Recenzje Kinsta.com

01.06.2020
Recenzje hostingu 'Recenzje Kinsta.com
0 12 мин.

Świat biznesu online to ciągle zmieniający się krajobraz złożonych porównań i złych zestawów funkcji. Wybór firmy, która ma zostać wykorzystana w Twojej usłudze hostingowej, jest pierwszym krokiem, który wielu czyni, aby uzyskać obecność online.


Istnieje wiele opcji dla nowych projektantów stron internetowych i doświadczonych biznesmenów. Każdego dnia wydaje się, że pojawia się nowy host z gwarancjami dostępności i obniżonymi stawkami gotowymi do obsłużenia u wszystkich klientów potrzebujących hostować swoje treści.

Aby to rozbić i przyjrzeć się dokładnie temu, co każdy host może dla Ciebie zrobić, przyjrzymy się dziś Kinsta, specjalizującej się w WordPress firmie hostingowej z szeroką gamą planów opartych na zaspokojeniu Twoich potrzeb Potrzeby hostingowe WordPress.

Na początek zrobimy krótkie wprowadzenie do firmy i pokażemy, kim oni są i co reprezentują.

Co to jest Kinsta?

Założona w 2013 roku firma Kinsta zaczęła od chęci zostania najlepszą platformą hostingową WordPress na całym świecie. Zespół składa się z doświadczonych programistów WordPress, którzy są zdeterminowani, aby wprowadzić najnowocześniejszą technologię, szybkość, bezpieczeństwo i stabilność do szybko rozwijającej się branży.

Firma oferuje szeroką gamę zoptymalizowanych planów WordPress; poczynając od pakietów startowych odpowiednich dla początkujących blogerów i hobbystów, aż po ogromne, przedsiębiorcze konta przeznaczone dla dużych korporacji do zarządzania wszystkimi treściami jednocześnie.

W porównaniu z innymi firmami, które zwykle oferują hosting WordPress, ale skupiając się na innych obszarach jako niszach, ich hosting WordPress jest po prostu nie do pobicia. Mają doskonałe recenzje online, a także listę znanych klientów, takich jak Tripadvisor.

Ogólnie rzecz biorąc, dość łatwo jest kupić hype tutaj; Kinsta wydaje się po prostu najlepszą opcją dla hostingu WordPress. Biorąc to pod uwagę, zawsze dobrze jest przyjrzeć się dokładnie temu, co firma ma do zaoferowania.

W tym celu przyjrzymy się teraz niektórym zaletom i wadom Kinsta. Ta firma ma wiele do zaoferowania, a wokół niej wiele szumu (zarówno dobrego, jak i złego). Aby przejść do sedna tego, co musimy wiedzieć, aby podjąć naszą decyzję, zaczniemy od niektórych zalet, które Kinsta ma do zaoferowania.

Plusy i minusy Kinsta Hosting

Poniżej pokażę zalety i wady Kinsta.

Zalety Kinsta

Kinsta ma wiele zalet, w tym:

 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy. Kinsta oferuje zwrot pieniędzy, jeśli anulujesz ich usługi hostingowe w ciągu 30 dni. Zawsze jest jakiś drobny druk, który jest zgodny z tymi gwarancjami, więc warto się przyjrzeć ich strona internetowa i przekonaj się sam, czy dostajesz to, za co się targował. Sama gwarancja jest dość standardowa, jeśli chodzi o firmy hostingowe, ale może być przyjemna dla klientów, którzy chcą zminimalizować ryzyko.
 • Brak kary za obniżenie lub uaktualnienie. Kinsta nie będzie Cię karać dodatkowymi opłatami za zmianę zdania na temat tego, co chcesz w swoim planie. Uaktualnienie do wyższego planu, a także obniżenie do mniejszego planu nie spowoduje żadnych dodatkowych opłat ani kosztów poza faktyczną różnicą między tymi dwoma planami, jeśli przeprowadzasz aktualizację. Jest to miłe, ponieważ wiele firm może nabrać zwyczaju żłobienia za niewielkie opłaty za wszystko, co robią ich klienci.
 • 2 bezpłatne miesiące wliczone w abonament roczny. Po zapisaniu się na abonament roczny zamiast abonamentu miesięcznego otrzymasz dwa bezpłatne miesiące hostingu WordPress bezpłatnie. Wraz ze zniżkami, które oferują przy dłuższych zobowiązaniach, jest to bardzo miła funkcja, szczególnie dla osób, które chcą zaoszczędzić trochę pieniędzy, a jednocześnie uzyskać wysokiej jakości hosting WordPress.
 • Brak umów na czas określony. Kinsta nie ogranicza swoich planów według przedziałów czasowych. Jest to doskonała funkcja dla osób z niestabilnymi modelami biznesowymi, częstymi migracjami witryn i wybrednymi klientami. Wiedza, że ​​możesz wyjść z kontraktu z mniejszym wysiłkiem, jest zawsze dobrodziejstwem, gdy masz lepsze rzeczy do zmartwienia. Jest to szczególnie wygodne, gdy weźmiesz pod uwagę zaawansowane funkcje i technologie, które są oferowane wraz z hostingiem WordPress firmy Kinsta.
 • Proporcjonowane zwroty. Gdy otrzymasz zwrot pieniędzy od Kinsta, są one proporcjonalne do tych zwrotów, abyś nie stracił pieniędzy na świadczone już usługi. Jeśli otrzymałeś hosting tylko przez część okresu rozliczeniowego, zostaniesz rozliczony lub zwrócony tylko zgodnie z kwotą, którą zapłaciłeś, a nie obcinany do większej płatnej szuflady. Ponownie, jest to miły profit dla tych, którzy uważają, że mogą wymagać zwrotu w pewnym momencie.
 • Codzienne kopie zapasowe. Hosting Kinsta WordPress zarządza codziennymi kopiami zapasowymi jego zawartości, dzięki czemu nigdy nie stracisz żadnej ważnej rzeczy, która dzieje się na Twojej stronie. Wiele innych firm hostingowych WordPress zapewnia tworzenie kopii zapasowych rzadziej lub tylko z konkretnymi planami, ale hosting Kinsta WordPress zawiera kopie zapasowe wszystkich swoich planów. Oznacza to, że nigdy nie musisz się martwić utratą dużych ilości danych.
 • Środowiska przejściowe. Kinsta zapewnia swoje środowiska testowe. Dzięki temu możesz zobaczyć i przetestować zmiany w swojej witrynie przed jej uruchomieniem i upewnić się, że masz dokładnie taką obecność online, jakiej potrzebuje Twoja firma. Ponownie wielu innych dostawców usług internetowych oferuje podobne funkcje związane z inscenizacją, ale fajnie jest, gdy są one uwzględnione jako bezpłatna funkcja we wszystkich swoich planach. Oznacza to, że bez względu na to, z jakiej skali usług skorzystasz, będziesz mieć zalety posiadania środowiska przejściowego. To tylko jeden z wielu sposobów, na które Kinsta pokazuje, że im zależy.
 • Optymalizacja Killer WordPress. Kinsta ma jedne z najlepszych hostów WordPress na rynku, z zabójczymi statystykami czasu pracy i najnowocześniejszym sprzętem zoptymalizowanym pod kątem zawrotnej prędkości na Twojej stronie WordPress. Opinie klientów i opinie na temat ich wydajności są ogólnie świecące w tej kategorii. Zwykle wierzę masom, gdy mówią mi, że gospodarz ma niesamowitą wydajność. Wydaje się, że niektórzy mieli problemy z niewielkimi przestojami, ale wydają się być raczej wyjątkiem niż regułą.
 • Niezły pulpit nawigacyjny. Chociaż wydaje się, że Kinsta nie korzysta ze standardowego w branży interfejsu cPanel, jego interfejs użytkownika jest bardzo intuicyjny i ma wszystkie informacje i narzędzia do dyspozycji, których chciałby każdy programista. Chociaż nie nauczysz się żadnych standardowych umiejętności w branży, zapoznając się z interfejsem, zauważysz, że funkcje i usprawniony wygląd sprawiają, że jest to bardzo sprawny interfejs, niemniej.

Jak widać, Kinsta ma wiele do życzenia, ponieważ jest to prawdopodobnie najmocniejszy hosting WordPress na rynku. Podczas gdy ich plany mogą wydawać się nieco drogie w porównaniu z podstawowymi planami wspólnego hostingu oferowanymi przez niektóre inne strony internetowe, ceny są w rzeczywistości bardzo konkurencyjne w porównaniu z innymi chmurami i dedykowanymi planami hostingowymi. Poza tym, naszym zdaniem, ich potężna technologia i zestawy funkcji są warte trochę więcej.

Jeśli zdecydujesz się na Kinstę, musisz pamiętać o kilku wadach, zanim zaczniesz obniżać pieniądze na plan 600 $. Jeśli zdecydujesz, że ich wyspecjalizowany hosting WordPress ma to, czego szukasz, zapoznaj się z kilkoma z tych wad i sprawdź, czy nie podejmą one lub nie złamią Twojej decyzji o skorzystaniu z Kinsta.

Wady Kinsta

Jest wiele dobrych rzeczy, które poświęcisz na spędzanie czasu z Kinstą, jeśli zdecydujesz się skorzystać z ich usług. To powiedziawszy, żadna firma nie jest idealna i zawsze są obszary, w których host może się poprawić. Chociaż Kinsta często dobrze sobie radzi zarówno w recenzjach korporacyjnych, jak i przeglądach klientów, istnieją pewne wspólne obszary niedociągnięć, które wielu identyfikuje.

 • Brak rejestracji domeny. Chociaż Kinsta oferuje bardzo wydajny hosting WordPress, który ma tendencję do wyrzucania wielu innych hostów z wody, nie oferują oni własnych usług rejestracji domen. Jest to w porządku dla klientów, którzy są przyzwyczajeni do radzenia sobie z rejestracją domeny niezależnie od usług hostingowych.
 • Brak hostingu poczty e-mail. Ponownie Kinsta niestety nie uwzględnia w swoich planach hostingu usług e-mail. Jest to mniej więcej standard dla hostów WordPress, którzy lubią przeznaczać więcej swoich zasobów na rzeczy, których naprawdę potrzebują witryny WordPress. Może to być trochę uciążliwe, jeśli chcesz, aby wiadomość e-mail była zgodna z twoją witryną. Jeśli jesteś przyzwyczajony do hostowania swoich usług e-mail za pośrednictwem swojego hosta internetowego, może to być dla ciebie wielka sprawa, ale jest bardziej prawdopodobne, że po prostu nie będzie to zbyt duży problem.
 • Nieco restrykcyjne. Podobnie jak wiele innych zarządzanych usług hostingowych WordPress, Kinsta nakłada pewne ograniczenia na typy i liczbę wtyczek, które możesz zainstalować na swojej stronie. Jest to trochę zła koniecznego, ponieważ pozwala Kinsta regulować hostowane witryny WordPress w taki sposób, aby zagwarantować takie prędkości i czas pracy, z którego są znane.
 • Struktura cen Niektórzy ludzie, którzy są przyzwyczajeni do korzystania ze wspólnych planów, mogą być nieco zaskoczeni strukturą cen stosowaną przez Kinsta. Należy pamiętać, że ceny te dotyczą serwerów w chmurze i serwerów dedykowanych oraz że są one nadal bardzo konkurencyjne w porównaniu z innymi firmami. Zestawy funkcji i technologie są nadal bardzo wydajne dla wszystkich swoich planów, nawet pomimo ich ceny.

Jak widać, te wady nie są wcale takie złe. Nie ma tu zbyt wielu rzeczy, aby podnieść ogromne czerwone flagi. Niektóre z tych niedociągnięć są trochę wstydem, ale ogólnie zalety są wystarczające, aby przeważyć wady.

Teraz, gdy porównaliśmy coś dobrego ze złym, jeśli chodzi o Kinstę, jest naprawdę tylko jeden obszar do obejrzenia, a to cena. Rzeczywisty koszt ich usług i funkcje, które są do nich dołączone, są zazwyczaj momentem zrobienia lub zerwania dla wielu użytkowników, więc omówmy to trochę tutaj.

Cena Kinsta

Jeśli jesteś przyzwyczajony do wspólnych planów hostingowych, takich jak te oferowane przez BlueHost lub Hostinger, możesz być nieco zniechęcony cenami oferowanymi przez Kinster. Ponieważ ich plany oferują potężny dedykowany i oparty na chmurze hosting WordPress, ich ceny są nieco wyższe.

Chociaż ceny te mogą być nieco wyższe niż te, do których jesteś przyzwyczajony, jeśli korzystasz z podstawowego planu wspólnego, zdecydowanie są one warte dodatkowych funkcji i funkcjonalności, które towarzyszą hostingu WordPress firmy Kinster. Ceny są w rzeczywistości dość rozsądne w porównaniu do innych hostów o podobnej jakości.

 • Plan hostingowy WordPress firmy Kinster waha się od około 30 USD miesięcznie aż do 900 USD miesięcznie w przypadku planów biznesowych.
 • Możesz także skontaktować się z zespołem sprzedaży, aby skonfigurować spersonalizowany plan specjalnie dla Ciebie, na wypadek gdybyś potrzebował jeszcze więcej mocy w porównaniu z planami wyższej klasy.
 • Ich plan początkowy, w wysokości 30 USD miesięcznie, obejmuje 1 instalację WordPress, 20 000 odwiedzin, 5 GB miejsca oraz bezpłatne SSL i CDN. Jest to dość standardowy zestaw funkcji dla podstawowego planu WordPress.
 • Plan Pro podbija to do 2 instalacji WordPress, 40 000 odwiedzin i 10 GB miejsca za 60 USD miesięcznie. Plany nadal rosną w ten sposób, a same ceny są nieco bardziej strome niż można by oczekiwać od innej usługi. Pamiętaj tylko, że płacisz za dodatkową jakość.
 • Ich biznesplany kończą się w taki sam sposób; od 100 do 400 USD miesięcznie i od 5 do 40 instalacji WordPress, 100 000-600 000 odwiedzin i 15-40 GB miejsca.
 • Ich najdroższe plany Enterprise kosztują 600 USD lub 900 USD miesięcznie i obejmują do 80 instalacji WordPress, 1 500 000 odwiedzin i 120 GB miejsca.

Te opcje planu są bardzo skalowalne, z potężnymi zestawami funkcji i technologią, a także gwarancjami i ofertami specjalnymi. Zawsze sprawdzaj, czy nie oferują specjalnych pakietów ani rabatów, ponieważ takie firmy często oferują promocje i przyciągają nowych klientów.

Werdykt

Ogólnie rzecz biorąc, Kinsta znacznie przewyższa większość innych witryn hostingowych WordPress. Mają ugruntowaną reputację i świetne recenzje klientów online. Ich lista znanych klientów również mówi sama za siebie, wyznając jakość i staranność, z jaką Kinsta przedstawia swoje usługi hostingowe..

Jeśli masz jakieś uwagi lub rzeczy, które przeoczyliśmy, daj nam znać!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector