Recenzja 123-Reg.co.uk

01.06.2020
Recenzje hostingu 'Recenzja 123-Reg.co.uk
0 7 мин.

123-Reg.co.uk to popularny rejestrator domen w Wielkiej Brytanii, który oferuje również szeroki zestaw narzędzi internetowych dla każdej firmy lub osoby fizycznej, która chce ustanowić obecność online. Tak więc 123 Reg oferuje narzędzia do budowania stron internetowych, narzędzia e-commerce, usługi hostingowe, certyfikaty SSL, narzędzia do optymalizacji wyszukiwania i marketingu online, a także narzędzia do zabezpieczania stron.


W tej recenzji 123-reg.co.uk koncentrujemy się na 123 Reg hostingowym, wyszczególniając opcje hostingu, ich ceny oraz zalety i wady hostingu Twojej witryny na 123 Reg.

123-Reg.co.uk Przegląd

Jako jeden z największych rejestratorów domen w Wielkiej Brytanii, 123 Reg obsługuje ponad 3 miliony nazw domen i 1,7 miliona stron internetowych. Twierdzą, że obsługują 1 na 5 aktywnych witryn w Wielkiej Brytanii. Firma została założona w 2000 roku jako rejestrator domen, ale odkąd rozszerzyła swoje usługi o hosting i kilka innych przydatnych narzędzi internetowych.

Hosting dzielony, hosting aplikacji, VPS i dedykowany hosting są dostępne pod adresem 123 Reg. Zobaczmy ceny i funkcje oferowane z tymi planami.

Plany 123-Reg & cennik

123 reg planuje ceny

Wspólne plany hostingowe zaczynają się od 2,49 £ miesięcznie dla planu Essential, który pozwala hostować pojedynczą stronę internetową, oferuje 10 GB przestrzeni internetowej, 1 bezpłatną domenę, nieograniczoną przepustowość, 100 skrzynek pocztowych z 5 GB miejsca i jedną bazę danych MySQL. Ten plan jest raczej podstawowy, ale w tej kategorii dostępne są trzy inne iteracje planu. Plan z największą ilością zasobów to plan Premium +, który kosztuje 14,99 GBP / miesiąc i obejmuje: 1 bezpłatną domenę, hosting nieograniczonej liczby witryn, 100 GB przestrzeni internetowej, nieograniczoną przepustowość, nieograniczoną liczbę baz danych MySQL, nieograniczoną liczbę skrzynek pocztowych, bezpłatne SSL, wstępną wersję WordPress zainstalowany.

Plany hostingowe specyficzne dla aplikacji to kolejna popularna opcja hostingu pod adresem 123 Reg. Tak więc hosting WordPress, Joomla i Drupal zaczynają się od 2,99 £ miesięcznie za biznesplan, który pozwala na hostowanie 5 stron internetowych, 5 baz danych MySQL oraz zawiera 100 GB przestrzeni internetowej i nie mierzoną przepustowość. Jeśli szukasz nieograniczonego hostingu zoptymalizowanego pod kątem CMS, biznesplan umożliwia hosting nieograniczonej liczby domen i nieograniczonej liczby baz danych MySQL za 14,99 £ / miesiąc. Przestrzeń internetowa pozostaje ograniczona do 100 GB, ale biznesplan zawiera również 2 GB dedykowanej pamięci RAM i certyfikat SSL.

Wirtualne prywatne serwery zaczynają się od 9,99 £ / miesiąc (plan startowy) i obsługują systemy operacyjne Linux lub Windows, panel sterowania Plesk lub cPanel. Środowisko hostingowe na tych serwerach można dostosować, a kopie zapasowe serwerów są tworzone co 24 godziny. Plan VPS z największą ilością zasobów kosztuje 44,99 GBP / miesiąc (+ 20% VAT) i obejmuje: 3 rdzenie procesora, 3 GB pamięci RAM, 150 GB pamięci, niezmierzony transfer danych.

123 pakiety premium hostingu Reg oferują hosting zarządzany, który łączy pojemność i wydajność serwerów dedykowanych z prostotą i przyjaznością dla użytkownika hostingu dzielonego. Plany w tej kategorii zaczynają się od 29,99 £ / miesiąc (+ 20% VAT) dla planu M, który został zaprojektowany, aby wytrzymać i oszacować 375,000 miesięcznych odwiedzin i oferuje hosting dla nieograniczonej liczby stron internetowych. Plan zawiera 100 GB przestrzeni internetowej, nieograniczony ruch, nieograniczoną liczbę baz danych MySQL, 4 GB pamięci RAM. Plan XL kosztuje 119,99 GBP / miesiąc (+ 20% VAT) i obejmuje 16 GB pamięci RAM, nieograniczone miejsce do przechowywania, nieokreślony ruch oraz zdolność do obsługi ponad 1 500 000 miesięcznych wizyt.

Plany hostingu premium obejmują również 99,99% gwarancji czasu działania, technologię równoważenia obciążenia, bezpłatne certyfikaty SSL, dedykowane adresy IP, wsparcie sprzętowe 24/7 i aplikacje do instalacji jednym kliknięciem.

123-Reg.co.uk Funkcje hostingowe

123-Reg oferuje bogate w funkcje plany hostingowe, które również zajmują wysoką pozycję w użyteczności. Oto, co sprawia, że ​​123-reg.co.uk jest najlepszym wyborem dla 1 na 5 aktywnych stron internetowych w Wielkiej Brytanii:

 • Świetne opcje hostingu, w tym zoptymalizowany WordPress, zoptymalizowany Joomla i zoptymalizowany Drupal;
 • Wybór hostingu VPS dla systemów Linux i Windows;
 • Łatwy w użyciu panel sterowania cPanel lub Plesk;
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy;
 • 99% gwarancja bezawaryjności;
 • Darmowa nazwa domeny .co.uk z większością planów (biznesplany zoptymalizowane pod kątem CMS obejmują dwie bezpłatne nazwy domen);
 • Niezmierzony ruch ze wszystkimi planami;
 • Wsparcie z Wielkiej Brytanii;
 • Instalacja aplikacji jednym kliknięciem;
 • Darmowe certyfikaty SSL z większością planów;
 • Plany hostingowe dla systemu Linux obsługują PHP, Perl, Python, Ruby itp .;
 • Plany hostingowe dla systemu Windows obsługują popularne oprogramowanie, takie jak IIS, ASP, .NET, MS SQL itp .;
 • Wsparcie 24/7;
 • Wsparcie ekspertów, automatyczne aktualizacje, kopie zapasowe i przywracanie, ochrona przed spamem dzięki pakietom hostingowym zoptymalizowanym pod kątem CMS.

Obsługa klienta 123-Reg

123 reg centrum pomocy online

123-Reg ma bardzo dobre opcje wsparcia. Klienci potrzebujący pomocy technicznej mogą skontaktować się z obsługą klienta 123-Reg przez telefon, czat na żywo lub uzyskać bilet pomocy technicznej. Wsparcie jest dostępne przez całą dobę. Strona pomocy zawiera również sekcję FAQ i obszerną bazę wiedzy z bogatą informacją na temat wszystkich usług 123-reg.co.uk.

Zespół klientów ma siedzibę w Wielkiej Brytanii, dzięki czemu unika się problemów, które mogłyby wystąpić w przypadku zespołów wsparcia zleconych za granicą.

Plusy & Wady 123-Reg.co.uk

123-reg.co.uk zapewnia wszechstronne plany ze świetnymi funkcjami, ale jest to hosting zaprojektowany przede wszystkim z myślą o brytyjskich klientach. Podsumowując powyższe, zobaczmy, jakie są mocne i słabe strony 123-Reg, hosta:

Plusy

 • Bez zobowiązań, elastyczne plany miesięczne;
 • Opcje hostingu oparte na systemie Linux i Windows;
 • Niezmierzony ruch ze wszystkimi planami;
 • Plany hostingowe zoptymalizowane pod kątem WordPress, Drupal i Joomla;
 • Całodobowa obsługa klienta w Wielkiej Brytanii;
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy;
 • Dobre ogólne wskaźniki wydajności.

Cons

 • Mała pamięć internetowa z wstępnymi planami;
 • Niektóre podstawowe plany niż plany konkurencji;
 • Darmowe domeny obejmują tylko domeny .co.uk;
 • Brak bezpłatnej pomocy telefonicznej.

123-Reg.co.uk Podsumowanie przeglądu

123 Reg jest łatwym w użyciu hostem internetowym skierowanym do brytyjskiej bazy klientów, co znajduje odzwierciedlenie w niektórych jego funkcjach, które są korzystne głównie dla osób, które chcą uruchomić witrynę w Wielkiej Brytanii (domena .co.uk, obsługa klienta z Wielkiej Brytanii) . Plany hostingowe oferowane przez 123-reg.co.uk obejmują szerokie spektrum potrzeb hostingowych, od małych, statycznych stron internetowych po duży ruch, duże strony internetowe.

Ponieważ firma początkowo była rejestratorem domen, rejestracja domen jest nadal jedną z ich najważniejszych usług. Domeny w Wielkiej Brytanii zaczynają się już od 99 pensów + VAT. Jeśli chcesz hostować swoją witrynę u rejestratora domen i potrzebujesz pakietu narzędzi do budowania witryn internetowych, marketingu internetowego i eCommerce, 123-reg.co.uk może być wszechstronnym rozwiązaniem dla wszystkich Twoich potrzeb internetowych.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector