Recenzja Hosting.co.uk

01.06.2020
Recenzje hostingu 'Recenzja Hosting.co.uk
0 7 мин.

Hosting.co.uk to brytyjski dostawca hostingu oferujący hosting współdzielony, hosting VPS, dedykowane serwery i rejestrację domen oraz kilka narzędzi internetowych (przechowywanie w chmurze, marketing e-mailowy, kreator stron internetowych, zarządzanie mediami społecznościowymi itp.) Jako usługi uzupełniające do hostingu.


W tej recenzji Hosting.co.uk analizujemy specyfikę tego brytyjskiego hosta internetowego, ze szczególnym uwzględnieniem rodzajów planów hostingowych, cen i dostępnych funkcji.

Przegląd Hosting.co.uk

Hosting.co.uk został założony w 2012 roku, a dziś jest to jedna z największych nazwisk w branży hostingowej w Wielkiej Brytanii. Ich sieć, centra danych, serwery i personel wsparcia mają siedzibę w Wielkiej Brytanii. Centrum danych Tier 4 Midlands obsługuje klientów w Wielkiej Brytanii i innych europejskich.

Chociaż hosting oparty na systemie Linux jest ich podstawową ofertą, niektóre serwery dedykowane są również dostępne w systemie Windows lub Linux. Jeśli kierujesz swoją witrynę na rynki w Wielkiej Brytanii, zakres planów oferowanych przez Hosting.co.uk pozwoli Ci na uruchomienie i rozwój witryny.

Plany & cennik

Każdy typ hostingu na Hosting.co.uk jest reprezentowany przez 4 plany hostingowe, przy miesięcznych cenach już od 2 £ / miesiąc.

Shared Hosting

Wszystkie cztery pakiety hostingowe w tej kategorii są dostępne na podstawie rocznych rozliczeń. Tak więc mniejszy pakiet hostingowy dla początkujących kosztuje 24 GBP rocznie, czyli 2 GBP miesięcznie. Pakiet zawiera 10 GB miejsca na dysku, 100 GB transferu danych, hosting dla 2 stron internetowych, 5 baz danych MySQL i 10 kont e-mail.

Plany Advanced i Business, kosztują odpowiednio 48 £ rocznie (4 £ miesięcznie) i 72 £ rocznie (6 £ miesięcznie), zawierają więcej zasobów pod względem miejsca na dysku (do 100 GB) i transferu danych (do 1000 GB ), hosting dla wielu stron internetowych (do 10) oraz nieograniczona liczba baz danych MySQL i kont e-mail z Business planem.

Plan Ultimate kosztuje 96 £ rocznie (8 £ / miesiąc) i jest to plan nieograniczony, jeśli chodzi o miejsce na dysku, transfer danych, hostowane strony internetowe, konta e-mail i bazy danych MySQL. Plany te obejmują również bezpłatny dedykowany adres IP.

Hosting VPS

Przez pierwszy miesiąc wszystkie plany hostingowe VPS na Hosting.co.uk kosztują tylko 1 £. Po pierwszym miesiącu podstawowy plan VPS, Standard VPS, kosztuje 9,95 GBP / miesiąc. Ten plan obejmuje 20 GB miejsca na dysku, 1 rdzeń procesora, 1024 MB pamięci RAM i 2 adresy IP. Przepustowość jest nieograniczona i masz trzy możliwości Linux OS: Debian, Fedora i CentOS.

Plany VPS Optimal i VPS Power kosztują odpowiednio 19,95 GBP / miesiąc i 29,95 GBP / miesiąc. Pakiet więcej pamięci RAM, więcej procesora, więcej miejsca na dysku i więcej adresów IP.

Pakiet VPS Premium kosztuje 39,95 £ / miesiąc i oferuje 50 GB miejsca na dysku, 2 rdzenie procesora, 4096 MB pamięci RAM i 4 adresy IP.

Dedykowane serwery

Dedykowane serwery Hosting.co.uk są wyposażone w systemy operacyjne Linux lub Windows oraz pełny dostęp administratora root, w tym dostęp zdalny KVM przez IPMI. Plan podstawowy obejmuje Intel 8 Core C2750, rdzeń procesora 8 × 2,4 GHz, 8 GB pamięci DDR3 ECC RAM, 500 GB pamięci SATA3 HDD, przepustowość 5000 GB i 2 adresy IP. Plan kosztuje 40 £ / miesiąc.

Najmocniejszy serwer dedykowany Hosting.co.uk kosztuje 299 £ / miesiąc i ma następującą konfigurację: Intel Xeon E3-1270 v3, rdzeń procesora 4 × 3,5GHz, 16 GB pamięci RAM DDR3, 2 x 1 TB HDD Storage, NIEPRZERWANE pasmo GB i 2 adresy IP.

Hosting dla sprzedawców

Hosting.co.uk oferuje odsprzedawcę z białą marką, oferując 4 pakiety w przedziale od 6,00 £ / miesiąc do 24,00 £ / miesiąc. Możesz uzyskać do 200 GB miejsca na dysku, transfer danych 2000 GB, nieograniczoną liczbę kont cPanel +, bezpłatny dedykowany adres IP.

Funkcje hostingowe

Oprócz konfiguracji planów wyszczególnionych powyżej, oto funkcje hostingu zawarte w planach Hosting.co.uk:

 • Wsparcie 24x7x365;
 • Hosting neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla;
 • 9& gwarancja bezawaryjności;
 • Centrum danych w Wielkiej Brytanii poziomu IV;
 • Zdalny dostęp KVM przez IPMI (serwery dedykowane);
 • Konfiguracja tego samego dnia i 4-godzinna gwarancja wymiany sprzętu (serwery dedykowane);
 • Instalacje CMS jednym kliknięciem (WordPress, Drupal, Joomla, Magento, phpBB, PrestaShop, Zen Cart, OpenCart i 200 innych);
 • Wybór dystrybucji Linuksa (Fedora, Debian i CentOS) oraz niektórych dedykowanych planów hostingowych z opcjami dla systemu operacyjnego Windows;
 • Do 4 adresów IP;
 • Pełny dostęp do katalogu głównego;
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy;
 • Pełna obsługa programowania (PHP, MySQL, Perl, HTML, CSS, HTML5, JavaScript, Python, Ruby on Rails i więcej);
 • cPanel i WHM (za darmo z niektórymi planami, dostępne za dodatkową opłatą z innymi planami!);
 • Pełna obsługa opcji zarządzania (za dodatkową opłatą!);
 • Gwarancja zamrożenia ceny z niektórymi planami.

Obsługa klienta

Obsługa klienta Hosting.co.uk jest dostępna za pośrednictwem czatu na żywo lub poprzez przesłanie zgłoszenia do pomocy technicznej. Chociaż Hosting.co.uk również oferował wsparcie telefoniczne, wydaje się, że nie oferuje już tej opcji swoim klientom.

Baza wiedzy jest również dostępna, ale zawiera bardzo niewiele artykułów, więc jest mało prawdopodobne, aby klienci mogli z niej skorzystać, aby znaleźć prawdziwą pomoc w rozwiązywaniu problemów.

Hosting.co.uk Plusy & Cons

Hosting.co.uk to w pełni funkcjonalny dostawca hostingu z kilkoma pakietami hostingowymi, które pokrywają potrzeby hostingowe osób fizycznych, firm i witryn eCommerce, ale niekoniecznie są odpowiednie dla bardzo dużych firm. Osoby, które chcą uruchomić witrynę w Wielkiej Brytanii, mogą skorzystać z następujących zalet Hosting.co.uk.

Plusy

 • Gwarancja dostępności przez 99,9% czasu;
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy;
 • Możliwość aktualizacji;
 • Plany z nieograniczoną przepustowością i miejscem na dysku;
 • Funkcja blokady ceny;
 • Wsparcie 24/7.

Co do trafień i braków na Hosting.co.uk:

Cons

 • cPanel kosztuje dodatkowo z VPS (9 £ / miesiąc) i serwerami dedykowanymi (26,00 £ / miesiąc);
 • Dodatkowe pełne koszty zarządzania w przypadku serwerów dedykowanych (35,00 GBP / miesiąc);
 • Brak miesięcznych rozliczeń z udostępnianymi planami hostingowymi.

Chociaż niedrogie, niektóre usługi dodatkowe oferowane przez Hosting.co.uk są dostępne tylko za dodatkową opłatą, co może podnieść ceny powyżej pakietów oferowanych przez konkurentów.

Podsumowanie przeglądu Hosting.co.uk

Hosting.co.uk jest dostawcą hostingu z dobrym wyborem planów hostingowych z kilkoma świetnymi funkcjami, takimi jak gwarancja blokady ceny, która blokuje cenę pakietu hostingowego na całą długość konta. Oznacza to, że cena pozostaje taka sama po odnowieniu, a Ty jesteś chroniony przed wszelkimi podwyżkami cen, które firma zastosuje w przyszłości.

Chociaż opcje pomocy technicznej nie są tak bogate – baza wiedzy jest raczej niewielka i nie ma pomocy telefonicznej – dostępne opcje pomocy technicznej okazują się być dobre w rozwiązywaniu zapytań i zadowoleniu klientów Hosting.co.uk.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector