Przegląd Hostingera w Australii

01.06.2020
Recenzje hostingu 'Przegląd Hostingera w Australii
0 8 мин.

Australia to duży kraj z ponad 23 milionami obywateli, którzy są połączeni z resztą świata, głównie za pośrednictwem podmorskich kabli do transmisji danych. Kable te leżą na dnie oceanu, ale instalacja nowych może kosztować kilkaset milionów dolarów. To jest główny powód, dla którego Australia ma słabsze połączenie z innymi kontynentami.


submarine-cables-australia

Źródło: submarinecablemap.com

Oczywiście istnieją inne typy mediów do przesyłania danych; najbardziej aktualne jest połączenie satelitarne, w którym dane są przesyłane za pomocą łańcucha satelitów. Można się zastanawiać, dlaczego w erze satelitów stosuje się kable do transmisji danych okrętów podwodnych, ale jest kilka kluczowych powodów:

Ograniczona przepustowość: Istnieje ogromna różnica między przepustowością; podczas gdy satelity przesyłają gigabajty danych co sekundę, kable są w stanie przesyłać tysiące razy więcej, terabajty danych co sekundę. Satelity zajmują tylko kilka GHz widma radiowego, więc pojedynczy kabel danych może przesyłać ilość danych prawie wszystkich tradycyjnych satelitów.

Czas oczekiwania: Opóźnienie jest również dużym problemem, gdy korzystamy z satelitów: istnieje duża fizyczna odległość między ziemią a satelitami, co oznacza opóźnienie w komunikacji i przekazywaniu danych.

Jeśli mieszkasz w Australii i chcesz obsługiwać klientów międzynarodowych, Twoi odwiedzający mogą doświadczyć dłuższego czasu ładowania strony z powodu słabszych możliwości połączenia. Warto skorzystać z międzynarodowej firmy hostingowej do obsługi klientów.

Hostinger to firma hostingowa z siedzibą w UE, która ma centra danych na całym świecie. Najbliższa lokalizacja danych dla klientów australijskich znajduje się w Singapurze, więc możesz wybrać ją jako hosta swojej witryny.

Dlaczego klienci z Australii wybierają firmę Hostinger?

Hostinger ma wiele zalet bycia jednym z najbardziej polecanych dostawców hostingu, ale możemy wyróżnić tych najlepszych:

 • Niskie ceny: Hostinger jest znany jako jeden z najtańszych dostawców branży hostingu. Pakiety hostingowe klasy podstawowej zaczynają się od 0,80 USD / miesiąc.
 • Łatwa do zrozumienia linia produktów: Na stronie Hostinger nie można znaleźć dziesiątek ofert hostingu. Wiele innych firm sprzedaje tę samą usługę pod różnymi nazwami, ale ta firma ma usługę podstawową dla stron startowych, hosting w chmurze dla zaawansowanych użytkowników i hosting VPS dla dużych witryn.
 • Rzetelne i silne zaplecze firmy: Hostinger został uruchomiony jako 000webhost.com i oferował bezpłatne przechowywanie w 2007 roku. Obecna nazwa firmy została założona w 2011 roku, a Hostinger powitał 10 milionów klientów w 2014 roku. Obecnie ma ponad 29 milionów klientów, a liczba ta rośnie z każdą sekundą.
 • Czas działania 99,9%: Hostinger gwarantuje 99,9% czasu przestoju (maksymalnie 1 minutę 26 sekund przestoju dziennie), ale doświadczenie pokazuje lepszy 99,99% (maksymalnie 8,6 sekundy przestoju dziennie) lub w niektórych miesiącach 100% (brak przestoju) przestoju. Możesz być pewien, że Twoja strona będzie dostępna przez cały dzień.
 • Czat 24/7: Profesjonalny czat jest dostępny 7/24, nawet w przypadku najtańszych pakietów podstawowych. Możesz skontaktować się z obsługą klienta przez czat na żywo lub e-mail, a firma działa na różnych platformach społecznościowych, w tym na Twitterze, Google+, Facebooku i LinkedIn.
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy: Jeśli nie jesteś zadowolony, możesz odzyskać pieniądze w ciągu 30 dni od daty zakupu. Niektóre specjalne produkty nie podlegają zwrotowi, w tym odnawianie nazw domen, ochrona prywatności lub G-Suite. Jednak te ograniczenia są bardzo podobne do standardu branżowego, usługi dodatkowe rzadko są refundowane w dowolnym miejscu.
 • Darmowa nazwa domeny: Bezpłatna nazwa domeny jest dołączana do pakietów hostingowych, jeśli kupisz którąkolwiek z nich przez co najmniej rok. Jedyną kwotą, którą powinieneś zapłacić w takich przypadkach, jest opłata Internet Corporation za przypisane nazwy i numery (ICANN), która kosztuje 0,18 USD rocznie.
 • Nieograniczone wykorzystanie przepustowości: Otrzymasz nieograniczone wykorzystanie przepustowości dla prawie wszystkich pakietów hostingowych. Oznacza to, że dopóki nie zaryzykujesz stabilności serwera nielegalnymi działaniami lub dużym obciążeniem serwera, wykorzystanie przepustowości nie będzie ograniczone.
 • Wszechstronne opcje płatności: Hostinger jest rzadkim rodzajem firmy hostingowej, ponieważ akceptuje również płatności Bitcoin. Oprócz tego możesz płacić za pakiety hostingowe lub inne usługi kartami PayPal, Visa, Discover, Maestro, MasterCard, American Express, JCB lub Diners Club.
 • Łatwy kreator stron internetowych: Otrzymujesz darmowy program do tworzenia witryn dla swojego pakietu hostingowego, który idealnie nadaje się do szybkiego i łatwego tworzenia witryny. Korzystając z elementów przeciągnij i upuść, możesz stworzyć responsywną stronę bez programisty.
 • Nowoczesne środowisko serwerowe i najnowocześniejszy sprzęt: Możesz korzystać ze znanych i najnowszych technologii w Hostinger, w tym PHP 7, Nginx, kompresja GZIP, HTTP / 2 i IPv6. Ochrona przed spamem i hackami jest również wykorzystywana w pakietach obsługiwanych przez najnowsze elementy sprzętowe.
 • Szczegółowe samouczki i baza wiedzy: Hostinger utrzymuje dużą sekcję samouczków, w której można stale znajdować nowe artykuły. Można tam przeczytać artykuły dotyczące serwerów i hostingu, a także samouczki dotyczące najczęściej używanych programów internetowych, takich jak WordPress, WooCommerce, PrestaShop i inne. W sekcji bazy wiedzy znajdziesz wszystko, co powinieneś wiedzieć o produktach i usługach Hostinger.
 • Rejestracja domen: Jednak hosting to podstawowa usługa w firmie, Hostinger zapewnia również rejestrację domen. Możesz wybrać klasyczne domeny TLD, takie jak .com, lub najnowsze zakończenia domen, takie jak .xyz lub .online.

Hostinger znajduje się również na naszej liście najlepszych hostów WordPress w Australii.

Hosting Plany hostingowe

Podstawowe rozwiązanie hostingowe Hostingera nazywa się Web Hosting i zawiera 3 różne pakiety:

 • Single Shared Hosting: ten pakiet jest idealny dla pojedynczej witryny i zapewnia przepustowość 100 GB. Możesz dodać dla niego jeden adres e-mail. Zaczyna się od 0,80 USD / miesiąc (normalna cena 5,99 USD / miesiąc).
 • Premium Shared Hosting: ten pakiet prawie nie ma ograniczeń, możesz przypisać i nieograniczoną liczbę stron internetowych i możesz korzystać z przepustowości bez ograniczeń. Uwzględniono również dwa razy więcej zasobów serwera i cotygodniowe kopie zapasowe. Pakiet zaczyna się od 3,49 USD / miesiąc (normalna cena 11,95 USD / miesiąc).
 • Wspólny hosting biznesowy: ten pakiet zawiera wszystkie usługi świadczone przez Premium, a ponadto otrzymasz 4 razy więcej zasobów serwera, codzienne kopie zapasowe i bezpłatną certyfikację SSL. Zaczyna się od 7,95 USD / miesiąc (normalna cena 15,95 USD / miesiąc).

cPanel jest używany dla wszystkich pakietów hostingu jako panel sterowania. Opłata licencyjna jest już wliczona w wyżej wymienione ceny.

Jeśli potrzebujesz więcej siły, Hostinger zapewnia zarządzanie Hosting w chmurze paczki Przybywają z cPanel, bezpłatnym dedykowanym adresem IP, nieograniczonym wykorzystaniem przepustowości i codziennymi kopiami zapasowymi. Dostępne są 3 pakiety:

 • Uruchomienie w chmurze: najmniejszy pakiet zapewnia 40 GB przestrzeni dyskowej, 3 GB pamięci RAM i 2 rdzenie procesora i zaczyna się od 15,90 USD / miesiąc (normalna cena 29,00 USD).
 • Cloud Professional: środkowy pakiet zapewnia 80 GB pamięci, 6 GB pamięci RAM i 4 rdzenie procesora i zaczyna się od 31,80 USD / miesiąc (normalna cena 58,00 USD).
 • Cloud Enterprise: największy pakiet zawiera 160 GB pamięci, 12 GB pamięci RAM i 6 rdzeni procesora. Zaczyna się od 71,55 USD / miesiąc (normalna cena 130,00 USD).

Bardziej niezawodnym rodzajem hostingu w Hostinger jest VPS Hosting, który jest dostępny w 6 wersjach. Najmniejszy pakiet zaczyna się od 4,99 USD miesięcznie i zapewnia 1 GB pamięci, procesor 2,4 GHz, 20 GB pamięci i wykorzystanie przepustowości 1 TB.

Wniosek

hosting w Australii

Czy Hostinger jest dobry dla Australijczyków? Odpowiedź brzmi tak. W Azji znajduje się centrum danych Hostinger, dzięki czemu Twoi zagraniczni klienci mogą być obsługiwani z najbliższej lokalizacji. Firma ma również solidne podstawy i bardzo dobre ceny.

Usługi hostingowe są niezawodne, a zespół wsparcia udziela odpowiedzi na potrzeby każdego króla potrzeb klientów. Hostinger obsługuje również bitcoiny i akceptuje szeroką gamę kart kredytowych. Po prostu wybierz odpowiedni dla siebie pakiet hostingowy i lepiej obsługuj klientów krajowych i międzynarodowych!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector