Przegląd koła zamachowego

Popularność WordPress jako systemu zarządzania treścią jest najwyższa w historii, a ponieważ WordPress wciąż zyskuje na popularności, podobnie firmy hostingowe oferują zarządzane usługi hostingowe WordPress. Wśród nich Flywheel to modny hosting oferujący zarządzany hosting WordPress dla agencji, projektantów i programistów.


W porównaniu do zwykłego hostingu współdzielonego, zarządzany hosting WordPress zawiera szereg „dodatkowych” usług wbudowanych w pakiet hostingowy, które mają na celu dbanie o aktualizacje, kopie zapasowe, optymalizację prędkości, bezpieczeństwo, dostępność i inne techniczne aspekty witryny WordPress, dzięki czemu możesz skupić się na innych aspektach działalności.

Od momentu powstania w 2012 r. Flywheel udało się rozwinąć działalność, mimo że znajduje się w wysoce konkurencyjnej niszy. Co wyróżnia Flywheel spośród innych zarządzanych dostawców hostingu WordPress? Nasza recenzja koła zamachowego poniżej przyniesie ci odpowiedzi!

Krótki przegląd FlyWheel

rozwiązania koła zamachowego

Koło zamachowe robi wrażenie od samego początku: jego odświeżona i sprytna strona internetowa jest zdecydowanym plusem, szczególnie, że postanowili przyciągnąć tłum projektantów, co może być trudniejsze do zaimponowania prostą stroną internetową.

Szybkie przewijanie na stronie głównej zawiera informacje o funkcjach hostingu i cenach wywoławczych ich usług, dzięki czemu można szybko zerknąć na to, czego można oczekiwać od Flywheel.

Oprócz usług, których można oczekiwać od zarządzanego planu WordPress, Flywheel oferuje również elegancki zestaw narzędzi programistycznych (tworzenie stron, klonowanie witryn, plany) oraz narzędzia do zarządzania przepływem pracy, które wzbudzą zainteresowanie programistów i agencji.

Koło zamachowe z pewnością wygląda na część, ale czy jest to dobra opcja dla zarządzanego hostingu WordPress? Przejdźmy do drobiazgów wszechświata hostingowego WordPress zarządzanego przez koło zamachowe.

Plany & cennik

Plany WordPress zarządzane przez Flywheel są oferowane w trzech kategoriach – Plany Pojedynczej Witryny z indywidualnymi instalacjami na zasadzie płatności zgodnie z rzeczywistym użyciem, Plany zbiorcze z ponad 10 instalacjami WordPress oraz niestandardowe plany WordPress zarządzane przez Flywheel Enterprise dla bardziej niezawodnych potrzeb hostingowych WordPress.

wycena koła zamachowego

Kategoria Plany dla pojedynczej witryny oferuje trzy pakiety w przedziale cenowym 15–75 USD / miesiąc, chyba że zarejestrujesz się na abonament roczny, który oferuje 1-miesięczną zniżkę. Plany te obejmują zarówno pakiet startowy, jak i opcję profesjonalną. Bezpłatna migracja witryny i bezpłatny SSL są dołączone do wszystkich planów. Podczas gdy niższe plany poziomów dodatkowo obciążają CDN lub obsługę wielu lokalizacji, plan Professional obejmuje je bezpłatnie.

Pod względem zasobów przestrzeń dyskowa jest oferowana od 5 GB do 20 GB, a przepustowość od 250 GB do 1 TB, podczas gdy limity odwiedzających wahają się od 5000 wizyt miesięcznie do 100 000 wizyt miesięcznie.

Kategoria WordPress zarządzana planami zbiorczymi oferuje pakiety w przedziale cenowym 100–250 USD dla wstępnie skonfigurowanych planów z maksymalnie 30 instalacjami WordPress oraz niestandardową opcją na zamówienie dla ponad 30 instalacji WordPress. Tutaj również możesz cieszyć się miesiącem wolnym z rocznymi planami.

Wstępnie skonfigurowane plany mają miesięczny limit 150 000 wizyt dla planu Freelance i 600 000 wizyt dla planu Agencji. Pod względem zasobów plany te oferują od 40 do 120 GB miejsca na dysku, przepustowość od 4 TB do 8 TB, bezpłatny certyfikat SSL, CDN, obsługę wielu witryn i tworzenie witryn. W przypadku niestandardowych zasobów i milionów miesięcznych wizyt zalecamy poprosić o niestandardową wycenę.

Zarządzany przez firmę plan WordPress, Flywheel Blue, oferuje infrastrukturę WordPress na poziomie przedsiębiorstwa, natychmiastowe skalowanie ruchu, zarządzane aktualizacje, codzienną kontrolę stanu, zabezpieczenia klasy korporacyjnej z automatycznym skanowaniem złośliwego oprogramowania, monitorowanie bezpieczeństwa i łatanie, plany odzyskiwania po awarii, bezpłatne SSL, premium SLA, wbudowane automatyczne przełączanie awaryjne, dedykowane zarządzanie kontem itp. Ceny zaczynają się od 2500 USD / miesiąc.

Zainteresowani zostaniem odsprzedawcą hostingu mogą dołączyć do programu partnerskiego agencji Flywheel i uzyskać bezpłatny hosting swojej agencji lub witryny firmowej, a także inne korzyści, takie jak dedykowane zarządzanie kontem, konserwacja rąk i białe etykiety.

W związku z powyższym jasne jest, że Flywheel jest gotowy na przyjęcie nie tylko programistów lub innych kreatywnych profesjonalistów, ale także większych agencji z wymaganiami hostingowymi WordPress na poziomie przedsiębiorstwa.

Teraz, gdy mamy przejrzysty przegląd cen i planów w Flywheel, zobaczmy, jak działa ich obsługa klienta.

Obsługa klienta

Jeśli zależy ci na całodobowej obsłudze klienta, może Cię zaskoczyć fakt, że wsparcie 24/7 jest dostępne tylko w nagłych wypadkach.

Oprócz tego niepowodzenia Flywheel oferuje wiele opcji wsparcia, w tym czat na żywo, system sprzedaży biletów i wsparcie telefoniczne, z którymi można się skontaktować od poniedziałku do piątku w godzinach pracy.

wspornik koła zamachowego

Jeśli chodzi o dokumentację wsparcia, możesz przeglądać ponad 100 artykułów, uzyskać dostęp do bezpłatnych e-booków lub zapisać się na bezpłatny kurs e-mail Design Trends.

Podsumowując, Flywheel nie zawiódł w testach obsługi klienta, odpowiadając w ciągu 24 godzin na zapytania pocztą elektroniczną i w ciągu 1 minuty na zapytania na czacie na żywo. Na nasze pytania odpowiadano za każdym razem w sposób szczegółowy i uprzejmy.

Funkcje hostingowe

Elegancki wygląd obejmuje szereg zaawansowanych funkcji specyficznych dla WordPress, które pomagają freelancerom i agencjom w tworzeniu, uruchamianiu i zarządzaniu ich stronami internetowymi. Oto krótki przegląd funkcji hostingowych oferowanych przez Flywheel:

funkcje hostingu koła zamachowego

 • Darmowe certyfikaty SSL ze wszystkimi planami (powered by Szyfrujmy);
 • Darmowa migracja strony bez ograniczeń liczby witryn, które można migrować;
 • Darmowe strony inscenizacyjne, które umożliwiają testowanie zmian w witrynie bez wpływu na działającą witrynę i przekazywanie zmian do produkcji jednym kliknięciem;
 • Klonowanie strony, co pozwala rozpocząć pracę w nowej witrynie bez konieczności każdorazowego rozpoczynania instalacji wtyczki;
 • The Plany funkcja umożliwia pakowanie popularnych motywów i wtyczek jako niestandardowej konfiguracji dla przyszłych projektów;
 • Serwery VPS na wszystkich planach;
 • Buforowanie po stronie serwera;
 • Darmowe strony demonstracyjne przez 14 dni, Koło zamachowe umożliwia rejestrację, rozpoczęcie tworzenia witryny i naliczanie opłat tylko wtedy, gdy jesteś gotowy, aby ją uruchomić. Możesz także udostępniać witryny demonstracyjne klientom, aby mogli śledzić postępy;
 • Kopie zapasowe są oferowane bezpłatnie, co noc i są przechowywane poza witryną. Przywracanie można wykonać jednym kliknięciem;
 • Łatwy Integracje CDN;
 • Wbudowane statystyki strony;
 • Świetne funkcje bezpieczeństwa obejmujący monitorowanie bezpieczeństwa i usuwanie złośliwego oprogramowania;
 • Łatwiejszy dostęp do SFTP (jedno kliknięcie);
 • Obsługa wielu witryn;
 • Narzędzia współpracy;
 • Serwer oparty na Nginx standardowo;
 • Wybór 12 lokalizacji serwerów;
 • Łatwy skalowalność;
 • Akceptowane płatności PayPal, karta kredytowa nie jest wymagana.
 • Narzędzie rozwoju lokalnego przez koło zamachowe;
 • Specjalistyczna obsługa WordPress;
 • Czysty i minimalistyczny interfejs użytkownika który jest pięknie zaprojektowany i usprawniony dla WordPress;
 • Gratisy (darmowe szablony projektów, ebooki itp.).

Dzięki tym funkcjom Flywheel jest potężnym zarządzanym dostawcą hostingu WordPress. Lista funkcji nie jest wyczerpująca, pełną listę można znaleźć na stronie Flywheel. Flywheel stale ulepsza i rozszerza swoje funkcje, a obecnie jest kilka innych funkcji w pracach, takich jak wsparcie premium, zdalne importowanie witryny, kopie zapasowe poza witryną dla lokalnych witryn i więcej!

Wydajność

Koło zamachowe wspomina o oferowaniu „imponującego czasu pracy” na liście funkcji, ale nie wyjaśnia żadnych wyjaśnień co to oznacza ani nie oferuje żadnych gwarancji dostępności, z wyjątkiem umowy SLA czasu pracy oferowanej wraz z planami dla przedsiębiorstw.

Nasz test prędkości dla koła zamachowego dla wszystkich testowanych lokalizacji serwerów (Nowy Jork, Melbourne i Sztokholm) osiągnął czas poniżej 2 sekund, co nie jest zaskoczeniem, biorąc pod uwagę, że Flywheel używa własnego systemu buforowania po stronie serwera, który zapewnia najwyższą wydajność nawet przy solidnym , witryny o dużym ruchu. Nie ma potrzeby instalowania własnych wtyczek buforujących, aby spróbować przyspieszyć witrynę.

Bez względu na plan hostingowy (Tiny lub Enterprise) technologia buforowania może poradzić sobie z gwałtownymi ruchami milionów odwiedzających bez kaszlu. Nawet jeśli masz witrynę e-commerce trudną do buforowania ze względu na jej dynamiczny charakter, Flywheel może pomóc upewnić się, że witryna e-commerce jest w pełni buforowana.

Oprócz buforowania po stronie serwera, Flywheel współpracuje z MaxCDN, aby zapewnić łatwą integrację z CDN, aby zwiększyć prędkość na całym świecie. Dlatego bez względu na to, gdzie przebywają użytkownicy, MaxCDN zapewnia dostarczanie obrazów i plików statycznych z najbliższego serwera.

Koła zamachowe Plusy & Cons

Plusy

 • Hosting stworzony z myślą o programistach i projektantach
 • Nieograniczone migracje stron internetowych
 • Hosting wydajności VPS
 • Brak opłat za nadwyżki
 • Świetna wydajność witryny
 • Dobry zestaw narzędzi specyficznych dla WordPress i zaawansowane opcje
 • Elegancki i bardzo użyteczny interfejs

Cons

 • Obsługa klienta ograniczona do dni roboczych i godzin pracy (wsparcie 24/7 odbywa się wyłącznie w nagłych wypadkach)
 • Brak wbudowanego wdrożenia Git
 • Trochę drogo, jeśli chcesz hostować wiele witryn WordPress

Podsumowanie przeglądu koła zamachowego

Zorientowane na programistów funkcje hostingu i świetna wydajność są bezsprzecznie najlepszymi zaletami Flywheel. Te w połączeniu z ich atrakcyjnym interfejsem sprawiają, że Flywheel jest dobrym wyborem dla zarządzanego hostingu WordPress, niezależnie od tego, czy jesteś agencją potrzebującą hostingu WordPress na poziomie przedsiębiorstwa, niezależnym projektantem, który chce hostować jedną witrynę WordPress, czy deweloperem, który chce hostować wiele instalacji WordPress.

Pomimo bycia droższym w porównaniu do zarządzanych planów hostingowych WordPress tanich dostawców hostingu współdzielonego, takich jak Siteground lub BlueHost, jeśli twój budżet pozwala na więcej miejsca na wahania, przekonasz się, że Flywheel jest wart dodatkowych pieniędzy.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map