Recenzje Vultr

01.06.2020
Recenzje hostingu 'Recenzje Vultr
0 10 мин.

Dzięki Vultr możesz uzyskać potężny, niezarządzany hosting VPS, który nadąża za konkurencją, a jednocześnie utrzymuje niskie ceny. W rzeczywistości ledwo trzeba płacić więcej niż za normalny wspólny plan hostingowy. Rejestracja w Vultr planu hostingowego VPS ma ogromną zaletę: ich system w chmurze jest bardzo elastyczny. Możesz dodać nową instancję VPS, więcej procesora, pamięci RAM lub pamięci, kiedy tylko chcesz, płacąc różnicę.


Oczywiście wybranie niezarządzanego planu VPS jako początkującego może wydawać się nieco ryzykowne. Na szczęście w Internecie jest wiele zasobów, które mogą pomóc w zarządzaniu serwerem. Łatwo jest znaleźć obszerne przewodniki, które pokazują krok po kroku proces konfigurowania i utrzymywania serwera. Dostępne są również pomocne usługi, takie jak ServerPilot.io. Ten gwarantuje, że nie będziesz musiał korzystać z konsoli i zapewni Ci interfejs przyjazny dla początkujących.

Z drugiej strony możesz zaoszczędzić pieniądze, wybierając niezarządzany VPS. Zapłacisz tylko za wykonanie, ponieważ w zarządzanie Twoją usługą nie jest zaangażowany żaden personel. Vultr zdobył reputację doskonałego dostawcy hostingu VPS. Następnie przejdziemy przez ceny i każdą część usług oferowanych przez tego dostawcę, w tym plany, obsługę klienta i funkcje.

Plany i funkcje Vultr

W Vultr nie brakuje przydatnych usług. Mają swoje plany przetwarzania w chmurze, które są idealne dla małych i średnich firm, które chcą zasilać swoje rozwijające się witryny. Mają usługę Block Storage, w której można ustawić żądaną ilość miejsca na dysku SSD i wynająć za miesięczną lub nawet godzinną cenę. Ponieważ istnieje duże zapotrzebowanie na serwery dedykowane, Vultr uwzględnił 4 różne plany, które można znaleźć w sekcji Instancje dedykowane.

Gwarantują one najwyższą wydajność hostingu dla większych firm i projektów, które jej potrzebują. Omówimy te opcje jeden po drugim, dostarczając ci kilka kluczowych informacji na ich temat, abyś mógł wybrać ten, który idealnie pasuje do twoich potrzeb. Najpierw jednak sprawdźmy niektóre z głównych funkcji, które ta firma ma do zaoferowania:

 • Liczne systemy operacyjne – Możesz wybrać system Linux lub Windows lub zainstalować dowolny inny system operacyjny. Vultr ma wiele dostępnych wersji systemu Linux, dzięki czemu możesz wybrać tę, która jest w pełni kompatybilna z oprogramowaniem, którego chcesz używać na serwerze.
 • Migawki i kopie zapasowe – Możesz utworzyć migawkę bieżącego stanu swojego serwera, kiedy tylko chcesz. Może to być pomocne w przypadku, gdy chcesz dodać kolejną instancję serwera, ponieważ wszystko, co musisz zrobić, to zastosować do niej migawkę i jest ona ustawiona. Ponadto automatyczne kopie zapasowe kosztują tylko 1 USD miesięcznie.
 • Centra danych – Vultr założył do tej pory 15 centrów danych, rozmieszczonych na całym świecie, aby każdy mógł mieć dobre połączenie. Wszystkie one mają adres IP klasy C, który może bardzo pomóc w poprawie SEO.
 • Panel sterowania – W Vultr panel sterowania jest czymś, z czego nawet początkujący mogą korzystać bezproblemowo dzięki dostępnej pomocnej dokumentacji. Możesz wybrać cPanel, który jest obecnie najpopularniejszym administracyjnym panelem sterowania. Ułatwia przesyłanie stron internetowych, tworzenie kopii zapasowych, przywracanie danych i wykonywanie wszystkich zadań związanych z usługą hostingową.
 • Wsparcie mobilne – Aplikacja mobilna dla Vultr jest jeszcze płynniejsza niż wersja stacjonarna. Jest całkowicie przyjazny dla użytkownika i pozwala dodawać nowe serwery oraz zarządzać już istniejącymi.
 • Nieograniczony dostęp – Dzięki udostępnianym planom hostingowym możesz instalować dowolne oprogramowanie na serwerze. Nie tylko twój dostęp do serwera nie będzie ograniczony, ale będziesz mógł zainstalować wiele pomocnych aplikacji jednym kliknięciem dostarczonych przez Vultr.

Plany obliczeniowe w chmurze (VPS)

Jest to usługa, na której Vultr głównie się koncentruje, zapewniając swoim klientom 8 różnych planów do wyboru. Jeśli chcesz, aby niezawodny serwer hostował twoje aplikacje lub strony internetowe, sekcja Vultr Cloud Compute jest zdecydowanie miejscem, w którym powinieneś go szukać. Ceny są niewiarygodnie niskie, zaczynając od planu 2,50 $ miesięcznie, który pokonuje większość konkurencji. W Internecie można znaleźć mnóstwo podobnych planów, ale zwykle za podwójną cenę.

A największą zaletą jest to, że dostajesz przyzwoitą wartość za swoje pieniądze. Ludzie są bardziej niż zadowoleni z planów hostingowych zgodnie z większością opinii. Cloud Compute Plany są szczególnie zalecane dla tych, którzy mają doświadczenie w projektowaniu stron internetowych lub budowaniu stron internetowych. Plany te rosną wraz z Twoimi potrzebami, co oznacza, że ​​możesz uaktualnić swój plan w dowolnym momencie bez żadnych przestojów.

