Recenzja JaguarPC

01.06.2020
Recenzje hostingu 'Recenzja JaguarPC
0 13 мин.

Zobaczmy, co JaguarPC ma do zaoferowania firmom lub osobom prywatnym, które chcą niezawodnej usługi hostingowej. JaguarPC jest rzeczywiście dobrym wyborem, jeśli chodzi o hosting, ale ogólne funkcje i usługi mogą nie być odpowiednie dla wszystkich. Dlatego szczegółowo omówimy zalety i wady, o których powinieneś wiedzieć przed rozpoczęciem członkostwa.


Firma została założona w Kolorado w 1998 roku. Pracowali ciężko, oferując różne rozwiązania hostingowe i ostatecznie stali się jedną z największych firm w branży. JaguarPC zawsze inwestuje w najnowocześniejszy sprzęt i zabezpieczenia, dlatego stał się głównym dostawcą hostingu dla wielu firm.

W ciągu ostatnich 10 lat firma bardzo się rozwinęła. Oprócz Kolorado, teraz mają centra danych w Chicago, Houston, Atlancie, a nawet w Wielkiej Brytanii, hostując ponad 500 000 domen na swoich serwerach. Byli także mali dostawcy hostingu, którzy również stali się częścią JaguarPC, a mianowicie Devpont, Hostingzoom i Wowvps.

JaguarPC ma szeroką gamę planów hostingowych, zapewniając odpowiedni zestaw funkcji zarówno dla dużych, jak i małych firm. Bez zbędnych ceregieli porozmawiajmy o tym, co JaguarPC ma do zaoferowania ogólnie swoim klientom.

Przegląd JaguarPC

Jak wspomnieliśmy wcześniej, JaguarPC stale inwestuje w nowy sprzęt i ulepsza swoją sieć. Ich gwarancja 100% czasu pracy nie jest tylko przynętą, naprawdę traktują ją poważnie, ponieważ nie było przerwy w zasilaniu przez ponad 8 lat.

Sprawili, że jest to super bezpieczne dzięki urządzeniu energetycznemu, które ma 14 generatorów, które są zawsze gotowe do utworzenia kopii zapasowej całej sieci. JaguarPC dba o to, aby ich systemy były stale monitorowane i zabezpieczane w celu zapewnienia wszystkim wysokiej jakości usług hostingowych.

Jeśli wybierzesz jeden z dedykowanych planów serwera JaguarPC, zapewnią one, że za każdym razem, gdy wystąpi problem ze sprzętem, wymienią wadliwe części w ciągu najbliższych 2 godzin. Z drugiej strony możesz całkowicie polegać na obsłudze klienta, ilekroć potrzebujesz pomocy.

Jeśli chodzi o ich ceny i konkretne listy funkcji, znajdziesz wiele dodatków, które będą przydatne, a jednocześnie płacą stosunkowo niską cenę za każdy plan. Na dodatek, JaguarPC zapewnia również dostęp do wielu programów, które mogą być przydatne dla Twojej witryny, takich jak narzędzia e-commerce i systemy zarządzania treścią.

Plany i ceny JaguarPC

JaguarPC utrzymywał przystępne ceny dla wszystkich, oferując ogromną listę funkcji z każdym planem, nawet najtańszym, który kosztuje tylko 5 USD. Jeśli jesteś nowy w JaguarPC i chcesz się przyłączyć, zagwarantują ci darmową konfigurację.

Wspólne plany hostingowe w JaguarPC

Przede wszystkim porozmawiajmy o ich Wspólne plany hostingowe z cPanel jako interfejsem do hostingu. cPanel zapewnia wiele przydatnych aplikacji do instalacji jednym kliknięciem, w tym najpopularniejsze platformy CMS i zarządzania danymi. Bez względu na wybrany wspólny plan, otrzymasz dysk SSD z każdym z nich, co gwarantuje wysoką prędkość transferu.

Teraz, jeśli chcesz być opłacalny dzięki wspólnym planom hostingowym JaguarPC, zdecydowanie powinieneś wybrać opcję 36-miesięcznego kontraktu. W takim przypadku otrzymasz wszystkie funkcje i wyjątkową obsługę klienta za cenę, która jest prawie śmieszna w porównaniu z usługą, którą otrzymujesz.

 • Najmniejszy pakiet hostingu współdzielonego to Prywatny hosting co kosztuje 3,97 USD każdego miesiąca. To daje 35 GB miejsca do pracy i przepustowość 100 GB na początek. Poczta e-mail, konta FTP i bazy danych MySQL są jednak dość ograniczone, ponieważ można połączyć maksymalnie 25 z trzech.
 • Drugi plan to hosting i ma 75 GB miejsca na dysku, większą przepustowość 1000 GB, tym razem e-mail, FTP i MySQL są ograniczone do 100. Kosztuje 6,97 USD miesięcznie i daje ci pewne bonusy, których nie możesz uzyskać dzięki prywatnemu planowi hostingowemu, takie jak bezpieczny SSL z certyfikatem, Softaculous, Spam Expert, Cloud Flare, LiteSpeed. Ponadto możesz pracować ze 100 zaparkowanymi domenami, jednocześnie otrzymując codzienne kopie zapasowe.
 • Największy jest Hosting biznesowy z ceną miesięczną 25,94 USD. Jest to znacznie większe w porównaniu do poprzednich dwóch, ale w rzeczywistości nie jest takie duże, jeśli weźmiesz pod uwagę wszystkie nieograniczone rzeczy, które otrzymujesz z planem. Ma 125 GB miejsca na dysku, przepustowość wynosi 5000 GB i tym razem wszystkie bazy danych, zaparkowane domeny i konta są nieograniczone. Oprócz poprzedniego planu witryny będą działały na częściowo dedykowanych serwerach, w tym również dedykowany adres IP.

Plany dotyczące serwerów dedykowanych

To były wszystkie udostępnione opcje hostingu, które JaguarPC ma do zaoferowania. Teraz spójrzmy na ich Dedykowane plany serwerów to wszystko gwarantuje ci dostępność na poziomie 99,99%, więc są one prawie cały czas gotowe i nawet nie musisz się martwić.

Możesz wybrać jeden z czterech planów, a każdy z nich zapewni Ci 10 Mb / s niepomiernej przepustowości, nieograniczony ruch, dostęp do konta root i możliwość zdalnego uruchomienia systemu. Ponadto będziesz mógł wdrażać wszelkiego rodzaju jądra i pracować w witrynach i aplikacjach na własnej platformie JaguarPC.

Ceny tych planów serwerów dedykowanych zaczynają się od 127 USD / miesiąc aż do 267 USD / miesiąc, w zależności od tego, jak silny ma być serwer. Istnieją cztery specyficzne konfiguracje dla każdej z najlepszymi procesorami Intel Xeon E3 i najsilniejsza z dwoma procesorami Intel E5. Im droższy pakiet, tym większa jest pamięć RAM i miejsce na dysku.

Hosting dla sprzedawców w JaguarPC

Jeśli chodzi o Hosting dla sprzedawców, Użytkownicy JaguarPC są również bardzo zadowoleni. Istnieje wiele opcji dostępnych w ramach czterech konkretnych planów, które oferują. Plany są dostępne również dla brytyjskich i amerykańskich dystrybutorów z nieograniczoną przepustowością, adresami e-mail, kontami FTP i odsprzedawanymi oraz bazami danych. Plany hostingowe dla sprzedawców obejmują również następujące funkcje:

 • Nadprzedaż jest dozwolona
 • Konta można migrować (ograniczenie do 25)
 • Całkowicie darmowy Rapid SSL
 • Dostosowywanie serwera nazw
 • Zawiera serwer WWW Litespeed
 • Zawiera system operacyjny CloudLinux
 • Otrzymujesz konta SSL, Master i odsprzedawcy domen
 • Codzienne kopie zapasowe autorstwa R1Soft
 • Wysoko wydajny program do tworzenia witryn (RVSiteBuilder)

JaguarPC oferuje swoje plany hostingowe dla sprzedawców z cPanel, a najtańszy plan o nazwie Lite daje 10% zniżki, jeśli odsprzedajesz serwery dedykowane lub VPS, podczas gdy największy plan zaawansowany oferuje 20% zniżki. Załóżmy, że chcesz 36-miesięcznej opcji przedpłaconej, a następnie plan Lite to 12,96 USD, Standard to 19,95 USD, Pro 35,95 USD, a plan Advanced kosztuje 56,95 USD, ale dwa ostatnie są dostępne tylko na 12 miesięcy.

Opcje hostingu VPS

Jeśli chcesz zainwestować Hosting VPS zamiast tego JaguarPC może zaoferować cztery plany dotyczące tej opcji. Dostępne są tutaj również nieograniczone funkcje, o których wcześniej rozmawialiśmy, w tym konta e-mail, domeny, FTP, przepustowość ruchu przychodzącego i bazy danych MySQL.

Plany obsługują także różne systemy operacyjne, takie jak Fedora, Windows, Suse, Debian i CentOS. Dwa dowolne adresy IP, zdalny dostęp administratora i codzienne kopie zapasowe są tym, co każdy użytkownik otrzymuje oprócz VPS JaguarPC. Jeśli wybierzesz ich 12-miesięczny plan, są to cztery opcje:

 • 5 GB pamięci RAM, przepustowość 10 TB, 2 rdzenie i 30 GB miejsca za miesięczną opłatę 27 USD
 • 3 GB pamięci RAM, przepustowość 15 TB, 2 rdzenie i 60 GB miejsca za miesięczną opłatą 47 USD
 • 4 GB pamięci RAM, przepustowość 20 TB, 3 rdzenie i 90 GB miejsca za 67 miesięczną opłatą
 • 6 GB pamięci RAM, przepustowość 25 TB, 4 rdzenie i 120 GB miejsca za miesięczną opłatę 97 USD

Ustawienia są bezpłatne dla wszystkich planów i możesz wybrać jeden z trzech paneli sterowania: WHM, Plesk i cPanel.

Plany hostingowe dla niezarządzanych chmur VPS

Dzięki JaguarPC możesz mieć Cloud VPS w Atlancie, Dallas i Nowym Jorku, a każdy z nich ma zestaw ośmiu różnych planów. Od niewielkiej ceny 4 USD możesz przejść aż do 141,6 USD w zależności od potrzebnych specyfikacji.

Pierwszy plan jest naprawdę podstawowy, zgodnie z oczekiwaniami: 1 rdzeń, 20 GB miejsca na dysku, 512 MB pamięci RAM i 1 TB przepustowości. I właśnie tak silny jest najdroższy plan Cloud VPS: 12 rdzeni, 420 GB miejsca na dysku, 36 GB pamięci RAM i przepustowość 20 TB, i oczywiście każdy plan jest wart swoich pieniędzy, ponieważ zawsze starają się, aby ich ceny były przystępne dla wszystkich.

Funkcje hostingu JaguarPC

Jedną z największych zalet JaguarPC jest to, że oferuje wiele funkcji. Teraz, jeśli szukasz firmy hostingowej, prawdopodobnie sprawdziłeś również kilka innych firm. Są takie funkcje, które oferuje każda firma hostingowa, i takie, które są głównymi cechami hostingu JaguarPC. Zobaczmy, jakie są główne zalety wyboru JaguarPC.

 • Przede wszystkim JaguarPC Obsługuje zarówno Linux, jak i Windows co może się przydać tym, którzy nie traktują priorytetowo tylko jednego z dwóch. Ich wsparcie dla dwóch systemów operacyjnych pokazuje po prostu, że nie zastanawiają się dwa razy, jeśli chodzi o inwestowanie w ich sprzęt.
 • Jeśli jesteś właścicielem firmy, która obsługuje lokalnych klientów, fakt, że JaguarPC ma siedzibę Pięć centrów danych w USA. i Jeden w Wielkiej Brytanii. może pomóc zapewnić lepszą obsługę klientów online. Możesz wybrać centrum najbliższe Twojemu regionowi, co zagwarantuje niezłą szybkość ładowania strony dla odwiedzających witrynę. Również fakt, że JaguarPC rozwinął się tak bardzo od 1998 roku, tylko świadczy o ich sukcesie.
 • JaguarPC oferuje niewiele Brak wyprzedaży i Dużo gratisów, nawet jeśli wybierzesz najtańsze plany. Zawsze otrzymujesz bezpłatne codzienne kopie zapasowe, które mogą się przydać, podczas gdy możesz używać transferów, SSL, filtrów, programów budujących strony, ochrony hasłem i zarządzać również DNS. Te dosłownie pochodzą ze wszystkimi dostępnymi planami.

Obsługa klienta JaguarPC

Dzięki dużej ilości pomocnych filmów i bazy wiedzy JaguarPC upewnił się, że użytkownicy mają szansę samodzielnie rozwiązać podstawowe problemy. Zapewniają one również odpowiednie wskazówki, których potrzebują do bezproblemowego korzystania z hostingu.

Ponadto na forum społeczności można zadać wszelkie pytania związane z hostingiem, na których ludzie pomagają sobie nawzajem w wielu różnych wątkach, jeśli utkną. Możesz także zdobyć dzienną dawkę wiedzy na temat hostingu, czytając ich blog, na którym ekipa JaguarPC udostępnia wiele artykułów informacyjnych.

Do ich zespołów wsparcia można się skontaktować za pośrednictwem czterech różnych kanałów, w tym czatu na żywo, telefonu, e-maila lub ich systemu sprzedaży biletów. Każde centrum danych ma własny zespół i są one stale dostępne, jeśli masz jakiekolwiek problemy z hostingiem JaguarPC.

Chcą być dostępne wszędzie, dlatego też można je znaleźć na najpopularniejszych platformach społecznościowych. JaguarPC jest silnie obecny na Google Plus, Twitterze, Facebooku i LinkedIn.

Plusy i minusy JaguarPC

JaguarPC gwarantuje doskonały 100% czas pracy bez przestojów, a ich obsługa rzeczywiście cały czas działa. Jednak zawsze mogą się zdarzyć nieoczekiwane rzeczy. W przypadku awarii serwera JaguarPC zwraca swoim użytkownikom cenę godzin przestoju x10. Podsumowując, ich głównym priorytetem jest zadowolenie użytkowników z ich usług i są w tym całkiem dobrzy.

Jeśli nie podobały Ci się ich plany, możesz odzyskać swoje pieniądze w ciągu 45 dni. Co więcej, są bardzo pomocne w migracji stron internetowych i zapewniają natychmiastową konfigurację. Aby utrzymać działającą i zoptymalizowaną stronę internetową, potrzebujesz doskonałej obsługi klienta, a JaguarPC jest w tym szczególnie dobry. Ale później porozmawiamy o tym trochę więcej.

Podsumujmy najbardziej oczywiste zalety i wady, które możesz napotkać, jeśli wybierzesz JaguarPC na krótkiej liście:

Plusy

 • Sprzęt serwerowy na najwyższym poziomie
 • Wiele różnych planów i przystępnych cen
 • Załoga JaguarPC skutecznie wykorzystuje media społecznościowe i forum klientów, aby zapewnić pomoc
 • Ich obsługa klienta nigdy Cię nie zawiedzie

Cons

 • Wsparcie oparte na biletach i czat na żywo mogą wymagać pewnych ulepszeń
 • Kilku użytkowników skarżyło się na przeciążenie serwerów
 • Promują swoje uptime w nieco różnych procentach na różnych stronach internetowych

Podsumowanie przeglądu JaguarPC

Po raz kolejny zdecydowanie jedna z najlepszych ofert, jeśli spojrzysz na ich czas pracy. Wybierając JaguarPC, zyskasz przyjazny i niezawodny hosting, na który możesz liczyć. Ma wiele opcji, więc jeśli czujesz, że Twój plan hostingowy wymaga aktualizacji, następny plan nie jest tak duży.

Jeśli porównasz to z innymi firmami hostingowymi side-to-side, to oczywiście znajdziesz pewne różnice. Mogą różnić się szybkościami ładowania strony, cenami, obsługą klienta itp., Ale na koniec dnia potrzebujesz niezawodnych i bezproblemowych planów hostingu, które spełnią Twoje oczekiwania i mieszczą się w Twoim budżecie.

JaguarPC zawsze zapewnia wiele dodatkowych funkcji i szeroką gamę planów hostingowych, które są idealne dla osób fizycznych i wszelkiego rodzaju firm. Obiecują wiele, ale mogą to również potwierdzić.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector