Przegląd NetworkSolutions

Recenzowanie dostawców usług hostingowych jest czasem trudną podróżą, która jest pełna rozczarowań i wciąż to samo. Firmy po prostu wydają się postrzegać swoich klientów jako głupie krowy gotówkowe, na które mogą się wymywać i doić je stale, aby uzyskać coraz więcej pieniędzy. Ich ulubioną cechą ludzką jest ignorancja, która sprawia, że ​​ludzie kupują droższe pakiety, mając nadzieję, że ich strona internetowa jakoś się poprawi. Niestety nie każda firma hostingowa stara się zapewnić użytkownikom wyjątkową obsługę. Dlatego jestem wobec nich bardzo krytyczny.


Dzisiejszy rynek hostingu jest pełen tak wielu nazw, że nie można ich wszystkich śledzić. Niektórzy z nich są szczerzy i szczerzy, pomagając swoim klientom osiągnąć ich cele. Inni po prostu konfigurują kilka serwerów i proszą o twoje pieniądze. Nie jest łatwo znaleźć bezpłatną usługę, która ma pod kontrolą zarówno szybkość, jak i czas sprawności, a jednocześnie oferuje obsługę klienta, która naprawdę sprawia, że ​​użytkownik czuje, jakby ktoś miał za sobą plecy.

Dlaczego tak długo narzekasz na takie kiepskie usługi hostingowe? Ponieważ Network Solutions jest tym, co podejrzewałem. Nie oferuje znacznie więcej niż podstaw prawie każdej przyzwoitej usługi hostingowej. Oczywiście są pod wieloma względami całkiem przyzwoici i rzetelni, ale mają dla swoich klientów wiele niespodzianek. Było jednak kilka miłych niespodzianek, które skłoniły mnie do ponownego przemyślenia moich opinii, dlatego warto przyjrzeć się temu, co oferuje Network Solutions. Trzymaj się mnie w tej recenzji i przekonaj się sam!

Przegląd rozwiązań sieciowych

Rozwiązania sieciowe istnieją już od 1979 roku, ale nie zawsze była to firma hostingowa i nawet teraz nie jest tylko firmą hostingową. Zaczęło się od doradztwa informatycznego i wkrótce stało się rejestratorem domen. Mieli się bardzo dobrze, sprzedając nazwy domen, ale nie trwało to po potwierdzeniu ICANN w 1998 roku.

Od 20 lat Network Solutions zmienia właścicieli, podobnie jak ludzie zmieniają majtki. Wiele firm private equity posiadało firmę, co ostatecznie doprowadziło do wielu nieporozumień. Dwa głośne problemy związane z bezpieczeństwem doprowadziły do ​​sprzedania rozwiązań sieciowych przez Web.com za 405 miliardów dolarów, co doprowadziło do znacznej redukcji firmy.

Od tego czasu Network Solutions oferuje różnorodne usługi, takie jak tworzenie stron internetowych, usługi marketingu online, e-mail marketing i rozwiązania e-mail oraz usługi hostingowe. Są głęboko zakorzenione w usługach online i mają wielu profesjonalistów, którzy znają każdy węzeł i szarpanie związane z prowadzeniem strony internetowej lub działalności online. To sprawia, że ​​są one solidnym, wszechstronnym rozwiązaniem dla firmy, która chciałaby wejść w świat online. Chociaż jeśli chcesz tylko usługi hostingowej, jest wiele do rozważenia. Ponieważ sama firma oferuje wiele usług, niektóre z nich wyciekły również na platformę hostingową. To sprawia, że ​​są wyjątkowe i warte zobaczenia.

Plany rozwiązań sieciowych i ceny

Tak jak powiedziałem, Network Solutions to nie tylko hosting, oferują wiele innych usług, które należą do zupełnie różnych kategorii. Zaczniemy od przeglądu podstawowych planów hostingowych, a następnie przejdziemy do innych usług, które oferują użytkownikom.

Network Solutions ma dość niskie ceny, które naprawdę mi się podobają. Ich wspólne plany hostingowe zaczynają się od 2,99 USD / miesiąc. To uczciwa oferta i trudno byłoby znaleźć inny przyzwoity plan o tak niskiej cenie. Ponieważ jednak są również firmą zajmującą się marketingiem online, ich drugim wspólnym planem hostingowym jest plan hostingowy i marketingowy. Oznacza to, że podrzucą niektóre proste usługi SEO, takie jak umieszczenie Twojego profilu firmy w wielu wyszukiwarkach, o których nawet nie wiesz, oraz w dużych, takich jak Google, Bing i Yahoo!.

Pierwszy plan hostingowy, o którym wspomniałem o planie Essential, zaczyna się już od 2,99 USD miesięcznie, zapewniając 300 GB miejsca na dysku twardym i nieograniczoną przepustowość. Posiada również 25 kont FTP i 1000 kont e-mail z 1 GB przestrzeni dyskowej na konto. To dużo, biorąc pod uwagę, że niektóre firmy dają tylko 100 MB na konto e-mail.

Kontynuacją jest plan Professional, który również świadczy usługi marketingowe. Ma również 500 GB miejsca na dysku twardym i nieograniczoną przepustowość. Reszta przepisów jest podwojona w przypadku 50 kont FTP i 2500 skrzynek e-mail z 1 GB przestrzeni dyskowej. Otrzymasz również oprogramowanie do statystyk swoich kont e-mail.

Wreszcie, istnieje plan hostingowy, marketingowy i sklepowy, który zapewnia dodatkowe usługi marketingowe i wszystko, czego potrzebujesz do prowadzenia sklepu internetowego. Otrzymasz certyfikat SSL, koszyki na zakupy i wszelkie inne oprogramowanie potrzebne do prowadzenia witryny. Kosztuje tylko 4,99 USD miesięcznie, co jest bardzo solidną ofertą. Większość firm pobiera 10 USD + za te same usługi.

Wszystkie usługi mają bezpłatną nazwę domeny i dodatkowe 100 wskaźników domeny.

Network Solutions oferuje również hosting VPS za 40 USD miesięcznie. Zapewnia 512 MB pamięci RAM, wsparcie na żywo 24/7, 10 GB przestrzeni dyskowej i transfer danych o wartości 500 GB.

Rozwiązanie sieciowe zaczyna się naprawdę tanio, ale używają podobnych sztuczek, co każda inna firma. Jasne, że kupiłeś ładny pakiet 2,99 USD miesięcznie, ale jak tylko zaczniesz budować swoją witrynę, będziesz musiał stale patrzeć na szczegółowy ekran rozliczeniowy, aby dowiedzieć się, gdzie poszło tyle pieniędzy. Istnieje wiele dodatków i dodatków, które po prostu sprzedają się podczas pracy nad witryną.

Ponadto, jeśli pozostawisz przycisk automatycznego odnawiania włączony, będziesz zaskoczony, ile więcej pieniędzy wydasz. Network Solutions po prostu podniesie ceny odnowienia nazw domen o 50%, kiedy będą mieli na to ochotę.

Obsługa klienta rozwiązań sieciowych

To tutaj naprawdę rozczarowałem się rozwiązaniami sieciowymi, gdy zapomniałem o podejrzanej strukturze cen i mnóstwie upsellów. Moje doświadczenia z obsługą klienta nie były zbyt przyjemne i nie spotkałem się z wieloma pozytywnymi recenzjami. Ani klienci, ani inni recenzenci nie mówili o wsparciu klienta Network Solutions w dużym stopniu, co sugeruje, że oferują oni bzdury 24/7/365.

Ludzie twierdzą, że dotarcie do działu obsługi klienta zajęło im kilka dni, nawet gdy byli online. Są jednak chwile, kiedy nie można do nich dotrzeć, ponieważ są offline. Przez lata stali się bardzo złą reputacją. Dla firmy, która ma około 40 lat, jest to niedopuszczalne. Jedyną konsekwencją, którą można znaleźć w dziale obsługi klienta, jest ciągłe niezadowolenie ich klientów.

Wygląda na to, że mimo iż oferują wiele usług online, naprawdę wydają się nie być wcale godne zaufania. Jedna z najlepszych recenzji o obsłudze klienta Network Solutions: „Jeśli nie masz nadciśnienia, skorzystaj z Network Solutions”. Myślę, że to wystarczy, aby uzyskać ogólny pomysł.

Czekać! Jest jeszcze lepiej! Choć ich stała obsługa klienta jest do kitu, oferują usługi, których wcześniej nie widziałem. To się nazywa Wsparcie Premium. Czy rzeczywiście będą ze mną rozmawiać, jeśli zapłacę? Czy zostanę VIPem? Nikt nie wie i mam wrażenie, że tak jest lepiej.

Plusy i minusy korzystania z rozwiązań sieciowych

Teraz, kiedy podzieliłem usługi Network Solutions, nadszedł czas, aby przekształcić je w łatwiejszą do przyswojenia formę. Zobaczmy, czy zalety rzeczywiście przewyższają wady (spoiler: nie mogą). Ta lista wad jest długa. Nie spodziewałem się, że będę musiał przedstawić wiele rozczarowujących faktów na temat rozwiązań sieciowych, ale „poprosili” o nie.

Plusy

 • Natychmiastowa aktywacja konta – Zawsze jest dobrą rzeczą w przypadku dostawcy usług hostingowych, jeśli rejestracja konta i aktywacja nie trwa długo. Nie trzeba czekać na weryfikacje, walidacje i inne bzdury. Twoje konto zostanie utworzone za pomocą kilku kliknięć.
 • Łatwo skaluj swoje plany – Jeśli Twoja firma osiągnęła punkt, w którym musi się rozwijać i potrzebuje do tego dodatkowej siły ognia, Network Solutions ma proste rozwiązanie. Za pomocą kilku krótkich kliknięć możesz od razu kupić mocniejszy pakiet i mieć do dyspozycji znacznie więcej zasobów serwera.

Cons

 • Wpływ Web 2.0 – Wiele zła, jaką popełnił Network Solutions, wynika z faktu, że zmieniła właścicieli co najmniej 10 razy od momentu uruchomienia firmy. Został przejęty przez Web.Com w 2011 roku i około połowa pierwotnego personelu firmy musiała odejść z powodu jego zmniejszenia. Zostały mu zgodne szczury, które pomagają obniżyć wartość firmy do źródła bogactwa zamiast uczciwego biznesu.
 • Zbyt wiele wyprzedaży – Przycisk automatycznego odnowienia to życzenie śmierci. Po naciśnięciu zostanie naliczona opłata większa niż początkowo oczekiwano. Po rejestracji czeka na Ciebie również wiele wyprzedaży. Nawet po skontaktowaniu się z zespołem obsługi klienta w celu zainstalowania nowej funkcji lub uzyskania pomocy w uruchomieniu czegoś, powiedzą, że jest to możliwe tylko w przypadku przejścia na wyższy plan. Sposób na biznes Rozwiązania sieciowe.
 • Brak gwarancji zwrotu pieniędzy – Po zarejestrowaniu się w Network Solutions nie będziesz mógł iść bez zarabiania pieniędzy. Są jedną z pierwszych firm, które spotkałem, które nie mają okresu próbnego na swoje usługi.
 • Brudne zasady anulowania rezerwacji – Jeśli chcesz anulować swoje konto, będziesz płacić dość wysoką opłatę, zwaną Opłatą za przetwarzanie. Anulowanie subskrypcji kosztuje 34,99 USD. Wciąż muszą cię wydoić jeszcze raz, zanim wyjedziesz.

Wniosek

Czy polecam korzystanie z usług rozwiązania sieciowego? Nie definitywnie nie! Jest o wiele za dużo dóbr i zbyt wiele miejsc, w których nie dostaniesz obiecanej pomocy i ostatecznie nie zapłacisz za to dużo pieniędzy za darmo.

Lepiej idź z renomowanym dostawcą hostingu, takim jak InMotion lub BlueHost, i unikaj NetworkSolutions.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map