Jak założyć internetową stronę internetową firmy?

strona internetowa start-online-business-business


Internet ma tak wiele możliwości, że nikt nie może tego uniknąć. Niezależnie od tego, jaki masz pomysł na biznes, z pewnością możesz coś zrobić w Internecie, aby pomóc w jego rozwoju.

Wiele osób decyduje się na zarabianie pieniędzy w Internecie, ponieważ oferuje wiele korzyści, takich jak dostęp do całego świata i wiele innych rzeczy. Prowadzenie działalności przez Internet to po prostu coś, co działało przez ostatnie 10 lat i będzie jeszcze lepsze w nadchodzących latach. Im szybciej zaczniesz pracować nad swoją firmą, tym lepiej.

Jeśli jesteś gotowy, aby wprowadzić swój pomysł w życie i sprawić, że będzie on opłacalny, możesz postępować zgodnie z podanymi tutaj instrukcjami.

Krok 1: Znajdź problem do rozwiązania lub potrzebę wypełnienia

rozwiązać problemNawet jeśli Twój pomysł jest niesamowity, nikt nie będzie się tym przejmował, jeśli nie zapewni mu to wartości. Ale nawet jeśli chcesz otworzyć prosty biznes detaliczny, musisz najpierw znaleźć potrzeby zamiast produktów. Aby zwiększyć swoje szanse na sukces, znajdź rynek, na który chcesz wejść.

Znajdź grupę osób, które szukają rozwiązania określonego problemu bez znalezienia zbyt wielu wyników. Obecnie badanie Internetu jest dość łatwe; możesz to zrobić na wiele sposobów:

 • Odwiedzić Quora i zobacz, jakie pytania zadają ludzie w niszy, w której jesteś.
 • Badanie słów kluczowych za pomocą Eksplorator słów kluczowych MOZ albo Planer słów kluczowych Google.
 • Zobacz, co dzieje się z twoimi konkurentami, odwiedzając inne witryny i przekonaj się, w jaki sposób zaspokajają one konkretne potrzeby, na które chcesz dotrzeć.

Krok 2: Utwórz stronę internetową lub wybierz rynek

Masz wiele możliwości dotarcia do swoich klientów. Możesz wybrać spośród wielu internetowych platform handlowych, takich jak Amazon, eBay i inne, lub możesz stworzyć własną stronę internetową. Zgłoszenie produktów na rynek online jest szybkie i łatwe, ale ma wiele wad.

Na początek rynek odetnie twoje zyski i nałoży liczne ograniczenia. Będą mieli wpływ na to, co sprzedajesz i jak to sprzedajesz. Ponadto na każdym rynku jest duża konkurencja, więc możesz łatwo znaleźć się w wojnach cenowych. Ale jeśli chcesz szybkiego i łatwego rozwiązania bez ingerowania w tworzenie strony internetowej, na pewno może działać na twoją korzyść. Najlepszą rzeczą w tych portalach jest to, że mają one ciągły ruch, więc o wiele łatwiej jest pozyskać od nich klientów.

utwórz stronę internetowąNiemniej jednak, jeśli chcesz stworzyć stronę internetową, możesz to zrobić dość szybko. Będziesz musiał obejrzeć wiele samouczków i majsterkować przy projektowaniu witryny, ale będziesz mieć także pełną kontrolę nad swoją witryną. Co więcej, będzie to wymagało większych inwestycji początkowych, ale w dłuższej perspektywie przyniesie więcej pieniędzy.

Uruchomienie strony internetowej jest obecnie łatwe. Wymaga trzech prostych kroków:

 • Zarejestruj konto hostingowe– Zarejestruj się w HostGator, ponieważ są one najbardziej niezawodną, ​​niedrogą i najszybszą usługą dla WordPress. Darmowy certyfikat SSL jest dołączony do wszystkich udostępnianych planów hostingowych.
 • Zainstaluj WordPress – HostGator pozwala zainstalować WordPress jednym kliknięciem i uruchomić witrynę w ciągu godziny. To jest tak proste, jak to tylko możliwe.
 • Zainstaluj motyw DIVI – Jeśli chcesz, aby Twoja strona wyglądała dokładnie tak, jak tego chcesz, Divi jest najlepszym rozwiązaniem. Bardzo niewiele innych platform upraszcza tworzenie profesjonalnego projektu internetowego z elementów przeciągnij i upuść. Jest to tańsze niż zatrudnienie programisty i możesz go używać do tworzenia wielu witryn.

Oto kilka wskazówek dotyczących tworzenia prostej, ale przekonującej witryny biznesowej:

 • Używaj tylko jednej lub dwóch zwykłych czcionek na białym tle.
 • Spraw, aby nawigacja w Twojej witrynie była prosta, kompleksowa i spójna na każdej stronie.
 • Używaj wideo, grafiki lub dźwięku tylko wtedy, gdy poprawiają one wrażenia użytkownika i potrafią poprawnie przekazać wiadomość.
 • Dodaj ofertę opt-in i zbierz adresy e-mail użytkownika.
 • Spraw, aby kupowanie było tak proste i łatwe, jak to możliwe. Nie powinno to zająć więcej niż dwa kliknięcia.
 • Pomyśl o swojej witrynie jako o sklepie internetowym i uczyń ją tak przyjazną dla użytkownika, jak to tylko możliwe.

Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz do sprzedaży swoich produktów, sprawdź zalety i wady, aby zobaczyć, która z nich będzie dla Ciebie najlepsza.

Krok 3: Napisz kopie, które sprzedają

pisz-kopiuj-sprzedajPisanie w Internecie jest ciekawą formą sztuki, która ma duży wpływ na to, jak dobrze możesz sprzedawać swoje produkty. To Twój sposób komunikowania się z użytkownikami witryn i mówienia im, jaką wartość możesz zaoferować. Jest to krytyczna część procesu sprzedaży, ale możesz to zrobić dobrze, stosując odpowiednią formułę:

 • Wzbudzić zainteresowanie czytelnika ciekawym i niepowtarzalnym nagłówkiem.
 • W akapicie pierwszym opisz, jaki problem rozwiąże Twój produkt.
 • Ustal swoją wiarygodność na przykładach i powiedz czytelnikowi, w jaki sposób rozwiążesz ich problem.
 • Dołącz referencje od osób, które były zadowolone z produktu.
 • Napisz listę korzyści, które produkt może zaoferować użytkownikowi.
 • Złóż atrakcyjną ofertę.
 • Zapewnij silną gwarancję sukcesu produktu.
 • Stwórz pilność dzięki „ograniczonej ofercie czasowej”.
 • Poproś czytelnika, aby kupił twój produkt.

Najważniejszą rzeczą w każdej pisanej kopii jest skupienie się na unikalnej wartości, jaką produkt zapewni użytkownikowi. Opisz dokładnie, w jaki sposób określony produkt ułatwi ludziom życie.

Krok 4: sprzedaj swoją witrynę

reklama-witryna-marketing onlinePo skonfigurowaniu witryny i przygotowaniu jej do pracy nadszedł czas na zastosowanie odpowiednich strategii marketingowych. Powinieneś mieć jasny obraz tego, kim dokładnie są Twoi odbiorcy, aby móc korzystać z różnych strategii marketingowych online.

Większość ludzi sprzedaje swoje witryny i produkty za pośrednictwem wyszukiwarek, platform mediów społecznościowych i płatnych reklam. W zależności od twojego unikalnego modelu biznesowego i rodzaju ludzi, których chcesz przyciągnąć, możesz uzyskać z nimi solidne wyniki.

SEO

Zawsze powinieneś poświęcić trochę wysiłku na optymalizację witryny pod kątem wyszukiwarek. Tworzenie postów na blogu i atrakcyjnych treści pomoże Ci zwiększyć pozycję w wyszukiwarkach i uzyskać bezpłatny ruch docelowy. Mimo że zajmuje to dużo czasu, gdy osiągniesz dobre miejsce na stronach rankingowych wyszukiwarek, zyskasz ruch, którego potrzebujesz, aby sprzedać niesamowitą liczbę produktów. Wymaga to jednak konsekwentnej pracy, a pozycja w wyszukiwarce zawsze będzie się zmieniać.

PPC

Jeśli zamierzasz korzystać z PPC, oczekuj szybkich rezultatów, ale tylko tak długo, jak płacisz wyszukiwarkom sieci reklamowe za ruch. Niezależnie od tego może to działać bardzo dobrze, jeśli osiągasz całkiem dobre wyniki, jeśli sprzedajesz drogie produkty o wysokim zwrocie z inwestycji.

Media społecznościowe

Marketing w mediach społecznościowych jest czymś, z czego powinien skorzystać każdy właściciel firmy. Możesz albo użyć go tylko do publikowania postów, albo możesz również użyć go jako płatnej platformy marketingowej. Nic nie może trafić do użytkowników tak dokładnie, jak platforma mediów społecznościowych. Na przykład Facebook ma bardzo wyrafinowane algorytmy, dzięki którym znajdziesz dokładnie tych ludzi, których potrzebujesz.

Marketing treści

Powinieneś również rozważyć blogowanie i tworzenie filmów z YouTube. Regularne publikowanie wysokiej jakości treści jest najlepszym sposobem na przyciągnięcie użytkowników do Twojej witryny. Nic nie sprzedaje się lepiej w Internecie niż cenne informacje, więc upewnij się, że masz je na swojej stronie. To prowadzi mnie do następnego punktu.

Marketing e-mailowy

Złapanie adresów e-mail użytkownika to jedna z najlepszych rzeczy, jakie możesz zrobić dla swojej firmy. Utwórz listę e-mailową, ponieważ jest to bardzo cenny zasób. Umożliwia bezpośredni kontakt z osobami, które już wykazały zainteresowanie Twoimi produktami, i pozwala przekształcić je w kupujących.

Krok 5: Stań się ekspertem w swojej niszy

ekspert w swojej niszyJedną z najważniejszych rzeczy, które sprawiają, że użytkownicy Twojej witryny kupują to, co sprzedajesz, jest zaufanie. Muszą ufać, że masz na względzie ich najlepszy interes i że podane przez Ciebie informacje są całkowicie prawidłowe. Ludzie zazwyczaj przychodzą do Internetu w celu uzyskania informacji i dużo czytają o produkcie, zanim go kupią. Jeśli to Ty dostarczysz te informacje, prawdopodobnie kupią je za Ciebie.

Aby wykorzystać moc bycia ekspertem w swojej dziedzinie, możesz wykonać następujące czynności:

 • Pisz posty na blogu lub rozdawaj bezpłatne eBooki zawierające porady ekspertów.
 • Dodaj linki „wyślij to znajomemu” do każdego cennego elementu, który publikujesz.
 • Bądź aktywny w eksperckich formularzach branżowych i grupach społecznościowych.

Wszystko to zainteresuje ludzi tym, co masz do powiedzenia, i prawdopodobnie przejdzie do Twojej witryny, aby uzyskać więcej informacji. Ludzie zwykle bardziej ufają firmie, jeśli kryje się za nią twarz, więc upewnij się, że ją widzi!

Krok 6: Zwiększ swoje zyski poprzez sprzedaż wyższą i sprzedaż back-end

Zwiększyć zyskiGdy ludzie dokonają pierwszego zakupu w Twojej witrynie, Twoja praca jest daleka od ukończenia. Musisz użyć sprzedaży dodatkowej i wewnętrznej, aby zachęcić ich do ponownego zakupu. Pamiętaj, że powracający klienci są zawsze najlepsi, więc staraj się mieć ich jak najwięcej. Możesz to osiągnąć poprzez:

 • Oferowanie produktów uzupełniających dokonany przez nich pierwotny zakup.
 • Dostarcz im elektroniczne kupony lojalnościowe, które pozwolą im odkupić coś wartościowego podczas następnej wizyty.
 • Pokaż im inne powiązane produkty na stronie „Dziękujemy” po dokonaniu zakupu.

Wniosek

Internet zmienia się z dnia na dzień, więc spędzenie roku w Internecie przypomina spędzanie 5 lat w prawdziwym świecie. Masz ochotę na szaloną jazdę, jeśli zaczynasz swoją działalność online i będziesz musiał stale podążać za trendem i rozwojem. Niezależnie od tego zasady dotyczące prowadzenia i prowadzenia udanego biznesu online nie ulegną zmianie, więc zawsze masz coś, na co warto zwrócić uwagę, planując kolejny ruch.

Mam nadzieję, że z przyjemnością przeczytałeś ten artykuł i pomogliśmy Ci w rozpoczęciu udanego biznesu online!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map