Recenzja One.com

01.06.2020
Recenzje hostingu 'Recenzja One.com
0 7 мин.

One.com zapewnia rejestrację domeny, współdzielony hosting i hosting poczty e-mail po przystępnych cenach. Wszystkie plany obejmują domenę, narzędzie do tworzenia witryn typu „przeciągnij i upuść”, instalator WordPress 1-kliknięciem, nieograniczoną liczbę kont e-mail i nieograniczony transfer. One.com może nie mieć tak wielu bezpłatnych opcji, ale ceny są prawdziwą okazją. Każdy, kto szuka bezproblemowego hostingu swojej witryny, doceni prostotę i przystępność One.com.


Jak ujawnimy w tej recenzji One.com, ten dostawca hostingu ma globalną bazę klientów i oferuje wsparcie w wielu językach, w tym duńskim, niemieckim, angielskim, francuskim, norweskim, fińskim, włoskim, portugalskim i hiszpańskim.

Omówienie One.com

One.com jest lepiej znany na europejskim rynku hostingu, na którym firma jest obecna od 2002 roku. One.com został założony przez Jacoba Jensena i wcześniej był znany jako B-one. Firma ma siedzibę w Danii, ale ma klientów ze wszystkich części świata. Jego baza klientów wynosi nieco ponad milion.

One.com zdobyła wiele nagród w ciągu swojej ponad dziesięcioletniej działalności, w tym numer 1 brytyjskiego dostawcy hostingu budżetowego i nagrody Best Budget Choice.

Funkcje One.com

Plany One.com mogą nie zawierać tylu dzwonków i gwizdków, co plany hostingowe oferowane przez inne firmy, ale możemy śmiało powiedzieć, że jej pakiety produktów zawierają wszystkie niezbędne elementy potrzebne do zbudowania, hostowania i zabezpieczenia strony internetowej. Plany One.com są standardowo dostarczane z niektórymi funkcjami, takimi jak bezpłatny SSL, które mogą być wymienione tylko z planami premium gdzie indziej.

Oto podsumowanie najważniejszych funkcji hostingu One.com:

 • Przyjazny dla użytkownika kreator stron internetowych (edytor WYSIWYG) z bezpłatnym dostępem do szeregu szablonów;
 • Darmowy certyfikat SSL zawarty we wszystkich planach;
 • Darmowa domena (na pierwszy rok);
 • 1 kliknięcie instalatora WordPress;
 • Wbudowany system blogów;
 • Exchange Active Sync do synchronizacji wiadomości e-mail, kalendarzy i kontaktów na urządzeniach mobilnych;
 • com Galeria do przechowywania i udostępniania zdjęć i filmów;
 • SSH & Dostęp do FTP;
 • PHP & Baza danych MariaDB;
 • Zaawansowane narzędzie statystyczne do pomiaru i analizy ruchu na twoich stronach;
 • Integracja z Google AdWords w celu promowania witryny: jeśli doładujesz swoje konto Google AdWords za pośrednictwem One.com za 25 USD, otrzymasz 75 USD;
 • Nieograniczone konta e-mail z POP i IMAP oraz osobisty adres e-mail;
 • Filtruj wirusy i spam w wiadomościach e-mail;
 • Wsparcie czatu 24/7;
 • Utworzyć kopię zapasową & przywróć za pomocą planów poziomów premium;
 • Dostęp do zarządzania DNS itp.

Plany hostingowe w witrynie One.com obejmują niezbędne elementy niezbędne do hostowania witryny. Plany nie wychodzą z pudełka z funkcjami eCommerce, ale możesz dodać sklep internetowy do swojej witryny za miesięczną opłatą w wysokości 10,35 USD. Inne dodatki to SiteLock, który codziennie codziennie skanuje witrynę, aby chronić ją przed złośliwym oprogramowaniem.

Plany & cennik

One.com oferuje 4 poziomy cen, z których jeden jest rocznym bezpłatnym planem. Ceny zależą od miejsca i pamięci:

 • Starter (1 rok za darmo!): za jednorazową opłatę konfiguracyjną w wysokości 12,00 EUR (13,40 USD) możesz bezpłatnie korzystać z planu Starter przez jeden rok. Ten plan obejmuje: 25 GB przestrzeni dyskowej, 512 MB pamięci RAM, pojedynczą bazę danych, jedną domenę i certyfikat SSL. Plan początkowy jest odpowiedni dla podstawowych stron internetowych lub blogów lub hostingu poczty elektronicznej;
 • Profesjonalne (2,30 USD / miesiąc): 100 GB przestrzeni dyskowej, 1 GB pamięci RAM, wiele baz danych, hosting jednej domeny, SSL, SSH i 2 x CPU. Plan Professional jest skonfigurowany dla stron internetowych z treścią dynamiczną i interaktywną;
 • Professional Plus (3,15 USD / miesiąc): 200 GB przestrzeni dyskowej, 2 GB pamięci RAM, hosting dla wielu baz danych, wiele domen, SSL, SSH, 4 x CPU, Kopia zapasowa & Przywracać. Ten plan jest skonfigurowany w celu zaspokojenia potrzeb wymagającej witryny WordPress;
 • Biznes (5,40 USD / miesiąc): 500 GB przestrzeni dyskowej, 4 GB pamięci RAM, wiele baz danych, hosting wielu domen, SSL, SSH, 8 x procesor, kopia zapasowa & Przywracać. Biznesplan jest odpowiedni dla większych i bardziej złożonych stron internetowych.

Wszystkie ceny są bez podatku VAT i obowiązują tylko w okresie promocyjnym. Po okresie promocyjnym ceny odnawiają się według stałych stawek, co oznacza wzrost cen o około 45%. One.com oferuje 15-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, która jest poniżej standardowej w branży 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy.

Obsługa klienta

Strona pomocy technicznej One.com zawiera przewodniki i najczęściej zadawane pytania, a także system wsparcia oparty na sprzedaży biletów. Oprócz tego możesz uzyskać wsparcie za pośrednictwem czatu na żywo, poczty e-mail i telefonu. Ze wszystkich kanałów wsparcia obsługa czatu na żywo jest dostępna 24/7. Obsługa klienta jest dostępna w wielu językach.

Znaleźliśmy mieszane recenzje na temat obsługi klienta One.com, a niektórzy użytkownicy chwalą ich podejście do klienta i wiedzę. Inne opinie były mniej niż hojne w dziale obsługi klienta One.com, narzekając na powolne wsparcie i podejrzane praktyki blokowania dostawców (np. Plany odnawiania co roku pomimo starań o jego anulowanie). Zarówno negatywne, jak i pozytywne recenzje przesłane przez użytkowników pochodzą z 2016 r., Więc są dość nowe.

Plusy i minusy One.com

One.com to prosta, bezproblemowa usługa hostingu, która obejmuje wszystkie niezbędne elementy hostingu. Plany promocyjne są bardzo przystępne, a plany według regularnych stawek są zbliżone do cen głównych dostawców nieograniczonego hostingu (np. HostGator, BlueHost, InMotion Hosting).

Jeśli chodzi o zalety i wady One.com, musisz wiedzieć:

Plusy

 • Łatwy w użyciu kreator stron internetowych;
 • Wsparcie czatu na żywo 24/7;
 • Bezpłatny plan startowy na 1 rok (zapłać tylko opłatę początkową);
 • Bezpłatna domena uwzględniona na 1 rok;
 • Darmowy certyfikat SSL.

Cons

 • Tylko 15-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy;
 • Brak możliwości handlu elektronicznego od razu po wyjęciu z pudełka;
 • Niektóre skargi dotyczące obsługi klienta i anulowania;
 • Brak VPS lub dedykowanych opcji hostingu, aktualizacja nie jest możliwa.

One.com jest silnym konkurentem dla hostingu poczty e-mail i rejestracji domen, ale jego plany hostingowe nie są dla wszystkich.

Podsumowanie przeglądu One.com

One.com oferuje hosting domen, poczty e-mail i hostingu po przystępnych cenach, ale jest to usługa bardziej odpowiednia dla początkujących, użytkowników, którzy szybko chcą ustanowić obecność online lub chcą hostować swoją domenę, pocztę i witrynę internetową u jednego dostawcy. Po raz pierwszy użytkownicy docenią prostotę i łatwość korzystania z narzędzia do tworzenia witryn i panelu sterowania One.com, ale zaawansowani użytkownicy znajdą w planach hostingowych One.com brak zaawansowanych funkcji. Ponieważ nie ma opcji uaktualnienia (brak VPS lub dedykowanych ofert hostingu), po przerośnięciu zasobów będziesz zmuszony przeprowadzić migrację na inny host.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector