Recenzja Host1Plus

Host1Plus to odnosząca sukcesy firma hostingowa z siedzibą na Litwie i w Wielkiej Brytanii. Wszystko zaczęło się w 2008 roku, a firma stała się jednym z najlepszych dostawców z wieloma pozytywnymi recenzjami klientów. Teraz mają ponad 40 000 klientów, którzy chętnie korzystają z ich usług z całego świata.


Nie są wcale drogie w porównaniu do wielu innych dostawców, ale zapewniają wysokiej jakości usługi. Dzięki ogromnej sieci centrów danych na całym świecie naprawdę nie ma wątpliwości, czy otrzymujesz tę samą wysokiej jakości usługę w swoim regionie, czy nie.

Osoby pracujące w Host1Plus zdały sobie sprawę, że istnieje wiele słabych dostawców hostingu. Dlatego są tak oddani, aby zapewnić niezawodną obsługę i przydatne funkcje. Mimo że specjalizują się głównie w hostingu w chmurze i VPS dla firm, oferują również dedykowane serwery i opcje hostingu dla sprzedawców.

Host1Plus ma szeroką gamę dostępnych planów, dzięki czemu jest odpowiedni dla blogerów, małych firm i większych firm, z gwarancją stabilności. Mają ogromną liczbę lojalnych klientów, którzy korzystają z ich usług od lat, co dodatkowo świadczy o ich niezawodności i skuteczności. Zobaczmy teraz funkcje i ceny, które Host1Plus ma do zaoferowania.

Przegląd Host1Plus

Host1Plus ma swoje centra danych w Ameryce (Kalifornia i Illinois), Niemczech, Afryce Południowej i Brazylii. To sprawia, że ​​ich usługi są niezawodne pod względem prędkości, ponieważ ich centra danych są praktycznie rozproszone na całym świecie. Jeśli chcesz zmienić te lokalizacje, możesz to zrobić nawet przy najtańszym abonamencie.

Oferowany przez nich sprzęt jest na najwyższym poziomie i różni się w zależności od wybranego planu. Host1Plus używa dysków twardych SSD w swoich planach hostingu VPS, podczas gdy liczba rdzeni procesora rośnie, gdy plan staje się większy. Używają różnych procesorów Intel Xeon w zależności od wybranej lokalizacji, ale różnica jest niewielka.

Wspaniałą rzeczą w Host1Plus jest to, że pozwalają łączyć swoje plany, jeśli zapewnia to lepsze rozwiązanie. Z drugiej strony, jeśli na początku nie masz tak dużego budżetu, możesz kupić tańszy plan, a następnie go uaktualnić później.

Jeśli chodzi o system operacyjny, użytkownicy mają duży wybór: Suse, Fedora, Ubuntu, CentOS i Debian. Są również bardzo hojni w stosunku do paneli kontrolnych, ponieważ możesz wybierać między Direct Admin i cPanel jako wspólny subskrybent hostingu.

Plany i ceny Host1Plus

Plany VPS Host1Plus

Główną specjalizacją Host1Plus jest zdecydowanie hosting VPS. Są jednymi z najlepszych dostawców, jeśli chodzi o VPS i jest to również niedrogie. Mają 6 różnych planów hostingu VPS, w tym opcję Niestandardową, w której można utworzyć konkretną konfigurację, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

host1plus-vps-hosting-plan

Możesz zacząć z brązowym członkostwem, jeśli chcesz wypróbować ich usługi. Cena wynosi zaledwie 5,20 USD, a otrzymujesz 1-rdzeniowy procesor, 1 GB pamięci RAM, dysk twardy 60 GB i przepustowość 1 TB. Host1Plus podkreślił ich najpopularniejszy plan, którym jest plan Silver. Uaktualnia procesor do 2 rdzeni, daje 2 GB pamięci RAM i 100 GB miejsca na dysku z przepustowością 2 TB za jedyne 8,80 USD miesięcznie.

Jeśli interesuje Cię ich najbardziej wydajny plan VPS, sprawdź plan Diamond, który kosztuje 66,40 USD i daje 8 rdzeni procesora, 16 GB pamięci RAM, 1000 GB miejsca na dysku i przepustowość 12 TB. Działa dobrze w przypadku większych firm, które potrzebują nieco wyższych specyfikacji. Oczywiście wszystkie plany obsługują popularne systemy operacyjne Linux i oferują również kopie zapasowe.

Plany w chmurze Host1Plus

Host1Plus oferuje szeroką gamę planów chmurowych dla Windows i Linux użytkownicy. Jeśli potrzebujesz wydajnego i elastycznego dostawcy hostingu w chmurze, powinieneś sprawdzić jego plany, a najprawdopodobniej znajdziesz taki, który odpowiada Twoim potrzebom.

Uaktualnianie i obniżanie poziomu usług w chmurze nigdy nie było łatwiejsze. Dzięki Host1Plus możesz to zrobić w kilka sekund, dzięki czemu nie będziesz płacić więcej za zasoby, których nawet nie potrzebujesz. Dostępnych jest 6 planów dla systemu Linux i 4 dla użytkowników systemu Windows.

Nie ma oddzielnego „Planu niestandardowego”, ale można również dostosować te plany w ich Strefie klienta, co oznacza dużą elastyczność. Zainwestowali dużo w pamięci RAM DDR4, które mają zaimplementowany kod korekcji błędów i oczywiście procesory Intel Xeon E5.

Plany Linux Cloud wahają się od 6,40 USD do 124,80 USD miesięcznie i istnieje wiele konfiguracji do wyboru. Począwszy od 1-rdzeniowego procesora, 512 MB pamięci RAM, planu dysku twardego 20 GB, możesz skalować wszystko do 8 rdzeni procesora, 32 GB pamięci RAM i 1000 GB twardego dysku, który jest szalenie silny.

Konfiguracje systemu Windows są nieco inne, ale na pewno uzyskasz tę samą wydajność przy największym planie. Zaczynają się od 20,00 $, a otrzymasz 2-rdzeniowy procesor, 4 GB pamięci RAM, dysk twardy 100 GB i jest to również ich najbardziej popularny plan Windows. Dzięki 4 planom możesz skalować do 8 rdzeni procesora, 32 GB pamięci RAM i 1000 GB miejsca na dysku. Ma takie same specyfikacje jak najdroższy plan Linuksa i kosztuje 121,60 USD każdego miesiąca.

Plany sprzedawcy Host1Plus

Host1Plus oferuje 3 plany hostingowe dla sprzedawców. Dostarczają ci swoje serwery w chmurze i API, a następnie dodajesz je do systemu zarządzania klientami i rozliczeń. Będziesz także dystrybutorem z białą etykietą, dzięki czemu Twoja marka będzie zawsze widoczna dla klientów.

Przy wszystkich planach dla sprzedawców otrzymasz również osobistego menedżera. Możesz skontaktować się z menedżerem, aby uzyskać informacje na temat szkoleń sprzedażowych, produktów i innych pytań. W sklepie sprzedawcy to Ty decydujesz o cenach, rabatach i specjalnych wyprzedażach.

Aby zostać partnerem handlowym w Host1Plus, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny i jesteś gotowy. Nie ma opłaty rejestracyjnej, a kierownik skontaktuje się z Tobą wkrótce po rejestracji. Trzy dostępne plany są następujące:

 • Osobiste – 5% rabatu na podstawie wolumenu, do 4999 USD korzyści, bezpłatnych wydarzeń i seminariów internetowych
 • Biznes – 10% rabatu na podstawie wolumenu, 5000–14999 USD korzyści, priorytetowe wsparcie
 • Enterprise – 15% rabatu na podstawie wolumenu, 15 000 USD + korzyści, wspólne kampanie marketingowe i tworzenie niestandardowych połączeń API

Funkcje hostingu Host1Plus

Host1Plus jest jednym z niezawodnych dostawców hostingu z doskonałą obsługą klienta, a nawet ceny nie są tak wysokie. Gdy spojrzysz na ich funkcje, na pewno będziesz przekonany do wypróbowania jednego z ich planów przynajmniej przez miesiąc. Jak widać, istnieje wiele powodów, aby je wybrać. Podsumujmy najważniejsze funkcje, które Host1Plus ma do zaoferowania:

 • Osoby, które nie są zaznajomione z kodowaniem, mogą mieć problemy, gdy chcą założyć swojego bloga lub CMS po dołączeniu do planu VPS. Aby temu zapobiec, Host1Plus oferuje wiele skryptów Instalacja jednym kliknięciem dla różnych platform CMS. Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć przycisk
 • Nie wszyscy polegają na tym samym systemie operacyjnym, a ludzie pracujący w Host1Plus doskonale o tym wiedzą. Z ich planami hostingowymi, wiele z nich Dobrze znany system operacyjny Linux są obsługiwane, takie jak Fedora, Debian, Ubuntu i inne.
 • Możesz Śledź zasoby więc nie musisz się martwić, że Twoja witryna ulegnie awarii z powodu dużego zużycia procesora lub pamięci. Zasoby te można monitorować na żywo, a nawet zbliżać się do limitu.
 • Host1Plus dużo zainwestował w sprzęt, zapewniając Dyski twarde SSD z każdym planem VPS. Oferują ładne skalowanie przy użyciu rdzeni procesora i użytkowania Procesory Intel Xeon E5 które są bardzo silne. Plany są bardzo elastyczne, więc w razie potrzeby możesz nawet pomieszać konfigurację dwóch planów.
 • Mają także Program partnerski i zarówno ich klienci, jak i osoby wspierające mogą z tego skorzystać. Jest całkowicie otwarty i masz dostęp do szerokiej gamy narzędzi reklamowych, które możesz wstawić do dowolnej witryny. Możesz nawet zasugerować go znajomym, a gdy ktoś wyda pieniądze za pośrednictwem linku, otrzymasz także pieniądze na swoje konto.
 • Host1Plus gwarantuje: 99% czasu działania dla swoich klientów. Możesz być pewien, że twoja strona będzie cały czas działać i generować przychody, ładując strony internetowe z dużą prędkością. Oczywiście czas pracy można również monitorować w dowolnym momencie.
 • Oprócz zwykłych opcji kart kredytowych i PayPal, teraz możesz także płacić

Obsługa klienta Host1Plus

W Host1Plus masz trzy różne opcje wsparcia technicznego. Oczywiście istnieje standardowa usługa wsparcia, która obejmuje wszystkie ich plany i nie wymaga żadnych dodatkowych wydatków. Zapewnia to ciągłe monitorowanie usługi i wydajności. Zespół pomocy technicznej może również pomóc z oprogramowaniem i zaplanować opcje w drodze konsultacji.

Można się z nimi kontaktować codziennie, pisząc bilet. Kolejną warstwą wsparcia jest płatny plan wsparcia z bardziej zaawansowanymi rozwiązaniami. Zespół Host1Plus będzie mógł zarządzać cPanel i WHM, dodawać i konfigurować oprogramowanie w panelu sterowania oraz konfigurować LAMP lub OpenVPN. Oprócz monitorowania wszystkiego za Ciebie, będziesz mieć prawo do czterogodzinnej dedykowanej pomocy przy każdej miesięcznej subskrypcji.

Trzecim rodzajem usługi wsparcia w Host1Plus jest to, że płacisz jeszcze więcej, aby otrzymać więcej godzin dedykowanego wsparcia. Dzięki tej usłudze premium zajmą się twoją zaporą ogniową i konfiguracjami sieci, GRE i konfiguracją serwera WWW, a także możesz poprosić o konkretne plany monitorowania.

Plusy i minusy Host1Plus

Dzięki Host1Plus na pewno uzyskasz solidną i stabilną obsługę. Mimo że obiecują 99,5% czasu sprawności, to zamiast tego należy oczekiwać 100% – oczywiście bez planowej konserwacji. Solidna dostępność jest niezbędna dla firm, które mogą stracić duże przychody w krótkim czasie, jeśli ich witryna nie działa.

Podsumowując, stworzyliśmy listę najważniejszych zalet i wad Host1Plus, które mogą pomóc Ci zdecydować, czy wybrać tego dostawcę:

Plusy

 • Możesz bezproblemowo uaktualnić swój plan w dowolnym momencie
 • Mają gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli nie podobała Ci się ich usługa
 • Plany są elastyczne, możesz je nawet scalić
 • Tworzenie kopii zapasowych jest bezpłatne
 • Wszystkie plany VPS zapewniają dyski twarde SSD
 • Pozwalają instalować panele sterowania typu open source, które obsługują Ubuntu

Cons

 • Istnieje wiele sposobów uzyskania pomocy oprócz połączeń telefonicznych
 • Trochę niskie specyfikacje dla początkujących planów

Podsumowanie przeglądu Host1Plus

Host1Plus to dostawca hostingu, który jest dostępny na całym świecie dzięki ogromnym inwestycjom w centra danych. Niezależnie od tego, gdzie jesteś, ich centra danych znajdują się dość blisko Ciebie i są gotowe do świadczenia wyjątkowych usług.

Ten dostawca ma dość tanie plany dla początkujących, jeśli porównasz go z wieloma innymi dostawcami, oferując kilka przydatnych funkcji. Wspólne plany w chmurze i VPS są szczególnie warte na Host1Plus. Specyfikacje otrzymywane przy każdym planie dla początkujących są dość słabe, ale oznacza to tylko, że chcieli faworyzować tych klientów, którzy chcą tylko prywatnej witryny lub małej firmy.

Podsumowując, zdecydowanie zyskujesz na wartości. Usługi Host1Plus są niezawodne, niedrogie i zapewniają najnowsze narzędzia. Możesz liczyć na ich obsługę klienta przez cały dzień, każdego dnia. Fakt, że nie można się z nimi skontaktować przez telefon, jest nieco wadą, ale rekompensują to, ponieważ są pomocni i wiarygodni na innych kanałach.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map