Przegląd A2Hosting

Największą zaletą A2 Hosting jest zwiększenie prędkości, które jest nawet 20 razy szybsze niż w przypadku innych dostawców. Ponadto twierdzą, że są bardziej niezawodne i zapewniają doskonałą obsługę klienta.


Ten dostawca usług hostingowych istnieje na rynku od 2001 r. Wtedy był znany jako Iniquinet, ale zmienili nazwę w 2003 r. Ten dostawca usług hostingowych nie jest tak popularny jak BlueHost, iPage lub HostGator. Posiadają trzy centra danych na całym świecie: w USA (Michigan), w Europie (Amsterdam) i Azji (Singapur). Oznacza to, że oferują świetny zasięg niemal każdemu większemu miastu na świecie.

W przeciwieństwie do większości innych dostawców hostów internetowych, A2Hosting ma wszystkie własne serwery sieciowe. Łącząc ten fakt z szybko działającymi maszynami, otrzymujesz wysoką jakość usług.

Plany & cennik

A2 Hosting ma wiele opcji hostingu, od hostingu współdzielonego po serwery dedykowane. Mają opcję dla systemów Linux i Windows, aby dopasować je do twoich potrzeb. Należy zauważyć, że serwery z systemem Windows kosztują nieco więcej niż ceny podane poniżej. Nie jest to jeden z najtańszych dostawców, ale w zamian oferuje wiele planów i wysoką wydajność na pokrycie ceny.

Shared Hosting

Pakiet startowy to wspólny hosting z ceną początkową 3,92 USD miesięcznie. Występuje w trzech planach: Lite (3,92 USD). Dobra opcja dla jednej witryny, ponieważ zawiera 1 stronę internetową, 5 baz danych, nieograniczone miejsce do przechowywania i przesyłania, cPanel i bezpłatny SSL (Secure Sockets Layer) & SSD (dyski półprzewodnikowe). Szybki (4,90 USD); ta opcja ma takie same funkcje jak Lite, tylko z nieograniczonymi stronami internetowymi i bazami danych. Turbo (9,31 USD); ta opcja zawiera dwie dodatkowe funkcje, Turbo – szybsze ładowanie stron i A2 Site Accelerator, aby zwiększyć wydajność witryny.

Hosting dla sprzedawców

Hosting dla sprzedawców jest przeznaczony dla tych, którzy chcą hostować dla swoich klientów i jest dostępny w 4 planach: brązowy (13,19 USD / mc), srebrny (18,47 USD / mc), złoty (24,41 USD / mc) i Platinum (40,91 USD / mc). Obejmują one od 30 GB przestrzeni dyskowej, 400 GB transferu, 40 kont (brązowy) do 200 GB przestrzeni dyskowej, transfer 2 TB i 100 kont (Platinum).

Hosting VPS

Z ofert jest również VPS Hosting z trzema pakietami, każdy z własnymi trzema planami. Niezarządzany VPS (od 5 USD miesięcznie) dla doświadczonych programistów, Managed VPS (od 32,99 USD miesięcznie) dla większej mocy i wsparcia w porównaniu do wspólnych planów hostingowych i Core VPS (od 32,99 USD miesięcznie) z Managed VPS i Root Access.

Dedykowany serwer hostingowy

Kolejny zestaw planów ma formę dedykowanego hostingu serwerów. Dostępne są 4 plany: Serwer częściowo dedykowany (od 9,31 USD miesięcznie), niezarządzany serwer Flex (od 99,59 USD miesięcznie), Managed Flex Server (od 141 USD miesięcznie) i Core Flex Server (od 141 USD miesięcznie).

Za przeniesienie konta do innego centrum danych lub uaktualnienie / obniżenie planu hostingowego pobierana jest opłata w wysokości 25 USD. Wszystko jest przejrzyste i oczywiste, więc nie musisz się martwić o nagłe i nieznane zarzuty.

A2Hosting Features

Nawet od samego początku istnieje trzyetapowa rejestracja, która ułatwi Ci wszystko. Akceptują wszystkie standardowe metody płatności, takie jak karty kredytowe, PayPal, czeki, przelewy bankowe, a nawet mniej znane, takie jak Skrill i PayULatam. Twoje konto jest aktywowane natychmiast, dzięki czemu możesz od razu do niego przejść.

Ten dostawca usług hostingowych oferuje wiele funkcji i planów, które pomogą Ci dostosować swoje doświadczenia w najlepszy możliwy sposób.

Współużytkowany hosting jest dostępny dla osobistych blogów lub stron internetowych. Oferuje WordPress, Joomla! oraz optymalizacja Drupal, serwery Turbo, które mają 20 razy szybsze prędkości ładowania (tylko z planem Turbo) i łatwe w użyciu funkcje.

Jeśli hosting współdzielony nie jest dla Ciebie wystarczający, istnieje hosting VPS o większej mocy. Niektóre z głównych funkcji to większe prędkości i bezpieczeństwo. Jest używany głównie przez programistów. Ten plan oferuje wszystko, czego potrzebujesz do hostowania wielu złożonych stron internetowych, od dostępu root do pełnego systemu zarządzania HostGuard (panel sterowania VPS, który pomaga klientom z łatwością zarządzać ich serwerami wirtualnymi).

Serwery dedykowane oferują wiele opcji dla tych, którzy potrzebują czegoś dodatkowego. Możesz przejść do serwera niezarządzanego, jeśli jesteś doświadczonym programistą lub administratorem systemu. Istnieje opcja dla zarządzanego serwera, jeśli chcesz zapłacić trochę więcej, aby ktoś inny pomógł ci w zarządzaniu serwerem.

Opcja hostingu dla sprzedawców oferuje wiele funkcji, które pomogą Ci hostować wysokiej jakości serwer dla innych osób. Z panelu sterowania WHM (Web Host Manager) na konto eNom, które pomaga odsprzedawać nazwy domen. Wszystkie plany (oprócz brązowego) są dostarczane z WHMCS – platformą do fakturowania i automatyzacji hostingu, która pomaga w zarządzaniu klientami.

Jak prawie każdy inny dostawca hostów internetowych na rynku, A2 Hosting używa znanego cPanel do zarządzania witryną (dla systemu Linux). Jeśli wybierzesz hosting Windows, będziesz używać panelu sterowania Plesk. Plesk jest podobny do cPanel, po prostu nie jest tak sławny, ponieważ Linux jest łatwiejszy i preferuje OC do hostingu.

Hosting A2 ma zobowiązanie do dostępności przez 99,9% czasu. Po przeprowadzeniu niektórych badań okazało się, że jest to całkiem prawdą, ponieważ średni czas bezczynności dla tego dostawcy wynosi około 99,97%. Biorąc pod uwagę, że obecny standard w branży wynosi 99,90%, co jest imponującą liczbą i należy się chwalić.

Jak twierdzą, są najszybszym współdzielonym dostawcą hostingu ze średnim czasem ładowania wynoszącym 316 ms. To prawie połowa mniej niż niektórzy inni dostawcy, tacy jak iPage i IdeaHost. Zawsze dobrze jest, gdy strona ładuje się szybciej o 2 sekundy, nawet jeśli dla niektórych nie wydaje się to tak duża różnica. Jest to dzieło ich dysku SSD (Solid-State Drive), które są dość znane ze swojej szybkości.

Sposobem na zwiększenie wydajności witryny jest oprogramowanie takie jak CloudLinux (lekkie środowisko wirtualne, które utrzymuje wysoką wydajność), HTTP / 2 (zapewnia szybszy czas ładowania niż HTTP), Websocket (doskonały do ​​treści na żywo, ponieważ tworzy dwukierunkową interakcję między przeglądarką a witryną), RailGun (buforuje strony z dynamiczną zawartością) i HHVM (pomaga w programach napisanych w PHP i Hack). Wszystkie informacje na temat narzędzi hostingowych można łatwo znaleźć na ich stronie internetowej.

Jeśli chcesz przenieść swój serwer do innego dostawcy hostingu, z A2 Hosting możesz to zrobić za darmo. Z niektórymi innymi dostawcami może to być ból głowy (nawet bez opłat), ale A2 utrzymuje się na szczycie swojej gry, oferując pomocną dłoń. Jedynym wymaganiem jest to, że korzystałeś z cPanel przed migracją.

Naprawdę pomocną funkcją bezpieczeństwa jest usługa HackScan, która obejmuje zaporę ogniową, skaner antywirusowy i monitorowanie bezpieczeństwa 24/7. Niektóre plany oferują bezpłatne certyfikaty SSL (Secure Sockets Layer), które pomagają szyfrować i chronić witryny. Jeśli nie wiesz, co zrobić z tymi rozwiązaniami bezpieczeństwa, A2 Hosting zapewni ci ochronę. Ich pracownicy pomocy technicznej są w stanie zastosować te certyfikaty w twoich domenach, więc nie musisz łamać głowy.

Inną formą bezpieczeństwa jest Patchman, który może zwiększyć twoje bezpieczeństwo i optymalizację. Wykrywa nieaktualne oprogramowanie, automatycznie umieszcza zainfekowane pliki w kwarantannie i rozwiązuje problemy bezpieczeństwa z CMS, takimi jak WordPress, Joomla! i Drupal.

A2 Hosting dobrze współpracuje z programistami, ponieważ oferuje wiele narzędzi wsparcia dla nich, takich jak różne wersje PHP (od 5.4 do nowego 7.1) i Frameworki dla tego języka (Laravel, Symfony, CodeIgniter). Istnieją również bazy danych MySQL (5.6), serwery Python (2.6, 2.7, 3.2) i Apache (2.2), język PERL 5.10, FTP / SFTP (protokoły przesyłania używane do przenoszenia plików z klienta na serwer i odwrotnie) oraz węzeł. js (kompilacja środowiska wykonawczego JavaScript). Zasadniczo obejmują one wszystko, co programista może uznać za przydatne. Oprócz wszystkich tych rozwiązań programowych mają także wiadomości i samouczki na ten temat.

Niektóre mniejsze wady tego dostawcy usług hostingowych polegają na tym, że tańsze plany mają pewne ograniczenia. Na przykład opcja Turbo, która jest ich dumą i radością, nie jest dostępna przy najniższych planach cenowych. Ponadto Lite Shared hosting plan oferuje tylko 1 stronę internetową i 5 baz danych, co może wystarczyć tylko niektórym podstawowym użytkownikom. Biorąc pod uwagę, że cena tych planów jest wyższa niż w przypadku ich konkurentów, mogłoby to zniechęcić niektóre osoby do A2 Hosting.

Obsługa klienta

Obsługa klienta jest jednym z większych punktów przy wyborze odpowiedniego dostawcy usług hostingowych. A2 Hosting oferuje pomocną i przyjazną obsługę klienta z dostępnością 24/7/365. Mają wszystkie standardowe metody kontaktowania się z nimi, takie jak e-mail, czat online i składanie biletów lub połączenie telefoniczne. Ponieważ mają one siedzibę w Stanach Zjednoczonych, bezpłatne połączenia można stosować tylko tam. Wsparcie łączy się natychmiast, a ich szybkość reakcji jest bardzo wysoka.

Jeśli nie jesteś zadowolony z usługi, wszystkie ich plany mają zasady zwrotu pieniędzy w dowolnym momencie. Oznacza to, że przed pierwszymi 30 dniami możesz uzyskać pełny zwrot pieniędzy, a następnie zwrot proporcjonalny. Rejestracja domen, opłaty konfiguracyjne i opłaty migracyjne nie są objęte niniejszymi zasadami.

Plusy & Wady A2Hosting

Plusy

 • Naprawdę duże prędkości
 • Ponadprzeciętny czas pracy
 • Darmowa migracja strony
 • Przyjazna obsługa klienta

Cons

 • Ograniczenia podstawowych planów
 • Opłaty za obniżenie i uaktualnienie

Wniosek

Chociaż A2 Hosting nie jest tak sławny, jak niektórzy podobni dostawcy usług hostingowych, udaje mu się być w parze z większością z nich. Dla niektórych może to wydawać się nieco drogie, ale zauważając wysokie prędkości i doskonały czas pracy bez przestojów, wszystko się równoważy. Jeśli jesteś poważną firmą lub firmą zajmującą się tworzeniem stron internetowych, może to być odpowiedni dostawca dla Ciebie. Biorąc pod uwagę kwotę pieniędzy przeznaczoną na ich plany, nic dziwnego, dlaczego oferują wysoką jakość usług.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map