Jak wspomnieliśmy, ich pierwszy plan kosztuje zaledwie 2,50 USD miesięcznie i jest wyposażony w dysk SSD 20 GB, 1-rdzeniowy procesor oraz 512 MB pamięci RAM i przepustowość 0,50 TB. Możesz go skalować do 7 dodatkowych poziomów. Najmocniejszy plan kosztuje 320 USD miesięcznie, a otrzymasz 400 GB SSD, 16-rdzeniowy procesor, 64 GB pamięci RAM i przepustowość 10 TB. Wszystkie te serwery można również wynająć za cenę godzinową.

Zablokuj pamięć

W miarę dodawania do witryny coraz większej liczby stron, treści i funkcji, na serwerze może brakować zasobów. Jeśli jest to tylko problem z miejscem do przechowywania, niekoniecznie musisz przejść na silniejszy plan. Bardziej wydajny plan oznacza również, że poprawi się także procesor, pamięć RAM i przepustowość, chociaż możesz nawet nie potrzebować jeszcze tych zasobów.

Vultr nie chce, abyś płacił za zasoby, których nawet nie potrzebujesz. Dlatego wprowadzili opcję Block Storage. Jeśli sprawdzisz tę sekcję na swojej stronie internetowej, zobaczysz, że istnieje licznik pamięci SSD, w którym możesz ustawić wymaganą ilość pamięci, a następnie ją wynająć. Możesz płacić co godzinę, nawet za przechowywanie.

Jeśli chcesz płacić co miesiąc, możesz uzyskać dysk SSD 10 GB za 1 USD miesięcznie lub maksymalnie dysk SSD 10 000 GB za 1000 USD miesięcznie. Zawsze możesz uzyskać dodatkową przestrzeń od Vultr na wypadek, gdyby była potrzebna na kopie zapasowe lub dodatkowe dane strony / aplikacji.

Dedykowane serwery

Dzięki serwerowi dedykowanemu nie musisz się martwić, że inni użytkownicy siedzą wokół danych Twojej witryny na tym samym serwerze. Masz serwer, który jest całkowicie twój, wystarczy wybrać taki, który odpowiada Twoim potrzebom i budżetowi. W Vultr Hosting dostępne są 4 różne serwery dedykowane. Pierwszy kosztuje 60 USD i jest wyposażony w pamięć SSD 120 GB, 2 rdzenie procesora, 8 GB pamięci RAM i przepustowość 10 TB.

Najsilniejszy plan kosztuje tam 240 USD miesięcznie, a otrzymasz 480 GB przestrzeni dyskowej SSD, 8 rdzeni procesora, 32 GB pamięci RAM i przepustowość 40 TB. Oczywiście możesz również dodać trochę dodatkowego miejsca na serwerze dedykowanym, ustawiając wymaganą ilość w sekcji Blokowanie miejsca na stronie internetowej Vultr.

Wybór VPS może być przyzwoitą opcją na dłuższą metę, ale fakt, że inni użytkownicy również prowadzą swoje strony internetowe na serwerze, może negatywnie wpłynąć na wydajność VPS. Dlatego jeśli nie zaszkodzi to zbytnio Twojemu budżetowi, zawsze lepiej jest przejść na serwer dedykowany. W Vultr nie tylko ceny są niskie, ale na pewno będziesz zadowolony z ich serwerów dedykowanych.

Czas działania serwera

Vultr gwarantuje, że jeśli Twoja witryna ulegnie przestojom, otrzymasz kredyty na rekompensatę. Oczywiście nie oznacza to, że nie ma problemu, jeśli ich serwery są wyłączone. Właściciele witryn mogą stracić znaczną część przychodów, jeśli ich witryny nie działają. Jednak jest całkowicie uczciwe, że przynajmniej obniżają one następną miesięczną opłatę.

Byłoby jednak lepiej, gdyby dawali pieniądze jako rekompensatę; jak się okazuje, ich serwery i tak rzadko się psują. Vultr faktycznie ciężko pracuje, aby utrzymać czas działania serwera na poziomie 100%. Zawsze może wystąpić awaria sprzętu, błąd ludzki, wypadek lub jakaś awaria oprogramowania, więc nie można się spodziewać 100%, ale z pewnością starają się utrzymać go na jak najwyższym poziomie.

Z drugiej strony jednym z powodów, dla których tak dużo zainwestowali w hosting, jest ograniczenie przestojów do minimum. Hosting w chmurze pozwala na rozproszenie wszystkich danych między wieloma serwerami, upewniając się, że jeśli jeden z nich ulegnie awarii, Twoja strona internetowa może nadal działać na pozostałych bez żadnych przestojów.

Obsługa klienta Vultr

Dzięki dobrze wyszkolonemu zespołowi obsługi klienta Vultr jest w stanie reagować na zgłoszenia do pomocy technicznej i rozwiązywać problemy tak szybko, że ledwo masz czas na przerwę. Możesz również poprosić o porady, pytając ich o takie rzeczy, jak poprawić wydajność swojego hostingu zgodnie z potrzebami Twojej witryny. Zajmie im to tylko kilka minut, aby odpowiedzieć i wyjaśnić wszystko jasno.

Wniosek

Musisz wziąć pod uwagę, że mówimy o niezarządzanych planach VPS, więc fakt, że oferują one tak niezawodne wsparcie, jest imponujący. Vultr posiada również dogłębną dokumentację, obejmującą wszystkie aspekty niezarządzanego hostingu z dokładnymi przewodnikami. Jeśli potrzebujesz pomocy w konfiguracji VPS, zawsze możesz postępować zgodnie z ich przewodnikiem, który starannie przeprowadzi Cię przez cały proces.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector