vám veľmi spoľahlivú architektúru; budú spravovať vašu hostingovú infraštruktúru a umožňujú vám rozvíjať vaše podnikanie, pričom sa nemusia zbytočne venovať pokúšaniu sa zistiť, čo robiť s vašimi webovými stránkami. Ak však chcete používať vlastný vývojový postup, poskytnú vám pomoc pri integrácii vášho do ich riešenia.

Zákaznícka podpora

Ak sa bližšie pozrieme na ich zákaznícku podporu, dospejeme k záveru, že odviedli skutočne úžasnú prácu. Poskytujú nepretržitú zákaznícku podporu a rôzne spôsoby, ako môžete podať sťažnosť, len zvyšujú hodnotu ich služieb.

Vstupenku môžete zadať celý deň a celú noc a prvú odpoveď dostanete do 10 minút. Môžete tiež použiť live chat, kde dostanete okamžitú odpoveď, alebo ak ste tradičnejší, môžete im zavolať telefonicky.

Prekonávajú všetky zmeny, takže vždy bude niekto, kto zodvihne telefón alebo chatuje online, takže na pomoc nemusíte čakať viac ako pár minút. Pravidelne tiež vyhodnocujú rýchlosť každého zamestnanca a výkonnosť tímu ako celku, takže pravidelne získate kvalitné služby.

SiteGround má vlastné sledovanie a vyvažovanie záťaže. To znamená, že investujú veľa technickej a ľudskej sily, aby sa ich podpora stala tak účinnou a rýchlou ako kedykoľvek predtým.

Na webovej stránke SiteGround nájdete návody a podrobnú vedomostnú základňu, ktoré patria medzi najobľúbenejšie materiály na hosťovanie online. Ponúkajú tiež sériu webinárov, kde si vymieňajú vedomosti o najhorúcejších témach dňa. A nájdete sprievodcu nastavením, ktorý vytvorili, a ktorý víta každého nováčika v oblasti používateľa a poskytuje pokyny v prvých krokoch nastavenia hosťovacieho účtu..

Pros & Nevýhody SiteGround

SiteGround je dobrou voľbou pre webhosting na základe ich nepretržitého výkonu a inovácií a neustálych aktualizácií na svoju hostingovú platformu. Spravované funkcie hostingu SiteGround sú vhodné pre webové stránky WordPress, Joomla a Drupal.

Ak hovoríme o tom, čo je dobré na serveri SiteGround, určite sa zmienime o bezplatnej doméne, ktorú získate, o bezplatných denných zálohách a obnove ao bezplatnom šifrovaní SSL. Dobrá vec je, že ponúkajú bezplatné Cloudflare CDN, rozhranie cPanel, ako aj skutočne rýchly čas prevádzkyschopnosti a zdieľaný hosting využívajúci Linuxové kontajnery..

Veľký počet plánov v rámci typov hostenia bude určite vyhovovať vašim potrebám a ak nie s typom Enterprise, môžete svoj plán prispôsobiť pomocou správcov osobných účtov SiteGround..

Jedinou zlou súčasťou ponuky SiteGround je to, že máte obmedzený webový priestor na 10 GB až 30 GB.

záver

SiteGround je jednou z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich spoločností zaoberajúcich sa webhostingom a tu je dôvod, prečo. Po prvé, ich výrobky majú dobrý pomer kvality a kvality. To znamená, že získate tie najlepšie služby za viac ako primeranú cenu. Majú tiež na výber veľa plánov a typov hostenia. Dobrá podpora zákazníkov je tiež ďalšou vecou, ​​ktorá zvyšuje ich hodnotu, ako aj cenovými plánmi, ktoré uspokojujú potreby všetkých. SiteGround je pre vás ideálnou voľbou, či už hľadáte zdieľaný, oddaný, podnikový, cloudový hosting alebo plánujete byť ich predajcom. Už nemusíte váhať, stačí sa pripojiť k internetovej komunite – teraz viete, čo si treba vybrať.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector