Przegląd Pressidium.com

01.06.2020
Recenzje hostingu 'Przegląd Pressidium.com
0 10 мин.

Pressidium.com oferuje bezpieczny, szybki i niezawodny zarządzany hosting WordPress poprzez szereg w pełni funkcjonalnych planów stworzonych, aby spełnić wymagania zarówno użytkowników indywidualnych, jak i biznesowych. Chociaż nie jest tak popularny jak inni zarządzani dostawcy hostingu WordPress, jak zobaczymy w tej recenzji Pressidium.com, jego infrastruktura hostingowa i funkcje hostingowe są na równi z tymi oferowanymi przez znanych dostawców hostingu.


Przegląd firmy Pressidium

Pressidium.com może być jednym z najlepiej strzeżonych tajemnic w zarządzanej branży hostingowej WordPress i chociaż wciąż zyskuje na popularności, zdecydowanie należy do najlepszych specjalistycznych rozwiązań hostingowych WordPress wybranych przez startupy technologiczne, media, uniwersytety, agencje cyfrowe i Fortune 500 firm. Działając na całym świecie, firma posiada serwery w Europie, Ameryce Północnej, Japonii, Azji Południowo-Wschodniej i Oceanii.

Pressidium.com zostało założone w 2013 roku przez zespół czterech doświadczonych inżynierów i programistów: Andrew Georgesa, Johna Andriopoulosa, Giannisa Zachariadisa i Filipa Slavika. Grupa przewidywała stworzenie niezawodnego, skalowalnego i zarządzanego pod kątem wydajności zarządzanego rozwiązania hostingowego WordPress, które jest również bezpieczne i szybkie.

Ich wysiłki spotkały się z sukcesem, aw 2015 i 2016 roku Pressidium zostało wyróżnione za najlepszą wydajność hostingu WordPress, wyróżniając innych popularnych zarządzanych hostów WordPress.

Plany Pressidium & cennik

Podobnie jak w przypadku innych zarządzanych dostawców hostingu WordPress (np. WP Engine), Pressidium.com pobiera opłaty na podstawie liczby miesięcznych wizyt. Każdy plan pozwala płacić z miesiąca na miesiąc lub rocznie. Ci, którzy wybiorą rozliczenia roczne, mają prawo do 20% zniżki (4 miesiące za darmo!).

Tylko jeden z 5 planów hostingowych WordPress zarządzanych przez Pressidium jest przeznaczony dla początkujących (Micro plan), inne są przeznaczone dla zaawansowanych użytkowników lub firm. Zobaczmy, jak skonfigurowany jest każdy plan i ile kosztuje:

Micro

Plan Micro to podstawowy plan Pressidium skierowany do początkujących. Został zaprojektowany z myślą o 10 000 unikalnych wizytach miesięcznie i 1 instalacji WordPress (samodzielny). Ten abonament kosztuje 21 USD miesięcznie przy rozliczeniach rocznych lub 24,90 USD miesięcznie przy rozliczeniach miesięcznych.

Jeśli chodzi o zasoby i funkcje, oto, co obejmuje plan Micro: 5 GB przestrzeni dyskowej SSD HA, nieograniczona przepustowość, SSL, w tym pełna obsługa certyfikatów Let’s Encrypt, PHP 7, środowisko przejściowe i bilet 24/7 & e-mail Wsparcie ekspertów przez inżynierów DevOps.

Za dodatkowe 10 USD / miesiąc możesz włączyć CDN zasilany przez Pressidium HTTP / 2 i możesz dodać dodatkowe instalacje WordPress za 14,90 USD / każdą dodatkową instalację.

Osobisty

Abonament osobisty kosztuje 42 USD miesięcznie z rocznym rozliczeniem lub 49,90 USD miesięcznie. Ten plan jest skonfigurowany dla maksymalnie 3 instalacji WordPress (samodzielny) i 30 000 unikalnych wizyt miesięcznie.

Plan zawiera dwa razy więcej miejsca na dysku SSD niż plan Micro (10 GB), nieograniczoną przepustowość, obejmuje PHP 7, SSL, środowisko pomostowe i obsługę Expert. CDN z obsługą HTTP / 2 jest również dołączony za darmo.

Profesjonalny

Plan Professional obejmuje do 10 instalacji WordPress (samodzielny + wiele witryn), nieograniczoną przepustowość, 20 GB miejsca na dysku SSD HA oraz wszystkie inne funkcje zawarte w abonamencie osobistym.

