Recenzje hostingu InMotion

01.06.2020
Recenzje hostingu 'Recenzje hostingu InMotion
0 21 мин.

InMotion Hosting oferuje szeroką gamę pakietów hostingowych: różne wspólne plany hostingowe, pakiety VPS, dedykowane serwery i hosting dla sprzedawców. Firma koncentruje się na świadczeniu usług na najwyższym poziomie przy użyciu najnowszych technologii sprzętu i oprogramowania oraz dobrze wyszkolonego zespołu.


Firma jest skierowana do użytkowników biznesowych i korporacyjnych, którzy mogą sobie pozwolić na trochę więcej za wsparcie i niezawodność na najwyższym poziomie. InMotion ma politykę 100% zadowolenia klienta, oferując 90-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy w przypadku umów na okres dłuższy niż 6 miesięcy.

InMotion dostarcza rozwiązania hostingowe od 2001 roku, posiadając dziś dwa centra danych, jedno w Virginia Beach i jedno w Los Angeles. W przypadku VPS i dedykowanych pakietów hostingowych klient może wybrać lokalizację serwera.

Z naszego doświadczenia wynika, że ​​dzięki silnemu poczuciu etyki InMotion utrzymało się na czele gry hostingowej. Po prostu nie dadzą ci nic mniejszego niż wartość twoich pieniędzy i poprawią ofertę dzięki bonusom, których nie dają inni dostawcy hostingu. Na przykład pamięć SSD, za którą nie musisz płacić dodatkowych pieniędzy i bezpłatne automatyczne kopie zapasowe. Świat hostingu to świat pełen cennych sztuczek, upsellów i umów, które próbują Cię związać, nawet jeśli firma oferuje niezadowalające usługi. Na tym świecie InMotion jest latarnią nadziei, oferując swoim klientom wysokiej klasy usługi hostingowe w naprawdę przystępnych cenach.

Istnieje duża szansa, że ​​spotkałeś InMotion dzięki ich reklamom. To dlatego, że jest to ogromna firma, przechowująca ponad 300 000 domen.

Co jest dobrego w hostingu InMotion?

Niedrogie ceny: od wysokiej jakości usługodawcy hostingowego, który może być kosztowny. W rzeczywistości InMotion jest bardzo przystępny cenowo. Biznesowy plan hostingowy zaczyna się od 3,49 USD miesięcznie, podczas gdy WordPress zoptymalizował hosting na 2,95 USD miesięcznie, pokonując większość swoich konkurentów.

Zaufana i uznana firma: Firma InMotion dowiodła, że ​​jest godna zaufania i dąży do zapewnienia najwyższej jakości usług na przestrzeni lat. To firma hostingowa z certyfikatem CNET 10 lat z rzędu, akredytowana przez BBB (Better Business Bureau) z oceną usług A + (A + jest najlepsza, a F najgorsza).

Długi okres zwrotu pieniędzy: Firma stoi za ich usługami i zagwarantuje, że wszyscy ich klienci zawsze otrzymają niezawodne usługi hostingowe i wsparcie, którego potrzebują. Wszystkie plany hostingowe, które mają 6-miesięczny lub dłuższy okres umowy, są objęte 90-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Wszystkie miesięczne rozliczane pakiety kwalifikują się do pełnego zwrotu w ciągu 30 dni. Sprawdź szczegółowe warunki InMotion.

Wsparcie Premier 24/7: jest dołączany za darmo do każdego pakietu hostingowego i stara się pomagać swoim klientom bez względu na porę dnia w ciągu roku. Wsparcie jest dostępne przez telefoniczny czat na żywo i bilety e-mail. Dla klientów typu „zrób to sam” dostępna jest ogromna kolekcja samouczków online, a także Q oparte na społeczności&Wsparcie zwykle udzielane jest w ciągu 60 minut.

Niezawodny, szybki i bezpieczny: Dzięki dwóm wysoce zabezpieczonym centrom danych zlokalizowanym na zachodnim i wschodnim wybrzeżu, które są monitorowane 24/7, InMotion zapewnia, że ​​ich sieć działa przez 99,99% czasu. Strefy MaxSpeed ​​zapewniają, że Twoja strona działa nawet 6 razy szybciej niż na zwykłych kontach hostingowych.

Co jest złego w InMotion Hosting?

Dłuższa aktywacja konta: nowo utworzone konta nie są natychmiast aktywowane; muszą być potwierdzone telefonicznie. Może to nie stanowić problemu dla klientów w USA, ale może powodować problemy dla klientów spoza USA.

Przegląd InMotion

Mamy tutaj dobry początek, prawda? Ale nie dajcie się zwieść mojemu entuzjazmowi. Zobaczmy, co dokładnie ma do zaoferowania swoim klientom InMotion Hosting. Najpierw przyjrzę się każdemu rodzajowi oferowanego planu hostingowego i związanym z nim cenom.

Technicznych aspektów planów hostingowych InMotion również nie można zapomnieć. Jesteśmy tutaj, aby opowiedzieć Ci również o tych z tej recenzji. Zbadamy każdy aspekt usługi InMotion i zobaczymy, jak dobrze działają ich serwery zgodnie ze statystykami zebranymi przez ponad rok.

Plany & Ceny w InMotion

InMotion oferuje wiele rodzajów hostingu z co najmniej trzema różnymi pakietami dla każdego. Zacznę od najtańszych i przejdę do najdroższych.

Wspólne plany hostingowe – Na swojej stronie nazywają to „Business Hosting”, aby zabrzmiało to lepiej. Każda warstwa ich wspólnych planów hostingowych oferuje więcej baz danych witryn internetowych, zaparkowanych domen i subdomen niż poprzednia. Wspólne plany InMotion obejmują Plan uruchomienia za 3,49 USD / mc, Plan zasilania za 3,49 USD / m oraz Plan Pro za 7,49 USD / m. Plany Pro oferują nieograniczoną liczbę stron internetowych, baz danych i domen, więc jeśli potrzebujesz jak najwięcej zasobów, niż wiesz, co wybrać.

Każdy z tych planów przestrzeni dyskowej oferuje nieograniczoną przestrzeń dyskową i przepustowość oraz mnóstwo czasu na testowanie. Każdy plan jest objęty 90-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy, więc masz mnóstwo czasu, aby zdecydować, czy chcesz się go trzymać, czy nie..

Hosting WordPress – To prawie to samo, co wspólne plany hostingowe pod względem sprzętu, przepustowości oraz liczby stron internetowych, baz danych i domen. Różnica polega na tym, że ta usługa hostingowa jest dostosowana do WordPress. Oferuje przydatne funkcje i wsparcie, dzięki którym prowadzenie witryny WordPress jest o wiele łatwiejsze i wydajniejsze.

Cloud VPS Hosting – Możesz także mieć swój wirtualny prywatny serwer, jeśli potrzebujesz więcej zasobów serwera niż oferuje wspólny plan. Jest szybki, wydajny i zawiera arsenał funkcji, z których jedną jest infrastruktura oparta na chmurze, która zapewnia stały, nieprzerwany czas pracy przez cały rok. Ten najnowocześniejszy serwer hostingowy SSD VPS oparty na systemie Linux jest zawsze zarządzany przez sprawne ręce, dzięki czemu można uzyskać z nich jak najwięcej. Nie jest to trudne z dyskami SSD zapewniającymi 3-krotnie szybszy dostęp do wszystkich danych.

Hosting VPS w InMotion obejmuje trzy różne poziomy. VPS-1000HA-S, który oferuje 4 GB pamięci RAM, 75 GB przestrzeni dyskowej, przepustowość 4 TB i 3 adresy IP za 29,99 USD / miesiąc. Drugi poziom to VPS-2000HA-S, który oferuje 6 GB pamięci RAM, 150 GB przestrzeni dyskowej, przepustowość 5 TB i 4 adresy IP. Wreszcie, najwyższy plan, VPS-3000HA-S ma 8 GB pamięci RAM, 260 GB przestrzeni dyskowej, przepustowość 6 TB i 5 adresów IP.

Dedykowany serwer hostingowy – Jeśli masz dużą stronę internetową i naprawdę chcesz wyjść z niej całkowicie, to InMotion ma dla Ciebie jedno z najlepszych rozwiązań na rynku. Ich serwery dedykowane można skonfigurować tak, aby idealnie pasowały do ​​każdego wymagania. Mogą dać Ci jedno- i dwuprocesorowy serwer z bezpłatnymi dyskami SSD, zapewniając Ci elastyczność i niezawodność, jakiej kiedykolwiek będziesz potrzebować. Serwery są w pełni zarządzane, więc ktoś zawsze upewnia się, że wydajność i dane pozostaną nienaruszone. W planach serwerów dedykowanych InMotion istnieje 6 poziomów, z których każda oferuje dwukrotnie wyższą wydajność niż poprzednia oferta. Ceny zaczynają się od 99,99 USD / miesiąc i rosną aż do 489,99 USD / miesiąc.

Plany sprzedawcy – Jeśli chcesz otworzyć własną firmę hostingową z własną marką i marką, InMotion oferuje pewne solidne możliwości. Możesz założyć firmę za jedyne 22,39 USD miesięcznie, dzięki planowi, który oferuje 80 GB przestrzeni dyskowej, 800 GB przepustowości, bezpłatny dedykowany adres IP i nieograniczone cPanele. Jest jeszcze 5 planów z podwójnymi, potrójnymi i jeszcze większymi zasobami, które sięgają aż 84,99 USD miesięcznie.

Funkcje InMotion

InMotion oferuje naprawdę bogatą ofertę usług z mnóstwem gratisów i narzędzi, które ułatwiają pracę. Ale najpierw powiem o podstawach, które są najważniejsze. Za przestoje i szybkość serwera płacisz. InMotion zdecydowanie obejmuje nas przez cały rok w tych kwestiach.

Czas pracy – Jest cholernie prawie idealny, ponieważ rzadko spada ze 100% do około 99,98% przez cały rok. Jest naprawdę niezawodny.

Szybkie serwery – Dzisiejszy internet polega na szybkości dostępu. Szybkie ładowanie witryny jest nie tylko ważne z punktu widzenia wygody użytkownika, ale także liczy się jako niezależny czynnik rankingowy w algorytmie Google. Właśnie dlatego świetnie jest, że InMotion praktycznie konkuruje, dzięki czemu strony wczytują się w niecałą sekundę. Możesz oczekiwać prędkości ładowania od 460 ms do 770 przez cały rok.

Darmowe dyski SSD – Większość dostawców hostingu pobiera osobno opłaty za wydajną pamięć masową SSD. Zwykle możesz mieć je w swoich zaawansowanych planach, ale InMotion oferuje bezpłatne miejsce na dysku SSD, nawet w ramach najbardziej podstawowych planów.

Darmowa migracja strony internetowej – Rosnąca liczba dostawców hostingu oferuje bezpłatną migrację stron internetowych, a InMotion nie różni się niczym. Bezpłatnie przeniosą twoją stronę na swoje serwery. Możesz mieć 2 godziny czasu administratora systemu, dzięki któremu możesz szybko przenieść swoją stronę internetową i wszystkie pliki z jednego miejsca do drugiego.

Darmowe kopie zapasowe – Tworzenie kopii zapasowych witryny i plików to najwyższy środek bezpieczeństwa. Możesz tworzyć duplikaty wszystkich swoich plików każdego dnia, upewniając się, że zawsze jesteś przygotowany na wszelkie zagrożenia bezpieczeństwa, które mogą się pojawić.

Darmowa wtyczka Premium Sucuri – Jeśli używasz WordPress, z przyjemnością usłyszysz, że ta wtyczka premium jest dostępna za darmo. Regularnie skanuje twoją stronę pod kątem zagrożeń bezpieczeństwa i exploitów, pozwala na zdalne tworzenie kopii zapasowych, jednocześnie chroniąc twoją stronę przed spamem i wirusami. W przeciwnym razie płacisz 16,66 USD miesięcznie za ten produkt, ale dzięki InMotion dostajesz go za darmo.

cPanel i WHM – Posiadanie wiodącego w branży panelu sterowania i Web Host Managera jest obowiązkowe dla dostawcy usług hostingowych na dzisiejszym rynku. InMotion ma to pod kontrolą dzięki przyjaznemu interfejsowi i świetnym aplikacjom internetowym.

Wsparcie dla głównych systemów zarządzania treścią – Możesz zainstalować WordPress, Drupal lub Joomla! oraz inne systemy zarządzania treścią jednym kliknięciem. Dzięki temu możesz stworzyć witrynę od zera w ciągu pierwszych kilku godzin korzystania z usług InMotion.

Dozwolony dostęp root – Możesz mieć dostęp root do swojego serwera bez żadnego problemu.

Zoptymalizowana usługa eCommerce – Platformy eCommerce, takie jak Magento, WooCommerce, Shopify, Petrashop, Siteground, działają naprawdę dobrze na serwerach InMotion, dzięki ich optymalizacji pod kątem szybkości i niezawodności. Proces integracji procesora płatności jest nieskończenie łatwiejszy dzięki pomocy na każdym etapie. Ten ogromny ból głowy przeradza się w spacer po parku.

Integracja z Google Apps – Możesz połączyć się z dowolną aplikacją Google za pomocą małego, trzyetapowego kreatora.

Potężny system ochrony przed zagrożeniami Smartwall – Zawsze istnieje niebezpieczeństwo ataków DDoS z tak wieloma niewidzialnymi cyberprzestępcami czającymi się w sieci. InMotion współpracuje z Corero Network Security, aby zapewnić swoim klientom ten wyjątkowy środek bezpieczeństwa przed atakami DDoS.

Obsługa klienta InMotion

InMotion oświadcza, że ​​jest liderem w zakresie obsługi klienta w Internecie i oferuje wyjątkowo „ludzkie” wrażenia. Chociaż jest to naprawdę odważne stwierdzenie, zdecydowanie są do tego uprawnieni.

Wielu przedstawicieli obsługi klienta wydaje się ludźmi, z którymi nie chciałbyś rozmawiać w żadnej innej sytuacji. Niektórzy nawet pogarszają sytuację, zamieniając mały rutynowy problem w wielotygodniowe fiasko, które wymaga wielu rozmów telefonicznych i e-maili. Ale InMotion nie pozwala na to.

Stały się liderem w zakresie obsługi klienta, ponieważ odpowiedź na czacie na żywo zajmuje około 2 minut, a po rozwiązaniu problemu można rozwiązać problem. Nasze doświadczenie z zespołem obsługi klienta było cudownie przyjemne przez cały czas. Dzięki szybkiemu czasowi reakcji i pomocnej osobie, która robi wszystko, aby upewnić się, że wszystko jest gotowe do pracy, chodzi tylko o obsługę klienta. InMotion zapewnia, że ​​możesz cieszyć się nim za każdym razem, gdy masz pytanie lub problem, który wymaga rozwiązania.

Wyniki bezawaryjności i wydajności dzięki InMotion Hosting

Monitorujemy InMotion od ponad trzech miesięcy i uważamy, że nadszedł czas, aby ujawnić nasze wyniki pracy i wyniki testów wydajności. Testowana witryna została zbudowana przy użyciu WordPress i jest hostowana w centrum danych West Coast w Los Angeles na wspólnym serwerze hostingowym.

Minęło trochę czasu, odkąd opublikowaliśmy wszelkie wiadomości na temat czasu pracy i wydajności InMotion Hosting. Czas ujawnić więcej informacji. Przez ostatnie dwa lata stale monitorowaliśmy nasze witryny testowe UptimeRobot a oto nasz wynik.

inmotion hosting uptime luty 2018

Hosting InMotion – Uptime luty 2018

Średni czas reakcji wynosi około 200 ms, a czas przestoju w ciągu ostatnich 30 dni wynosi 99,99% (3 minuty przestoju) – niesamowite wyniki.

Zobaczmy teraz, jak radziła sobie nasza witryna Test prędkości pingi:

inmotion hosting witryny szybkość działania

Ponownie wyniki są fantastyczne. Witryna bardzo obciążona obrazami, o wielkości strony 1,4 MB, w pełni ładuje się w niecałe 3 sekundy. Fantastyczny! Możemy osiągnąć lepsze wyniki, zmniejszając rozmiar strony i optymalizując stronę dzięki buforowaniu przeglądarki i minimalizacji CSS i JS, ale w naszym teście działa to również świetnie.

Inna strona internetowa obsługiwana przez InMotion uzyskała jeszcze lepsze wyniki dzięki narzędziu do testowania prędkości Pingdom:

inmotion hosting test prędkości pingdom luty 2018

To prawda, że ​​druga strona ma znacznie mniejszy rozmiar i jest statyczną stroną, a nie stroną WordPress taką jak pierwsza, ale szybkość jest po prostu fantastyczna: w pełni załadowana w 0,3 sekundy!

Wyniki Old Uptime:

Z naszego testu wynika, że ​​InMotion ma bardzo dobry czas działania. W ciągu ostatnich trzech miesięcy czas działania monitorowanej strony internetowej wynosił 99,99%, a w ciągu ostatnich 30 dni 99,98%. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że witryna jest hostowana na wspólnym koncie, wyniki te są bardzo dobre. Średni czas odpowiedzi wynosi około 496 milisekund. Wniosek jest taki, że InMotion zapewnia spójną i niezawodną usługę hostingu. Poniższy zrzut ekranu został pobrany z UptimeRobot, narzędzia, którego używaliśmy do śledzenia czasu działania:

inmotion uptime marzec 2016

InMotion – Uptime March 2016

Czas reakcji jest bardzo dobry. Ale chcemy również wiedzieć, jaki jest czas ładowania rzeczywistej strony internetowej. Aby to przetestować, skorzystaliśmy z narzędzia prędkości witryny Pingdom. W tym celu wybraliśmy dwie strony internetowe, jedną hostowaną na wschodnim wybrzeżu, a drugą w centrum danych zachodniego wybrzeża. Przeprowadziliśmy wiele testów poprzez Pingdom, testy również z Dallas, Nowego Jorku i San Jose.

Wyniki naszych testów czasu ładowania strony z Pingdom są następujące:

 Serwer Pingdom:DallasNY CitySan Jose
IMH Wschodnie Wybrzeże1,24 s1,14 s2,09 s
IMH Zachodnie Wybrzeże1,41 s798 ms2,36 s

Te wyniki są bardzo dobre, biorąc pod uwagę fakt, że testowane strony są hostowane na serwerach współdzielonych, a każda strona ładuje się w pełni poniżej 3 sekund. Oto kilka zrzutów ekranu pobranych z Pingdom z najgorszymi wynikami:

test pingdom inmotion wschodniego wybrzeża

InMotion – Wschodnie wybrzeże

InMotion - Zachodnie Wybrzeże

InMotion – Zachodnie Wybrzeże

Jaki jest zatem wniosek? Z naszych testów i historii dostępności jasno wynika, że ​​InMotion działa naprawdę dobrze nawet przy współdzielonym hostingu. Czas działania wynoszący 99,99% jest również bardzo dobrym wynikiem, co oznacza, że ​​w ciągu ostatnich trzech miesięcy monitorowana strona była niedostępna przez około 12 minut. Wyniki te wykraczają poza większość innych dostawców hostingu współdzielonego, dlatego gorąco polecamy InMotion wszystkim, którzy szukają niezawodnego biznesowego planu hostingu.

Czy InMotion jest dobry dla hostingu PrestaShop?

Z naszych testów i badań wynika, że ​​InMotion jest jednym z najlepszych dostawców hostingu dla sklepów PrestaShop. Jeśli chcesz szybko zacząć robić zakupy online, z InMotion możesz poprosić o zainstalowanie PrestaShop na twojej stronie internetowej zaraz po rejestracji. Pozwoli ci to zaoszczędzić trochę czasu, a Twój sklep będzie gotowy do użycia po aktywacji konta. Na pewno możesz później zainstalować PrestaShop, korzystając z narzędzia instalacyjnego Softaculous dostępnego w panelu sterowania. Zdecydowanie zalecamy InMotion do tworzenia stron internetowych eCommerce.

Czy InMotion jest dobre dla hostingu WordPress?

Jedna z naszych witryn testowych obsługiwanych przez InMotion jest zbudowana z WordPress i osiągnęliśmy z nią bardzo dobre wyniki. Jeśli chcesz utworzyć witrynę WordPress i hostować ją za pomocą InMotion, możesz wybrać jeden z ich zoptymalizowanego planu hostingowego WordPress, który zaczyna się od 2,95 USD / miesiąc i umożliwia hosting jednej witryny.

Możesz zainstalować WordPress za pomocą instalatora 1-kliknięciem lub możesz poprosić o instalację na stronie kasy, gdy tylko plan. Dzięki temu możesz uruchomić swoją stronę internetową zaraz po otrzymaniu informacji logowania od obsługi klienta.

Oprócz tego możesz użyć ich niesamowitego narzędzia do tworzenia stron BoldGrid dla WordPressa, aby tworzyć wspaniałe strony docelowe i dostosowywać swoją witrynę WordPress według własnych potrzeb. BoldGrid jest darmowy dla wszystkich klientów hostingowych InMotion; jest dołączony do każdego planu hostingowego. Możesz dowiedzieć się więcej o tym narzędziu do tworzenia stron w naszej recenzji BoldGrid.

Profesjonaliści & Wady korzystania z hostingu InMotion

InMotion jest uznanym dostawcą usług hostingowych na najwyższym poziomie. Oferuje niezawodność, szybki czas ładowania, wspaniałą obsługę klienta i wiele dodatkowych bezpłatnych usług. Ale tak jak wszystko na świecie, ma kilka drobnych frustracji. Oto wzloty i upadki hostingu InMotion.

Plusy – dlaczego warto wybrać InMotion

 • Twoje pieniądze są warte – Ceny planów InMotion są rozsądne i zapewniają wszystko, co obiecują, i więcej. Możesz być pewien, że dzięki 100% rocznej dostępności i średniej prędkości ładowania wynoszącej 600 milisekund Twoja witryna będzie działała w najlepszym wydaniu przez cały czas. Ale jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy, możesz polegać na obsłudze klienta, która odpowie ci w mniej niż 5 minut.
 • 90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy – Możesz spędzać cały czas na testowaniu InMotion i sprawdzaniu, czy Ci odpowiada (co będzie). Firma postawiła na łatwiznę po raz pierwszy, po prostu dlatego, że jest przekonana, że ​​nie ma powodu, aby przenosić się gdzie indziej.
 • Wiele integracji i bezpłatnych wtyczek – Uruchomienie CMS na panelu sterowania InMotion jest niezwykle łatwe. Większość z nich jest również wyposażona w wysokiej jakości wtyczki bezpieczeństwa, które pomagają dobrze spać, wiedząc, że witryna jest chroniona przed wszystkimi typowymi zagrożeniami. Możesz także wybierać spośród ponad 310 aplikacji, aby codzienne zadania stały się spacerkiem po parku.
 • Darmowy transfer strony – Podczas gdy niektórzy dostawcy hostingu pobierają opłatę w wysokości około 150 USD za migrację witryny, InMotion robi to za darmo, nie wymagając od Ciebie niczego więcej niż odrobiny współpracy.
 • Darmowe kopie zapasowe – Kopie zapasowe są również opłacane w wielu miejscach, ale InMotion oferuje je całkowicie bezpłatnie.

Wady – dlaczego nie wybrać InMotion

 • Reklamowaną cenę otrzymasz tylko wtedy, gdy podpiszesz umowę na 24 miesiące – Ta koncepcja nie jest niczym nowym w branży hostingu. Większość firm wymaga rejestracji przez co najmniej 2 lata pracy, jeśli chcesz uzyskać ich najniższe ceny. Zapewnia to lepszą ofertę i daje im pewność, że będą Cię mieć jako klienta przez 2 lata. Przyciąganie Cię niż rejestracja przez 2 lata jest bardzo częstą sztuczką wśród hostów internetowych. Prawie wszyscy go używają.
 • Długi proces weryfikacji – Rejestracja w InMotion nie jest zbyt łatwa dla osób mieszkających poza USA. Po rejestracji nie otrzymasz natychmiastowego dostępu do konta. W niektórych przypadkach musisz zweryfikować się dowodem osobistym lub paszportem. Wynika to oczywiście z bezpieczeństwa, ale dla wielu potencjalnych klientów może to być poważny problem.
 • Kilka ograniczeń planu – Nie można wykonać kopii zapasowej witryny, jeśli jest ona większa niż 10 GB. Ale niewiele witryn stałoby się tak dużych, gdyby nie zawierały ogromnej ilości treści, takich jak galerie zdjęć lub wideo. Jeśli nadal chcesz korzystać z bezpłatnych kopii zapasowych po przekroczeniu 10 GB, możesz to robić tylko co 4 miesiące. W przypadku częstych aktualizacji tego rozmiaru musisz zapłacić 49 USD opłaty. Wydaje mi się to jednak uczciwą sprawą.

Wniosek – czy InMotion jest dobrym dostawcą usług hostingowych?

Prawdą jest, że InMotion nie jest najtańszą firmą hostingową. Jeśli jednak stać Cię na zapłacenie kilku dodatkowych dolarów, dzięki InMotion możesz mieć pewność, że czas działania Twojej witryny i jej wydajność będą doskonałe.

Należą do nielicznych dostawców hostingu, którym możemy przekazać nasze pieniądze. Jest tak po prostu dlatego, że pojawiają się i dają ci to, co obiecali. Możemy gorąco polecić InMotion każdemu, kto chce założyć stronę internetową lub chce przenieść swoją już istniejącą stronę internetową na coś lepszego. Będziesz miał wszystko, czego potrzebujesz i więcej!

Dzięki doskonałemu wsparciu, niezawodnym serwerom i opcjom aktualizacji WebHostingMedia.net przyznał InMotionHosting następujące nagrody:
inmotion najlepszy hosting biznesowy 2016inmotion najlepszy hosting biznesowy 2017

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector