Recenzja LiquidWeb

Dziś świetna strona internetowa oznacza wszystko. Twoja strona jest Twoim oknem na świat. Jest to najbardziej efektywny sposób na zaprezentowanie siebie i swoich produktów światu. Niektórzy mogą powiedzieć, że świetna prezentacja jest prawie tak samo ważna jak świetny produkt.


Istnieje wiele równie ważnych elementów, które powinna mieć każda dobra witryna; powinien być przyjazny dla użytkownika, atrakcyjny dla oka, funkcjonalny i łatwy w nawigacji. Ale jedna bardzo ważna rzecz jest często zaniedbywana; hosting.

Uzyskaj do 50% ZNIŻKI dzięki naszym kodom kuponów LiquidWeb.

Każda świetna strona internetowa jest hostowana przez doskonałego dostawcę hostingu. Wiele osób nie widzi, jak to jest ważne, po prostu dlatego, że klienci nie dbają o to, ponieważ nie mogą tego zobaczyć.

Ale czy widzą, że Twoja witryna nie działa? Czy widzą, że jest wolny i nie odpowiada? Czy widzą komunikaty o błędach? Co powiesz na ostrzeżenia bezpieczeństwa?

Oni to zauważą. I zaufaj nam; współcześni internauci nie mają cierpliwości. Po prostu znajdą stronę, która faktycznie działa i działa szybko. Będą raczej szukać bezpiecznej witryny i dbającej o swoje prywatne dane. Utracisz odwiedzających, którzy są Twoimi potencjalnymi klientami, a wraz z ich wyjazdem w inne miejsce stracisz reputację i pieniądze.

Posiadanie świetnego dostawcy hostingu jest niezwykle ważne. Służy jako solidny fundament, na którym można budować. To prawda, klienci tego nie widzą, ale na pewno mogą to poczuć.

Jeśli Twoja witryna już przyciąga ruch, a jeśli przerosłeś swojego poprzedniego dostawcę i chcesz czegoś lepszego i większego, wypróbuj Liquidweb. Ten dostawca hostingu jest dobrze znany ze swojego bezpieczeństwo, niezawodność, szybkość i bogate funkcje.

LiquidWeb – Best Managed Hosting!

Bez względu na to, czy jesteś freelancerem, agencją, właścicielem małej lub dużej firmy, czy też przedsiębiorstwem i szukasz niezawodnego zarządzanego rozwiązania hostingowego, LiquidWeb jest właściwą drogą. Oferują również hosting dla sprzedawców, e-commerce, WordPress, aplikacji, PCI i HIPAA.

Zacząć teraz! »

Przegląd LiquidWeb

Liquidweb to prywatna firma, która jest właścicielem i prowadzi 3 prywatne centra danych z redundantnymi systemami zasilania, chłodzenia i sieci. To pozwala im przez cały czas zapewniać szybkość, niezawodność i bezpieczeństwo.

Ta firma ma jedną z najlepszych reputacji w branży hostingu. Obsługuje strony internetowe niektórych dużych marek, w tym ESPN, MTV i FedEx. Nie można uzyskać lepszej rekomendacji niż ta, jeśli ci olbrzymy ufają Liquidweb, to musi być godna zaufania.

Firma Liquid Web postanowiła nie udostępniać hostingu. Więc jeśli masz ograniczony budżet i dopiero zaczynasz swoją stronę internetową i nadal testujesz wody, Liquidweb prawdopodobnie nie jest dla ciebie. Ma na celu utworzenie już utworzonych stron internetowych, przynajmniej średnich, ale najlepiej klientów premium i przedsiębiorstw.

Ale jeśli masz rozwijającą się stronę internetową i głębszą kieszeń, nie możesz się pomylić z Liquidweb, ponieważ jest to jeden z liderów w branży.

LiquidWeb Uptime & Wsparcie

Wybierając firmę hostingową dla biznesu, czas pracy, bezpieczeństwo i wsparcie techniczne powinny być Twoim głównym zmartwieniem.

wsparcie bezpieczeństwa uptime LiquidWeb

LiquidWeb Uptime

Tutaj świeci Liquidweb; oferują 100% gwarancję bezawaryjności. Należy zauważyć, że wielu innych dostawców „twierdzi” o 99. pewnym czasie dostępności. Liquidweb nie tylko obiecuje 100%, ale również zapewnia. A jeśli nie, oferują dziesięciokrotną rekompensatę za czas przestoju. Więc jeśli Twoja strona nie działa przez 1 godzinę, otrzymasz 10 godzin rekompensaty za rachunek. Dowodzi to, że Liquidweb poważnie traktuje hosting, i możesz w pełni oczekiwać 0 przestojów, jeśli zdecydujesz się hostować swoją witrynę na ich serwerach.

Liquidweb ma zarówno 30-minutową gwarancję początkowej reakcji, jak i 30-minutową gwarancję wymiany sprzętu. Oznacza to, że jeśli wystąpi jakikolwiek problem lub nastąpi awaria części sprzętu, będziesz w stanie szybko do niego dotrzeć i wszystko rozwiążą w mgnieniu oka.

Bezpieczeństwo i wsparcie LiquidWeb

Liquidweb oferuje wiele opcji bezpieczeństwa. Należą do nich zapory ogniowe, SSL, VPN, skanowanie i usuwanie złośliwego oprogramowania, zapobieganie atakom DDOS i wiele innych funkcji. Zespół monitorujący sonar Liquidweb nieustannie poszukuje zagrożeń i problemów oraz skutecznie je usuwa.

Ponadto, ponieważ Liquidweb jest opcją premium, możesz oczekiwać jednego z najlepszych zespołów wsparcia w branży hostingu. To się nazywa wsparcie heroiczne. Opierają się na swoich własnych centrach danych, więc w razie potrzeby mogą samodzielnie sprawdzić problemy.

Jest to bardzo ważne i sprawia, że ​​Liquidweb wyróżnia się na tle konkurencji, ponieważ wiele innych firm outsourcinguje swoich operatorów telefonicznych i czatowych. Możesz skontaktować się z zespołem pomocy technicznej Heroic przez telefon, czat na żywo lub system biletów.

Mają także doskonałą bazę wiedzy. Wsparcie heroiczne gwarantuje odebranie telefonu lub czatu za minutę lub krócej i jest dostępne 24/7/365. Pomogą ci we wszystkim i zrobią wiele rzeczy za darmo, za które inni pobierają opłaty, w tym migrację witryny.

Plany LiquidWeb & cennik

ceny planów liquidweb

Jak wspomniano wcześniej, Liquidweb nie ma wspólnych planów hostingowych. Zamiast tego oferuje szeroką gamę zarządzanych pakietów WordPress, VPS i dedykowanych serwerów.

Hosting dedykowanych serwerów

Liquidweb oferuje różnorodne dedykowane rozwiązania serwerowe. Najpierw możesz wybrać jedną z trzech lokalizacji: US Central (Michigan), US West (Arizona) i EU (Amsterdam).

Każdy serwer dedykowany Liquidweb jest w pełni zarządzany. Możesz wybrać serwer, który będzie oparty na systemie Linux lub Windows. Bez względu na to, który serwer wybierzesz, otrzymasz mnóstwo dodatków. Obejmują one ochronę przed atakami DDOS, bezpłatny dysk kopii zapasowej, bezpłatny Gigabit Uplink, bezpłatny Cloudflare CDN, bezpłatne zabezpieczenia ServerSecure. Wszystkie serwery dedykowane działają na podstawowych dyskach SSD RAID 1. Możesz wybierać między cPanel i Plesk.

Możesz wybierać między serwerami dedykowanymi z pojedynczym lub podwójnym procesorem, w zależności od potrzeb Twojej witryny.

 • Serwery jednoprocesorowe kosztują od 199 USD do 429 USD miesięcznie. Są dobre dla witryn i aplikacji o dużym natężeniu ruchu, hostingu baz danych, hostingu serwerów plików i hostingu dla sprzedawców.

Działa najtańszy plan z pojedynczym procesorem Intel Xeon E3-1230 v5 4 rdzenie @ 3,4 Ghz, ma 16 GB pamięci RAM, 2x 250 GB SSD podstawowy, dysk zapasowy 1 TB SATA i przepustowość 5 TB. Oznacza to, że nawet ich najtańszy serwer dedykowany jest dość silny.

 • Podwójne procesory pakują więcej mocy, ale także kosztują więcej. Najtańszy kosztuje 389 USD miesięcznie, a najdroższy kosztuje aż 859 USD miesięcznie. Ale jest ku temu dobry powód; ich dwuprocesorowe serwery doskonale nadają się do hostowania wielu witryn, aplikacji wymagających dużych zasobów, dużych baz danych lub hostingu dla dużych sprzedawców.

Najtańszy dedykowany dwuprocesorowy serwer działa na Intel Xeon E5-2620 v4 16 rdzeni @ 2,1 Ghz, ma 32 GB pamięci RAM, napęd podstawowy 2 × 250 GB SSD, kopię zapasową 1 TB SATA i przepustowość 8 TB.