Biznes

Ten plan jest przeznaczony na 500 000 unikalnych wizyt miesięcznie i do 25 instalacji WordPress (samodzielny + wiele witryn). Zapewnia nieograniczoną przepustowość oferowaną z każdym planem, 30 GB miejsca na dysku SSD HA, PHP 7 lub HHVM, CDN, SSL, środowisko przejściowe oraz wsparcie eksperckie z dedykowanym menedżerem konta.

Cena abonamentu biznesowego z miesiąca na miesiąc wynosi 299,90 USD / miesiąc, podczas gdy abonament roczny spada do 250 USD / miesiąc.

Business Plus

Plan z największą ilością zasobów jest skonfigurowany na maksymalnie 50 instalacji WP (samodzielny & wielu witryn) i 1 milion unikalnych miesięcznych wizyt. Chociaż podwójna cena abonamentu biznesowego kosztuje tylko dodatkowe 10 GB miejsca na dysku SSD HA. Wszystkie pozostałe funkcje Biznesplanu są również zawarte w biznesplanie Plus.

Ci, którzy martwią się przekroczeniem miesięcznych ograniczeń swoich planów, nie powinni się niepokoić, ponieważ Pressidium nie pobiera opłat za nagły wzrost ruchu i nie ograniczy w żaden sposób Twojej witryny. Jeśli jednak Twoja witryna stale przekracza ograniczenia planu, zostaniesz poproszony o aktualizację.

Jak zapewne zauważyłeś, Pressidium nie oferuje hostingu poczty e-mail, argumentując, że nie chce poświęcić jakości nad ilością, starając się oferować najlepszy w swojej klasie hosting WordPress.

Pressidium.com zapewnia również niestandardowe plany dla przedsiębiorstw wymagających przejrzystej skalowalności, najwyższej klasy obsługi DevOps i solidnej architektury hostingu.

funkcje & Wartość Pressidium

Pressidium oferuje zarządzany hosting WordPress w najlepszym wydaniu dzięki licznym funkcjom i narzędziom związanym z bezpieczeństwem, wydajnością i użytecznością. Bez wyczerpującego charakteru, oto funkcje, dzięki którym Pressidium jest godnym przeciwnikiem każdego zarządzanego hostingu WordPress na rynku:

 • Najnowocześniejsza infrastruktura: serwery z równoważeniem obciążenia o wysokiej dostępności są zbudowane pod kątem skalowalności i wydajności oraz obsługują wszystkie zaawansowane funkcje potrzebne do uruchomienia dowolnej witryny WordPress;
 • Pełne zarządzanie serwerami, DevOps, zarządzane automatyczne aktualizacje & automatyczne kopie zapasowe: Pressidium bierze na siebie odpowiedzialność za zarządzanie witryną WordPress na każdym poziomie, dzięki czemu możesz w pełni poświęcić się rozwojowi firmy;
 • Miejsca postoju: jednym kliknięciem możesz wyświetlić podgląd witryny, wprowadzić zmiany i przetestować funkcje przed uruchomieniem. Jest to niezwykle przydatna funkcja dla programistów;
 • Kompleksowe zarządzanie bezpieczeństwem: Pressidium wdraża zestaw kontroli bezpieczeństwa i środków obronnych, aby zapewnić, że Twoja witryna nigdy nie zostanie naruszona;
 • Monitorowanie złośliwego oprogramowania & usuwanie: Platforma Pressidium proaktywnie skanuje, wykrywa i usuwa złośliwe oprogramowanie oraz odpiera złośliwe ataki na poziomie infrastruktury, bez potrzeby instalowania wtyczek i uciekania się do ulepszeń. Pressidium zobowiązuje się nawet naprawić witrynę za darmo w mało prawdopodobnym przypadku naruszenia bezpieczeństwa witryny;
 • Zapora zarządzana aplikacji sieci Web (WAF): Pressidium wprowadza na rynek zastrzeżoną technologię WAF, która koncentruje się na zabezpieczeniu witryny WordPress;
 • Filtrowanie złych botów: część stosu bezpieczeństwa Pressidium, ta funkcja identyfikuje i odrzuca ten rodzaj ruchu, jednocześnie umożliwiając prawdziwym wyszukiwarkom swobodne indeksowanie witryny;
 • Całkowicie zablokowane środowisko: bezpieczeństwo jest zapewnione nawet przed atakami od wewnątrz, całkowicie zamknięte i chrootowane środowisko jest uzupełnione przez ograniczone uprawnienia i dedykowane pule wykonawcze PHP po stronie serwera;
 • Usługa SFTP: ciesz się dodatkowym bezpieczeństwem SFTP, jednocześnie uzyskując dostęp do wszystkich stron WordPress;
 • Pamięć masowa oparta na SSD o wysokiej dostępności;
 • Wielowarstwowa 5-warstwowa platforma buforowania: obejmuje wiele warstw bezpieczeństwa, równoważenia obciążenia i buforowania systemów;
 • Integracja z CDN: z wyjątkiem planu Micro, wszystkie plany hostingowe Pressidium są dostarczane z CDN;
 • Optymalizacja PHP: bardzo długi czas przetwarzania PHP Pressidium dodatkowo poprawił wydajność strony;
 • Przyspieszenie SSL: zapewnia bezpieczne i przyspieszone przeglądanie SSL;
 • Niestandardowy panel sterowania: łatwo zarządzaj wszystkimi stronami WordPress za pomocą prostego interfejsu Pressidium, który oferuje analizę użycia i ruchu, wdrażanie etapów za jednym kliknięciem, automatyczne i ręczne aktualizacje, zarządzanie pamięcią podręczną, zarządzanie wtyczkami, kreator migracji, administrowanie bazą danych przez PHPMyAdmin itp .;
 • 95% dostępności usługi popartej przez SLA: za każdą godzinę Pressidium nie spełnia gwarantowanej dostępności usług, klienci otrzymają 5% ich miesięcznej opłaty;
 • 60-dzienna gwarancja zwrotu pieniędzy;
 • Darmowe migracje stron internetowych;
 • Specjalistyczna obsługa WordPress.

Funkcje te dowodzą, że Pressidium jest więcej niż gotowy do podjęcia pełnego zarządzania stronami WordPress, obejmującymi wszystkie aspekty bezpieczeństwa, dostępności, kopii zapasowych i szybkości działania. Wszystkie te funkcje hostingu są dostępne w cenach porównywalnych z innymi zarządzanymi usługami WordPress, więc nie musisz zagłębiać się w kieszenie, aby korzystać z infrastruktury hostingu na najwyższym poziomie.

Obsługa klienta Pressidium

Pomoc i wsparcie są dostępne za pośrednictwem różnych kanałów, w tym bazy wiedzy z możliwością wyszukiwania słów kluczowych, która jest dokładnie udokumentowana, a wpisy są podzielone na różne kategorie (np. Kopie zapasowe, migracje, pamięć podręczna, WordPress, rozwiązywanie problemów itp.).

Jeśli kanał wsparcia samopomocy nie pomoże ci znaleźć rozwiązania swoich problemów, możesz skontaktować się z Pressidium bezpośrednio pocztą na adres [email protected], przesyłając zgłoszenie do pomocy technicznej lub kontaktując się z nimi za pośrednictwem pomocy telefonicznej.

Zespół wsparcia Pressidium oferuje wsparcie ekspertów WordPress dzięki wysoko wykwalifikowanym inżynierom technicznym, którzy kierują zespołem wsparcia. Abonenci Business and Business Plus otrzymają również dedykowanego menedżera konta.

Oprócz nich Pressidium stosuje również szereg proaktywnych środków bezpieczeństwa i monitorowania, które działają 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby zapewnić płynne działanie witryny WordPress i ochronę przed zagrożeniami bezpieczeństwa.

Plusy & Wady Pressidium.com

Czy Pressidium powinien znaleźć się na szczycie listy, gdy szukasz hostowanego hostingu WordPress? Spójrzmy na zalety i wady:

Plusy

 • Niezawodny & szybkie serwery;
 • Gwarancja dostępności przez 99,95% czasu gwarantowana przez SLA;
 • Świetne zaawansowane funkcje WP;
 • Darmowe kopie zapasowe CDN, SSL i witryny;
 • Silny arsenał bezpieczeństwa;
 • Bezpłatny transfer strony internetowej;
 • 60-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy;
 • Czysty i elegancki panel sterowania.

Cons

 • Brak hostingu poczty elektronicznej;
 • System cenowy oparty na wizytach może nie wszystkim odpowiadać;
 • Nie jest przyjazny dla początkujących.

Infrastruktura klasy korporacyjnej Pressidium.com została zoptymalizowana pod kątem WordPress. Mnóstwo zaawansowanych funkcji i wysoka skalowalność spełniają potrzeby profesjonalistów, małych i dużych firm.

Podsumowanie przeglądu Pressidium.com

Hosting oferowany przez Pressidium wyróżnia się wszechstronnością. Ci, którzy szukają skalowalnego, wydajnego i niezawodnego rozwiązania hostingowego dla swoich witryn WordPress, znajdą doskonałą usługę, która dokładnie zna tajniki hostingu WordPress i oferuje wszystkie niezbędne funkcje do udanego zarządzania WordPress. Hojna 60-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy, bezbłędne wsparcie techniczne i gwarancja dostępności SLA to wisienka na torcie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector