Recenzja WebHostingPad

Hosting dzielony na kieszenie jest głównym celem WebHostingPad, ale firma nie ogranicza się tylko do hostingu dzielonego – wiele opcji hostingu zoptymalizowanych pod kątem VPS i WordPress jest dostępnych dla osób o różnych potrzebach. Oprócz hostingu, hostingu poczty e-mail i rejestracji domen funkcjonują również jako usługi pomocnicze oferowane przez WebHostingPad.


Przegląd WebHostingPad

Firma została założona w 2005 roku przez doświadczonych weteranów branży hostingowej. Są najbardziej znani z niedrogiego i przyjaznego dla początkujących hostingu współdzielonego, który obejmuje bezpłatną nazwę domeny i wiele nieograniczonych funkcji, takich jak hosting domen i przestrzeń internetowa.

Ich plany WordPress są również po przystępnej stronie hostingu, oferując wbudowaną sieć dostarczania treści i automatyczne usuwanie złośliwego oprogramowania. Użytkownikom, którzy potrzebują dedykowanych zasobów, WebHostingPad oferuje sześć planów VPS, które mogą nie być najtańsze na rynku, ale mają kilka świetnych specyfikacji i funkcji.

Plany WebHostingPad & cennik

Na WebHostingPad hosting dzielony może kosztować zaledwie 1,99 USD / miesiąc, ale oto haczyk – tylko jeśli zarejestrujesz się na 48 miesięcy, czyli 4 lata. Nie masz możliwości płacenia miesięcznie za udostępnione plany hostingowe, ponieważ najkrótszy okres zobowiązania wynosi 12 miesięcy, co daje 3,99 USD miesięcznie. Ten plan to plan Power, który oferuje nieograniczoną przestrzeń internetową i przepustowość oraz bezpłatną domenę.

ceny plaz webhostingpad

Plan Power Plus kosztuje 7,99 USD miesięcznie w przypadku planu rocznego lub 4,99 USD miesięcznie w przypadku planu czteroletniego. Zarówno plany Power, jak i Power Plus oferują nieograniczony hosting stron internetowych, nieograniczone miejsce do przechowywania danych, nieograniczoną przepustowość, nieograniczoną liczbę baz danych MySQL, nieograniczoną liczbę kont e-mail itp. Darmowy program do tworzenia stron Weebly, panel sterowania cPanel i kilka innych bezpłatnych narzędzi jest dołączonych do obu planów.

To, co odróżnia plan Power Plus od planu Power, polega na tym, że ten ostatni zawiera zaawansowany filtr antyspamowy, bezpłatny certyfikat SSL, zaawansowane statystyki internetowe, przechowywanie bazy danych SSD, większą moc obliczeniową, automatyczny skaner i kwarantanna złośliwego oprogramowania, usługę tworzenia kopii zapasowych premium oraz Dostęp SSH.

Ci, którzy szukają planu hostingowego dla swojego bloga lub strony internetowej WordPress, mogą wybierać spośród 3 zoptymalizowanych planów hostingowych WordPress – WP Basic w cenie 2,99 USD / miesiąc z abonamentem 3-letnim lub 4,99 USD / miesiąc z abonamentem 12-miesięcznym; WP Pro za 3,99 USD miesięcznie w przypadku planu trzyletniego lub 5,99 USD miesięcznie w przypadku planu rocznego; oraz WP Premium po 5,99 USD miesięcznie z abonamentem 3-letnim lub 7,99 USD miesięcznie z abonamentem rocznym. Wszystkie zoptymalizowane plany WordPress mają wbudowaną sieć CDN, nieograniczoną liczbę kont e-mail i miejsce do przechowywania, a także automatyczne skanowanie i usuwanie złośliwego oprogramowania. Niektóre plany zawierają usługę premium tworzenia kopii zapasowych, ekspercką pomoc WP, bezpłatny certyfikat SSL.

Hosting VPS WebHostingPada oferuje najwięcej planów – w sumie 6 planów hostingowych VPS obsługiwanych przez VPSDepot.com. Wszystkie plany obejmują cPanel i WHMCS. W tej kategorii dostępne są plany miesięczne, 3-miesięczne i 6-miesięczne. Plan podstawowy kosztuje 29,95 USD / miesiąc (na podstawie zobowiązania sześciomiesięcznego), podczas gdy najbardziej zaawansowany plan w tej kategorii kosztuje 99,95 USD / miesiąc i ma następujące specyfikacje: 300 GB miejsca na dysku, przepustowość 3 TB, 3 procesor rdzenie, 8 GB pamięci RAM i 3 adresy IP.

Istnieje również kilka nieograniczonych funkcji w tych planach, takich jak liczba baz danych, kont e-mail, domen, kont cPanel i kont FTP, które można utworzyć i hostować na jednym koncie.

Usługa hostingu poczty e-mail WebHostingPad, PadMail, zaczyna się od 40 USD rocznie.

Funkcje hostingu WebHostingPad

funkcje webhostingpad

Pomimo braku opcji dedykowanych serwerów w ofercie produktu WebHostingPad, ich plany udostępniania, WordPress i VPS oferują dużą różnorodność opcji i zasobów. W planach & W sekcji cenowej tej recenzji WebHostingPad omówiliśmy niektóre zasoby i funkcje dostępne w każdej kategorii hostingu. Oto przegląd najlepszych funkcji hostingowych WebHostingPad:

 • cPanel / WHM uwzględnione we wszystkich planach;
 • Darmowa nazwa domeny ze współdzielonymi kontami hostingowymi;
 • Wbudowany globalny CDN z planami WordPress;
 • Automatyczne skanowanie i usuwanie złośliwego oprogramowania;
 • Skrypt instalowany jednym kliknięciem instaluje się za pośrednictwem Softaculous;
 • Nieograniczone funkcje hostingu (domeny, bazy danych, przepustowość, miejsce na dysku itp.);
 • Wsparcie 24/7;
 • 30-dniowy zwrot pieniędzy;
 • 99% czasu sprawności;
 • Pamięć SSD w niektórych planach;
 • Usługa tworzenia kopii zapasowych Premium z niektórymi planami;
 • Bezpłatny transfer strony;
 • Bezpłatne konto sprzedawcy z planami VPS;
 • Kilka opcji dodatkowych (zapora ogniowa, certyfikat SSL, Wildcard SSL, pieczęć ochrony przed złośliwym ruchem, usługa Premium Backup Service, jednorazowe przywracanie kopii zapasowej itp.).

Możesz dodać te dodatkowe usługi przy kasie, ale chociaż mogą się one przydać niektórym, mogą podnieść koszty Twojego miesięcznego abonamentu.

Obsługa klienta WebHostingPad

Obsługa klienta WebHostingPad jest łatwo dostępna poprzez czat na żywo lub przesłanie biletu. Baza wiedzy podzielona na różne kategorie i sekcja samouczka wideo mogą pomóc Ci w szybkim zapoznaniu się z podstawowymi usługami hostingowymi WebHostingPad. Chociaż są pewne skargi na biegłość obsługi klienta przez WebHostingPad, istnieją również pozytywne recenzje na temat ich zespołu wsparcia.

webhostingpad suppor uptime gwarancja zwrotu pieniędzy

Plusy & Wady WebHostingPad

Teraz zalety i wady WebHostingPad:

Plusy

 • Atrakcyjne dzielone pakiety hostingowe;
 • Nieograniczone funkcje hostingu (domena, e-maile, pamięć, przepustowość);
 • 24/7 czat na żywo;
 • Przyjazny dla użytkownika kreator stron Weebly;
 • Zoptymalizowane pakiety hostingowe WordPress;
 • Panel sterowania cPanel;
 • Darmowa nazwa domeny z udostępnianym hostingiem.

Cons

 • Długi czas zaangażowania, aby cieszyć się niższymi cenami (4 lata);
 • Brak wspólnych planów hostingowych z miesiąca na miesiąc;
 • Brak dedykowanych pakietów hostingowych;
 • Problemy z czasem pracy;
 • Wiele wyprzedaży.

Niestety WebHostingPad nie świeci, jeśli chodzi o czas pracy. Obiecują 99% nieprzerwanej pracy, jednak skargi dotyczące niezawodności ich usług dowodzą inaczej. Choć obiecują krótszy czas działania niż inni dostawcy usług hostingowych korzystnych dla budżetu (większość obiecuje dostępność na poziomie 99,99%), WebHostingPad nie spełnia swojej obietnicy.

Podsumowanie przeglądu WebHostingPad

Slogan „bezkonkurencyjnych cen” WebHostingPada jest rzeczywiście poparty atrakcyjnymi cenami, jednak musisz poważnie zaangażować się w ich usługi, aby skorzystać z niskich cen. Oprócz budżetowych planów hostingu współdzielonego, oferują one również szeroki zakres planów hostingu VPS we współpracy z VPSDepot.com, jednak plany te nie należą już do kategorii hostingu przyjaznego dla kieszeni.

Jeśli ważna jest dla Ciebie wysoka dostępność i możliwość uaktualnienia do serwera dedykowanego, WebHostingPad może nie być odpowiednim hostem dla Ciebie. Jeśli szukasz hostingu współdzielonego przyjaznego dla początkujących za przystępne stawki, a długoterminowe zobowiązania nie stanowią dla Ciebie problemu, możesz polegać na planach hostingu dzielonego WebHostingPad, aby zapewnić wszystko, czego potrzebujesz, aby uzyskać dostęp do Internetu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map