Recenzja eUKhost

01.06.2020
Recenzje hostingu 'Recenzja eUKhost
0 7 мин.

eUKhost jest jednym z najlepszych dostawców hostingu w Wielkiej Brytanii, oferując różnorodną ofertę hostingową od podstawowego hostingu współdzielonego po chmurę korporacyjną i hosting dedykowany. Oprócz usług hostingu domen i hostingu poczty e-mail eUKhost oferuje również certyfikaty SSL, usługi zdalnego przechowywania kopii zapasowych, skaner złośliwego oprogramowania i słabych punktów oraz inne narzędzia bezpieczeństwa sieci.


Przegląd eUKhost

Założony w 2001 r. EUKhost działa z Leeds w Wielkiej Brytanii, a centra danych znajdują się w Wakefield, Maidenhead i Nottingham. Obsługują ponad 35 000 klientów i ponad 150 000 domen oraz obsługują kilka organizacji sektora publicznego w Wielkiej Brytanii. Ich solidna infrastruktura składa się z ponad 1200 serwerów umieszczonych w dwóch najnowocześniejszych centrach danych.

eUKhost oferuje wiele hostingu współdzielonego, hostingu VPS, hostingu w chmurze, hostingu dedykowanego i planów hostingu dla sprzedawców, co stanowi dobry wybór, czy chcesz zacząć od małego i rozwijać się z czasem, czy też potrzebujesz planów na poziomie przedsiębiorstwa od samego początku.

Plany eUKhost & cennik

Plany Linux i Windows są dostępne na eUKhost. Plany wspólnego hostingu oparte na systemie Linux są dostarczane z cPanel, a ceny zaczynają się od 3,33 £ miesięcznie z VAT. Bezpłatna nazwa domeny, nieograniczona liczba kont e-mail i nieograniczona przepustowość są zawarte we wszystkich udostępnianych planach hostingowych w tej kategorii.

eukhost cennik wspólnego hostingu

Wspólne plany hostingowe oparte na systemie Windows również zaczynają się od 3,33 £ miesięcznie i są dostarczane z dołączonym panelem sterowania Plesk. Plany te obejmują także nie mierzone pasmo i obejmują bezpłatną nazwę domeny, ale w przeciwieństwie do udostępnianych planów hostingu opartych na systemie Linux plan Advanced oferuje również nieograniczone miejsce na dysku.

The Business Web Hosting kategoria na eUKhost obejmuje plan hostingu dla systemu Linux i plan hostingu dla systemu Windows, oba kosztują 16,66 GBP / miesiąc. Oba plany zawierają 5 GB miejsca na dysku i 100 GB miesięcznej przepustowości. Plan Linuksa jest dostarczany z cPanel, zaś plan Windows z Plesk.

Wspólny hosting blogów WordPress Plany znajdują się również w ofercie produktów eUKhost, a ceny mieszczą się w przedziale od 3,99 GBP miesięcznie do 19,99 GBP miesięcznie. Możesz uzyskać do 50 GB miejsca na dysku, niepomierną przepustowość, hosting nieograniczonej liczby blogów i kont e-mail.

Jeśli szukasz Hosting VPS, po raz kolejny masz możliwość wyboru między planami VPS opartymi na systemie Windows i Linux. Ceny abonamentów Linux VPS zaczynają się od 12,99 £ bez VAT, podczas gdy ceny abonamentów Windows VPS zaczynają się od 15,99 £ miesięcznie bez VAT. Co ciekawe, obie kategorie zawierają Plesk Onyx Admin, a niektóre plany zawierają nawet bezpłatny certyfikat SSL. Plany te są w pełni zarządzane, mają opcję wyboru między pamięcią SSD lub dyskiem HDD oraz obejmują 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Hosting dla sprzedawców także plany, dostarczane z opcją Linux lub Windows OS, z cPanel, WHM, SpamExperts, Plesk, SLA uptime i 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Ceny zaczynają się od 9,99 £ / miesiąc.

eUKhost jest również przygotowany do obsługi potrzeb stron internetowych na poziomie korporacyjnym poprzez różne hostingi w chmurze i dedykowane pakiety.

Dedykowane serwery są dostępne od 69 £ miesięcznie bez VAT. Możesz wybierać między pamięcią HDD i SSD, modelami procesorów Intel Xeon E3, E5 i E5 ST oraz oczywiście opcjami opartymi na systemie Linux lub Windows. Serwery dedykowane są w pełni zarządzane 24 × 7 i oferują 100% gwarancję czasu pracy sieci oraz pełne połączenie sieciowe 1 Gbit.

W eUKhost możesz dostosować swój własny plan hostingowy w chmurze z WMware technologii wirtualizacji Hyper-V. Plany te oferują 100% SLA uptime uptime i wsparcie na żywo 24 × 7.

Inną opcją hostingu w chmurze dostępną na eUKhost jest hosting eNlight Cloud, który jest automatycznym skalowaniem, hosting w chmurze. Zamiast naliczania opłat za przydzielone zasoby – jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych planów hostingowych – naliczane są opłaty w zależności od ilości faktycznie używanych zasobów. Jest to konto przedpłacone i zasilane jest z kredytu, który zdeponowałeś podczas rejestracji. Ten typ hostingu również zapewnia 100% bezawaryjną umowę SLA i całodobową obsługę.

Narzędzie do dostosowywania hostingu w chmurze eUKhost zawiera kalkulator kosztów dla obu rodzajów oferowanych planów hostingu w chmurze, dzięki czemu możesz oszacować koszty swojego niestandardowego planu hostingu w chmurze.

Funkcje hostingu eUKhost

Pakiety hostingowe eUKhost zawierają kilka interesujących funkcji, które odpowiadają potrzebom szerokiej bazy klientów. Funkcje różnią się w zależności od wybranego planu, ale oto przegląd funkcji hostingu dostępnych na eUKhost:

 • Plany hostingowe, które obejmują wymagania osób, programistów, firm i organizacji sektora publicznego;
 • Hosting cPanel Linux i Windows Plesk;
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy;
 • Wsparcie 24 x 7 na żywo;
 • Softaculous Auto-Installer;
 • Darmowa nazwa domeny z wybranymi planami (tylko jeśli płacisz przez 12 miesięcy);
 • Dysk SSD lub HDD;
 • Konfigurowalne i płatne plany hostingowe w chmurze;
 • SLA do 100% bezawaryjnej pracy;
 • W pełni zarządzane serwery;
 • Bezpłatna usługa migracji;
 • Opcjonalna FortigateFirewall (obejmuje system zapobiegania włamaniom (IPS) i ochronę przed wirusami podczas przepływu);
 • Niezawodne opcje tworzenia kopii zapasowych (Continuous Data Protection (CDP) od R1Soft, kopie zapasowe Veeam na poziomie wirtualizacji).

Obsługa klienta w eUKhost

obsługa eukhost

Wsparcie techniczne jest dostępne przez e-mail, telefon i czat na żywo 24 x 7. Witryna eUKhost ma obszerną sekcję Baza wiedzy, która może również pomóc w rozwiązywaniu typowych problemów. Pomimo mnóstwa opcji wsparcia, niektóre recenzje klientów twierdzą, że obsługa klienta eUKhost nie odpowiada i jest nieprofesjonalna. Z drugiej strony długoletni klienci polecili eHostUK ze względu na jego dobry stosunek jakości do ceny i doskonałą obsługę klienta.

Plusy & Wady eUKhost

Podsumowując, zobaczmy mocne i słabe strony eUKhosta.

Plusy – dlaczego warto wybrać eUKhost

 • Zróżnicowany wybór planów hostingowych, w tym opcje Windows i Linux;
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy;
 • Uptime SLA;
 • Darmowa usługa migracji.
 • 24-godzinna obsługa klienta i pełne zarządzanie serwerami;
 • Szybkie połączenia sieciowe;
 • Darmowe SSL z niektórymi planami;
 • Dobre dodatki bezpieczeństwa.

Wady – dlaczego nie wybrać eUKhost

 • Niektóre skargi dotyczące zbyt niskiej obsługi klienta.

Podsumowanie przeglądu eUKhost

eUKhost może być atrakcyjnym wyborem dla osób lub firm, które wymagają hostingu w Wielkiej Brytanii. Ich różne plany hostingowe dla systemów Linux i Windows mogą pomieścić małe witryny internetowe dla przedsiębiorstw, a ich rozwiązanie hostingowe w chmurze jest szczególnie miłym akcentem dla tych, którzy chcą zaoszczędzić na kosztach operacyjnych. 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy w połączeniu z maksymalnie 100% gwarancją Uptime SLA również budzi zaufanie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector