Recenzje GoDaddy

GoDaddy jest jedną z najstarszych działających i najbardziej rozpoznawalnych firm hostingowych w branży. Ten gigant hostingowy z siedzibą w USA działa zarówno jako rejestrator domen, jak i firma hostingowa z planami hostingowymi odpowiednimi zarówno do celów osobistych, jak i komercyjnych. GoDaddy zajmuje się nawet marketingiem online, hostingiem poczty e-mail, bezpieczeństwem stron internetowych i projektowaniem stron internetowych, co czyni go prawdziwym dostawcą hostingu typu „wszystko w jednym”.


Omówienie GoDaddy

Firma GoDaddy, założona w 1997 roku z siedzibą w Scottsdale, Arizona, USA, jest największym na świecie rejestratorem domen, zarządzającym 71 milionami nazw domen i 17 milionami klientów na całym świecie. Firma obsługuje także największą na świecie platformę chmurową zaprojektowaną dla małych, niezależnych przedsięwzięć.

GoDaddy zapewnia hosting oparty na systemie Windows i Linux poprzez różne wspólne, VPS, dedykowane i zarządzane plany hostingowe WordPress.

Aby podjąć świadomą decyzję o rejestracji w GoDaddy, przeczytaj naszą recenzję, szczegółowo opisując dostępne plany, ich ceny i funkcje hostingowe, które składają się na usługi hostingowe GoDaddy.

Plany GoDaddy & cennik

GoDaddy z pewnością nie brakuje planów hostingowych, duży wybór pakietów hostingowych obejmuje wiele rodzajów hostingu, oferując wiele opcji skalowania zasobów i nadążania za rosnącymi potrzebami Twojej witryny.

GoDaddy Shared Hosting Package

godaddy udostępnił hosting strony internetowej

Udostępniane plany hostingu GoDaddy są dostępne w systemach operacyjnych Linux lub Windows Server, dzięki czemu możesz wybrać system operacyjny, którego potrzebujesz.

Podstawowy plan ekonomiczny kosztuje zaledwie 2,99 USD miesięcznie, ale tylko w przypadku zobowiązania na 3 lata. Miesięczna płatność nie jest dostępna w tym abonamencie, minimalny okres, na który można się zarejestrować, wynosi 3 miesiące, w którym to przypadku miesięczna stawka dla tego abonamentu wynosi 7,99 USD. Plan jest odpowiedni tylko wtedy, gdy chcesz hostować jedną witrynę internetową, a jeśli 100 GB przestrzeni dyskowej, nieokreślona przepustowość i bezpłatny e-mail Microsoft Office 365 Business (1 rok) brzmią dobrze.

Jeśli chcesz hostować wiele witryn, GoDaddy zaleca abonament Deluxe (4,99 USD / mc, jeśli zobowiązujesz się na 3 lata lub 10,99 USD miesięcznie) lub abonament Ultimate (7,99 USD z abonamentem 3-letnim lub 16,99 USD z abonamentem miesięcznym), który może obsługiwać witryny o większym natężeniu ruchu. Oba plany są dostarczane z niepomierną pamięcią masową i przepustowością. Plan Ultimate zapewnia moc obliczeniową 2X & pamięć (tylko Linux z planami cPanel), Premium DNS i roczny certyfikat SSL.

Wszystkie roczne plany obejmują również bezpłatną domenę.

GoDaddy Business Hosting

Jeśli szukasz szybszych planów niż hosting dzielony i dedykowane zasoby zoptymalizowane pod kątem witryn o większym natężeniu ruchu lub witryn eCommerce, plany hostingowe GoDaddy Business mogą być na Twojej drodze.

Również tutaj musisz wybrać 36-miesięczne plany, aby cieszyć się najniższymi stawkami. Wszystkie plany w tej kategorii obejmują niepomierną przepustowość, bezpłatny roczny certyfikat SSL, bezpłatny roczny Office 365, do 2 rdzeni procesora, do 4 GB pamięci, do 240 GB pamięci oraz bezpłatne roczne usuwanie złośliwego oprogramowania SiteLock z planem Enterprise.

Ceny mogą spaść nawet do 19,99 USD / miesiąc w przypadku planu Prime, 24,99 USD / miesiąc w przypadku planu Premium i 34,99 USD / miesiąc w przypadku planu Enterprise, tylko jeśli zarejestrujesz się na 3 lata. Jeśli zdecydujesz się na rozliczenia miesięczne, spodziewaj się wzrostu ceny nawet o 37%.

GoDaddy WordPress Hosting

Jeśli szukasz hostowanego hostingu dla swojej witryny WordPress, GoDaddy ma 4 plany, które koncentrują się na konfiguracji i zarządzaniu WordPress.

Ceny promocyjne zaczynają się od 3,99 USD miesięcznie za hosting 1 strony internetowej (abonament podstawowy) i sięgają tylko 13,99 USD miesięcznie (abonament programisty) za hosting wielu witryn (do 5 witryn). Każdy plan ma na celu obsługę określonego obciążenia odwiedzających (od 25 000 miesięcznych wizyt do 800 000 miesięcznych wizyt). Wszystkie plany hostingowe WordPress obejmują pamięć SDD (do 50 GB), podczas gdy niektóre plany obejmują również dostęp SSH / SFTP, stronę pośrednią za jednym kliknięciem, wtyczkę SEO, 1 certyfikat SSL (1 rok), skanowanie i usuwanie złośliwego oprogramowania.

GoDaddy VPS Servers

Wirtualne prywatne serwery GoDaddy oferują również opcję wyboru hostingu opartego na systemie Windows lub Linux.

W tej kategorii są również 4 pakiety hostingowe, przy czym plany cPanel kosztują zaledwie 16,99 USD / miesiąc i wzwyż do 31,99 USD / miesiąc (ceny promocyjne), podczas gdy plany systemu Windows kosztują zaledwie 26,99 USD / miesiąc i sięgają 41,99 USD / miesiąc (stawki promocyjne).

Wszystkie plany obejmują dostęp do konta root, nieskomplikowaną przepustowość, do 240 GB pamięci, do 8 GB pamięci, 3 dedykowane adresy IP oraz bezpłatny roczny certyfikat SSL.

Serwery dedykowane GoDaddy

Plany hostingowe oparte na systemie Linux i Windows są dostępne w tej kategorii, przy czym plany Windows są droższe niż plany oparte na systemie Linux. Tak więc ceny serwerów dedykowanych opartych na systemie Linux wynoszą od 69,99 USD / miesiąc do 129,99 USD / miesiąc (stawki obowiązują dla 24-miesięcznych okresów rozliczeniowych), podczas gdy ceny promocyjnych serwerów dedykowanych opartych na systemie Windows wynoszą od 99,99 USD / 159,99 USD / miesiąc.

Pod względem zasobów plany te zawierają do 4 rdzeni procesora, 32 GB pamięci, 2 TB przestrzeni dyskowej, niepomierną przepustowość, 3 dedykowane adresy IP i bezpłatny roczny certyfikat SSL.

Funkcje hostingu GoDaddy

GoDaddy jest wiodącym dostawcą hostingu z najnowocześniejszymi programami i technologiami sprzętowymi, oferującym skalowalne pakiety hostingowe spełniające szeroki zakres potrzeb hostingowych. Hosting GoDaddy oferuje następujące funkcje:

 • Wybór serwerów opartych na systemie Windows i Linux;
 • Darmowa nazwa domeny z rocznymi planami;
 • Darmowe roczne certyfikaty SSL;
 • Bezpłatne dedykowane adresy IP;
 • Usuwanie złośliwego oprogramowania SiteLock i bezpieczeństwo strony internetowej;
 • CDN wstępnie zainstalowany na planach zarządzanych iw pełni zarządzanych;
 • Hosting cPanel;
 • Dostęp do root;
 • 99% gwarancja bezawaryjności;
 • Instalacja WordPress, Drupal, Joomla i innych aplikacji jednym kliknięciem;
 • Wsparcie telefoniczne 24/7;
 • Zasoby na żądanie.

Obsługa klienta & Zasady zwrotu pieniędzy w GoDaddy

Pomoc telefoniczna GoDaddy jest dostępna przez całą dobę, a czat na żywo jest dostępny tylko od poniedziałku do piątku w godzinach od 5 rano do 6 wieczorem. Społeczność GoDaddy jest również dostępna, aby oferować pomoc i wgląd w problemy, które możesz mieć z hostingiem.

GoDaddy oferuje standardową w branży 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy tylko z rocznymi planami. W przypadku planów miesięcznych lub planów krótszych niż 1 rok klienci mogą poprosić o zwrot pieniędzy w ciągu 48 godzin od daty transakcji.

GoDaddy Pro & Cons

GoDaddy jest uznanym dostawcą usług hostingowych, któremu możesz zaufać, niezależnie od tego, czy chcesz hostować witrynę internetową, czy kupić nazwę domeny. Ponieważ żaden host nie jest idealny, zobaczmy porównanie zalet i wad GoDaddy:

Plusy

 • Szeroki wybór skalowalnych planów hostingowych
 • Zarówno Linux & Hosting systemu Windows
 • Dobra integracja produktu i bezpieczeństwo
 • Niezmierzona przepustowość

Cons

 • Blokada dostawcy (wymóg subskrypcji 36-miesięcznej i 24-miesięcznej, aby skorzystać z najniższych cen)
 • Brak opcji miesięcznych płatności w przypadku niektórych planów
 • Czat na żywo jest ograniczony do dni roboczych

Podsumowanie przeglądu GoDaddy

GoDaddy to ogromna korporacja, która istnieje już od dwóch dekad, co oznacza, że ​​ich wiedza i usługi są atrakcyjne dla ludzi. Jeśli nie jesteś fanem długoterminowych zobowiązań i szukasz taniego hostingu, GoDaddy może nie być dla Ciebie hostingiem. Jeśli jednak szukasz długoterminowego dostawcy hostingu i niedrogich planów, GoDaddy jest godną zaufania opcją hostowania twoich stron internetowych, domen i e-maili.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map