Recenzja WebHosting.uk.com

01.06.2020
Recenzje hostingu 'Recenzja WebHosting.uk.com
0 7 мин.

WebHosting.uk.com to w pełni funkcjonalny dostawca usług hostingowych z siedzibą w Wielkiej Brytanii, który oferuje szeroki zakres usług pomocniczych, w tym rejestrację domen, hosting poczty e-mail, tworzenie stron internetowych i rozwiązania bezpieczeństwa sieci. WHUK cieszą się uznaniem na brytyjskim rynku usług hostingowych ze względu na niskie ceny, bezpłatne usługi migracji stron internetowych, plany hostingowe dla konkretnych aplikacji oraz 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy bez żadnych wątpliwości. Zobaczmy w tym Webhosting.uk.com, czy usługi hostingowe WHUK są opłacalne.


Przegląd WebHosting.uk.com

Witryna Webhosting.uk.com została założona w 2001 roku, a więc prawie dwie dekady istnienia. To imponujący przebieg w branży, która ciągle się zmienia i ewoluuje. WHUK jest częścią grupy Hyperslice dostarczającej rozwiązania do hostingu w chmurze i hostingu aplikacji dla ponad 35 000 klientów na całym świecie.

Plany WebHosting.uk.com & cennik

WHUK oferuje kilka hostingu w chmurze cPanel, hosting w chmurze Windows, hosting w chmurze WordPress i hosting w chmurze Magento. Wszystkie plany hostingowe w chmurze obejmują obsługę 24/7, pamięć SSD, nieskomunikowaną przepustowość, bezpłatną domenę z rocznymi umowami, codzienne kopie zapasowe poza siedzibą, 99,9% gwarancji dostępności, automatyczny instalator 1-kliknięciem, panel sterowania cPanel lub Plesk, najnowsze technologie open source i Microsoft ( IIS 8, MS SQL, ASP.NET 4.x, MVC Framework, Ajax, ADO.NET, ODBC) itp..

webhosting uk com plany cenowe

Plany hostingu w chmurze cPanel zaczynają się od 2,49 £ / miesiąc (bez VAT), który obejmuje 5 GB miejsca na dysku SSD, nieskomplikowaną przepustowość, hosting dla 2 stron internetowych, nieograniczony hosting e-maili, nieograniczoną liczbę baz danych i bezpłatną nazwę domeny. Najdroższym planem w tej kategorii jest Cloud cPanel Developer, który oferuje 40 GB przestrzeni dyskowej i pozwala na hosting nieograniczonej liczby stron internetowych. Jego koszty zaczynają się od 6,99 £ / miesiąc.

Plany hostingowe w chmurze Windows są dostępne w tym samym przedziale cenowym i konfiguracji zasobów co plany hostingowe w chmurze cPanel.

Plany hostingowe w chmurze WordPress obejmują bezpłatne codzienne kopie zapasowe, wsparcie ekspertów, zaawansowaną technologię antyhackingową, bezpłatne wstępnie zainstalowane motywy i wstępnie zainstalowane wtyczki. Ceny zaczynają się od 0,99 £ miesięcznie za abonament WordPress Lite, który pozwala hostować pojedynczą witrynę WordPress, oferuje 1 GB przestrzeni dyskowej SSD i nieograniczoną przepustowość. Najwyższy plan poziomów w tej kategorii, WordPress Advanced, umożliwia hosting 15 stron WP i zawiera 20 GB miejsca na dysku SSD. Ten plan kosztuje 7,49 £ / mo.

Plany hostingowe Magento są odpowiednie dla osób, które chcą uruchomić witrynę eCommerce. Plany te zapewniają zgodność z PCI, wysoką dostępność i opcjonalne serwery z równoważeniem obciążenia, opcjonalną zaporę sieciową, wybór cPanel lub Plesk Onyx, opcjonalną zaporę sprzętową oraz skalowalne i konfigurowalne środowisko hostingowe. Klienci mogą wybierać spośród szeregu zoptymalizowanych serwerów VPS Magento, serwerów w chmurze i serwerów dedykowanych. Ceny wahają się od 12,99 £ / mo dla podstawowego planu Linux VPS i 409,99 £ / pm bez VAT dla planu WHUK E5 Enterprise ST.

WHUK oferuje imponujący wybór wirtualnych prywatnych serwerów opartych na systemie Linux i Windows z maksymalnie 120 GB pamięci SSD, do 4 rdzeni vCPU, do 6 GB pamięci DDR4, 1 darmowego adresu IP i nieograniczonej przepustowości. Ceny VPS wynoszą od 12,99 £ / mo i 39,99 £ / mo bez VAT. W tej kategorii ceny planów Windows VPS są nieco wyższe.

Kolejna z wielkich usług hostingowych WHUK obejmuje serwery Enterprise Cloud Servers, które można konfigurować pod względem panelu sterowania (cPanel WHM, Plesk lub none), systemu operacyjnego (CentOS 7, Debian, Ubuntu 14.04, CloudLinux, Server 2012 R2), procesora (w górę do 12 rdzeni vCPU na wysokowydajnych procesorach Xeon), pamięci (do 32 GB), pamięci SSD (do 1 TB pamięci na dysk SSD), kopii zapasowej (do 1000 GB) i przesyłania danych (do 10.000 GB).

Serwery dedykowane WHUK można wybrać z dyskiem HDD lub SSD i są one podzielone na kategorie na podstawie modelu procesora – Intel Xeon E3, Intel Xeon E5 lub Intel Xeon E5 ST. Każda kategoria jest reprezentowana przez 3 konfigurowalne plany. Ceny wahają się między 69,99 GBP / pm bez VAT i 439,99 GBP / pm bez VAT. FAKTURA VAT. Wszystkie plany serwerów dedykowanych obejmują połączenie 1 Gbit bez dodatkowych kosztów. Plany te są w pełni zarządzane i można wybierać między systemem operacyjnym Linux a Windows.

Hosting dla sprzedawców należy również do usług hostingowych WHUK z wyborem planów sprzedaży dla białych i średnich producentów w systemach Windows i Linux. Ceny zaczynają się od 9,99 £ / mo wył. faktura VAT.

WebHosting.uk.com Usługi hostingowe & funkcje

WHUK oferuje wiele planów hostingowych w wielu kategoriach hostingowych. Hosting WHUK wyróżnia się następującymi funkcjami:

 • Plany hostingowe zoptymalizowane pod kątem aplikacji;
 • Zarówno opcje hostingu Linux i Windows;
 • Wybór paneli sterowania cPanel i Plesk;
 • 95% SLA uptime uptime;
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy bez zastrzeżeń;
 • Obsługa klienta 24 × 7 w Wielkiej Brytanii;
 • Nieograniczony hosting stron internetowych, nieograniczona przepustowość, nieograniczone bazy danych, nieograniczony hosting e-mail z niektórymi planami;
 • Pamięć SSD i HDD;
 • Instalator aplikacji 1-kliknięciem;
 • Codzienne kopie zapasowe;
 • Proaktywne monitorowanie serwera i zdalny restart z niektórymi planami;
 • Darmowa domena z rocznymi umowami;
 • Zarządzanie w standardzie z VPS i dedykowanymi planami hostingowymi;
 • Darmowy Plesk Onyx dołączony do każdego planu VPS;
 • Bezpłatna usługa migracji;
 • Darmowy jednostronicowy kreator stron internetowych;
 • Wybór usług dodatkowych (np. Fortigate firewall z funkcją zapobiegania włamaniom, Web App Security, ochrona DDoS, antywirusowe, ochrona przed złośliwym oprogramowaniem).

Obsługa klienta WebHosting.uk.com

Obsługa klienta Webhosting.uk.com jest dostępna 24/7 dla wszystkich planów za pośrednictwem czatu na żywo. Bezpłatny numer w Wielkiej Brytanii jest również dostępny dla klientów WHUK lub możesz skontaktować się z WHUK, korzystając z formularza kontaktowego na stronie pomocy technicznej. Członkowie zespołu wsparcia posiadają różne certyfikaty za pośrednictwem Microsoft i Red Hat. Forum pomocy technicznej jest również dostępne dla tych, którzy mają pytania przedsprzedażowe lub potrzebują pomocy technicznej.

Plusy & Wady WebHosting.uk.com

WHUK jest pięciogwiazdkowym dostawcą usług hostingowych oferującym świetne opcje hostingu i przystępne plany. Zobaczmy, jak radzi sobie WHUK pod względem porównania zalet i wad.

Plusy

 • Doskonały wybór planów hostingowych;
 • Brak minimalnych okresów obowiązywania umowy, brak problemów związanych z blokowaniem się dostawcy;
 • Obsługa klienta w Wielkiej Brytanii;
 • Kilka opcji hostingu specyficznych dla aplikacji (hosting WordPress, hosting Magento);
 • 24/7 czat na żywo;
 • Zgodność PCI z hostingiem Magento;
 • Darmowa migracja.

Cons

 • Niektóre funkcje są dostępne tylko jako usługi dodatkowe;
 • Strona pomocy technicznej jest schowana w bocznym menu przełączania.

Podsumowanie przeglądu WebHosting.uk.com

Największą siłą WHUK jest szeroki wybór przejrzystych i niedrogich planów hostingowych. Ten host jest dobrym wyborem dla każdego, kto chce hostować swoją witrynę u brytyjskiego dostawcy, który oferuje obsługę klienta z siedzibą w Wielkiej Brytanii.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector