Recenzja Dynadot.com

01.06.2020
Recenzje hostingu 'Recenzja Dynadot.com
0 7 мин.

Dynadot jest prywatną firmą oferującą różne usługi sieciowe, w tym rejestrację domen, hosting poczty e-mail, tworzenie stron internetowych, certyfikaty SSL, e-mail i hosting stron internetowych. Skrót od „dynamiczna kropka”, nazwa firmy nawiązuje do dynamicznych usług internetowych, które oferują. Oprócz rejestracji domen, Dynadot oferuje również usługi Privacy Domain i cały rynek domen, w którym można sprzedawać, kupować i brać udział w aukcjach domen.


Celem tej recenzji Dynadot jest zapoznanie Cię z planami budowy witryn internetowych, hostingiem i hostingiem poczty e-mail oferowanym przez Dynadot oraz funkcjami ich usług hostingowych.

Przegląd Dynadot.com

Założony w 2002 roku przez Todda Hana, Dynadot jest MOGĘ akredytowany rejestrator domen i dostawca hostingu. Siedziba firmy znajduje się w San Mateo w Kanadzie, a międzynarodowe biura w Toronto w Kanadzie, Pekinie i Zhengzhou w Chinach..

Dynadot.com jest znany przede wszystkim jako rejestrator domen, a tworzenie stron internetowych i hosting to usługi uzupełniające. Chociaż większość osób wie o Dynadot, rejestratorze domen, nie ma wielu informacji na temat ich usług hostingowych i tworzenia witryn. Ta recenzja Dynadot.com skupi się w szczególności na tych usługach uzupełniających.

Plany Dynadot & cennik

Zaczniemy od usług hostingowych Dynadot, które obejmują hosting VPS i hosting poczty e-mail.

Dynadot oferuje pojedynczy plan VPS w cenie 10 USD miesięcznie. Chociaż jest to rzeczywiście dobra cena za plan VPS, Dynadot wymaga zapłaty za wszystkie 12 miesięcy z góry, jednak rabat jest oferowany w oparciu o aktualnie dostępną promocję, która daje 2 miesiące wolnego (zamiast zwykłych 120 USD rocznie , cena to zaledwie 100 USD rocznie).

dynadot vps hosting hosting

Oto specyfikacje, których możesz oczekiwać od wirtualnego prywatnego serwera Dynadot: 1 rdzeń procesora, 1 GB pamięci RAM, 10 GB miejsca na dysku, przepustowość 1 TB, 99,9% czasu sprawności. To w niezarządzanym planie VPS z SSH i pełnym dostępem do roota, dzięki czemu można zainstalować dowolne oprogramowanie działające na wybranym systemie operacyjnym.

Po zarejestrowaniu się w planie VPS możesz wybrać jedną z następujących opcji systemu operacyjnego: CentOS 6.7, CentOS 6.7 z Sentora, Ubuntu 12.04, Ubuntu 12.04 z LAMP, Ubuntu 12.04 z WordPress i CentOS 6.5 z ZPanel. Plan VPS zawiera również bezpłatny dedykowany protokół IPv6. Przy kasie możesz dodać Kreator witryn za 5 USD.

Usługa hostingu poczty e-mail firmy Dynadot kosztuje 11,99 USD rocznie i obejmuje 30 MB miejsca na dysku, przepustowość 3 GB, nieograniczoną liczbę kont e-mail, 1 konto FTP i 99,9% czasu sprawności. Panel sterowania hostingu poczty e-mail zawiera statystyki witryn, w tym unikalnych użytkowników, odwiedzin strony, ostatnich odwiedzin itp. Za pomocą panelu sterowania można skonfigurować pocztę e-mail za pomocą dowolnego klienta poczty e-mail (Microsoft Outlook, Apple Mail itp.) Oraz możesz łatwo uzyskać dostęp do swojej poczty z urządzeń mobilnych.

Narzędzie do tworzenia witryn dostępne w Dynadot oferuje 6 szablonów gotowych na urządzenia mobilne, narzędzia SEO, integrację z mediami społecznościowymi, proste narzędzie blogowe, bezpłatną domenę i adres e-mail z biznesplanem, edycję bezpośrednią, edytor stylów (dostosowywanie kolorów, czcionek, konfiguracji stron), możliwość dodania niestandardowego kodu i darmowego hostingu VPS.

Darmowa wersja (wersja z reklamami) narzędzia do tworzenia witryn zapewnia dostęp do szablonów przystosowanych do urządzeń mobilnych (możesz utworzyć do 5 stron), łączenia domen, obsługi klienta. Istnieją dwie płatne subskrypcje, jedna kosztuje 5 USD miesięcznie (abonament Pro), a druga kosztuje 15 USD miesięcznie (abonament biznesowy).

Plan Pro oferuje nieograniczoną liczbę stron, bezpłatną nazwę domeny z rocznymi planami, narzędzia SEO, łączenie domen jednym kliknięciem, szablony responsywne, niestandardowy edytor kodów i łączenie domen jednym kliknięciem. Biznesplan zawiera wszystkie funkcje planu Pro i oferuje profesjonalny adres e-mail, koszyk eCommerce i nieograniczoną liczbę osób wnoszących wkład.

Certyfikaty SSL są również dostępne do zakupu w Dynadot. Możesz wybrać certyfikat Alpha SSL (łańcuchowy certyfikat główny) za 16,99 USD / rok lub certyfikat Wildcard SSL za 80 USD / rok.

Funkcje hostingu Dynadot

Pojedynczy plan VPS oferowany przez Dynadot zawiera następujące funkcje hostingu:

 • Pełny dostęp do katalogu głównego;
 • Wirtualizacja KVM;
 • WordPress wstępnie zainstalowany;
 • Pamięć masowa RAID 10 SDD i redundancja danych;
 • Procesor Intel Xeon;
 • Darmowy panel kontrolny hostingu (z niektórymi systemami operacyjnymi);
 • Bezpłatne dedykowane IPv6.

Ponieważ jest to w niezarządzanym planie hostingowym VPS, nie nadaje się dla początkujących lub osób bez doświadczenia w zarządzaniu serwerem. Plan jest skierowany do bardziej zaawansowanych użytkowników posiadających umiejętności techniczne do zarządzania własnymi instalacjami oprogramowania i samodzielnego rozwiązywania problemów z tym VPS. Dlatego obsługa zarządzania serwerami nie jest objęta tym planem.

Obsługa klienta Dynadot

Obsługa klienta jest oferowana za pomocą plików pomocy dostępnych dla każdej kategorii produktu, forów społeczności i czatu online. Dostępny jest również numer telefonu, pod którym można skontaktować się z zespołem Dynadot. Na stronie Dynadot znajduje się również blog, który jest stale aktualizowany. Fora społeczności są również bardzo aktywne.

wsparcie pomocy dynadot

Plusy & Wady Dynadot

Te zalety i wady będą ograniczone do usług hostingowych i tworzenia stron internetowych Dynadot, bez uwzględnienia ich usług rejestracji domen. Tak więc zalety i wady Dynadot.com można podsumować następująco:

Plusy

 • Darmowe narzędzie do tworzenia stron internetowych z szablonami reagującymi na urządzenia mobilne;
 • Niedrogi e-mail i hosting;
 • Hosting VPS z niektórymi planami tworzenia stron internetowych;
 • 99,9% czasu sprawności;
 • Darmowa nazwa domeny z niektórymi planami tworzenia stron internetowych.

Cons

 • Pojedynczy niezarządzany plan VPS;
 • Żadnych innych planów VPS ani innych opcji hostingu;
 • Plan kreatora stron internetowych firmy kosztuje 3 razy tyle, co plan Pro, oferując jedynie dodatkowe funkcje w porównaniu z planem Pro;
 • Usługa hostingowa nieodpowiednia dla początkujących.

Ich plan hostingowy VPS może być dobrym wyborem dla osób uzdolnionych technicznie, które chcą, aby wszystkie usługi hostowane były u tego samego dostawcy, jednak biorąc pod uwagę, że jest to plan niezarządzany, dla początkujących jest to zdecydowanie niemożliwe.

Podsumowanie przeglądu Dynadot.com

Podczas gdy Dynadot radzi sobie dobrze jako rejestrator domen akredytowany przez ICANN, oferujący niedrogie domeny i rynek domen, analizując ich inne usługi, staje się jasne, że ani hosting, ani ich twórca stron internetowych nie są przedmiotem ich usług. Chociaż oferują szablony dostosowane do urządzeń mobilnych, istnieje tylko 6 szablonów, z których możesz wybierać. Darmowy program do tworzenia witryn jest również bardzo ograniczony, co pozwala utworzyć tylko 5 stron.

Podsumowując, Dynadot.com to dobra opcja dla usług związanych z rejestracją domen, ale ich narzędzia do hostingu i tworzenia witryn nie są dla wszystkich.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector