SiteGround Recenzje

01.06.2020
SiteGround Recenzje 'SiteGround Recenzje
0 16 мин.

SiteGround to firma hostingowa z siedzibą w Europie, założona w 2003 roku; dziś hostuje na swoich serwerach około 350 tysięcy stron internetowych. Koncentrują się głównie na udostępnianiu hostingu indywidualnego i małych firm, jednak firma oferuje również serwery wirtualne, serwery dedykowane i hosting dla sprzedawców.


Wygląda na to, że bardzo pasjonują się oprogramowaniem open source, oferując hosting zoptymalizowany do Joomla i WordPress, a także wiele samouczków i darmowych szablonów. Obsługują Magento i inne popularne aplikacje e-commerce dla tych, którzy chcą zbudować sklep internetowy.

Bez względu na to, czy próbujesz założyć własną firmę, czy chcesz podzielić się swoimi pomysłami ze światem, bardzo ważne jest, aby być w kontakcie z czasami, w których żyjesz. Dlatego obecnie wszyscy są w Internecie, więc własna strona internetowa ma kluczowe znaczenie.

Jednak konfiguracja witryny może być nieco trudna. Jeśli nie jesteś programistą (a większość z nas nim nie jest), musisz zaufać ludziom, którzy wiedzą, jak go skonfigurować. Dlatego możemy polecić SiteGround. Spójrzmy na fakty: Po pierwsze, SiteGround jest polecany przez wiele osób na różnych blogach i forach. Powszechnie wiadomo, że jeśli chcesz coś sprawdzić, musisz zapytać ludzi o ich doświadczenia. Dlatego możemy znaleźć wiele opinii na temat różnych blogów, stron i forów. Wspólne doświadczenia mogą być i przez większość czasu są bardzo niezawodne.

Z drugiej strony bardzo ważne jest, aby zobaczyć, ile różnych firm i firm korzysta z usługi, którą oglądasz, oraz firmy, którą jesteś zainteresowany. SiteGround zgromadził ponad 450 tysięcy nazw domen na całym świecie i ma centra danych w całej Wielkiej Brytanii Państwa, Europa i Azja.

Jest to bardziej imponujące, jeśli wiesz, że zaczęli z jednym pracownikiem już w 2007 roku. Dziś są jednym z najmłodszych behemotów w hostingu, ale są energiczni i profesjonalni, o czym świadczą liczby i fakty, które podaliśmy w pierwsze akapity Podsumowując, możemy powiedzieć, że muszą robić coś dobrze, ponieważ osiągnęli wyżyny znacznie szybciej niż wielu swoich poprzedników.

Plany, ceny, funkcje i wartość

Kiedy zaczynamy rozmawiać o planach i cenach, jesteśmy bardziej niż pewni, że możemy powiedzieć, że SiteGround ma wszystko, czego będziesz potrzebować. Dostępnych jest pięć typów hostingu, w zależności od potrzeb i rodzaju usługi, którą chcesz uzyskać.

Na początek możesz wybrać Shared Hosting który jest współużytkowanym hostingiem opartym na SSD. Lub możesz wybrać Hosting w chmurze która jest platformą chmurową o wysokiej wydajności. Serwer dedykowany hosting zapewni ci najlepsze hostowane maszyny hostingowe zlokalizowane w 3 regionach w celu zapewnienia najlepszej wydajności hostingu. Jeśli zarabiasz na przykład na tworzeniu i utrzymywaniu witryn klientów, SiteGround’s Hosting dla sprzedawców program jest dla Ciebie. I możesz zaufać Hosting dla przedsiębiorstw który oferuje najwyższej jakości niestandardowe rozwiązania, które spełnią wszystkie Twoje życzenia i potrzeby. Wszystkie typy hostingu mają niestandardowe plany dostosowane do potrzeb każdego.

Zanim przyjrzymy się bliżej każdemu z oferowanych przez nich specjalnych planów hostingowych, musimy wspomnieć, że zapewniają one zarządzany hosting WordPress na wszystkich z nich. Dla łatwego startu zapewnią one instalator 1 kliknięcie oraz bezpłatny transfer. Zapewnią WordPressowi zarządzane automatyczne aktualizacje i łatwe zarządzanie wierszem poleceń za pomocą WP-CLI. W przypadku superszybkiej wersji WordPress oferują SuperCachera we wszystkich planach powyżej planu StartUp. Bardziej doświadczeni użytkownicy będą mogli używać stopniowania WP i integracji Git w chmurze GoGeek i dedykowanych planach.

Wspólny hosting

Shared Web Hosting jest ich „bestsellerem” i jest doskonałym wyborem dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z Internetem. Ten pakiet oferuje najszybszą konfigurację, jaką kiedykolwiek dostaniesz – utworzenie nowej witryny zajmie Ci tylko trzy minuty, a oni mogą zostać nawet wezwani, aby poprowadzić Cię przez nią.

Dzięki temu pakietowi możesz łatwo stworzyć własną stronę. Dzięki prostemu narzędziu do tworzenia witryn typu „przeciągnij i upuść” nie musisz długo czekać, aby uzyskać oryginalną i stylową witrynę.

Jeśli mówimy o czasie pracy, SiteGround ma unikalne podejście do osiągnięcia jednego z najwyższych możliwych czasów działania. I jako bonus gwarantują, że otrzymasz rekompensatę, jeśli kiedykolwiek doświadczysz więcej niż 0,1% przestojów w ciągu roku.

Zaletą korzystania z usługi SiteGround są także ich unikalne narzędzia, które stworzyli, aby ułatwić korzystanie z najpopularniejszych aplikacji – WordPress i Joomla. Za pośrednictwem tej usługi oferują one automatyczny instalator ułatwiający uruchomienie, automatyczną aktualizację zapewniającą duże bezpieczeństwo, a także SuperCachera zapewniającą dużą szybkość i tworzenie scen oraz Git dla maniaków.

Mówią, że ich interfejsy ułatwią nam życie i ufamy im. Wymyślili unikalny obszar użytkownika, w którym możesz zarządzać wszystkimi aspektami konta, takimi jak domena, fakturowanie i bilety. CPanel jest zintegrowany z obszarem użytkownika, do którego dodano wiele unikalnych funkcji.

Kompleksowa strefa użytkownika ma kompleksowe zarządzanie, piękny design i łatwe w użyciu narzędzia. Ulepszony cPanel to najlepszy panel kontrolny hostingu, który jest zintegrowany z obszarem użytkownika i zawiera mnóstwo dodatkowych funkcji.

Teraz rzućmy okiem na ich wspólne plany hostingu. Mówią, że ich hosting jest stworzony z myślą o najwyższym doświadczeniu, z którym zdecydowanie możemy się zgodzić.

 • Pierwszy zgodnie z planami hostingowymi nazywa się Uruchomienie abonament, który można uzyskać tylko za 3,95 euro miesięcznie, co stanowi 50% zniżki od zwykłej ceny 7,95 euro miesięcznie. Ten plan zapewnia kluczowe funkcje potrzebne do zakwaterowania witryny, która została niedawno dodana do świata, lub istniejącego bloga średniej wielkości, a także witryny biznesowej.

Plan StartUp jest dobry również dla mniejszych sklepów internetowych, które nie mają szalonych ilości produktów w sprzedaży. Ten plan nie jest dla Ciebie dobry, jeśli przyciągasz ponad 10 tysięcy unikalnych wizyt miesięcznie.

Ten plan oferuje bezpłatny kreator stron internetowych, dostęp do cPanel i SSH, bezpłatną konfigurację i transfer, a także nieprzerwane wsparcie techniczne, pamięć SSD i codzienną bezpłatną kopię zapasową. Z tego planu otrzymujesz również 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, nieograniczoną liczbę e-maili i baz danych, a także usługi z włączoną obsługą HTTP / 2, bezpłatne szyfrowanie SSL i bezpłatne Cloudflare CDN.

 • Drugi z tych trzech planów nazywa się planem GrowBig, który, jak się nazywa, jest stworzony do rozwoju twojej sieci; możesz go dostać za 6,45 euro miesięcznie z 50% rabatem na normalne 12,95 euro miesięcznie.

Ten plan będzie Ci odpowiadał, jeśli jesteś bardziej zaawansowanym użytkownikiem i potrzebujesz bardziej zaawansowanych funkcji, które są dostarczane z podstawowymi funkcjami. GrowBig będzie pasować do jednej lub więcej mocno obciążonych witryn lub do kilku różnych witryn średniej wielkości. Plotka głosi, że ten plan jest bardziej popularny wśród osób, które lubią hostować wszystkie swoje witryny na jednym koncie.

Dzięki temu planowi otrzymasz wsparcie premium, co oznacza, że ​​Twoje bilety będą traktowane priorytetowo. Dostaniesz także prędkości premium, ponieważ ich SuperCacher sprawi, że Twoja strona internetowa będzie o wiele szybsza. Ponieważ wiedzą, ile włożyliśmy w naszą wartość w bezpieczeństwo naszej firmy, dzięki temu pakietowi uzyskasz najwyższe bezpieczeństwo, co oznacza, że ​​możesz mieć do 30 kopii zapasowych swojej witryny.

Dzięki GrowBig możesz używać nieograniczonej liczby domen dodatkowych do hostowania wielu witryn, a otrzymasz narzędzia premium e-commerce i otrzymasz roczny certyfikat SSL Wildcard za darmo.

 • Jeśli zdecydujesz się je zdobyć GoGeek plan, który, jak mówią „stworzony dla prawdziwych maniaków internetu”, zapłacisz za niego tylko 11,95 euro miesięcznie, co stanowi 50% zniżki od zwykłej ceny 23,95 euro miesięcznie.

Ten plan będzie odpowiedni dla Ciebie, jeśli chcesz hostować witrynę internetową, która jest bardziej popularna wśród ludzi i ma więcej odwiedzin niż zwykła witryna średniej wielkości. Jeśli chcesz popracować nad założeniem swojej firmy e-commerce, ten plan jest dla Ciebie świetny, ponieważ może pomieścić większą liczbę produktów i obejmuje zgodność z PCI serwera.

Hosting w chmurze

Jeśli mówimy o hostingu w chmurze, możemy powiedzieć, że jest to idealna platforma hostingu, która zapewnia bardzo szybką obsługę, jest automatycznie skalowalna i pozwala dostosować plan do własnych potrzeb. Ten rodzaj usługi hostingowej obejmuje cztery różne plany: Entry, Business, Business Plus i Enterprise.

Różnica między nimi, jeśli nie spojrzymy tylko na cenę, polega na ilości rdzeni procesora, pamięci, przestrzeni SSD i transferu danych.

 • Z Plan wejścia za 64 euro miesięcznie otrzymasz 2 rdzenie procesora, 4 GB pamięci, 40 GB miejsca na dysku SSD i 5 TB transferu danych.
 • To mniej niż dostajesz z Plan biznesowy w którym za 96 euro miesięcznie otrzymasz 3 rdzenie procesora, 6 pamięci, 60 GB miejsca na dysku SSD i 5 TB transferu danych.
 • Jeśli wybierzesz Business plus planuj na kwotę 128 euro miesięcznie, otrzymasz 4 rdzenie procesora, 8 GB pamięci, 80 GB miejsca na dysku SSD i 5 TB transferu danych.
 • Z Plan przedsiębiorstwa który kosztuje 192 euro miesięcznie, otrzymasz 8 rdzeni procesora, 10 GB pamięci, 120 GB miejsca na dysku SSD i 5 TB transferu danych. Ważne jest, aby powiedzieć, że podatek VAT nie jest wliczony w cenę początkową, którą podaliśmy w tym punkcie.

Hosting dedykowanych serwerów

Ich maszyny z serwerami dedykowanymi są zlokalizowane w trzech regionach, z których możesz wybierać, aby uzyskać najlepszą wydajność swoich usług hostingowych. Regiony to Stany Zjednoczone, Europa i region Azji i Pacyfiku. Po wybraniu najlepszego dla siebie regionu, następnym wyborem jest ich 3 plany: Serwer wejściowy, Serwer mocy i Serwer korporacyjny.

 • The Serwer wejściowy pochodzi z ceną 179 euro miesięcznie z VAT, który nie jest wliczony w cenę. Jest zasilany przez Intel Xeon E3-1230 Procesor o taktowaniu procesora 3,20 GHz, 4 rdzenie procesora, 8 wątków procesora, 8 MB pamięci podręcznej procesora, 4 GB pamięci RAM DDR3, dysk twardy SATA II o pojemności 500 GB i przepustowość 5 TB.
 • The Serwer mocy z drugiej strony przychodzi w cenie 258 euro miesięcznie. Ma maszynę zbudowaną z procesora Intel Xeon E3-1270, która ma taktowanie procesora 3,50 Ghz, 4 rdzenie procesora, 8 wątków procesora, 8 MB pamięci podręcznej procesora, 16 GB pamięci DDR3 RAM, dysk twardy SATA II o pojemności 1 TB i przepustowość 5 TB.
 • I ostatni z kolei najlepszy, ale najdroższy jest Serwer korporacyjny co kosztuje 336 miesięcznie. Działa na 2 procesorach Intel Xeon E5-2620, taktowaniu procesora 2,00 Ghz, 2 razy 6 rdzeni procesora, 2 razy 12 wątków procesora, 15 MB pamięci podręcznej procesora, 16 GB pamięci DDR3 RAM 4 razy 500 GB SATA III / RAID 10 HDD o przepustowości 5 TB.

Hosting dla sprzedawców

Jeśli jesteś programistą, projektantem stron internetowych, programistą lub po prostu zarządzasz witrynami swoich klientów, ten typ hostingu jest właśnie dla Ciebie. A oto jak to działa.

Kiedy kupujesz więcej kont, zyskujesz więcej tego, co nazywają kredytami, co daje niższą cenę za rok hostingu; więc jeden kredyt jest wart jednego roku na hosting.

Od jednego do czterech kredytów cofniesz ci 40 euro za kredyt. Jeśli kupisz od pięciu do dziesięciu kredytów, otrzymasz je w cenie 36 euro za jeden kredyt. I najlepsze rozwiązanie oferty, jeśli kupujesz je luzem. Jeśli kupisz więcej niż jedenaście kredytów, otrzymasz je w cenie 33 euro za kredyt. VAT nie jest wliczony w te ceny.

Ten typ hostingu zapewnia również specjalną ofertę na nazwy domen, które zaczynają się od 8 euro rocznie bez VAT.

Hosting dla przedsiębiorstw

Ale to nie wszystko z SiteGround. Jeśli uważasz się za bardziej zaawansowanego użytkownika i nie możesz zaspokoić swoich potrzeb za pomocą któregokolwiek z planów, o których wspominaliśmy wcześniej, niestandardowy hosting Enterprise jest zdecydowanie odpowiedni dla Ciebie.

Ten plan pozwala bardzo dokładnie dopasować usługę do twoich potrzeb. Eksperci SiteGround są tutaj, aby dostosować Twój plan. Najpierw poznają twoje specjalne potrzeby biznesowe, a następnie stworzą całą infrastrukturę, która jest na nich oparta.

Gwarantują bardzo niezawodną architekturę; będą zarządzać twoją infrastrukturą hostingową i pozwolą ci rozwinąć firmę bez zbędnego czasu, próbując dowiedzieć się, co zrobić ze swoją witryną. Jeśli jednak chcesz skorzystać z niestandardowego przepływu pracy programistycznej, zapewnią one pomoc w integracji Twojego rozwiązania.

Obsługa klienta

Jeśli przyjrzymy się bliżej obsłudze klienta, dojdziemy do wniosku, że wykonali naprawdę świetną robotę. Zapewniają wsparcie klienta 24/7, a różne sposoby składania reklamacji tylko zwiększają wartość ich usług.

Możesz złożyć zgłoszenie przez cały dzień i całą noc, a pierwszą odpowiedź otrzymasz w ciągu 10 minut. Możesz także skorzystać z czatu na żywo, gdzie otrzymasz natychmiastową odpowiedź, a jeśli jesteś bardziej tradycyjny, możesz do nich zadzwonić telefonicznie.

Przeciążają wszystkie zmiany, więc zawsze będzie ktoś, kto odbierze telefon lub porozmawia online, więc nie będziesz musiał czekać dłużej niż kilka minut na pomoc. Regularnie oceniają również szybkość każdego pracownika, a także wydajność zespołu jako całości, dzięki czemu regularnie otrzymujesz wysokiej jakości usługi.

SiteGround ma wewnętrzne śledzenie i równoważenie obciążenia. Oznacza to, że inwestują dużo siły technicznej i ludzkiej, aby ich wsparcie było tak wydajne i szybkie jak zawsze.

Na stronie SiteGround można znaleźć samouczki i szczegółową bazę wiedzy, które są jednymi z najpopularniejszych samopomocy materiałów hostingowych online. Oferują również serię seminariów internetowych, na których dzielą się wiedzą na temat najgorętszych tematów dnia. I możesz znaleźć kreatora konfiguracji, który stworzyli i który wita każdego nowo przybyłego w obszarze użytkownika i zapewnia wskazówki dotyczące pierwszych kroków konfiguracji konta hostingowego.

Plusy & Wady SiteGround

SiteGround to dobry wybór do hostingu na podstawie ich ciągłej wydajności oraz innowacji i ciągłych aktualizacji platformy hostingowej. Zarządzane funkcje hostingowe SiteGround są odpowiednie dla WordPress, Joomla, a także stron internetowych Drupal.

Jeśli mówimy o tym, co jest dobre w SiteGround, z pewnością wspomnimy o bezpłatnej domenie, którą otrzymasz, bezpłatne codzienne kopie zapasowe i przywracanie, a także bezpłatne Let’s Encrypt SSL. Dobrą rzeczą jest to, że oferują bezpłatny CDN Cloudflare, interfejs cPanel, a także bardzo szybki czas pracy bez przestojów i współdzielony hosting wykorzystujący kontenery Linux.

Duża liczba planów w ramach typów hostingu z pewnością będzie pasować do twoich potrzeb, a jeśli nie, w przypadku wersji Enterprise możesz dostosować swój plan z pomocą osobistych menedżerów kont SiteGround.

Jedyną wadą oferty SiteGround jest to, że masz ograniczoną przestrzeń internetową od 10 GB do 30 GB.

Wniosek

SiteGround jest jedną z najszybciej rozwijających się firm oferujących hosting stron internetowych i oto dlaczego. Przede wszystkim ich produkty mają dobry stosunek jakości do ceny. Oznacza to, że otrzymujesz najlepszą obsługę za ponad rozsądną cenę. Mają też kilka planów i rodzajów hostingu do wyboru. Dobra obsługa klienta to kolejna rzecz, która podnosi ich wartość, a także plany cenowe spełniające potrzeby wszystkich. SiteGround to idealny wybór dla Ciebie, niezależnie od tego, czy szukasz hostingu współdzielonego, dedykowanego, korporacyjnego, w chmurze, czy planujesz zostać jego sprzedawcą. Nie musisz się już wahać, dołącz do społeczności internetowej – teraz wiesz, co wybrać.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector