Przegląd WooServers

WooServers jest własnością większej firmy o nazwie Aqua Networks, która oferuje szeroki zakres usług zarządzania, IT i projektowania stron internetowych. Mają siedzibę w Wielkiej Brytanii i jeśli wybierzesz ich usługi hostingowe, nie rozczarujesz się, ponieważ są niedrogie i niezawodne.


Mają zespół ekspertów, którzy zawsze dążą do poprawy jakości wsparcia, sprzętu i funkcji zapewnianych przez WooServers. Ich głównym celem jest pomoc dużym i małym firmom w bezproblemowym budowaniu i utrzymaniu obecności online bez konieczności przekraczania budżetu.

WooServers oferuje zwykłe usługi hostingowe, takie jak rozwiązania hostingowe w chmurze i serwery fizyczne, ale to nie wszystko. Mają dodatkowe usługi związane z dużymi zbiorami danych i narzędzia do zaawansowanej analizy, które mogą okazać się przydatne. Big data to coś, co przynosi obecnie korzyści wszelkiego rodzaju firmom, a posiadanie dostawcy, który jest w stanie przetwarzać ogromne ilości danych, może być dla nich wielką inwestycją.

Firma WooServers rozpoczęła działalność w 2009 roku i sprawdziła się jako jeden z najlepszych dostawców hostingu internetowego o wysokiej wydajności i niezawodności. Zdobyli zaufanie wielu klientów, ale zobaczmy ceny, funkcje i więcej szczegółów, abyś mógł to zobaczyć na własne oczy.

Przegląd WooServers

Przede wszystkim WooServers oferuje nieprzeniknione bezpieczeństwo hostingu w chmurze dla wszystkich swoich klientów. Jest tak bezpieczny, że zazwyczaj powstrzymuje 5 000 ataków na witryny dziennie i zapobiega 10 000 z nich, jednocześnie chroniąc strony. WooServers zdobył zaufanie takich firm jak SwiftServe, Sabercloud, White Shark Media i więcej.

Mają absolutnie bezpieczne, pozbawione okien centrum danych w Scranton i zapewnia, że ​​nic i nikt nie będzie mógł zbliżyć się do serwerów. WooServers dużo zainwestował w masywne drzwi antywłamaniowe, monitorowanie temperatury, alarmy przeciwpowodziowe i przeciwpożarowe oraz bramy wewnętrzne. Mają też zainstalowane wiele kamer, więc wszystko jest pod kontrolą zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz.

Plany WooServers oferują najwyższej klasy usługi hostingowe dla użytkowników korporacyjnych oraz znakomite usługi VPS dla firm. Są jednak w większości dumni ze swoich planów serwerów dedykowanych, które mogą być świetną opcją dla większych firm. Stale monitorują swoje serwery dedykowane, oferując wsparcie wysokiej jakości.

WooServers jest również jednym z tańszych w grze z dedykowanymi planami. Ponadto możesz skonsultować się z nimi bezpośrednio przed zakupem. Są one dostępne na Skype, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące ich planów hostingowych, upewniając się, że wybrałeś mądrze bez żadnych wątpliwości.

Plany i ceny WooServers

Dedykowane plany hostingowe w WooServers

Ponieważ WooServers ma tak wiele opcji serwerów dedykowanych, mogą one zaspokoić potrzeby wszystkich rodzajów konkretnych firm. Koncentrują się głównie na tych wydajnych i elastycznych serwerach dedykowanych. Jednak nie są dostępne wspólne plany hostingu, co może być wadą dla tych, którzy chcą tylko małej witryny lub bloga.

WooServers będzie wyjątkowy dla tych, którzy wymagają ogromnej ilości zasobów, najwyższej jakości usług i wysokiej wydajności. Oferują trzy różne konfiguracje serwerów i zależy to tylko od oczekiwanego obciążenia, które dostaniesz. Serwery, których używają, to Dell Power Edge, więc zdecydowanie najlepsza technologia z solidnym i mocnym sprzętem.

Ochrona przed atakami DDoS jest również aktywna i jest zapewniana przez Arbor Networks, jedną z najważniejszych nazw, jeśli chodzi o ochronę DDoS. Ponadto WooServers zapewnia zaawansowaną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem, botami programowymi i uniemożliwia komukolwiek zdalny dostęp do serwerów. Ponadto używają jednych z najsilniejszych dostępnych zapór ogniowych.

Oprócz Dell PowerEdge mają także Amadeus XR 3000 serwery, które działają dobrze dla firm preferujących elastyczne i skalowalne plany hostingowe. Plany dedykowane WooServers są różne 99 USD aż do 599 USD miesiąc.

Pierwszym planem jest to Procesor Intel Xeon E5 z 4 rdzeniami, 16 GB pamięci RAM i niezmierzoną przepustowością 100 Mb / s. Im większy wybierzesz plan, tym większe liczby i tak wygląda ich największy dedykowany plan: Intel Xeon E5 z 16 dedykowanymi rdzeniami i ogromną 192 GB pamięci RAM.

Z każdym planem możesz również wybrać panel sterowania i system operacyjny. Każdego miesiąca istnieje również opcja zakupu nowych adresów IP. WooServers pozwala łączyć dwa serwery razem z usługą o nazwie Private Switch, która znacznie zwiększa wydajność.

Plany hostingowe VPS w WooServers

WooServers używa Microsoft Azure platforma, aby zapewnić świetny Usługa VPS. Bez względu na to, czy potrzebujesz go do baz danych, pamięci w chmurze czy sieci wirtualnych, jeden z planów WooServers na pewno spełni twoje potrzeby. Te plany VPS są również oparte na wysokiej klasy sprzęcie, zapewniając doskonałą wydajność.

Bez względu na wybrany plan, zawsze możesz zmienić zdanie. Uaktualnianie i obniżanie planów VPS można bezproblemowo realizować za pomocą WooServers w zależności od wymaganej wydajności w danym momencie.

Mają 6 różnych planów VPS, a pierwszy z nich to Maszyna wirtualna 1 plan kosztuje tylko 10 USD. To naprawdę niewiele dla 2-rdzeniowego procesora, 1 GB pamięci RAM, 30 GB miejsca na dysku SSD i przepustowości 2 TB. Można to zwiększyć do ich Maszyna wirtualna 10 abonament z 12 rdzeniami procesora, 32 GB pamięci RAM, dyskiem SSD 320 GB i przepustowością 7 TB w cenie miesięcznej 320 USD.

Hosting WordPress w WooServers

Ponieważ WooServers nie udostępnia wspólnych planów hostingowych, nie możesz znaleźć żadnych konkretnych planów WordPress oferowanych przez nich. Nie oznacza to jednak, że nie obsługują WordPress ani żadnego innego CMS. W rzeczywistości mają zespół specjalistów, którzy mogą pomóc również z tymi platformami.

Możesz dowolnie dołączyć do dowolnego planu hostingowego na WooServers i zainstalować dowolny CMS, taki jak Joomla, WordPress i Drupal, a na pewno uzyskasz pełne wsparcie. Ich zespół gwarantuje, że te CMS będą działały bezproblemowo na ich komputerach.

Funkcje hostingu WooServers

 • Większość dostawców usług hostingowych akceptuje tylko PayPal lub karty kredytowe. Jeśli dołączysz do WooServers, będziesz mieć więcej Opcje płatności takich jak Skrill, AlertPay i Liberty Reserve.
 • Możesz Aktualizacja ich VPS bezproblemowo planuje, płacąc różnicę w cenie między dwoma planami. Jeśli jednak uważasz, że specyfikacje są trochę za duże, możesz wybrać tańszą.
 • Dedykowane plany można również zaktualizować, zmieniając system operacyjny, sprzęt (dysk twardy, pamięć RAM) i inne. Możesz także wybrać preferowany panel sterowania dla planów dedykowanych i VPS. Jeśli zapłacisz to drugie, otrzymasz również panel vePortal za cenę.
 • Twoje strony będą w pełni chronione przed Ataki DDoS co dodatkowo zmniejsza wszelkie szanse na przestoje. WooServers gwarantuje prawie 100% czasu pracy bez przestojów i potężną usługę, która utrzymuje szybkie ładowanie stron internetowych.
 • Proste i bezproblemowe zarządzanie witryną jest gwarantowane przez cPanel które jest najpopularniejszym oprogramowaniem panelu sterowania w branży. Umożliwia śledzenie witryny i łatwe stosowanie aktualizacji. W cPanel można znaleźć wiele funkcji, które można zainstalować jednym kliknięciem.
 • Nowi klienci mogą skorzystać z Darmowe poniedziałki co jest świetnym sposobem na wygranie planu hostingowego VPS na jeden miesiąc. Jeśli chcesz wypróbować to za darmo, wystarczy odwiedzić ich blog w poniedziałek i odpowiedzieć na ich posty tak szybko, jak to możliwe. Pierwszych trzech użytkowników otrzyma VPS z 512 RAM, przepustowością 1000 GB i 20 GB miejsca na dysku na następny miesiąc.
 • WooServers ma Przyłączać lub Polecenie program również. Bez względu na to, czy jesteś obecnym, czy nowym klientem, możesz zasugerować swoje usługi znajomym, a jeśli dwóch z nich dołączy, otrzymasz cenę. Dają ci albo miesiąc pierwszego planu VPS dla początkujących, albo równowartość pieniędzy, jeśli chcesz.

Ale to nie wszystko, warto wspomnieć o kilku dodatkowych funkcjach. Podsumujemy to dla ciebie na nadchodzącej liście:

 • W każdym abonamencie możesz mieć nieograniczoną liczbę kont e-mail
 • Zapewniają wysoce wydajną usługę zarządzania DNS
 • Będziesz chroniony przed spamem
 • Popularne skrypty mogą być używane za pośrednictwem Fantastico, zapewniając instalację jednym kliknięciem
 • Jeden z najlepszych zespołów obsługi klienta, nawet bez połączeń telefonicznych

Obsługa klienta WooServers

Otrzymasz stale dostępną i pomocną obsługę klienta we wszystkich planach hostingowych WooServers. Są zespołem profesjonalistów, którzy mogą rozwiązać wiele problemów, takich jak panel sterowania, Java, problemy z pocztą e-mail oraz problemy związane z Linux-Apache-MySQL-PHP (LAMP).

Ich zespół wsparcia technicznego może być wysyłany za pośrednictwem Skype’a, czatu na żywo, e-maila, biletów, a nawet możesz zadzwonić do nich przez telefon. Na podstawie opinii użytkowników zwykle odpowiadają w ciągu 10 minut. Mają jednak także solidną bazę wiedzy, którą możesz sprawdzić, jeśli potrzebujesz wskazówek.

Podsumowując, WooServers dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wysokiej jakości obsługę klienta przez cały czas. Ale to nie wszystko, mają usługę Ultra-Managed za dodatkową opłatą, która zagwarantuje ci dodatkowe dodatki. Obejmują one zaawansowane zabezpieczenia, rozwiązywanie określonych problemów z oprogramowaniem oraz dodatkową pomoc dotyczącą Apache, MySQL, Nginx i Java. Zapewniają wszystko, czego potrzebuje firma lub właściciel witryny.

Plusy i minusy WooServers

Dla tych, którzy są właścicielami firmy i chcą niezawodnej usługi hostingowej z mocnymi specyfikacjami, WooServers jest prawdopodobnie dobrym wyborem. Pamiętaj jednak, że każdy dostawca ma pewne wady i musisz o nich pamiętać, zanim wybierzesz odpowiedni dla swoich potrzeb.

Aby było to krótkie i szybkie dla Ciebie, zebraliśmy wszystkie zalety i wady WooServers z tej schludnej listy:

Plusy

 • Wspieranie analizy dużych zbiorów danych jest zdecydowanie ich mocną stroną
 • Możesz połączyć dwa serwery razem, co poprawia wydajność (Private Switch)
 • Posiadają centra danych na całym świecie i możesz je wybrać
 • Pomocna i dobrze wyszkolona obsługa klienta

Cons

 • Szczegółowe plany dotyczące WordPress nie są dostępne
 • Nie możesz skontaktować się z pomocą techniczną przez telefon
 • WooServers nie udostępnia kreatorów stron ani szablonów

Ponieważ ceny są dość niskie, prawdopodobnie warto wypróbować ich usługi przez krótki czas. Nawet jeśli ci się nie podoba, nie zużyje dużej części Twojego budżetu.

Podsumowanie przeglądu WooServers

WooServers to dobra opcja zarówno dla dużych, jak i małych firm, które stawiają na wydajność i niezawodność, jeśli chodzi o dostawców hostingu. Dzięki przystępnym cenom i najwyższej jakości usługom po prostu nie możesz się z tym pomylić.

Są zdecydowanie jednymi z najlepszych dzięki swoim VPS i dedykowanym planom, zwłaszcza dedykowanym serwerom OS X, które w większości przynoszą korzyści twórcom aplikacji. Dobrą rzeczą jest to, że oferują również tańsze plany, które mogą się przydać małym firmom, które potrzebują tylko małej witryny eCommerce.

WooServers nie oferuje tak wielu funkcji. Ich plany hostingowe są szczególnie zalecane dla tych, którzy mają trochę doświadczenia w kodowaniu stron internetowych, ponieważ nie masz dodatkowego narzędzia do tworzenia witryn ani szablonów do pracy. Ci, którzy wybierają WooServers jako swojego dostawcę usług hostingowych, to głównie poważni programiści, którzy potrzebują prostego i niezawodnego rozwiązania.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map