Recenzja FamousHost

FamousHost to prywatna firma hostingowa z siedzibą w Stanach Zjednoczonych. Usługi hostingowe znaneHost skupiają się głównie na hostingu VPS, ale oferują one również hosting WordPress i dedykowane opcje hostingu w celu zaspokojenia różnych potrzeb hostingowych. Nasza recenzja Famoushost oceni funkcje hostingowe i aktualnie dostępne plany hostingowe znanehosthost.


Przegląd znanego hosta

Założony w 2005 r. ZnanyHost posiada cztery centra danych, z których trzy mają siedzibę w USA, obejmując Wschodnie Wybrzeże, Zachodnie Wybrzeże i Środkowe Stany Zjednoczone (Teksas), podczas gdy jedno centrum danych znajduje się w Amsterdamie. Znany host oferuje szereg zarządzanych rozwiązań hostingowych i sprzęt klasy korporacyjnej oparty na podwójnych sześciordzeniowych rdzeniach wykorzystujący macierze pamięci RAID 10, a wszystko to wspierane jest przez doskonałą SLA uptime uptime, gwarantującą niezawodność usług.

znane lokalizacje sieciowe hosta

Plany znaneHost & cennik

Mimo że znane hosty oferują również dedykowane i zoptymalizowane WordPress plany hostingowe, zaczniemy od analizy zarządzanych planów VPS, które są naprawdę chlebem powszednim znaneHost.

Wirtualne prywatne serwery

Zarządzane wirtualne prywatne serwery znaneHost są dostarczane z 24/7 w pełni zarządzaną obsługą, 99,9% SLA, bezpłatnymi kopiami zapasowymi i bezpłatnymi migracjami, a także uzupełniającą ochroną przed DDoS.

W tej kategorii znajduje się 7 pakietów VPS od 25 USD miesięcznie za 1280 MB RAM, 30 GB miejsca na dysku RAID-10, przepustowość premium 3000 GB. Dostępne są również rozliczenia kwartalne i roczne, a klienci, którzy zdecydują się na te opcje rozliczeń, mogą korzystać ze zniżek.

Najdroższe plany VPS w tej kategorii kosztują 120 USD miesięcznie i obejmują 8,25 GB pamięci RAM, 190 GB przestrzeni dyskowej RAID-10, przepustowość 17 000 GB.

2 adresy IP, pełny dostęp do katalogu głównego, nieograniczony hosting domen i bezpłatne kopie zapasowe są dołączone do każdego serwera.

znane hostowane plany hostingowe vps

Wirtualne prywatne serwery SSD

Znany host ma 6 różnych pakietów hostingowych VPS zasilanych SSD, zaczynając od 25 USD / miesiąc. Plany obejmują równy udział 8+ rdzeni procesora do 24+ rdzeni procesora, 1,25 GB gwarantowanej pamięci RAM do 7,25 GB gwarantowanej pamięci RAM, 20 GB do 115 GB pamięci RAID-10 SSD oraz przepustowość od 4000 GB do 13 000 GB.

Wszystkie plany VPS oparte na SSD obejmują nieograniczony hosting domen, bezpłatne kopie zapasowe, pełny dostęp do katalogu głównego, 99,9% SLA, 2 adresy IP za darmo oraz uzupełniającą ochronę DDoS.

Dedykowane serwery

Dedykowane serwery w znanym hoście są oparte na systemie Linux i dołączone do panelu sterowania cPanel. Wszystkie serwery są zbudowane na zamówienie i zabezpieczone po wyjęciu z pudełka.

Ceny w pełni zarządzanych serwerów dedykowanych zaczynają się od 179 USD / miesiąc za pakiet o następującej konfiguracji: procesor i7-4770 (4 × 3,4 GHz 8 MB), 16 GB pamięci RAM DDR3 (maksymalnie 32 GB pamięci RAM DDR3), przepustowość 11 000 GB, 750 GB SATA-II HDD-1, 750 GB SATA-II HDD-2, prędkość portu 100 Mb / s, cPanel & Miękki panel sterowania. Za ten plan pobierana jest również opłata konfiguracyjna w wysokości 49 USD.

FamousHost oferuje 4 konfiguracje serwerów dedykowanych, z których najdroższa kosztuje 379 USD miesięcznie + 129 USD opłaty za konfigurację. Ten plan oferuje podwójny procesor Xeon E5-2620v3, 32 GB pamięci DDR4 RAM, 26 000 GB przepustowości, 120 GB SSD, 1 TB SATA-II HDD 2, cPanel i Softaculous.

Pełny dostęp do katalogu głównego, nieograniczony hosting domen, instalator 1-kliknięciem i wsparcie 24/7 są dostępne we wszystkich planach.

Zoptymalizowane pakiety hostingowe WordPress są oferowane na potężnych zarządzanych serwerach VPS, aby pomieścić zarówno witryny WordPress o dużym, jak i dużym ruchu.

Funkcje hostingu znaneHost

Bez względu na to, czy szukasz VPS, czy serwerów dedykowanych, pakiety hostingowe znane zHost mają następujące funkcje hostingowe:

 • Nieograniczony hosting domen;
 • Pakiety hostingowe VPS zasilane SSD;
 • Darmowe kopie zapasowe pełnego obrazu i ochrona przed DDoS;
 • Dostęp root / SSH;
 • System operacyjny CentOS;
 • W pełni zarządzane wsparcie 24/7;
 • Możliwość wyboru centrum danych (Teksas, Kalifornia i New Jersey);
 • Wybór cPanel / WHM lub DirectAdmin (za dodatkowe 5 USD / miesiąc);
 • Uaktualnienia zasobów (dodatkowa pamięć RAM, pamięć, przepustowość i adresy IP) i Uaktualnienia oprogramowania (budowniczy witryny, oprogramowanie do fakturowania);
 • Standard VPS z białą etykietą do oznakowania własnego pakietu VPS;
 • Bezpłatna usługa migracji;
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy;
 • 9% SLA uptime uptime;
 • Instalatory 1-kliknięciem;
 • Procesor równego udziału;
 • Bezproblemowe aktualizacje VPS do VPS;
 • 2 dedykowane adresy IP;
 • Prywatne serwery nazw itp.

Zarządzane pakiety VPS są podstawą usług znanego hosta. Serwery VPS są natychmiast udostępniane i są dostępne w wielu rozbudowanych konfiguracjach. Ci, którzy szukają opcji hostingu współdzielonego, nie znajdą żadnej, ponieważ FamousHost specjalizuje się w oferowaniu tylko VPS i dedykowanego hostingu.

Obsługa klienta FamousHost

znany host obsługi zgłoszeńOpcje obsługi klienta w FamousHost obejmują całodobową pocztę e-mail i wsparcie techniczne. Funkcja czatu na żywo jest dostępna wyłącznie w celach sprzedażowych. Bezpłatny numer w Stanach Zjednoczonych znajduje się również na stronie kontaktowej znanego hosta, ale to również ogranicza się do rozwiązywania problemów ze sprzedażą.

Forum społeczności prowadzone przez FamousHost to kolejna możliwa droga dla osób szukających wsparcia. Oprócz nich, znanyHost ma publiczną stronę Wiki i blog z informacjami o hostingu, eCommerce, marketingu online i innych wiadomościach z branży.

Plusy & Wady znanego hosta

Opinie na FamousHost są w przeważającej części pozytywne, a tylko kilka negatywnych opinii na temat ograniczonych opcji obsługi klienta. Pod względem wydajności i niezawodności, znane hosty zajmują wysokie miejsca w większości recenzji użytkowników i na niezależnych witrynach z recenzjami hostingu. Ponieważ żadna recenzja hostingu nie jest kompletna bez wykazania zalet wad danego dostawcy hostingu, oto zalety i wady znanego hosta:

Plusy

 • Przystępne cenowo zarządzane pakiety VPS i SSD zasilane SSD;
 • Zoptymalizowane plany WordPress na serwerach VPS;
 • Przydatne gratisy (kopie zapasowe i ochrona DDoS);
 • Dobry SLA uptime uptime;
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy.

Cons

 • Brak opcji hostingu współdzielonego;
 • Opłata za konfigurację serwerów dedykowanych;
 • Dodatkowe opłaty za cPanel lub DirectAdmin z planami VPS.

Plany hostingu dzielonego występowały w usługach znanych hostów, jednak w chwili pisania tego tekstu nie są już dostępne. Chociaż hosting dzielony jest dobrym sposobem na przyciągnięcie klientów, znany host obrał inną drogę, aby przyciągnąć klientów i skupił się na wykorzystaniu innej bazy klientów. Nawet bez współdzielonego hostingu znany host oferuje wiele opcji VPS, aby zaspokoić większość budżetów i potrzeb.

Podsumowanie przeglądu znanego hosta

Jeśli szukasz w pełni zarządzanych wirtualnych serwerów prywatnych lub serwerów dedykowanych, znane hosty mogą być na Twojej drodze. Ten prywatny dostawca hostingu oferuje hosting w 4 światowej klasy centrach danych z najlepszymi technologiami sprzętowymi, wsparciem 24/7 i niezawodną infrastrukturą hostingową. Za pośrednictwem swoich usług znany host nie jest przeznaczony dla początkujących lub tych, którzy szukają prostej opcji hostingu współdzielonego, dlatego został zaprojektowany, aby zaspokoić potrzeby witryn o bardziej wymagających wymaganiach dotyczących zasobów.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map