Serwery dedykowane Storm

To jest coś nowego. Dedykowany sprzęt w połączeniu z zaawansowanymi funkcjami chmury. Jeśli wybierzesz serwer dedykowany Storm, będziesz mógł zamówić dokładnie taki serwer, jakiego potrzebujesz.

Na stronie poświęconej serwerom dedykowanym Liquidweb Storm zostanie wyświetlony wykres. Tam możesz wybrać dokładnie taki sprzęt, jaki chcesz; liczba rdzeni, szybkość rdzenia, dyski uporządkowane według typu i całkowitej przestrzeni oraz ilość potrzebnej pamięci RAM.

Jest to naprawdę wyjątkowe, ponieważ daje tak dużo możliwości personalizacji, jak to tylko możliwe dzięki Liquidweb. Przedział cenowy jest również ogromny, od 159 USD miesięcznie do nawet 1359 USD miesięcznie.

Ale nawet najtańszy serwer dedykowany Storm ma CloudFlare CDN, większe bezpieczeństwo, ochronę przed atakami DDOS i wbudowane kopie zapasowe.

Cloud VPS Hosting

Jeśli uważasz, że moc dedykowanego serwera lub ceny są zbyt wysokie, prawdopodobnie hosting VPS jest dla Ciebie. Wszystkie VPS Liquid web są w pełni zarządzane. Oznacza to, że wykonają za Ciebie wszystkie ciężkie prace, a wtedy jedyną troską, jaką będziesz mieć, będzie prowadzenie firmy.

Możesz wybierać spośród różnych planów Linux i Windows VPS. Plany VPS wynoszą od 59 USD / miesiąc do 219 USD / miesiąc. Wszystkie plany mają transfer 5 TB, darmową zaporę Storm, monitorowanie w czasie rzeczywistym, dostępność Cpanel / Plesk itp.

Główna różnica polega na sprzęcie; liczba rdzeni, ilość pamięci RAM i pamięć. Najtańszy plan ma 2 rdzenie, 40 GB SSD, 2 GB RAM. Jeśli okaże się, że żaden z ich wcześniej przygotowanych planów nie odpowiada Twoim potrzebom, możesz również utworzyć własny. Są tam aż 20 rdzeni, 1,6 TB SSD, 256 GB pamięci RAM, więc nawet największa strona zostanie objęta.

Zarządzany hosting WordPress

Na koniec: rozwiązania WordPress zarządzane przez Liquidweb. Istnieją trzy opcje od 189 USD / miesiąc – 289 USD / miesiąc. Mogą hostować różną liczbę witryn (10–20–40), mieć różne ilości miejsca (100–150–300 GB) i wszystkie mają przepustowość 5 TB.

Liquidweb oferuje instalację jednym kliknięciem i jest wyposażony w preinstalowany CMS, dzięki czemu nie będziesz tracić czasu na nudne i długie instalacje.

Liquidweb dba o bezpieczeństwo treści i witryny. Mają monitor aktualizacji przed PHP, monitor kopii zapasowej, monitor aktualizacji wtyczki i monitor złośliwego oprogramowania. Dbają również o to, aby Twoja witryna była superszybka, i robią to z kompresją obrazu, buforowaniem w całej witrynie i opóźnionym ładowaniem obrazu oraz za pomocą PHP 7.

A jeśli zarządzasz wieloma witrynami jednocześnie, nie masz powodu się martwić; Liquidweb współpracuje z iThemes, dzięki czemu możesz aktualizować nawet 100 witryn jednocześnie.

Plusy i minusy LiquidWeb

Plusy:

 • Jakość i niezawodność
 • Doskonałe specyfikacje
 • Świetne wsparcie na miejscu
 • Różnorodność w dziale dedykowanym, chmurowym i VPS

Cons:

 • Ceny premium
 • Zorientowany na klientów premium, bez współdzielonego hostingu

Podsumowanie przeglądu LiquidWeb

Jeśli masz dużą witrynę internetową, zarówno pod względem wielkości, jak i ruchu, który przyciąga, a jeśli wciąż rośnie, powinieneś bez wahania wybrać Liquidweb. Od wielu lat Liquidweb odważnie zachowuje swoją reputację premium i nadal jest jednym z najlepszych przykładów właściwego podejścia do hostingu.

Liquidweb to elita zajmująca się hostingiem. Z pewnością nie są tanie, ale zapewniamy, że dzięki Liquidweb jakość jest najważniejsza.

Jeśli uważasz, że Twoja strona jest na to wystarczająco duża, śmiało wypróbuj Liquidweb, nie zawiedzie Cię i ma 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map