Recenzje FatCow

01.06.2020
Recenzje hostingu 'Recenzje FatCow
0 13 мин.

FatCow jest dostawcą usług hostingowych, który koncentruje się głównie na hostingu współdzielonym, ale oferuje również szeroki zakres innych usług. Główną koncepcją firmy jest zapewnienie prostego rozwiązania hostingowego dla osób prywatnych i małych firm w przystępnej cenie i wyeliminowanie w jak największym stopniu potrzeby wiedzy technicznej.


Oryginalny plan FatCow i Minimoo są najpopularniejszymi pakietami hostingowymi, pierwszy to plan zawierający wszystkie niezbędne narzędzia i funkcje, których potrzebuje mała strona internetowa, a drugi to w zasadzie plan hostingu przez e-mail.

FatCow to amerykańska firma, która działa na rynku od ponad 10 lat. Jest własnością Endurance Group, która jest właścicielem innych wielkich nazwisk, takich jak BlueHost i Hostgator. Poprzez swoje marki Endurance świadczy usługi online dla ponad dwóch milionów klientów na całym świecie.

Co jest dobrego w FatCow Hosting?

Niedroga cena wstępna: przy obecnym rabacie, który można uzyskać za pośrednictwem naszej strony internetowej, stawka miesięczna wynosi 3,15 USD przy minimum 12 miesięcznej subskrypcji wspólnego planu FatCow i jednej nazwie domeny na rok.

Narzędzia i aplikacje do budowania stron internetowych: cokolwiek wybierzesz, aby zbudować prostą stronę HTML za pomocą narzędzia do tworzenia witryn, lub zdecyduj się na użycie skryptu takiego jak Joomla lub WordPress, z FatCow możesz mieć je wszystkie.

Zoptymalizowany hosting WordPress: ponieważ wordpress jest jednym z najpopularniejszych systemów zarządzania treścią typu open source, wielu decyduje się na tworzenie swoich stron internetowych przy użyciu tego oprogramowania. Fatcow oferuje zoptymalizowany hosting dla WordPress, który obejmuje podstawowy wspólny plan hostingowy, dostosowany panel sterowania, wstępnie zainstalowane ręcznie wybrane motywy i wtyczki. Infrastruktura oparta na dyskach SSD została zaprojektowana w celu znacznego zwiększenia prędkości witryny i poprawy wydajności, bezpieczeństwo zapewnia SiteLock, a pytania są obsługiwane przez przeszkolonych ekspertów wordpress.

Pokój do uprawy: jeśli zdarzy się, że przekroczysz hosting współdzielony przez użycie zbyt dużej ilości zasobów serwera ze względu na duży ruch w Twojej witrynie, możesz wybrać aktualizację do VPS lub serwera dedykowanego.

Łatwy handel elektroniczny: Fatcow oferuje szeroki zakres usług e-commerce i ułatwia uruchomienie sklepu internetowego. Możesz rozpocząć sprzedaż online za pośrednictwem koszyka Ecwid, który jest dostępny za dodatkową opłatą. Dostępne są również certyfikaty SSL i usługi przetwarzania kart kredytowych.

Co jest złego w FatCow Hosting?

Odnowienie konta i domeny: chociaż cena początkowa podstawowego planu hostingowego jest bardzo przystępna, wskaźniki odnowienia są dość wysokie w porównaniu z konkurencją. Wskaźniki rejestracji i odnawiania domen są również wyższe, dlatego warto rozważyć rejestrację domeny u innego rejestratora.

Szczegółowa recenzja FatCow.com Hosting

Jeśli do tej pory to zrobiłeś, prawdopodobnie wiesz już pewne rzeczy na temat firmy. W dalszej części tego Recenzja Fatcow, będziemy nadal dokładniej analizować i analizować każdy aspekt firmy, a także dzielić się osobistymi doświadczeniami, które mieliśmy podczas testowania ich usług hostingowych.

Zawsze miło jest znaleźć firmę hostingową o kreatywnej i godnej uwagi nazwie. FatCow zdecydowanie to osiągnął. Choć nie są najlepsze na rynku, ale są pełne niespodzianek. Zarówno przyjemne, jak i nieprzyjemne. Byłbym zadowolony z ich usług, ale FatCow za bardzo zasługuje na swoją nazwę. Ich usługi są zbyt wolne. Jest wystarczająco wolny, aby nie być wystarczająco dobry. Mimo to są jedną z najstarszych firm w branży. FatCow istnieje już od 1998 roku, ale kupił go niesławny EIG. Istnieje wiele kontrowersji wokół każdej marki EIG, ale wydaje mi się, że FatCow pozostał wierny swoim korzeniom, które powstały wiele lat temu.

Omówienie FatCow

FatCow to uczciwa firma, działająca znakomicie w dziedzinie hostingu. Chociaż takie tłuste nie zdobyłyby żadnych medali, całkiem dobrze podążają powolnym i stałym podejściem. Sprawdzili się w najważniejszych kategoriach czeku hostingowego, z wyjątkiem jednego. FatCow naprawdę brakuje prędkości, ponieważ czasy ładowania prawie przekraczają granicę bycia po prostu złym. Ale muszę przyznać, że jest konsekwentny. Zobaczmy więc, jak FatCow radził sobie w naszym procesie sprawdzania.

Plany & Ceny w FatCow

W FatCow bardzo podobało mi się ich uczciwość i uczciwa cena, której wielu firmom brakuje w tym biznesie. Reklamowana cena to rzeczywista cena, jaką zamierzasz zapłacić za konkretną usługę hostingową, bez konieczności rejestrowania się na dłuższy okres niż jest to dla Ciebie wygodne. Podstawowy plan hostingowy kosztuje 49 USD rocznie. Jeśli chodzi o ceny, plany FatCow naprawdę mają wiele do zaoferowania. Ponieważ większość ludzi szuka najbardziej podstawowych planów hostingowych, omówię tutaj wspólne plany hostingowe wraz z jedną ze zgrabnych niespodzianek FatCow.

Shared Hosting FatCow

Uproszczony plan hostingowy FatCow kosztuje 49 USD rocznie, co przekłada się na miesięczną cenę 4,83 USD na miesiąc. To nie jest najtańszy plan hostingowy, ale to przyzwoita cena. Po odnowieniu wspomnianego planu cena znacznie wzrośnie. Skok o około 250%. To wzrośnie do 10,99 USD miesięcznie, co kosztuje 131,88 USD rocznie. To naprawdę wysoka cena za prosty wspólny plan hostingowy i zdecydowanie jest to sztuczka cenowa, której nie powinieneś tolerować. Przynajmniej są uczciwi w pierwszym okresie służby.

Ten plan obejmuje nieograniczoną przepustowość, nieograniczoną przestrzeń dyskową i nieograniczone konto e-mail. Zapewnia także narzędzie do tworzenia witryn typu „przeciągnij i upuść”, popularne systemy zarządzania treścią oraz przydatne integracje aplikacji. O tym, czego można oczekiwać od każdej usługi hostingowej w dzisiejszych czasach.

Usługi FatCow oferują podstawową 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, ale radzę dokładnie sprawdzić ich usługi i zdecydować, czy ci się to podoba, czy nie. Po przekroczeniu tego okresu naliczą opłatę za wcześniejsze anulowanie w wysokości 35 USD. To nie koniec świata, ale jest wiele za to, że nie anulujemy wystarczająco wcześnie.

Po zarejestrowaniu konta w dwuetapowym procesie rejestracji zostanie ono natychmiast aktywowane i będziesz mieć dostęp do własnego panelu sterowania FatCow.

Rdzeń ich usług jest w porządku, ale niewystarczająco dobry. Ich czas pracy serwera wynosi średnio 99,92% i ich prędkość ładowania strony wynosi średnio 1500 milisekund. Co jest zbyt wolne. Odcinasz 1000 milisekund po prostu wybierając HostGator lub InMotion, a także zyskujesz dłuższy czas sprawności.

Teraz niespodzianka! Oferty FatCow i dodatkowy tani plan hostingowy o nazwie Tani hosting owiec. Jest to najtańszy plan hostingowy, jaki znajdziesz na rynku. Kosztuje tylko 0,75 USD miesięcznie, co daje 9 USD rocznie. To jest absurdalnie tanie. Po odnowieniu planu będzie nadal kosztować tylko 20 USD rocznie. Więc jest to bestia z okazji zawarcia umowy. Ten plan ma oczywiście pewne ścisłe ograniczenia, ale zdecydowanie jest wystarczający, aby prowadzić prostą stronę internetową, jeśli chcesz skrócić rogi. Ma 2 GB przestrzeni dyskowej, 200 GB przepustowości, kredyty marketingowe o wartości 100 USD, a także aplikacje i integracje, których można oczekiwać od innych dostawców hostingu. Jest to dość solidne jak na prawie darmową usługę hostingową.

Chociaż ceny FatCow są pod wieloma względami satysfakcjonujące, wciąż mają wiele wyprzedaży, które czekają na Ciebie, gdy podasz informacje o karcie kredytowej. Na przykład większość dostawców hostingu zapewnia funkcje bezpieczeństwa za darmo. Tak wielu z nich to rozdaje, że prawie zapominam, że może to kosztować pieniądze. Ale FatCow przypomina mi o tym, prosząc o dodatkowe 1,94 USD / 38,75 USD / miesiąc za swoje funkcje bezpieczeństwa. Nie daj się zwieść i myśl, że zapłacisz za ekspertów zajmujących się Twoją witryną i chroniąc ją. Nie. Są to ceny za proste funkcje bezpieczeństwa, takie jak SiteLock, ochrona przed atakami DDoS i zwykłe rzeczy. FatCow to nie była fajna sztuczka.

Obsługa klienta FatCow

Staranie się było najlepszym testem dla obsługi klienta FatCow i wróciliśmy całkowicie zadowoleni. Odpowiedzi zajęło im około 5 minut i otrzymaliśmy wszystkie przydatne odpowiedzi, których szukaliśmy. Interakcja była ludzka i przebiegła bez żadnego tarcia. Moja satysfakcja trwała, dopóki nie zacząłem czytać opinii innych użytkowników na temat obsługi klienta. Wygląda na to, że nie wszyscy mieli tak przyjemne doświadczenia i wiele osób odeszło sfrustrowanych po skontaktowaniu się z zespołem obsługi klienta FatCow. Dlatego zdecydowanie warto zastanowić się i zbadać, zanim kupisz tutaj plan.

Plusy i minusy korzystania z FatCow

Po raz kolejny mam mieszane uczucia, jeśli chodzi o FatCow. Na szczęście moje wrażenia nie były wcale złe i zdecydowanie mogę nazwać FatCow porządnym (nie dobrym, ale przyzwoitym) hostem internetowym. Oto zalety i wady przechowywania witryny na serwerach FatCow.

Plusy

 • Uczciwa wycena – Dobrze było zobaczyć strukturę cenową FatCow. Po sprawdzeniu tak wielu firm, które wykorzystują wprowadzające w błąd ceny, aby przyciągnąć klientów i zmusić ich do subskrybowania na bardzo długie okresy, FatCow dobrze się spisał. Ich reklamowane ceny są prawdziwą okazją, więc nie zawiedziesz się, gdy w końcu kupisz je, które są godne pochwały.
 • Najtańszy hosting na naszej planecie – Wątpię, byś znalazł godną usługę hostingową za mniej niż roczną stawkę 9 USD. Chociaż znalezienie koparki zajmuje trochę czasu, FatCow naprawdę oferuje najtańszy komercyjny plan hostingowy na rynku.
 • Darmowe migracje – Bezpłatne migracje stron są zawsze przyjemne, ponieważ niektóre firmy pobierają za nie 150 USD.
 • Darmowe nazwy domen – FatCow da ci darmową nazwę domeny dla każdego zakupionego planu. Prawie każda firma hostingowa oferuje to, więc nie jest to wielka sprawa.
 • Dobra obsługa klienta – Przedstawiciele działu obsługi klienta odpowiadają w ciągu około pięciu minut. Chociaż wydają się niespójne, jeśli wezmę pod uwagę niektóre opinie przesłane przez użytkowników.
 • Są przyjazne dla środowiska – Kto by nie spał lepiej, gdyby wiedział, że hosting ich strony internetowej tak bardzo nie zaszkodzi środowisku? FatCow zrobił coś bardzo postępowego, zasilając wszystkie swoje centra danych i biura energią wiatrową. Są partnerem EPA Green Power, więc wygląda na to, że naprawdę pracują z zieloną energią.
 • Darmowe ikony internetowe – Na pewno nie użyłbym ich na mojej stronie, ale możesz użyć ich na swoim, jeśli chcesz. FatCow oferuje ikony internetowe, które wydają mi się trochę niesmaczne i nieaktualne, ale zdecydowanie są one za darmo..

Cons

 • Zbyt wiele upsellów – Podczas gdy chwaliłem FatCow za uczciwą strukturę cenową, upsellery idą dalej. Po podaniu informacji o karcie kredytowej zostaniesz poproszony o wydanie pieniędzy na coś wiele razy. Skończyło się na tym, że ta krowa próbuje mnie zmienić w swoją własną krowę gotówkową. Uwierz mi, żadna krowa nie lubi dojenia tyle razy, ile FatCow próbuje wydoić swoich klientów.
 • Dodatkowe koszty bezpieczeństwa Extra – Proste funkcje bezpieczeństwa, które oferuje każda renomowana firma hostingowa, za darmo i za dodatkową opłatą w FatCow. Jest to oczywiście jeden z ich dodatków. Proste funkcje bezpieczeństwa, takie jak Blokada strony i ochrona przed atakami DDoS, mogą w końcu kosztować Cię ponad 38 USD miesięcznie! To trochę za dużo, jeśli chcesz chronić swoją witrynę hostowaną na planie 4,83 USD miesięcznie.
 • To za wolno – Szybkość jest głównym czynnikiem zarówno dla dostawców hostingu, jak i stron internetowych. Nie tylko ze względu na wrażenia użytkownika i jego wpływ na współczynniki konwersji, ale także dlatego, że Google bierze to jako czynnik rankingowy. FatCow nie wyświadcza ci zbyt wiele korzyści w tym względzie, ponieważ ładowanie strony ze swoich serwerów zajmuje średnio 1500 milisekund. Tak więc FatCow naprawdę zasługuje na swoją nazwę i w żaden sposób nie wygra biegów olimpijskich.
 • Kopie zapasowe nie są bezpłatne – Wielu komercyjnych dostawców usług internetowych oferuje bezpłatne kopie zapasowe. Niektóre z nich posuwają się nawet tak daleko, że oferują bezpłatne automatyczne kopie zapasowe, które są naprawdę niesamowite. Kilka z nich zapewnia bardzo tanie usługi tworzenia kopii zapasowych, które nie kosztują więcej niż 1 USD miesięcznie. Ale FatCow prosi o 16,95 USD rocznie, jeśli chcesz robić codzienne kopie zapasowe z Twojej witryny. To nie jest straszna wiadomość, ale też nie jest dobra.
 • Wcześniejsze anulowanie kosztuje dodatkowo – Jeśli korzystasz z usług FatCow przez dzień dłuższy niż początkowy okres próbny, anulowanie go kosztuje 35 USD.

Wniosek

Choć podoba mi się nazwa tej firmy i fakt, że oferują niesamowicie tanią usługę, nie poleciłbym jej. Jest zbyt wiele dodatków i w efekcie wydajesz zbyt dużo pieniędzy na powolną usługę. W pewnym momencie spowoduje to wycofanie witryny. Nie wspominając o tym, że po pewnym czasie zaszkodzi Twojemu portfelowi, nawet przy uczciwych cenach i najtańszym planie hostingowym na świecie. O wiele lepiej jest płacić rozsądną cenę bardziej renomowanej firmie, takiej jak InMotion.

Mam nadzieję, że podobała Ci się ta recenzja i że pomogliśmy Ci nauczyć się czegoś nowego dzisiaj!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector