Jak stworzyć profesjonalną stronę HTML / CSS?

01.06.2020
Samouczki i przewodniki 'Jak stworzyć profesjonalną stronę HTML / CSS?
0 6 мин.

jak zbudować profesjonalną stronę html css


Niezależnie od tego, czy jesteś osobą fizyczną czy właścicielem firmy, jesteś tutaj, aby dowiedzieć się, jak zbudować własną, profesjonalną stronę internetową przy użyciu prostego kodowania HTML i CSS. Aby uzyskać więcej informacji na ten temat, postanowiłem przeprowadzić badania online i znalazłem wiele stron internetowych, które zawierają przewodnik krok po kroku, jak rozpocząć naukę HTML. Z mojego doświadczenia wiem, że kiedy ludzie tego szukają stwórz profesjonalną stronę HTML, tak naprawdę nie chcą nauczyć się tego języka programowania. Chcą prostego i szybkiego rozwiązania, aby rozpocząć pracę z witryną.

Stwórz własną profesjonalną stronę internetową!

Uruchom swoją stronę internetową w kilka minut dzięki temu niesamowitemu narzędziu do przeciągania i upuszczania. Nie wymaga doświadczenia ani umiejętności programowania!

Zacząć teraz! »

W tym samouczku przedstawię 3 sposoby tworzenia strony internetowej przy użyciu HTML i CSS; będzie to wymagało pewnego poziomu umiejętności programowania, jednak nie zaczniemy od podstaw, wyjaśniając, do czego służy tag głowy i ciała. Istnieje wiele stron internetowych, których można nauczyć się podstaw, na przykład w3schools.com jest całkiem niezła.

Zbuduj stronę HTML od zera

To najdłuższy i najtrudniejszy sposób na stworzenie witryny. Oprócz tego będziesz potrzebować dobrej znajomości HTML i CSS, każdy wiersz kodu musi być napisany przez Ciebie. Ukończenie projektu może zająć dużo czasu. Nawet jeśli masz umiejętności i wiedzę, aby samodzielnie napisać cały kod, moim zdaniem nie jest to warte czasu i wysiłku, który w niego wkładasz.

Jeśli nadal nalegasz na napisanie całego kodu swojej witryny, sugeruję użycie frameworka HTML, takiego jak bootstrap, aby przyspieszyć proces rozwoju. Jeśli nie planujesz spędzać dużo czasu na programowaniu, powinieneś rozważyć zakup szablonu.

Zbuduj stronę internetową za pomocą szablonu HTML

Otrzymanie gotowego szablonu strony internetowej to szybki i łatwy sposób na rozpoczęcie pracy. Z pewnością będziesz potrzebować pewnego poziomu wiedzy o HTML i CSS, aby móc modyfikować szablon do swoich potrzeb, ale na pewno nie zaczniesz od początku całego projektu.

Oto kilka moich ulubionych dostawców szablonów HTML, z których możesz pobrać, który najlepiej pasuje do twoich potrzeb projektowych:

Wyżej wymienieni dostawcy oferują również responsywne szablony, co oznacza, że ​​twoja strona będzie nie tylko dobrze wyglądać na komputerze, ale także doskonale dostosuje się do rozdzielczości ekranu, np. Smartfonów i tabletów.

Przed rozpoczęciem korzystania z dowolnego bezpłatnego szablonu HTML sprawdź warunki użytkowania i licencję dostawcy. Niektóre szablony mogą być ograniczone tylko do osobistych projektów; inne mogą zezwalać na używanie ich również w komercyjnych witrynach internetowych.

Jeśli możesz sobie pozwolić na uzyskanie szablonu witryny premium, powinieneś sprawdzić następujących dostawców:

 • http://themeforest.net/html-templates

Otrzymanie szablonu strony internetowej i dostosowanie jej do własnych potrzeb nie wystarczy, aby opublikować swoją stronę internetową. Będziesz także musiał kupić nazwę domeny i konto hostingowe premium. Bardzo polecam korzystanie z HostGator, oferują one darmową nazwę domeny i przystępną cenę wprowadzenia dla nowych kont hostingowych.

Zbuduj stronę HTML za pomocą narzędzia do tworzenia witryn

Jeśli zdecydujesz się na program do tworzenia witryn, prawdopodobnie spieszysz się i chcesz, aby Twoja strona internetowa była jak najszybsza. Używanie oprogramowania do tworzenia stron internetowych stało się bardzo powszechną praktyką, nie tylko dlatego, że znacznie skraca czas tworzenia stron internetowych, ale czyni je super łatwymi i dostępnymi dla wszystkich. Narzędzie do budowania stron internetowych nie wymaga żadnej wiedzy na temat programowania, a dzięki wbudowanym funkcjom przeciągania i upuszczania oraz edytorowi WYSIWYG możesz w kilka minut stworzyć profesjonalną stronę internetową.

Dzięki HostGator możesz zbudować profesjonalną stronę internetową bez konieczności programowania. Narzędzie do tworzenia witryn dostępne w HostGator oferuje szerszą gamę nowoczesnych szablonów odpowiednich dla różnych kategorii. Wybierz szablon, który Ci się podoba i zacznij tworzyć swoją stronę internetową. Ten oparty na przeglądarce konstruktor witryn umożliwia dodawanie i publikowanie różnych stron o różnych układach, przesyłanie zdjęć, wstawianie formularza kontaktowego i map Google, dodawanie przycisków na Facebooku, komentarze na Facebooku i inne aplikacje społecznościowe, menu, pola, karty i wiele innych. Możesz także utworzyć sekcję dla postów na blogu.

Oto zrzut ekranu wyżej wspomnianego narzędzia do tworzenia witryn:

Przykład konstruktora stron ehost HTML

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o HostGator, polecam przeczytać naszą szczegółową recenzję HostGator.

Którą metodę wybrać, aby stworzyć własną profesjonalną stronę?

Cóż, jeśli dopiero zaczynasz budować strony internetowe i HTML i chcesz nauczyć się tego języka, prawdopodobnie powinieneś zacząć pracę nad podstawowym układem strony; w ten sposób możesz uczyć się i budować jednocześnie. Jeśli znasz już jakiś poziom HTML i CSS i chcesz szybko wykonać projekt, prawdopodobnie najlepszym wyborem będzie szablon strony internetowej. Jeśli się spieszysz i nie masz czasu na naukę programowania, najlepszą opcją jest skorzystanie z narzędzia do tworzenia witryn.

Z pewnością istnieją także inne metody budowanie strony internetowej, ale w tym przypadku skupiliśmy się głównie na tworzenie prostej strony HTML.

Jeśli więc zdecydowałeś się na metodę, której będziesz używać, daj mi znać w komentarzach poniżej.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector