Dlaczego warto kupić serwer dedykowany dla swojego sklepu internetowego w Australii?

serwer dedykowany-sklep internetowy-Australia


Hosting może stworzyć lub przerwać działalność online, ponieważ jest to dosłowny kręgosłup witryny. Większość firm słusznie przeznacza czas i zasoby na znalezienie doskonałego dostawcy usług hostingowych. Ostatnią rzeczą, której potrzebujesz, są przepełnione i słabe serwery, które nie nadążają za ruchem w Twojej witrynie.

Istnieją przede wszystkim trzy pakiety hostingowe. Hosting współdzielony to najbardziej ekonomiczny plan hostingowy, w którym można płacić miesięczne stawki już od 3 USD. Startupy podchodzą do tego pakietu, który okazuje się niewystarczający w miarę rozwoju witryny. Hosting współdzielony ogólnie oznacza, że ​​dzielisz serwery z innymi stronami. Ryzyka uwzględnione w tym planie obejmują długie czasy ładowania i przestoje.

Hosting dedykowany to uaktualnienie z hostingu współdzielonego, w którym nie trzeba udostępniać serwerów WWW. To rozwiązanie pozwala na pełną kontrolę oprogramowania i sprzętu serwera. Hosting dedykowany zapewnia wzrost, dzięki czemu jest idealny dla rozwijających się firm. Pakiet wymaga więcej umiejętności technicznych i zwykle jest droższy niż hosting dzielony. Powody, dla których dedykowany hosting jest idealny dla sklepów internetowych to:

1. Najlepszy czas pracy

Nie można wystarczająco podkreślić znaczenia silnego czasu pracy. Często zdarza się, że sklepy internetowe ulegają awariom w okresach dużego ruchu. Click Frenzy doskonale zna to ryzyko, ponieważ jego strona internetowa uległa awarii w listopadzie 2018 r. Podczas sprzedaży. Kupujący zwrócili się do mediów społecznościowych, aby szczegółowo opisać swoje rozczarowania. Serwery witryny okazały się nieodpowiednie do większego niż zwykle ruchu.

W sferze cyfrowej przestoje można porównać do odwrócenia kupujących w fizycznym sklepie. Przestój przekierowuje klientów do innych witryn. Niektórzy administratorzy online są zdania, że ​​krótkie okresy przestoju nie są szkodliwe dla sprzedaży, ale nie mogą się bardziej mylić. W 2018 roku Amazon stracił od 72 do 99 milionów dolarów podczas corocznego Prime Day. Nawet jeśli twój sklep nie straci tyle pieniędzy, co Amazon, to po prostu ilustruje potencjalną wielkość strat związanych z przestojami.

Nowi klienci oceniają sklep internetowy pod kątem wydajności. Nic nie frustruje klienta bardziej niż firma, która nie spełnia oczekiwań. Czas działania bezpośrednio koreluje z reputacją. Branża e-commerce jest nasycona, a nowe firmy stale się pojawiają. Solidna reputacja jest ważniejsza niż kiedykolwiek. Wyszukiwarki źle oceniają witryny o dużych przestojach, co oznacza, że ​​twoi konkurenci zostaną sklasyfikowani bardziej korzystnie i przyciągną więcej klientów.

W rzeczywistości nie ma 100% czasu sprawności. Połączenie ludzkich umiejętności, sprzętu i oprogramowania nie może być całkowicie niezawodne. Celem jest maksymalne zminimalizowanie możliwych usterek w tych systemach. Rozwiązania hostowane są zaawansowane pod względem pamięci, przepustowości, pojemności serwera i alokacji procesora. Uptime na poziomie 99,99% jest pożądany i często jest gwarantowany w umowie z menedżerem hostingowym. Możesz używać aplikacji do monitorowania rzeczywistego czasu pracy i upewnienia się, że host dotrzymuje umowy.

2. Szybkość i wydajność

Czas to pieniądz, a ten fakt dotyczy szczególnie witryn e-commerce. Czasy ładowania, których oczekują klienci w sklepach internetowych, maleją. Na przykład w 2006 r. Przeciętny konsument online oczekiwał, że strony załadują się w ciągu około ośmiu sekund, podczas gdy w 2010 r. Zmniejszył się do dwóch sekund lub mniej. Kluczowi gracze, tacy jak Google i Amazon, mają wiele raportów ilustrujących znaczenie czasów ładowania dla klientów. Badania dodatkowo dowodzą, że nieznaczne zwiększenie prędkości witryny może znacznie poprawić konwersje.

Jeśli witryna działa na serwerze współdzielonym, zasoby są dystrybuowane między tobą a innymi witrynami. Niezależnie od tego, która strona najpierw zdobędzie zasoby, zbierze owoce. Jednak na dedykowanym planie hostingowym przydzielana jest pewna ilość zasobów i nikt nie może uzyskać dostępu do Twojego udziału. W zależności od pakietu otrzymasz przydziały na Ram, przepustowość, pamięć i zabezpieczenia. Możesz wybrać wyższy plan w miarę rozwoju witryny. Posiadanie własnych zasobów oznacza również, że możesz zmienić konfigurację ustawień i zintegrować inne aplikacje, aby poprawić szybkość witryny.

Posiadanie dedykowanych zasobów zmniejsza przestoje witryny. Szybki czas ładowania ma kilka zalet. Na przykład 46% kupujących, którzy porzucają koszyki, obwinia za to działanie powolne ładowanie. Kiedy kupujący wybiorą „kup teraz” lub „wymelduj się”, oczekują, że następna reakcja nastąpi szybko. Wolna witryna nie zachęca do konwersji i dodatkowo zniechęca kupujących do przeglądania Twojej platformy.

Wyszukiwarki uwielbiają szybkie witryny i zazwyczaj zajmują wyższą pozycję na stronach wyszukiwania. Google wykorzystuje szybkość w swoim rankingu od 2010 roku. Witryna e-commerce musi wykorzystać SEO w celu zwiększenia widoczności, dlatego prędkości ładowania są tak istotne, jak nigdy dotąd. Doskonałą strategią jest również posiadanie nieograniczonej liczby dodatkowych kont e-mail, domen, bazy danych wraz z dedykowanym planem hostingowym na wypadek, gdybyś uruchomił inny projekt w swojej witrynie.

Hosting dedykowany to bardziej niezawodny pakiet, ponieważ jest mniej podatny na awarie lub awarie niż strona internetowa na dzielonym hostingu.

3. Zwiększone bezpieczeństwo

Sprzedaż internetowa oferuje mnóstwo możliwości dla przedsiębiorców, ale to także ryzyko. Najbardziej znanym cyfrowym zagrożeniem bezpieczeństwa jest oszustwo. Większość sklepów internetowych ma funkcje klienta do przechowywania informacji, takich jak szczegóły dostawy i historia zakupów. Hakerzy mogą uzyskać dostęp do tych kont i wykorzystywać je do nieautoryzowanych zakupów. Jeśli nie chronisz odpowiednio informacji o klientach, narażasz się na hakowanie i oszustwa. Oszustwa związane z kartami kredytowymi są dość powszechne, ponieważ w przeciwieństwie do fizycznych sklepów, nie ma możliwości ustalenia tożsamości kupującego.

Ataki DDOS są kolejnym powszechnym zagrożeniem bezpieczeństwa. Hakerzy zazwyczaj przejmują kontrolę nad serwerami hostingowymi i zagrażają ich funkcjonalności lub wykorzystują je do atakowania innych serwerów. Ataki DDOS są szczególnie niepożądane, ponieważ powodują poważne przestoje, a jeśli będą się powtarzać, mogą kosztować sprzedaż i reputację klientów. Większość hostów zapewnia systemy uwierzytelniania uzupełniające standardowe rozwiązania oparte na hasłach.

Wybierając hosta, wybierz pakiety zawierające:

 • Certyfikaty SSL – Secure Sockets Layers są zaprojektowane do szyfrowania informacji między sprzedawcą a kupującym. Transakcje handlu elektronicznego obejmują wymianę takich poufnych informacji, takich jak dane karty kredytowej, adresy, dane bankowe i historia zakupów.
 • VPN – sieci publiczne są dostępne dla wielu osób, dlatego są dość podatne na cyberprzestępców. Wirtualna sieć prywatna oprócz szyfrowania informacji zawiera serwery zewnętrzne. Najbardziej efektywnymi opcjami są SSL-VPN i Open-VPN.
 • Audyt bezpieczeństwa – Twój dostawca powinien regularnie monitorować Twoją witrynę. Audyty wykrywają zagrożenia bezpieczeństwa i odpowiednio sobie z nimi radzą.
 • Ochrona przed zagrożeniami DDOS – ataki DDOS przysparzają bólów zespołom bezpieczeństwa, ponieważ często zmieniają formę, aby oprzeć się zastosowanym wobec nich środkom. Urządzenia DNS są powszechnie używane do usuwania podejrzanego ruchu.

Powyższe funkcje są dostępne z większością dedykowanych pakietów hostingowych i są niezbędne do płynnego prowadzenia witryny e-commerce. Niektóre plany oferują dedykowane zapory ogniowe dla dodatkowej ochrony. Zapory ogniowe są standardowym oprogramowaniem komputerowym i ograniczają użytkownikom dostęp do określonych treści lub stron internetowych. Podczas korzystania z hostingu współdzielonego żądania blokowane przed dostępem do innej witryny mogą być również blokowane w witrynie. W przypadku hostingu dedykowanego istnieją określone zasady regulujące dostęp do platformy, który idealnie nadaje się do poufnych informacji.

Oprócz ustawień bezpieczeństwa dostarczonych przez twojego hosta, możesz także wdrożyć kilka własnych, w tym oprogramowanie antywirusowe.

4. Pełna kontrola Twojej witryny

Dzięki dedykowanemu hostingowi sukces Twojej witryny e-commerce będzie zależał wyłącznie od twoich wysiłków. Musisz upewnić się, że serwer jest dobrze utrzymany i chroniony przed zagrożeniami. Hosting współdzielony nie jest szczególnie idealny dla witryn e-commerce, ponieważ niektóre strony mogą zużywać duże porcje zasobów, w wyniku czego Twoja witryna działa słabo. Dzięki dedykowanemu hostingowi serwer z pewnymi przydziałami jest wykorzystywany w celu optymalnego wykorzystania witryny.

Ponieważ dedykowany hosting umożliwia konfigurację oprogramowania i potrzeb sprzętowych, pierwszym krokiem jest prawidłowe zabezpieczenie witryny. Masz pełną kontrolę nad wymogami bezpieczeństwa i pozwoleniami, dzięki czemu możesz szyfrować informacje klientów. W miarę rozwoju witryny będziesz mógł dodawać i usuwać dowolne aplikacje lub oprogramowanie.
Kolejną zaletą hostingu dedykowanego jest elastyczność, w której można używać serwera do dowolnej liczby projektów, o ile mieści się w podanych limitach pod względem przestrzeni dyskowej i przepustowości.
Istnieją nieograniczone narzędzia do optymalizacji wydajności witryny e-commerce w kategoriach marketingowych, biznesowych, internetowych, badawczych i analitycznych.

Hosting dedykowany wymaga dużo wysiłku ze strony klienta, a niektórzy dostawcy hostów internetowych zarządzali hostingiem dedykowanym za dodatkową opłatą. Twój dostawca wykona za ciebie większość instalacji. Możesz kupić to rozwiązanie jako pakiet lub kupić usługi, gdy potrzebujesz pomocy technika.

5. Dedykowane wsparcie techniczne

Witryna e-commerce jest szczególnie delikatna, ponieważ wszelkie usterki będą miały bezpośredni wpływ na sprzedaż. Dlatego większość klientów hostingowych szuka dostawców, którzy oferują wsparcie 24/7 we wszystkie dni w roku. Personel ten powinien być nie tylko dostępny, ale także ekspertami. Jeśli musisz skonfigurować złożone ustawienie oprogramowania, zespół dostawcy powinien być wystarczająco kompetentny, aby pomóc Ci w zadowalający sposób. Dostawca hostingu powinien ponadto zaoferować kilka kanałów dostępu do zespołu wsparcia. Kanały te mogą obejmować czat na żywo, e-mail, sprzedaż biletów i telefon. Większość dedykowanych pakietów hostingowych zapewnia te gwarancje, co oznacza, że ​​potrzebna pomoc jest dostępna przez całą dobę. Dedykowani dostawcy hostingu regularnie monitorują witryny, co stanowi dodatkową gwarancję, że Twoja witryna będzie chroniona przed usterkami i zagrożeniami bezpieczeństwa.

Dlaczego polecam hosting WP

wphosting-special-server-australia

WP Hosting – Serwer dedykowany Australia

Jednym z najbardziej znanych dostawców hostingu dedykowanego w Australii jest WP Hosting. Zostało założone w celu wdrażania wysokiej jakości usług hostingowych na australijskich stronach internetowych i blogach. Z klientami od rządu, korporacji, małych firm i osób prywatnych, WP Hosting ma odpowiednią infrastrukturę, aby spełnić wszystkie potrzeby hostingowe. Podstawowym planem jest pakiet Autostart idealny dla blogów osobistych, które nie wykorzystują dużej przepustowości i przestrzeni dyskowej. Pakiet biznesowy został zaktualizowany o obsługę telefoniczną oprócz pakietu e-mail. Jeśli masz złożoną witrynę internetową, która codziennie odwiedza wielu współbieżnych użytkowników, pakiet korporacyjny jest dla Ciebie idealny.

WP Hosting jest zaprojektowany tak, aby bezproblemowo współpracował z WordPress. Jeśli chodzi o e-commerce, WooCommerce dominuje 32% rynku. Jest to rozszerzenie e-commerce dla jeszcze popularniejszej platformy internetowej WordPress. Jeśli chodzi o SEO, WooCommerce + WordPress wyróżnia się na tle wszystkich innych konkurentów. Zastosowanie tej kombinacji zwiększa widoczność w wyszukiwarkach, co jest jednym z głównych celów sklepu internetowego. Opracowano wiele dodatków, dzięki którym WooCommerce jest jeszcze bardziej wydajny, w tym narzędzia do marketingu e-mail i funkcjonalność witryny członkowskiej. Dostawca zintegrował wiele poprawek w serwisie, aby dostroić go do WordPress.

WP Hosting zapewnia bezpłatną migrację przychodzącą, dzięki której witryna WordPress zostanie przeniesiona na nową platformę hostingową bez przestojów. Australijscy administratorzy sieci pokochają lokalnych pracowników WP Hosting, co oznacza, że ​​nic nie zaginie w tłumaczeniu podczas interakcji z nimi. Centrum wsparcia 24/7 jest znaczącą zaletą i możesz się z nimi skontaktować w dowolnym momencie dnia i nocy. Wielowarstwowe bezpieczeństwo dostawcy jest uzupełnione zawsze włączoną ochroną DDOS. Te środki bezpieczeństwa są praktycznie niezawodne, jeśli chodzi o prowadzenie sklepu e-commerce. WP Hosting współpracuje z wieloma najlepszymi markami, takimi jak University of Melbourne i Melbourne Convention Exhibition Centre.

Wniosek

Sklep e-commerce potrzebuje więcej zasobów niż te wymagane w standardowej witrynie z treściami. Budowanie funkcjonalnego sklepu e-commerce może być przytłoczone. Prawdopodobnie słyszałeś o platformach takich jak Shopify i Magento, które pozwalają zanurzyć się bezpośrednio w przesyłaniu produktów. Jeszcze bardziej popularny jest WordPress z mnóstwem wtyczek, które sprawiają, że strona e-commerce jest bardzo wydajna. Wybrany system zarządzania treścią zależy od Ciebie i powinien zaspokoić Twoje bieżące i przyszłe obawy.

Większość administratorów próbuje zaoszczędzić pieniądze, wybierając hosting współdzielony, który wkrótce staje się nieefektywny w przypadku tak wymagającej zasobów platformy, jak sklep internetowy. Ponieważ dzielisz zasoby z innymi witrynami, Twoja witryna może stracić czas pracy w krytycznych godzinach. Hosting dedykowany może być droższą opcją, ale witryna zyska na ulepszonym czasie pracy, większej liczbie opcji bezpieczeństwa, pełnej kontroli i dedykowanym zespole wsparcia. W Australii możesz uzyskać dostęp do dedykowanego serwera z WP Hosting, aby przenieść swoje przedsięwzięcie e-commerce na wyższy poziom.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map