Przegląd StableHost Australia

Australia znajduje się poniżej Azji, we względnie samotnym obszarze planety. Najprawdopodobniej jest to powód, dla którego ten kontynent wielkości kraju ma słabe połączenie danych z innymi częściami świata. Podmorskie kable danych są drogie; ich nowe wdrożenie kosztuje nawet kilkaset milionów dolarów za każdy kabel.


Istnieją jednak inne metody przesyłania danych, w tym satelity na całym świecie. Niestety satelity działają znacznie słabiej w porównaniu z kablami, jeśli chodzi o przesyłanie danych. Satelita wykorzystuje tylko niewielką część częstotliwości radiowej, co ogranicza ilość przesyłanych danych w danym przedziale czasowym. Kable są wykonane z włókna światłowodowego i mają znacznie większą pojemność danych. Liczbowo: satelita może przesyłać jeden lub kilka gigabajtów danych na sekundę, podczas gdy kabel może przesyłać tysiące razy więcej, terabajtów na sekundę.

submarine-cables-australia

Źródło: submarinecablemap.com

Opóźnienie jest również prawdziwym problemem, gdy mówimy o przekazywaniu danych satelitarnych. Sieć satelitarna jest umieszczona w przestrzeni o wysokości kilku dziesięciu tysięcy kilometrów, a dane przemieszczają się między nimi a Ziemią. Wymaga to trochę czasu i powoduje opóźnienie przetwarzania danych w czasie rzeczywistym. Przeciwnie, kable podwodne nie mają dużego opóźnienia. Szczerze mówiąc, pojedynczy kabel może przesyłać prawie taką samą ilość danych, jak wszystkie komercyjne satelity.

Jeśli więc mieszkasz w Australii, powinieneś zadbać o zagranicznych gości i znaleźć dobre rozwiązanie, aby lepiej im służyć. Serwer umieszczony w Australii może działać wolniej z powodu słabszych połączeń danych, a serwer międzynarodowy może lepiej obsługiwać klientów.

Polecamy StableHost, ponieważ ma centrum danych w Azji, które jest w stanie dobrze obsługiwać klientów międzynarodowych.

Dlaczego klienci z Australii wybierają StableHost?

 • Wszechstronny asortyment: StableHost oferuje wszechstronny asortyment produktów, który może zaspokoić wszystkie potrzeby klientów. Oprócz hostingu współdzielonego można znaleźć również Hosting dla sprzedawców, Hosting VPS i Hosting dedykowany.
 • Nieograniczone miejsce na dysku i wykorzystanie przepustowości: Nawet w najmniejszym pakiecie podstawowym otrzymasz nieograniczoną liczbę pamięci i nieograniczone wykorzystanie przepustowości.
 • Ochrona przed DDoS: Jednym z najbardziej irytujących rodzajów ataków jest rozproszona odmowa usługi (DDoS), ponieważ z tego powodu można znacznie spowolnić witrynę. Jeśli przechowujesz swoją witrynę w StableHost, otrzymasz bezpłatną ochronę przed atakami DDoS, a witryna nigdy nie będzie niedostępna.
 • Świetny czas pracy serwera: Firma gwarantuje 99,9% czasu przestoju serwera (oznacza to maksymalnie 1 minutę 26 sekund przestoju dziennie) w przypadku tańszych udostępnionych pakietów hostingowych i 99,99% w przypadku większych pakietów. Ten ostatni oznacza maksymalnie 8,6 sekundy przestoju dziennie, co jest powyżej standardu branżowego.
 • Kreator stron: Wszystkie pakiety zawierają darmowy kreator stron, w którym możesz budować witrynę za pomocą kreatora przeciągnij i upuść. Korzystając z niego, możesz stworzyć swoją nowoczesną i responsywną stronę bez zatrudniania programisty.
 • Wsparcie 7/24: Centrum wsparcia StableHost jest dostępne 7/24 przez e-mail lub czat na żywo. Dedykowany zespół klientów pomaga w łatwym rozwiązywaniu problemów związanych z hostingiem i innymi witrynami. Średni czas reakcji firmy wynosi poniżej 20 minut, co jest znowu lepsze niż średnia w branży.
 • Najnowocześniejszy sprzęt: StableHost ma nowoczesne serwery z podwójnymi procesorami, dużą ilością pamięci i napędami SSD. Sieć jest połączona z resztą świata z prędkością 200 GB / s.
 • Ograniczone konta użytkowników na każdym serwerze: W przeciwieństwie do innych firm hostingowych, StableHost ograniczył liczbę klientów hostingu współdzielonego na każdym serwerze. W mniejszych pakietach Twoja witryna zostanie umieszczona na serwerze, na którym jest maksymalnie 500 użytkowników. Jeśli wybierzesz największy pakiet hostingu współdzielonego, maksymalna liczba klientów na serwerze to 50.
 • Klaster SSD: System pamięci masowej StableHost to klaster utworzony przez dyski SSD. Technologia SSD sprawia, że ​​klaster jest szybszy niż przy użyciu klasycznych dysków twardych, a alokacja danych zapewnia wydajność odporną na uszkodzenia. Dyski są monitorowane co minutę, a gdy pojawi się uszkodzony dysk SSD, inni członkowie sieci wymieniają go bez powodowania niedostępności witryny.
 • Rejestracja domen: Możesz zarejestrować własną domenę w StableHost, dostępne są zarówno klasyczne TLD, jak .com, jak i TLD w nowym stylu, jak .club. Bezpłatna ochrona Whois obejmuje wszystkie rejestracje domen, więc Twoja tożsamość zostanie ukryta za serwerem proxy.

Umieściliśmy StableHost na naszej liście najlepszych australijskich dostawców hostingu WordPress.

Plany hostingowe StableHost

StableHost oferuje wszechstronną ofertę hostingu, w tym hosting współdzielony, hosting dla sprzedawców, hosting VPS i hosting serwerów dedykowanych. Usługa Shared Hosting nosi nazwę Web Hosting i jest dostępna w 3 pakietach:

 • Rozrusznik: Możesz dodać jedną stronę internetową do tego pakietu z maksymalnie 250 000 plików. Rdzeń procesora będzie obsługiwał twoją stronę, a 25 połączeń MySQL jest włączanych jednocześnie. Gwarantowany czas działania serwera na poziomie 99,9% to cena początkowa 3,50 USD / miesiąc.
 • Zawodowiec: Dostaniesz te same zasoby w tym pakiecie, co w Starterze, ale liczba przypisanych witryn nie jest ograniczona. Jego cena początkowa wynosi 7,50 USD / miesiąc.
 • Platyna: Największy pakiet zapewnia więcej zasobów serwera, a w przeciwieństwie do 500 klientów / serwera z poprzednich pakietów, tylko 50 klientów otrzymuje cały serwer. 2 rdzenie procesora zostaną przypisane do pamięci i możesz jednocześnie używać do 500 000 plików i 50 połączeń MySQL. Cena wywoławcza wynosi 28,50 USD / miesiąc.

Hosting dla sprzedawców zawiera również 3 pakiety przeznaczone dla 10, 50 i 100 klientów. Najmniejszy z nich zapewnia 20 GB przestrzeni dyskowej, którą możesz podzielić między maksymalnie 10 klientów. Zaczyna się od 9,12 USD / miesiąc.

Hosting VPS został utworzony, więc obsługuj witryny o większym ruchu i jest dostępny w 5 wersjach. Podstawowy VPS nazywa się VZ 1 GB i daje 1 GB pamięci RAM, 1 rdzeń procesora i 40 GB pamięci. Uwzględniono również wykorzystanie 2 TB przepustowości w sieci 1 Gbit. Kosztuje tylko 9,12 USD miesięcznie.

Największy pakiet VPS zawiera już 16 GB pamięci, 8 rdzeni procesora, 300 GB pamięci i transfer 16 TB. Zaczyna się od 109,95 $ / miesiąc.

Najpotężniejszym produktem w linii produktów jest Dedykowany serwer hostingowy, dostępny w 3 wersjach. Najmniejszy pakiet dedykowanych serwerów zaczyna się od 145,00 USD / miesiąc i jest wyposażony w procesor Intel Pentium 3,4 GHz, 4 GB pamięci RAM, 2 razy 300 GB przestrzeni dyskowej, wykorzystanie przepustowości 2 TB i dublowanie danych RAID 0 lub RAID 1.

Największy pakiet korzysta już z procesora Intel Xeon E5 i zapewnia 16 GB pamięci RAM i 4 TB przepustowości w cenie 245,00 USD miesięcznie.

Wniosek

hosting w Australii

Czy StableHost jest idealny dla Australijczyków? Odpowiedź brzmi tak. Centrum danych znajdujące się w pobliżu Australii, wszechstronna oferta produktów i niezawodna firma to kluczowe powody, dla których wybór StableHost jest dobrym pomysłem. Kupując dobry pakiet hostingowy, możesz skutecznie obsługiwać klientów krajowych i międzynarodowych!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map