Recenzje GreenGeeks

Główną koncepcją firmy było zapewnienie wysokiej jakości usług hostingu współdzielonego w przystępnej cenie dla małych i średnich firm, przy dodatkowym wysiłku, aby była przyjazna dla środowiska. GreenGeeks jest zaangażowany w zieloną praktykę biznesową, kupując trzy razy więcej kredytów na energię wiatrową niż ich serwery odejmują od sieci energetycznej, aby zrekompensować ich negatywny wpływ na środowisko.


GreenGeeks jest pionierem ekologicznego hostingu, oferując 300% zielonego hostingu opartego na energii odnawialnej; oznacza to, że za każdą jednostkę zużytej energii GreenGeeks kupi trzykrotnie tę ilość energii odnawialnej, wysyłając ją z powrotem do sieci, aby zrównoważyć swój ślad węglowy. Szacuje się, że do 2020 r. Przemysł hostingowy prześcignie przemysł lotniczy pod względem zanieczyszczenia środowiska, dlatego GreenGeeks zdecydował się na hosting oparty na energii wiatrowej.

Aby umożliwić swoim klientom rozwój, GreenGeeks wprowadził inne rodzaje planów hostingowych, takie jak serwery wirtualne, hosting resellerów i serwery dedykowane.

Przegląd GreenGeeks

GreenGeeks został założony przez Trey Gardner w 2006 roku. Od tego czasu firma stała się najpopularniejszym ekologicznym hostingiem w USA i na świecie. Firma obsługuje ponad 300 000 stron internetowych, obsługuje ponad 35 000 klientów i korzysta z wielu centrów danych, z których dwa znajdują się w Stanach Zjednoczonych (Chicago, Phoenix), jedno w Kanadzie (Toronto), a drugie w Holandii (Amsterdam).

Przez lata GreenGeeks zdobywał różne nagrody branżowe dla najlepszego zielonego hosta internetowego, ale także za dzieloną usługę hostingową, hosting odsprzedawców i najlepsze wsparcie.

Ich zaangażowanie w zieloną energię nie jest jednak jedynym niezwykłym aspektem ich usług hostingowych, oferują również różne plany hostingowe, które obejmują całe spektrum usług hostingowych, a zatem spełniają wymagania hostingowe zarówno osób fizycznych, jak i użytkowników biznesowych.

Plany GreenGeeks & cennik

Greengeeks planuje wycenę

GreenGeeks oferuje swoim klientom jeden wspólny plan hostingowy, a następnie wiele dedykowanych pakietów hostingowych, VPS i resellerów. Wspólny plan hostingowy i inne podstawowe plany hostingowe są umieszczane podobnie do innych podobnych ofert branży, podczas gdy bardziej zaawansowane opcje mogą mieć nieco wyższe ceny niż średnia w branży.

Hosting współdzielony (Ecosite Starter) kosztuje 3,95 USD miesięcznie, co pozwala hostować nieograniczoną liczbę domen na jednym koncie, oferując nieograniczoną przestrzeń internetową SSD i nieograniczony transfer danych. Funkcja instalatora jednym kliknięciem pozwala zainstalować różne popularne aplikacje, takie jak WordPress, Joomla, Drupal i ponad 150 innych aplikacji. Bezpłatna nazwa domeny, 99,9% czasu działania i skalowalna platforma „Elastyczna” do łatwej aktualizacji zasobów to tylko niektóre z dodatków dołączonych do pakietu.

Zaktualizuj na współdzielonym hostingu: GreenGeeks niedawno (2018) wprowadził dwa nowe wspólne plany. Plan Ecosite Pro zaczyna się od 6,95 USD / miesiąc i obejmuje wszystkie podstawowe funkcje, które są oferowane z planem Ecosite Starter, a także technologię PowerCashe i podwójną wydajność. Ten plan jest odpowiedni dla rozwijających się witryn internetowych, które wymagają większej szybkości i wydajności.

Plan Ecosite Premium doskonale nadaje się do witryn o dużym natężeniu ruchu dla małych firm, a także do sklepów internetowych. Ten plan jest zgodny z PCI, co jest konieczne, jeśli Twoja witryna przetwarza płatności online. Ten plan zaczyna się od 16,95 USD, zawiera wszystkie podstawowe funkcje i czterokrotnie większą wydajność.

Każdy wspólny plan hostingowy zawiera bezpłatną nazwę domeny i bezpłatny certyfikat Let’s Encrypt SSL, który stał się obecnie standardem branżowym.

Greengeeks-Shared-Hosting-Plany

Hosting VPS jest reprezentowany przez 5 pakietów od 39,95 USD / miesiąc do 159,95 USD / miesiąc. Wszystkie plany VPS są dostarczane w Stanach Zjednoczonych na adresy IP wolne od czarnej listy i są objęte gwarancją 99,99% czasu pracy, bezpłatnymi nocnymi kopiami zapasowymi oraz licencją cPanel / WHM. Jeśli chodzi o zasoby, możesz uzyskać do 8 GB pamięci RAM, 125 GB SSD RAID-10 Storage, 3000 GB najwyższej przepustowości i 4 rdzenie CPU.

Dedykowane serwery w GreenGeeks zaczynają się od 169 USD / miesiąc i sięgają nawet 439 USD / miesiąc. 5 adresów IP i 10 000 GB transferu są uwzględnione we wszystkich planach. Podobnie jak w przypadku innych zasobów serwerowych, dedykowane serwery GreenGeeks mogą zaoferować do 16 GB pamięci DDR 3, 2x 500 GB SATA Drive i Xeon E5-2620 2,0 Ghz z HT.

Hosting dla sprzedawców plany wahają się od 19,95 USD / miesiąc do 99,95 USD / miesiąc. Wszystkie plany hostingowe dla sprzedawców obejmują nieograniczoną liczbę kont hostingowych cPanel, obsługę administracyjną w Stanach Zjednoczonych lub Kanadzie, do 200 GB przestrzeni dyskowej SSD i 2000 GB przepustowości premium. GreenGeeks oferuje w 100% platformę hostingową z białą etykietą dla sprzedawców, umożliwiając im oznakowanie panelu sterowania w celu odzwierciedlenia ich marki i korzystanie z prywatnych serwerów nazw. Odsprzedawcy hostingowi mają również dostęp do ponad 150 aplikacji, darmowego systemu rozliczeniowego hostingu, bezpłatnego konta sprzedawcy domeny eNom, bezpłatnego narzędzia do tworzenia witryn internetowych i innych korzyści, takich jak 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Funkcje hostingu GreenGeeks

Do tej pory omawialiśmy typy hostingu dostępne w GreenGeeks, ich ceny i niektóre z ich funkcji. Następnie zobaczmy, jakie inne funkcje uzupełniają plany hostingowe GreenGeeks:

 • Bezpłatna usługa migracji;
 • Darmowe narzędzie do tworzenia stron internetowych z ponad 500 szablonami;
 • Darmowe narzędzia marketingowe i SEO;
 • 99,9% czasu dostępności usługi;
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy;
 • Obsługa klienta 24 x 7;
 • Nocne kopie zapasowe;
 • Bezpłatna rejestracja nazw domen na wspólnych kontach hostingowych;
 • Instalator 1-kliknięciem;
 • Podatność na zero dni i monitorowanie bezpieczeństwa w czasie rzeczywistym 24/7;
 • Macierze dyskowe RAID-10 Solid State Drive;
 • Wbudowana sieć buforowania i dostarczania treści;
 • Dostęp SSH;
 • Hosting gotowy do handlu elektronicznego (PrestaShop, Magento, ZenCart);
 • Hosting zgodny z PCI;
 • Przepustowość warstwy 1, połączenia 1 Gb / s w wysokiej jakości sieci wielogigabitowej;
 • Wiele opcji wsparcia.

Obsługa klienta GreenGeeks

GreenGreeks oferuje swoim klientom wiele sposobów kontaktu z obsługą klienta – wsparcie telefoniczne, czat na żywo i e-mail. Wsparcie przez e-mail i czat na żywo są dostępne 24/7, a wsparcie przez telefon jest dostępne od poniedziałku do niedzieli w określonych godzinach pracy. GreenGeek określa, że ​​za pośrednictwem poczty elektronicznej średni czas rozwiązania problemu wynosi od 15 do 20 minut. Strony pomocy zawierają również setki artykułów, często zadawane pytania i instrukcje, a także samouczki krok po kroku.

GreekGeeks jest popularny wśród klientów dzięki niezawodnemu hostingowi i bezbłędnej obsłudze klienta. Sprawdźmy jednak, czy istnieją jakieś wady, które należy wziąć pod uwagę przed zarejestrowaniem się w jednym z ich planów.

Plusy & Wady GreenGeeks

Z ponad 15-letnim doświadczeniem w branży, GreenGeeks jest dostawcą hostingu, który jest pozytywnie oceniany przez większość klientów i hosting witryn z recenzjami. Jeśli chodzi o zalety i wady, oto co musisz wiedzieć:

Plusy

 • Hosting przyjazny środowisku (odpowiedni dla organizacji wspierających energię odnawialną)
 • Wspólny plan hostingu w przystępnej cenie
 • Wiele typów hostingu zapewniających miejsce na rozwój witryny
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 • Świetne opcje wsparcia
 • Dostęp SSH i zarządzanie cPanel
 • Zgodność z PCI
 • Darmowa usługa migracji

Cons

 • Nieco powyżej średniej ceny w planach zaawansowanych
 • Brak opcji hostingu opartych na systemie Windows

Jeśli szukasz planów hostingowych cPanel opartych na systemie Linux, GreenGeeks może być dostawcą usług hostingowych od samego początku. Możesz zacząć od skalowalnego współdzielonego planu hostingowego i przechodzić na plany z większą ilością zasobów w miarę rozwoju witryny.

GreenGeeks jest również dobrą opcją dla sprzedawców hostingu, którzy szukają w 100% białej platformy hostingowej, w połączeniu z pamięcią SSD, przepustowością premium, 99,9% czasu dostępności usług i innymi korzyściami przydatnymi dla firm zajmujących się projektowaniem stron internetowych lub programistów chcących zdywersyfikować swoje usługi z pakietami hostingowymi.

Podsumowanie przeglądu GreenGeeks

GreenGeeks to renomowany dostawca hostingu z doskonałą opcją hostingu dzielonego i różnymi pakietami hostingu dla bardziej zaawansowanych potrzeb. Ekologiczny hosting to jeden z głównych punktów sprzedaży GreenGeeks, który dociera do bazy klientów, która ceni świadomość ekologiczną. Oprócz zielonych usług hostingowych GreenGeeks jest również ceniony za niezawodną obsługę (99,9% czasu działania) i całodobową obsługę klienta.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map