Recenzje DreamHost

DreamHost jest jednym ze starszych i został stworzony przez czterech studentów w 1997 roku. Chcieli stworzyć coś na najwyższym poziomie, które pomoże osobom fizycznym i firmom budować obecność w Internecie, pozostając przy tym tylko przy użyciu oprogramowania typu open source. Ponieważ zespół przeprowadził się do San Diego, aby założyć poważną firmę, zgromadził ponad 400 000 klientów, utrzymując przy życiu prawie 1,5 miliona witryn internetowych. Firma twierdzi, że obsługuje ponad 750 000 witryn WordPress na swoich serwerach, dlatego nie można pominąć zoptymalizowanego planu hostingowego WordPress z wyżej wspomnianej już długiej listy hostingu.


DreamHost chciał dotrzeć do wszystkich ze swoimi planami, w tym do najmniejszych firm, freelancerów, zespołów projektantów stron internetowych, twórców treści i tym podobnych. Powodem, dla którego odnieśli sukces, jest to, że pamiętali, że nie każdy ma takie same możliwości techniczne, dlatego starali się stworzyć prosty w obsłudze i działający hosting.

Omówimy różne plany hostingu i funkcje oferowane przez DreamHost. Przedstawiając uzasadnione zalety i wady oraz wyjaśniając, w jaki sposób działa ten dostawca, będzie dla ciebie o wiele bardziej jasne, czy warto zainwestować w jeden z ich planów. Dostawcy usług hostingowych mogą się znacznie różnić, a nawet DreamHost może nie spełniać wszystkich potrzeb.

Omówienie DreamHost

Przede wszystkim DreamHost jest polecany przez WordPress, czyli CMS, który obsługuje najwięcej stron internetowych na świecie. To oczywiście dużo mówi o sukcesie tej niezależnej firmy, szczególnie jeśli chodzi o wyspecjalizowany hosting WordPress. DreamHost zawsze był dobry we współdzielonym hostingu, ale teraz ich plany WordPress oferują wiele dodatkowych korzyści.

Dla dodatkowej warstwy bezpieczeństwa dodali zaporę ogniową ściśle dla WordPress, która jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich słabości dostarczanych z platformą, a także zapewnia ochronę przed atakami siłowymi. Zapewniają one 100% nieprzerwanej pracy, więc firmy internetowe nie muszą się martwić utratą pieniędzy z powodu sporadycznych przestojów.

DreamHost jest również wyjątkowo hojny, ponieważ możesz odzyskać pieniądze w ciągu 97 dni, jeśli ich usługa nie odpowiada Twoim potrzebom. Wtyczki lub motywy do stron WordPress również nie są w ogóle ograniczone, możesz używać tego, co wolisz. Nie ma potrzeby ręcznych aktualizacji, dostawca instaluje je również automatycznie, więc jest jeszcze jedna rzecz, o którą nie musisz się martwić.

W DreamHost możesz znaleźć szeroką gamę planów, które mogą być odpowiednie zarówno dla mniejszych blogów, jak i witryn biznesowych o dużym ruchu. Chociaż hosting dzielony i WordPress to ich specjalność, istnieją również inne solidne plany dotyczące hostingu VPS, serwerów dedykowanych i hostingu w chmurze.

Odsprzedawcy mogą również uznać DreamHost za użyteczny, ale wyjaśnimy później, dlaczego nie będzie to zwykłe konto sprzedawcy. Po pierwsze, przejrzyjmy plany i ceny tej firmy hostingowej.

Plany i ceny DreamHost

Jeśli jesteś użytkownikiem WordPress, DreamHost oferuje dwie opcje: udostępnioną usługę hostingu i DreamPress. Ten drugi to solidny plan hostingu zarządzanego, który zapewnia automatyczne aktualizacje, bezpieczeństwo na wysokim poziomie i zespół specjalistów WordPress za przystępną cenę.

Oczywiście, jeśli szukasz serwera dedykowanego, planów VPS lub usług w chmurze, DreamHost może zaoferować Ci świetne oferty. Przyjrzyjmy się ich planom i cenom, abyś mógł zobaczyć, czy jest to dobry interes, czy nie, hosting w DreamHost!

Shared Hosting

Możesz grać w DreamHost co miesiąc, co rok i co trzy lata. Jest tylko jeden plan z zestawem funkcji, a cena zależy tylko od czasu rejestracji, tak proste. Miejsce na dysku, bazy danych, strony internetowe i konto e-mail nie mają ograniczeń.

Istnieją tylko zasady uniemożliwiające nieuczciwe korzystanie z tego planu. Opłata miesięczna wynosi 11,95 USD, podczas gdy rejestracja na rok wynosi 9,95 USD miesięcznie, a ich trzyletni plan daje najlepszą wartość 7,95 miesięcznie. Jeśli chcesz założyć prostą witrynę o umiarkowanym ruchu, te plany z pewnością zaspokoją Twoje potrzeby.

Zarządzany hosting WordPress

Ten plan hostingowy jest w pełni zoptymalizowany pod kątem WordPress. Zapewnia automatyczne aktualizacje, silne wsparcie techniczne i możesz używać nieograniczonej liczby wtyczek i szablonów. Tutaj możesz wybrać jeden z trzech różnych planów, które oferują różne specyfikacje i funkcje sprzętu.

Mają plan podstawowy za 16,95 USD miesięcznie, Plus za 24,95 USD i plan zaawansowany za 35,95 USD miesięcznie. Otrzymasz wtyczkę Professional Jetpack dla planów Plus i Advanced oraz bezpłatną wersję dla planu startowego. Wszystkie trzy są oparte na platformie chmurowej, mają wstępnie zainstalowany WordPress, a także zapewniają automatyczne aktualizacje.

Plan podstawowy jest rzeczywiście dość prosty, z 10 GB miejsca na dysku i jedną stroną internetową, ale pozostałe dwie oferują dodatkowe funkcje, takie jak tworzenie kopii zapasowych poza witryną i codzienne skanowanie w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania & Naprawic. Pomoc telefoniczna nie jest również dostępna w przypadku pierwszego pakietu.

Dzięki planowi zaawansowanemu możesz mieć 3 blaty i 30 GB miejsca na dysku, które możesz rozszerzyć do 80 GB na stronę, jeśli chcesz.

Plany hostingowe VPS

Ceny planów DreamHost VPS zależą tylko od tego, ile pamięci RAM i SSD potrzebujesz. Możesz wybrać jedną z czterech opcji, od 1 GB pamięci RAM do 8 GB i pamięci SSD, zaczynając od 30 GB i skalując do 240 GB. Pierwszy kosztuje 15 USD miesięcznie, podczas gdy największy plan wynosi 120 USD miesięcznie.

Dzięki tym planom VPS uzyskasz również dostęp do nieograniczonej przepustowości, dedykowanego adresu IP, nieograniczonych domen i obiecanego czasu sprawności dzięki niezawodnemu wsparciu technicznemu. Są one absolutnie zalecane w przypadku witryn i aplikacji o dużym natężeniu ruchu.

Dedykowane serwery

Dedykowane plany hostingowe w DreamHost zapewniają sprzęt na najwyższym poziomie, bezpieczeństwo i wspaniałe funkcje. Możesz mieć do 1 TB miejsca na dysku, wysokiej klasy procesor, automatyczne zarządzane kopie zapasowe, najwyższą wydajność dzięki procesorom wielordzeniowym i dostęp do konta root. Jest to świetna opcja, jeśli Twoja witryna przerasta wspólny plan hostingowy i potrzebuje bardziej wydajnych i niezawodnych.

Plany dedykowane zaczynają się od 169 USD miesięcznie, a za tę cenę otrzymujesz 4 GB pamięci RAM. Drugi kosztuje 209 USD za 8 GB, a istnieje najpotężniejszy plan za 249 USD z ogromną ilością 16 GB pamięci RAM. DreamHost nie wymaga zaangażowania się w ich dedykowany plan, więc płatności są zawsze rozliczane co miesiąc.

Hosting w chmurze

Serwery w chmurze można uruchomić w czasie krótszym niż 30 sekund dzięki DreamHost. Ich serwery SSD Cloud gwarantują, że możesz szybko skonfigurować i uruchomić swoje aplikacje. Dyski twarde SSD, przyspieszone sieci i zaawansowane procesory gwarantują szybkość, której trudno znaleźć nigdzie indziej.

Mają nawet specjalną ofertę: możesz korzystać z ich serwera w chmurze tyle, ile chcesz, płacąc tylko za 600 godzin miesięcznie. Ma 100 GB wolnego miejsca i nieograniczoną przepustowość, a możesz nawet zaoszczędzić pieniądze, jeśli ten serwer w chmurze jest stale potrzebny Twojej firmie.

Możesz wybrać 512 MB pamięci RAM, 2 GB pamięci RAM i 8 GB pamięci RAM Server. Cena za ich serwery w chmurze jest rozliczana w godzinach, ale dla każdego z nich obowiązuje maksymalna kwota. Pierwszy kosztuje maksymalnie 4,50 USD miesięcznie, drugi 12 USD, a najsilniejszy plan to maksymalnie 48 USD miesięcznie.

Funkcje hostingu DreamHost

Działając w branży od 1997 roku, DreamHost z pewnością wie, jak zadowolić swoich klientów. Są bez wątpienia jednym z najlepszych dostawców usług hostingowych z dużym doświadczeniem. Jeśli spojrzysz na listę oferowanych przez nich funkcji, najprawdopodobniej będziesz przekonany do wyboru jednego z ich planów. Zobaczmy teraz, co ma do zaoferowania DreamHost, który może się przydać Twojej firmie:

 • Zaawansowane funkcje, takie jak pełny dostęp do CGI, repozytorium subversion i zadania cron
 • Dyski twarde SSD dla lepszej wydajności we wszystkich udostępnianych planach hostingowych
 • Możesz bezproblemowo uaktualnić do VPS i serwerów dedykowanych
 • Twórcy aplikacji mogą skorzystać z planu hostingu w chmurze
 • Solidna baza wiedzy i przewodniki
 • DreamHost zawsze dba o aktualizacje
 • Nieograniczone zasoby, jeśli chodzi o miejsce na dysku, domeny, przepustowość i konta e-mail
 • Dostępny personel pracujący w swoich centrach danych
 • Poprawione prędkości ładowania strony dla użytkowników WordPress
 • Nieograniczone wtyczki, motywy i dostosowania
 • Dodatek MySQL VPS do planu VPS, który umieszcza bazy danych na własnym serwerze, skracając czas ładowania

Obsługa klienta DreamHost

Zespół wsparcia DreamHost jest częścią firmy i jest stale dostępny, jeśli klienci potrzebują pomocy. Można się z nimi skontaktować za pośrednictwem biletów lub na ich stronie internetowej, gdzie można wypełnić i wysłać formularz.

Jako klient zawsze będziesz mieć dostęp do czatu na żywo za pośrednictwem panelu konta i szybkiej odpowiedzi. Asystenci, którzy są ekspertami w WordPress i ogólnie hostingu, mogą rozwiązać każdy problem z oprogramowaniem w tej dziedzinie. Są wykwalifikowani, uprzejmi i gotowi wyjaśnić twoje pytania w sposób zrozumiały dla początkującego.

Niestety nie można skontaktować się z zespołem DreamHost przez telefon, tylko jeśli oferują one oddzwonienie, a ty go zaakceptujesz. Ponadto nie jest bezpłatny, więc oddzwonią tylko do tych członków, którzy zapłacili za uaktualnioną usługę. W takim przypadku mogą oddzwonić, aż osiągnie limit trzy razy w miesiącu.

Jeśli napotkasz jakikolwiek problem lub coś nie jest jasne, możesz również sprawdzić ich bazę wiedzy, aby uzyskać instrukcje lub rozwiązania. Ich forum dla klientów jest pełne informacji ze wszystkimi dostępnymi wątkami, które zostały zgromadzone w ostatnich latach.

Plusy i minusy DreamHost

Dostawcy usług hostingowych mogą skoncentrować się na wielu różnych rzeczach, takich jak użytkownicy WordPress, oferując wiele konkretnych planów, pracując nad obsługą klienta, zapewniając silniejszy sprzęt i tak dalej. Nie ma idealnego dostawcy, ale na pewno znajdziesz takiego, który zaspokoi Twoje potrzeby. Na następnych dwóch listach omówimy najważniejsze zalety i wady, z którymi możesz się spotkać, dołączając do DreamHost:

Plusy

 • Ich plany WordPress obejmują dyski twarde SSD
 • Wsparcie jest dostępne 24/7 i można uzyskać wiele kanałów
 • Bezpośredni dostęp, ich personel jest fizycznie blisko serwerów
 • DreamHost ma własny panel sterowania i jest bezpłatny
 • Plany z przystępnymi cenami
 • VPS i plany serwerów dedykowanych działają również na dyskach SSD
 • Wiele usług hostingowych dla wyspecjalizowanych potrzeb

Cons

 • Wsparcie dla sprzedawców, ale możesz handlować tylko częściami swojego konta z innymi użytkownikami
 • Bazy danych i pliki z innych paneli wymagają ręcznej migracji (na przykład cPanel)
 • Importowanie wiadomości e-mail z kopii zapasowej cPanel wymaga jeszcze kilku kroków
 • Z DreamHost nie można się skontaktować przez telefon
 • Przyzwyczajenie się do panelu sterowania zajmie trochę czasu

Tym, co przyciąga najwięcej klientów do DreamHost, jest to, że gwarantują zwrot pieniędzy w ciągu 97 dni, jeśli ich usługa nie jest dla Ciebie odpowiednia. Daje ci dużo czasu, a także wygląda świetnie, ponieważ nie ma tak wielu dostawców hostingu z tak długimi okresami gwarancji.

DreamHost zapewnia 100% nieprzerwanej pracy i niezłą rekompensatę w przypadku awarii serwerów, ale musisz przestrzegać pewnych rygorystycznych zasad. Zapłacą 1 cały dzień za każdą godzinę przestoju, ale tylko do 10% opłaty za hosting. Ponadto przestoje nie zaczynają się po wyłączeniu serwera, a zaczynają się po przesłaniu zgłoszenia do pomocy technicznej, dlatego musisz być szybki.

Podsumowanie przeglądu DreamHost

Każda firma hostingowa ma swoje wady, ale jeśli dodasz wszystko, DreamHost jest doskonałym wyborem, jeśli potrzebujesz tego rodzaju planów. Recenzje takie jak ta mogą pomóc Ci zdecydować, czy ich plany i funkcje są odpowiednie dla Twojej firmy. Jeśli ci się podobają, a one również zapewniają wartość twoich pieniędzy, będziesz bardzo zadowolony z DreamHost.

Są proste, niezależne i bardzo pomocne ogólnie, więc na pewno nie będziesz mieć z tym problemu. W przypadku tych cen oferowane przez nich funkcje i specyfikacje są w zasadzie przystępne cenowo w porównaniu do większości dostawców.

Użytkownicy WordPress najprawdopodobniej będą zadowoleni z DreamHost, biorąc pod uwagę, że są jednym z największych maniaków WP i wspierających w branży. Biorąc pod uwagę, że 28% stron internetowych działa na WordPress i jest to najpopularniejszy CMS, to wyraźnie opłaca się, aby DreamHost włożył w to tyle pracy.

Mam nadzieję, że ta recenzja dostarczyła ci cennych informacji na temat tego, czy powinieneś hostować swoją stronę na serwerze DreamHost, czy nie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map