Przegląd FastComet

01.06.2020
Recenzje hostingu 'Przegląd FastComet
0 9 мин.

Jeśli szukasz szczegółowej recenzji FastComet, jesteś we właściwym miejscu. Jest to obecnie jedna z wysoko ocenianych firm hostingowych w Internecie dzięki przyjaznej obsłudze klienta i niezawodnej obsłudze. Możemy powiedzieć, że FastComet ma większą bazę klientów niż większość innych wielkich marek w branży, a także wyjaśnimy dlaczego. Starają się zapewnić najwyższą możliwą wydajność za twoje pieniądze, więc nic dziwnego, że stali się tak popularni dzięki swojej hojności.


Oczywiście nie można znaleźć idealnego dostawcy hostingu. Każdy z nich ma swoje wady, szczególnie jeśli uważasz, że musisz wybierać zgodnie ze swoimi potrzebami. Porównując FastComet z innymi popularnymi firmami, okazuje się, że rzeczywiście włożyli dodatkowy wysiłek w swoje usługi, przekraczając oczekiwania swoich klientów. Następnie omówimy wszystkie powody, dla których ten dostawca jest tak doskonałym wyborem, jeśli chodzi o hosting.

Hosting SSD w FastComet

FastComet zaczął świadczyć usługi administracji systemem około 2010 roku i powoli przekształcił się w dostawcę hostingu, dzięki czemu ich usługi hostingu w chmurze stały się publiczne w 2013 roku. Używają dysków twardych SSD wyłącznie na swoich serwerach, obsługując ponad 12 000 klientów z całego świata. FastComet jest jedną z niewielu firm, które pozwalają na hosting witryn dla dorosłych, pod warunkiem przestrzegania zasad. Jeśli chcesz założyć stronę internetową, potrzebujesz planu hostingowego oraz nazwy domeny.

Fajną rzeczą jest to, że rejestrując się w planie hostingowym FastComet, możesz również zarejestrować domenę w tym samym miejscu. Będzie to dodatkowy krok podczas konfigurowania planu hostingowego, oszczędzając cenny czas. Poza oferowaniem typowych planów hostingowych, są bardzo skoncentrowani na dostarczaniu konkretnych pakietów hostingowych dla Joomla, WordPress, SocialEngine i OpenCart. Dla każdego z nich dostępne są skrypty instalacyjne uruchamiane jednym kliknięciem, z których można korzystać po uzyskaniu dostępu do serwera.

Lokalizacje centrów danych FastComet

Jeśli chcesz ustanowić niezawodne połączenie z serwerem, musisz być w stanie wybrać lokalizację tak blisko Ciebie, jak to możliwe. FastComet wykonał świetną robotę, obejmując 8 centrów danych w ponad 70 krajach z całego świata. Spośród nich 3 są dostępne w Europie, 3 w USA i 2 w Azji. Tworząc te centra danych w strategicznych punktach, udostępnili swoje usługi z dużą prędkością dla większości ludzi na świecie.

Sprzęt jest chroniony przez zabezpieczenia na poziomie wojskowym. Dzięki kopii zapasowej zasilania serwery będą działać, nawet jeśli nastąpi awaria zasilania. Co ważne, we wszystkich centrach danych zainstalowano najwyższej klasy system chłodzenia i ochronę przeciwpożarową. Dzięki tym wszystkim środkom ostrożności i sprzętowi na najwyższym poziomie, FastComet jest gotowy do zapewnienia potężnej usługi hostingowej dla Twojej witryny przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa danych.

Bezpieczeństwo, tworzenie kopii zapasowych i monitorowanie

Rejestrując się w planie hostingowym FastComet, Twoje dane będą zawsze zabezpieczone dzięki cotygodniowej procedurze tworzenia kopii zapasowych. Te automatyczne kopie zapasowe zapewniają, że dane witryny, e-maile, bazy danych i zasadniczo wszystko można przywrócić nawet po najgorszej awarii. Ta usługa jest całkowicie bezpłatna, a oprogramowanie, którego używają do tworzenia kopii zapasowych, nazywa się JetBackUp, bardzo popularne rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych dla cPanel.

Ponadto FastComet umożliwia także tworzenie migawek w razie potrzeby. Kopie zapasowe utworzone w cPanel są dostępne przez pełny miesiąc przed usunięciem ich przez dostawcę, więc w razie potrzeby możesz przywrócić nawet 30-dniową wersję witryny. Ich serwery są chronione przed złośliwym oprogramowaniem, a dla każdego użytkownika Magento, Joomla i WordPress zainstalowano aplikację zapory ogniowej. Możesz mieć pewność, że Twoje dane są chronione przed każdym możliwym zagrożeniem.

Stało się to niezbędne zwłaszcza w ostatnich latach, kiedy cyberataki stały się częstsze, atakując niektóre z nowo odkrytych luk w systemach operacyjnych. FastComet był jednym z wielu dostawców, którzy szybko zareagowali na to połączenie i znacznie poprawili jego zabezpieczenia.

Plany i ceny w FastComet

W FastComet każdy może znaleźć porządny plan hostingowy, w tym blogerów, firmy i osoby prywatne, które chcą tylko ślubu, portfolio lub małego sklepu internetowego. Możesz wybrać pakiet hostingowy WordPress lub wybrać plan hostingowy OpenCart, Joomla lub Social Engine, jeśli wolisz te platformy. Bez względu na to, który wybierzesz, nie ma znaczącej różnicy między funkcjami a cenami.

Ponieważ ich najpopularniejsze plany koncentrują się na wspomnianych platformach, przejrzymy tylko plany hostingowe WordPress, aby dać Ci wyobrażenie o ogólnych cenach i funkcjach, których możesz oczekiwać od FastComet. Następnie, czytając naszą opinię, możesz wybrać jedną z czterech dostępnych platform. Zobaczmy teraz, co mamy tutaj!

Zoptymalizowane plany WordPress firmy FastComet

Jeśli WordPress jest preferowaną platformą dla twojego projektu, będziesz mógł wybrać jeden z trzech różnych planów. Są to: StartSmart, ScaleRight i SpeedUp. W pierwszym z nich będziesz mógł założyć witrynę z ograniczonym ruchem do 25 000 miesięcznie za jedyne 2,95 USD miesięcznie. Ale to nie jest tak złe, jak się wydaje, ponieważ dostawca nie liczy Twoich powracających użytkowników, tylko nowych. Plan StartSmart jest szczególnie polecany prywatnym właścicielom witryn internetowych, którzy chcą rozpocząć swój projekt.

Ponadto otrzymasz 15 GB dysku SSD, na którym możesz przechowywać dane swojej witryny. Gdy Twoja witryna zacznie się rozwijać, możesz łatwo wyczerpać zasoby przewidziane w planie StartSmart. W takim przypadku plan ScaleRight będzie dla Ciebie bardziej niż idealny i kosztuje tylko 5,95 USD miesięcznie. Dzięki tej witrynie Twoja witryna może przyjąć 50 000 unikalnych użytkowników. Jeśli chodzi o wydajność, zapewni 4 rdzenie procesora, 25 GB przestrzeni dyskowej i 3 GB pamięci RAM.

Jeśli jesteś gotowy na większą inwestycję, możesz skorzystać z planu SpeedUp, aby zapewnić swojej witrynie jeszcze więcej zasobów w cenie 9,95 USD miesięcznie. Podwaja liczbę unikalnych użytkowników, których Twoja witryna może powitać, co czyni ogromną liczbę 100 000 użytkowników. To jeszcze silniejszy plan z 6 rdzeniami procesora, 35 GB pamięci SSD i 6 GB pamięci RAM. Dzięki ScaleRight i SpeedUp możesz uruchamiać wiele stron internetowych na tym samym planie.

Wszystkie te plany zapewniają bezpłatny transfer witryny, bezpłatną domenę i nieograniczoną liczbę kont FTP, baz danych, subdomen, wersji PHP, Let’s Encrypt SSL i codzienne kopie zapasowe. Jeśli zdecydujesz się na abonament SpeedUp, otrzymasz również bezpłatny prywatny SSL GlobalSign.

Dodatkowe funkcje FastComet

Plany hostingowe FastComet dają również dostęp do ponad 150 przydatnych aplikacji, które można zainstalować jednym kliknięciem. Jeśli potrzebujesz dodatkowych modułów do swojego bloga, usługa umożliwia dostęp do zainstalowania ich na serwerze. Ponadto będziesz mógł zainstalować szeroką gamę motywów dla wszystkich platform obsługiwanych przez firmę. Gdy wybierzesz plan hostingowy dla konkretnej platformy, otrzymasz także automatyczne aktualizacje dla tej platformy. Możesz mieć pewność, że Twój serwer nie doświadczy żadnych przestojów w procesie aktualizacji.

Wybierając FastComet jako dostawcę hostingu, zapewni on nie tylko potężne zasoby, ale także wiele przydatnych narzędzi i funkcji, które mogą pomóc w ulepszeniu witryny. To, co otrzymujesz od tej firmy, to pakiet hostingowy na najwyższym poziomie w przystępnej cenie. Wyobraź sobie, ile kosztuje zakup wszystkich funkcji osobno, a stanie się jasne, że faktycznie oszczędzasz dużo pieniędzy, które możesz zainwestować gdzie indziej.

Czas działania serwera FastComet

FastComet bardzo poważnie podchodzi do czasu przestoju swoich serwerów, konsekwentnie utrzymując je w działaniu przez 99,99% czasu. Jeśli dodasz wszystkie czynniki, w tym personel pracujący na serwerach, sprzęt, oprogramowanie i infrastrukturę centrów danych, okaże się, że wokół serwerów czai się wiele problemów, które mogą spowodować awarię. Średnio serwery FastComet każdego roku mają 4 minuty przestoju.

Smutna prawda jest taka, że ​​większość dostawców hostingu nie może zapewnić tak niezawodnej usługi. Obiecują podobną szybkość działania, a kiedy się zarejestrujesz, zwykle okazuje się, że awarie występują znacznie częściej niż powinny. Według opinii klientów FastComet i samej firmy 99,99% nie jest kłamstwem. W rzeczywistości współczynnik przestojów sprawia, że ​​firma naprawdę wyróżnia się na tle konkurencji.

Obsługa klienta FastComet

FastComet oferuje żywe wsparcie ze swoim zespołem ekspertów. Możesz się z nimi skontaktować za pośrednictwem różnych kanałów, w tym poczty elektronicznej, telefonu, czatu na żywo i systemu biletów. Po zgłoszeniu problemu musisz poczekać kilka minut, aż odpowiedzą. W FastComet nikt nie może zostać członkiem zespołu wsparcia technicznego, dopóki nie ukończy 3-miesięcznego programu szkoleniowego.

To, czego się tam uczą, pozwala im rozwiązać nawet najbardziej nietypowe problemy. Możesz się z nimi skontaktować, jeśli masz proste pytanie lub potrzebujesz trochę wskazówek. W każdym razie chętnie pomogą. Jak wspomnieliśmy, FastComet oferuje również bezpłatny transfer stron internetowych. Jeśli właśnie przestawiłeś się z innego dostawcy, możesz poprosić zespół obsługi klienta o przeniesienie danych witryny z poprzedniego serwera na nowy.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector