SiteGround Відгуки

01.06.2020
SiteGround Відгуки 'SiteGround Відгуки
0 12 мин.

SiteGround – компанія з веб-хостингом, що базується в Європі, створена в 2003 році; сьогодні розміщено близько 350 тис. веб-сайтів на своїх серверах. Вони в основному зосереджуються на хостингу для індивідуального та малого бізнесу, проте компанія також пропонує віртуальні сервери, спеціалізовані сервери та хостинг для реселлерів.


Схоже, вони дуже захоплюються програмним забезпеченням з відкритим кодом, пропонуючи Joomla та WordPress оптимізований хостинг, а також безліч навчальних посібників та безкоштовних шаблонів. Вони мають підтримку Magento та інших популярних додатків для електронної комерції для тих, хто хоче створити інтернет-магазин.

Незалежно від того, чи намагаєтесь ви розпочати власну справу, чи хочете поділитися своїми ідеями з усім світом, досить важливо бути на зв’язку з часом, у якому ви живете. Ось чому сьогодні всі є в Інтернеті, тому маючи свій власний веб-сайт має життєво важливе значення.

Однак налаштування вашого веб-сайту може бути дещо складним. Якщо ви не програміст (а більшість з нас це не так), вам судилося довіряти людям, які знають, як це налаштувати для вас. Ось чому ми можемо рекомендувати SiteGround. Давайте подивимось на факти: Перш за все, SiteGround рекомендується багатьма людьми у різних блогах та форумах. Добре відомо, що якщо ви хочете щось перевірити, вам доведеться запитати людей про їхній досвід. Ось чому ми можемо знайти багато думок на різних блогах, сайтах та форумах. Спільний досвід може бути, і більшість часу це дуже надійно.

З іншого боку, дуже важливо дізнатись, скільки різних компаній та підприємств користуються послугою, яку ви шукаєте, та компанією, яка вас цікавить. SiteGround нагромадив понад 450 тис. Доменних імен по всьому світу та має центри обробки даних по всій США Держави, Європу та Азію.

Це більш вражаюче, якщо ви знаєте, що вони почали працювати лише з одним працівником ще в 2007 році. Сьогодні вони одні з наймолодших гемотів у хостингу, але вони енергійні та професійні, що підтверджується кількістю та фактами, які ми вам дали у перші абзаци. На закінчення можна сказати, що вони повинні робити щось правильно, оскільки вони досягли висоти набагато швидше, ніж багато їх попередників.

Плани, ціноутворення, особливості та вартість

Коли ми починаємо говорити про плани та ціноутворення, ми більш ніж впевнені сказати вам, що на SiteGround є все, що вам потрібно. У них є п’ять типів хостингу, які ви можете вибрати, залежно від ваших потреб та типу послуги, яку ви хочете отримати.

Для початку ви можете вибрати Спільний хостинг що є спільним хостинговим рішенням на основі SSD. Або ви можете вибрати Хмарний хостинг що є високоефективною хмарною платформою. Виділений сервер хостинг отримає вам свої преміум-керовані хостингові машини, розташовані в трьох регіонах для найкращого хостингу. Якщо ви заробляєте на життя, наприклад, розробляючи та підтримуючи веб-сайти свого клієнта, SiteGround Хостинг реселлерів програма для вас. І ви можете вибрати, яким ви будете віддавати свою довіру Хостинг підприємств що пропонує преміальні рішення на замовлення, які відповідають усім вашим побажанням та потребам. Усі їхні типи хостингу мають спеціально розроблені плани, які відповідають усім потребам.

Перш ніж ми детальніше розглянемо всі спеціальні типи хостинг-планів, які вони надають, ми повинні зазначити, що вони надають керований хостинг WordPress для всіх них. Для легкого запуску вони забезпечать інсталятор на 1 клік, а також безкоштовну передачу. Вони забезпечать WordPress керованими автоматичними оновленнями та легким керуванням командним рядком за допомогою WP-CLI. Для супершвидкості WordPress вони пропонують SuperCacher на всіх планах вище плану StartUp. Більш досвідчені користувачі зможуть використовувати постановку WP та інтеграцію Git у хмарі GoGeek та спеціальних планах.

Спільний веб-хостинг

Спільний веб-хостинг є їхнім “бестселером”, і це чудовий вибір для тих, хто не знайомий з Інтернетом. Цей пакет пропонує найшвидший налаштування, яке ви коли-небудь отримаєте – на створення нового веб-сайту знадобиться всього три хвилини, і їх можна навіть зателефонувати, щоб провести вас через нього.

За допомогою цього пакету ви можете легко створити власний сайт. З їх простим конструктором веб-сайтів із перетягуванням і затримкою вам не доведеться довго чекати, перш ніж отримати оригінальний та стильний веб-сайт.

Якщо ми говоримо про час роботи, SiteGround має унікальний підхід для досягнення одного з найвищих можливих результатів. І, як бонус, вони гарантують, що ви отримаєте компенсацію, якщо коли-небудь будете мати більше 0,1% простоїв щорічно.

Також перевага використання сервісу SiteGround полягає в їх унікальних інструментах, які вони створили для полегшення роботи найпопулярніших програм – WordPress та Joomla. Завдяки цій службі вони пропонують автоматичний інсталятор для легкого запуску, автоматичний оновлення для великої безпеки, а також SuperCacher для великої швидкості та інсценування та Git для прихильних користувачів.

Вони кажуть, що їхні інтерфейси полегшать наше життя, і ми їм довіряємо. Вони створили унікальну зону користувача, де ви можете керувати всіма аспектами свого облікового запису, такими як ваш домен, виставлення рахунків та квитки. CPanel інтегрується в зону користувача з великою кількістю унікальних функціональних можливостей.

Область для користувачів, яка включає все включено, має єдине управління, гарний дизайн та прості у користуванні інструменти. Удосконалений cPanel – найкраща панель управління хостингом, яка інтегрована в їх зону користувача і містить багато додаткових функцій.

Тепер давайте подивимось на спільні плани веб-хостингу. Вони кажуть, що їх веб-хостинг створений для чудового досвіду, з яким ми точно можемо погодитися.

 • По-перше, в плані їх веб-хостинг планів називається Стартап план, який ви можете отримати всього за 3,95 євро на місяць, що на 50% знижує звичайну ціну 7,95 євро на місяць. Цей план дає вам основні функції, необхідні для розміщення недавно доданого у світі веб-сайту або існуючого блогу середнього розміру, а також ділового веб-сайту.

План запуску хороший для менших інтернет-магазинів, а також у тому, що у продажу немає шаленої кількості товарів. Цей план не підходить для вас, якщо ви залучаєте більше 10 тисяч унікальних відвідувань на місяць.

Цей план пропонує безкоштовний розробник веб-сайтів, cPanel та SSH Access, безкоштовну настройку та передачу, а також технічну підтримку без зупинки, зберігання SSD та безкоштовне щоденне резервне копіювання. З цього плану ви також отримуєте 30-денну гарантію повернення грошей, необмежену кількість електронних листів та БД, а також послуги HTTP / 2, включені безкоштовно, шифруємо SSL-адреси Let’s та безкоштовно Cloudflare CDN.

 • Другий з їх трьох планів називається планом GrowBig, який, як його називають, створений для вашого веб-зростання; ви можете отримати його за 6,45 євро на місяць, з знижкою 50% на звичайні 12,95 євро на місяць.

Цей план вам підійде, якщо ви більш просунутий користувач і вам потрібні більш вдосконалені функції, які мають основні функції. GrowBig підійде або ще один веб-сайт із великою популярністю, або кілька різних веб-сайтів середнього розміру. Подейкують, що цей план є більш популярним серед людей, які люблять розміщувати всі свої веб-сайти в одному обліковому записі.

Завдяки цьому плану ви отримаєте преміальну підтримку, а це означає, що ваші квитки будуть розглядатися як пріоритетні. Ви також отримаєте преміальні швидкості, оскільки їх SuperCacher зробить ваш веб-сайт набагато швидшим. Оскільки вони знають, наскільки ми вкладаємо нашу цінність у безпеку нашого бізнесу, завдяки цьому пакету ви отримаєте преміальну безпеку, тобто ви можете мати до 30 резервних копій вашого веб-сайту.

За допомогою GrowBig ви можете використовувати необмежену кількість додаткових доменів для розміщення декількох сайтів, і ви отримаєте преміальні інструменти електронної комерції та отримаєте сертифікат SSL на один рік Wildcard безкоштовно.

 • Якщо ви вирішите отримати їх GoGeek план, який, як кажуть, «створений для справжніх веб-вундуків», ви будете платити за нього лише 11,95 євро на місяць, що на 50% знижує звичайну ціну 23,95 євро на місяць.

Цей план буде для вас підходящим, якщо ви хочете розмістити веб-сайт, який користується більшою популярністю серед людей і має більше відвідувань, ніж звичайний веб-сайт середнього розміру. Якщо ви хочете попрацювати над налаштуванням свого електронного комерційного бізнесу, цей план для вас чудово підходить, оскільки він може вмістити більшу кількість продуктів і включає відповідність сервера PCI.

Хмарний хостинг

Якщо ми говоримо про їх хмарний хостинг, ми можемо сказати, що це ідеальна хостингова платформа, яка забезпечує дуже швидкий сервіс, вона автоматично масштабується і дозволяє зробити ваш план налаштованим під ваші потреби. Цей тип хостингових послуг постачається з чотирьох різних планів: Entry, Business, Business Plus та Enterprise план.

Різниця між ними, якщо ми не дивимось лише на ціну, полягає в їх кількості ядер процесора, пам’яті, SSD-просторі та передачі даних..

 • З План вступу за 64 євро на місяць ви отримаєте 2 ядра процесора, 4 Гб пам’яті, 40 ГБ SSD місця та 5 ТБ передачі даних.
 • Це менше, ніж ви отримуєте з a Бізнес-план в якому за 96 євро на місяць ви отримаєте 3 ядра процесора, 6 пам’яті, 60 ГБ SSD місця та 5 ТБ передачі даних.
 • Якщо ви виберете Бізнес плюс запланувавши суму в розмірі 128 євро на місяць, ви отримаєте 4 ядра процесора, 8 Гб пам’яті, 80 ГБ SSD місця та 5 ТБ передачі даних.
 • З План підприємства що коштує 192 євро на місяць, ви отримаєте 8 ядер процесора, 10 Гб оперативної пам’яті, 120 ГБ SSD місця та 5 ТБ передачі даних. Важливо сказати, що ПДВ не включається до початкової ціни, яку ми вам дали у цьому пункті.

Хостинг виділених серверів

Їх спеціалізовані серверні машини розміщені у трьох регіонах, які ви можете вибрати для найкращої роботи ваших хостингових послуг. Регіони – це США, Європа та Азіатсько-Тихоокеанський регіон. Вибравши найкращий для вас регіон, ваш наступний вибір – між трьома їхніми планами: Сервер входу, Сервер живлення і Корпоративний сервер.

 • The Сервер входу поставляється з ціною 179 євро на місяць з ПДВ, не включеним у ціну. Він живиться від Intel Xeon E3-1230 Процесор, який має тактову швидкість процесора 3,20 ГГц, 4 ядра процесора, 8 ниток процесора, 8 МБ кеш-пам’яті процесора, 4 ГБ оперативної пам’яті DDR3, 500 ГБ SATA II HDD і пропускну здатність 5 ТБ..
 • The Сервер живлення з іншого боку поставляється з ціною 258 євро на місяць. Він має машину, побудовану з процесора Intel Xeon E3-1270, який має тактову частоту процесора 3,50 ГГц, 4 ядра процесора, 8 ниток процесора, 8 МБ кеш-пам’яті процесора, 16 ГБ оперативної пам’яті DDR3, 1 ТБ HDD SATA II та пропускну здатність 5 ТБ..
 • І останній, у свою чергу, найкращий, але найцінніший Корпоративний сервер що обійдеться вам у 336 на місяць. Він працює на 2 процесорних процесорах Intel Xeon E5-2620, тактовій швидкості процесора 2.00 ГГц, 2 рази 6 ядер процесора, 2 рази 12 ниток процесора, 15 МБ кеш-пам’яті процесора, 16 ГБ оперативної пам’яті DDR3 4 рази 500 ГБ SATA III / RAID 10 HDD з пропускною здатністю 5 ТБ..

Хостинг для торговельних посередників

Якщо ви програміст, веб-дизайнер, розробник або ви просто підтримуєте веб-сайти своїх клієнтів, цей тип хостингу – саме для вас. А ось як це працює.

Купуючи більше облікових записів, ви отримуєте більше того, що вони називають кредитами, що дає вам дешевшу ціну на рік хостингу; тому один кредит вартий одного року хостингу.

Один-чотири кредити повернуть вам 40 євро за кредит. Якщо ви придбаєте п’ять-десять кредитів, ви отримаєте їх за ціною 36 євро за один кредит. І найкраще рішення, якщо ви купуєте їх оптом. Якщо ви купуєте більше одинадцяти кредитів, ви отримуєте їх за ціною 33 євро за кредит. ПДВ не включається до цих цін.

Цей тип хостингу також надає вам спеціальну угоду щодо доменних імен, яка починається від 8 євро на рік без урахування ПДВ.

Хостинг підприємств

Але це ще не все з SiteGround. Якщо ви вважаєте себе більш досвідченим користувачем і не можете задовольнити свої потреби в будь-якому з планів, про які ми згадували раніше, то на замовлення Enterprise хостинг, безумовно, підходить саме вам..

Цей план дозволяє дуже точно підігнати послугу до ваших потреб. Для налаштування вашого плану тут знаходяться експерти SiteGround. По-перше, вони ознайомляться з вашими спеціальними потребами бізнесу, а потім виробити цілу інфраструктуру, яка базується на них.

Вони гарантують вам дуже надійну архітектуру; вони керуватимуть вашою хостинговою інфраструктурою і дозволять розвивати ваш бізнес, не забираючи зайвого часу, намагаючись зрозуміти, що робити з вашим веб-сайтом. Однак якщо ви хочете скористатися робочим процесом для розробки, вони допоможуть вам інтегрувати ваші рішення у їх рішення.

Підтримка клієнтів

Якщо ми уважніше подивимось на їхню підтримку клієнтів, то прийдемо до висновку, що вони зробили дійсно приголомшливу роботу. Вони надають цілодобову підтримку клієнтів, а різні способи подати скаргу просто додають цінності їх сервісу.

Ви можете подати квиток на весь день і всю ніч, і ви отримаєте свою першу відповідь протягом 10 хвилин. Ви також можете користуватися чатом у прямому ефірі, де ви отримаєте миттєву відповідь, або, якщо ви більш традиційні, можете зателефонувати їм по телефону.

Вони переставляють усі зміни, тому завжди знайдеться хтось, щоб забрати телефон або поспілкуватися в Інтернеті, тож вам не потрібно чекати більше декількох хвилин на допомогу. Вони також регулярно оцінюють швидкість кожного співробітника, а також ефективність роботи команди в цілому, тому ви будете регулярно отримувати високоякісне обслуговування.

SiteGround має власне відстеження та балансування навантаження. Це означає, що вони вкладають багато технічних та людських сил, щоб зробити їх підтримку максимально ефективною та швидкою, як ніколи.

На веб-сайті SiteGround ви можете знайти підручники та детальну базу знань, які є одними з найпопулярніших матеріалів для розміщення самодопомоги в Інтернеті. Вони також пропонують семінар вебінарів, де вони діляться знаннями про найгарячіші теми дня. Ви можете знайти майстра налаштування, який вони створили, і який вітає кожного новачка в зоні користувача та надає рекомендації через перші кроки налаштування облікового запису хостингу..

Плюси & Мінуси SiteGround

SiteGround – хороший вибір для веб-хостингу на основі їх постійної продуктивності та їх інновацій та постійного вдосконалення хостингової платформи. Функції керованого хостингу SiteGround добре підходять для WordPress, Joomla, а також для веб-сайтів Drupal.

Якщо ми говоримо про те, що добре на SiteGround, ми, безумовно, згадаємо про безкоштовний домен, який ви отримаєте, безкоштовні щоденні резервні копії та відновлення, а також безкоштовний шифруючий SSL Let’s Encrypt. Хороша річ у тому, що вони пропонують безкоштовний Cloudflare CDN, інтерфейс cPanel, а також дуже швидкий час роботи та спільний хостинг, використовуючи контейнери Linux.

Велика кількість планів під типи хостингу, безумовно, відповідатиме вашим потребам, а якщо не типу типу Enterprise, ви можете налаштувати свій план за допомогою менеджерів персональних облікових записів SiteGround.

Єдина погана частина пропозиції SiteGround полягає в тому, що ви обмежуєте веб-простір обмеженим на 10 ГБ до 30 Гб.

Висновок

SiteGround – одна з найбільш швидко зростаючих компаній, що займаються хостингом, і ось чому. Перш за все, їхня продукція має хороший коефіцієнт оплати за якість. Це означає, що ви отримуєте найкращий сервіс за більш ніж розумну ціну. Вони також мають купу планів і типів хостингу на вибір. Крім того, хороша підтримка клієнтів – це ще одна річ, яка додає їхньої цінності, а також ціновим планам для задоволення потреб кожного. SiteGround – це ідеальний вибір для вас, чи шукаєте ви спільного, відданого, корпоративного, хмарного хостингу або плануєте бути їх реселлером. Вам більше не потрібно вагатися, просто приєднайтесь до Інтернет-спільноти – тепер ви знаєте, що вибрати.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector