SiteGround Yorumları

01.06.2020
SiteGround Yorumları 'SiteGround Yorumları
0 16 мин.

SiteGround 2003 yılında kurulmuş, Avrupa merkezli bir web hosting firmasıdır; Bugün sunucularında 350 bin civarında web sitesine ev sahipliği yapıyor. Çoğunlukla bireysel ve küçük işletme paylaşılan barındırma üzerinde odaklanırlar, ancak şirket ayrıca sanal sunucular, özel sunucular ve bayi barındırma hizmetleri sunar.


Açık kaynaklı yazılımlar için çok tutkulu görünüyorlar, Joomla ve WordPress için optimize edilmiş barındırma, birçok öğretici ve ücretsiz şablon sunuyorlar. Çevrimiçi alışveriş yapmak isteyenler için Magento ve diğer popüler e-ticaret uygulamalarını destekliyorlar.

İster kendi işinizi kurmaya çalışın, ister fikirlerinizi dünyayla paylaşmak isteyin, yaşadığınız zamanla temas halinde olmak oldukça önemlidir. Bu yüzden bugünlerde herkes İnternet’te. kendi web sitesi hayati öneme sahiptir.

Ancak, web sitenizi kurmak biraz zor olabilir. Eğer bir programcı değilseniz (ve çoğumuz değiliz), sizin için nasıl ayarlayacağını bilen insanlara güveninizi vermeye kararlısınız. Bu yüzden SiteGround’u önerebiliriz. Gerçeklere bakalım: Her şeyden önce, SiteGround çeşitli blog ve forumlarda birçok kişi tarafından önerilmektedir. Bir şeyi kontrol etmek istiyorsanız, insanlara deneyimlerini sormanız gerektiği iyi bilinmektedir. Bu yüzden çeşitli bloglar, siteler ve forumlar hakkında birçok fikir bulabiliriz. Paylaşılan deneyim olabilir ve çoğu zaman çok güvenilirdir.

Öte yandan, baktığınız hizmeti ve ilgilendiğiniz şirketi kaç farklı şirket ve işletmenin kullandığını görmek çok önemlidir. SiteGround dünya çapında 450 binden fazla alan adı biriktirdi ve tüm Birleşik Krallık’ta veri merkezleri var Devletler, Avrupa ve Asya.

2007’de sadece bir çalışanla başladıklarını biliyorsanız, bu daha etkileyici. Bugün, barındırmadaki en genç behemoth’lardan biri, ancak size verdiğimiz rakamlar ve gerçekler tarafından kanıtlanmış enerjik ve profesyonel. ilk paragraflar. Sonuç olarak, bir şeyleri doğru yapmak zorunda olduklarını söyleyebiliriz, çünkü seleflerinin çoğundan daha hızlı yüksekliklere ulaştılar.

Planlar, Fiyatlandırma, Özellikler ve Değer

Planlar ve fiyatlandırma hakkında konuşmaya başladığımızda, SiteGround’un ihtiyacınız olan her şeye sahip olduğunu söylemekten çok eminiz. İhtiyaçlarınıza ve almak istediğiniz hizmet türüne bağlı olarak seçim yapabileceğiniz beş barındırma türü vardır..

Bir başlangıç ​​için, Paylaşılan Evsahipliği SSD tabanlı bir paylaşımlı barındırma çözümüdür. Veya seçebilirsiniz Bulut barındırma yüksek performanslı bir bulut platformu. Adanmış sunucu hosting size en iyi performans barındırma için 3 bölgede bulunan kendi prim yönetilen hosting makineleri alacak. Örneğin, müşterinizin web sitelerini geliştirmek ve sürdürmekle geçinirseniz, SiteGround’un Bayi barındırma program tam size göre. Ve güveninizi vermeyi seçebilirsiniz Kurumsal barındırma tüm isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun birinci sınıf özel çözümler sunar. Tüm barındırma türlerinde herkesin ihtiyaçlarına uygun özel planlamalar vardır.

Sağladıkları her türlü barındırma planına daha fazla bakmadan önce, hepsinde yönetilen WordPress barındırma sağladıklarından bahsetmeliyiz. Kolay bir başlangıç ​​için 1 tıklama yükleyicinin yanı sıra ücretsiz bir aktarım da sağlarlar. WordPress’e yönetilen otomatik güncellemeler ve WP-CLI ile kolay komut satırı yönetimi sağlayacaklar. WordPress süper hızı için, Başlangıç ​​planının üstündeki tüm planlarda SuperCacher sunar. Daha deneyimli kullanıcılar, GoGeek bulutlarında ve özel planlarında WP evrelemesi ve Git entegrasyonunu kullanabilecektir.

Paylaşılan Web Hosting

Paylaşılan Web Hosting onların “en çok satan” ve Internet için yeni olanlar için mükemmel bir seçimdir. Bu paket, alacağınız en hızlı kurulumu sunuyor – yeni bir site kurmanız sadece üç dakika sürecek ve hatta size rehberlik etmek için çağrılabilir.

Bu paket ile kendi sitenizi kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz. Basit sürükle ve bırak web sitesi oluşturucularıyla, orijinal ve şık bir web sitesi edinmeden önce uzun süre beklemek zorunda kalmazsınız.

Çalışma süresinden bahsediyorsak, SiteGround mümkün olan en yüksek çalışma sürelerinden birine ulaşmak için benzersiz bir yaklaşıma sahiptir. Ayrıca, her yıl% 0,1’den fazla kesinti yaşarsanız tazminatı alacağınızı garanti ederler..

Ayrıca, SiteGround’un hizmetini kullanmanın avantajı, en popüler uygulamaları (WordPress ve Joomla) kolaylaştırmak için tasarladıkları benzersiz araçlarında yatmaktadır. Bu hizmet sayesinde kolay bir başlangıç ​​için bir Otomatik yükleyici, mükemmel güvenlik için Otomatik güncelleyici ve mükemmel hız ve sahneleme için SuperCacher ve geeky kullanıcıları için Git sunuyorlar..

Arayüzlerinin hayatımızı kolaylaştıracağını söylüyorlar ve onlara güveniyoruz. Hesabınızın alan adı, faturalandırma ve biletler gibi tüm yönlerini yönetebileceğiniz benzersiz bir kullanıcı alanı düşündüler. CPanel, kullanıcı alanına birçok benzersiz işlevsellik eklenerek entegre edilmiştir.

Her şey dahil bir kullanıcı alanında tek noktadan yönetim, güzel tasarım ve kullanımı kolay araçlar bulunur. Gelişmiş cPanel, kullanıcı alanlarına entegre edilen ve tonlarca ekstra özellik içeren en iyi barındırma kontrol panelidir.

Şimdi paylaşılan web barındırma planlarına bir göz atalım. Onlar kendi web hosting kesinlikle kabul edebiliriz üstün bir deneyim için hazırlanmış olduğunu söylüyorlar.

 • İlk web hosting planları doğrultusunda denir Başlamak ayda sadece 3,95 avro alabileceğiniz plan, ki bu aylık% 7,95 avroluk normal fiyattan% 50. Bu plan, dünyaya yeni eklenen sitenin ya da mevcut bir ortalama boyutlu blogun yanı sıra bir işletme web sitesinin konaklaması için gerekli temel özellikleri sunar..

Başlangıç ​​planı, satışta çılgın miktarda ürün bulunmayan daha küçük çevrimiçi mağazalar için iyidir. Ayda 10 binden fazla benzersiz ziyaret çekiyorsanız bu plan sizin için iyi değildir.

Bu plan, ücretsiz bir web sitesi oluşturucu, cPanel ve SSH Access, ücretsiz kurulum ve aktarımın yanı sıra kesintisiz teknik destek, SSD Depolama ve ücretsiz günlük yedekleme sunar. Bu plandan ayrıca 30 günlük para iade garantisi, sınırsız e-postalar ve DB’lerin yanı sıra HTTP / 2 Etkin hizmetler, ücretsiz Let’s Encrypt SSL’leri ve ücretsiz Cloudflare CDN.

 • Üç planından ikincisi, ismiyle web büyümeniz için hazırlanmış olan GrowBig planı olarak adlandırılır; ayda 6.45 avroya alabilirsiniz..

Daha gelişmiş bir kullanıcıysanız ve temel özelliklerle birlikte gelen daha gelişmiş özelliklere ihtiyacınız varsa bu plan size uyacaktır.. GrowBig ya bir daha yoğunlaştırılmış web sitesine ya da ortalama boyutta birkaç farklı web sitesine uyacaktır. Söylentiye göre, bu plan tüm web sitelerini tek bir hesapta barındırmayı seven insanlar arasında daha popüler.

Bu planla premium destek alacaksınız, yani biletleriniz öncelik olarak kabul edilecek. Üstün hızları da alacaksınız çünkü onların SuperCacher web sitenizi çok daha hızlı hale getirecek. İşimizi güvenli hale getirmeye ne kadar değer verdiğimizi bildikleri için, bu paketle premium güvenlik elde edersiniz, yani web sitenizin 30’a kadar yedek kopyasına sahip olabilirsiniz.

GrowBig ile birden fazla siteyi barındırmak için sınırsız eklenti alanlarını kullanabilirsiniz ve premium e-ticaret araçları alacak ve bir yıl boyunca ücretsiz Wildcard SSL sertifikası alacaksınız.

 • Eğer almayı seçerseniz GoGeek “gerçek web meraklıları için hazırlanmış” dedikleri gibi, bunun için ayda sadece 11,95 euro ödeyeceksiniz, bu da normal 23,95 euro aylık fiyattan% 50 indirimli.

İnsanlar arasında daha popüler olan ve her zamanki ortalama boyutlu web sitesinden daha fazla ziyarete sahip bir web sitesine ev sahipliği yapmak istiyorsanız, bu plan sizin için uygun olacaktır. E-ticaret işinizi kurmak için çalışmak istiyorsanız, bu plan sizin için mükemmeldir, çünkü daha fazla miktarda ürün tutabilir ve sunucu PCI uyumluluğunu içerir.

Bulut Barındırma

Bulut barındırmalarından bahsediyorsak, bunun çok hızlı hizmet veren mükemmel bir barındırma platformu olduğunu söyleyebiliriz, otomatik olarak ölçeklenebilir ve planınızı ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmenizi sağlar. Bu tür barındırma hizmeti dört farklı planla gelir: Giriş, İş, Business Plus ve Kurumsal plan.

Aralarındaki fark, sadece fiyata bakmazsak, CPU Çekirdeği, bellek, SSD Alanı ve veri aktarımı miktarlarındadır..

 • İle Giriş planı ayda 64 Euro karşılığında 2 CPU Çekirdeği, 4GB bellek, 40GB SSD alanı ve 5 TB veri aktarımı alacaksınız.
 • Bu, aldığınızdan daha az İş planı ayda 96 avro karşılığında 3 CPU Çekirdeği, 6 bellek, 60GB SSD alanı ve 5 TB veri aktarımı elde edeceksiniz.
 • Eğer seçerseniz İşletme artı 128 Euro tutarında bir plan yaparsanız, 4 CPU Çekirdeği, 8 GB bellek, 80 GB SSD alanı ve 5 TB veri aktarımı elde edersiniz.
 • İle Kurumsal plan ayda 192 avroya mal oluyor, 8 CPU Çekirdeği, 10 GB bellek, 120 GB SSD alanı ve 5 TB veri aktarımı alacaksınız. Size bu paragrafta verdiğimiz ilk fiyata KDV’nin dahil olmadığını söylemek önemlidir..

Dedicated Sunucu Barındırma

Dedicated Sunucu makineleri barındırma hizmetlerinin en iyi performansı için seçim olsun üç bölgede bulunmaktadır. Bölgeler ABD, Avrupa ve Asya-Pasifik bölgesidir. Sizin için en uygun bölgeyi seçtikten sonra, bir sonraki seçiminiz 3 planı arasında: Giriş Sunucusu, Güç sunucusu ve Kurumsal sunucu.

 • Giriş sunucusu KDV dahil değildir ve aylık 179 Euro fiyatla gelir. Tarafından desteklenmektedir Intel Xeon E3-1230 3.20Ghz CPU Saat Hızı, 4 CPU Çekirdeği, 8 CPU İş Parçası, 8MB CPU Önbelleği, 4GB DDR3 RAM, 500GB SATA II HDD ve 5 TB Bant Genişliğine sahip CPU.
 • Güç sunucusu Öte yandan aylık 258 avroluk fiyatla geliyor. 3.50Ghz CPU Saat Hızı, 4 CPU Çekirdeği, 8 CPU İş Parçası, 8MB CPU Önbelleği, 16GB DDR3 RAM, 1 TB SATA II HDD ve 5 TB Bant Genişliğine sahip Intel Xeon E3-1270 CPU’dan üretilmiş bir makineye sahiptir..
 • Ve son ve sırayla en iyisi ama en pahalısı Kurumsal sunucu bu da size aylık 336 mal olacak. 2 Intel Xeon E5-2620 CPU, 2.00Ghz CPU Saat Hızı, 2 kez 6 CPU Çekirdeği, 2 kez 12 CPU İş Parçacığı, 15MB CPU Önbelleği, 16GB DDR3 RAM 4 kez 500 TB SATA III / RAID 10 HDD, 5 TB Bant Genişliğinde.

Bayi Barındırma

Eğer bir programcı, web tasarımcısı, geliştirici veya sadece müşterilerinizin web sitelerini korumak bu hosting türü sizin için olanıdır. Ve işte böyle çalışıyor.

Eğer daha fazla hesap satın aldığınızda size hosting bir yıl daha ucuz bir fiyat olsun ne kredi denir daha olsun; yani bir kredi bir yıllık hostinge değer.

Bir ila dört kredi size kredi başına 40 avro geri ödeme yapacak. Beş ila on kredi satın alırsanız, bunları bir kredi başına 36 avro karşılığında alacaksınız. Ve toplu olarak satın alıyorsanız en iyi anlaşma çözümü. On bir krediden daha fazla satın alırsanız, kredi başına 33 avro karşılığında satın alırsınız. Fiyatlara KDV dahil değildir.

Bu barındırma türü ayrıca, KDV dahil olmadan yılda 8 Euro’dan başlayan alan adları için size özel bir anlaşma sağlar.

Kurumsal Barındırma

Ancak hepsi SiteGround’dan değil. Kendinizi daha gelişmiş bir kullanıcı olarak düşünüyorsanız ve daha önce bahsettiğimiz planlardan herhangi biriyle ihtiyaçlarınızı karşılayamıyorsanız, ısmarlama Kurumsal barındırma kesinlikle sizin için uygun.

Bu plan, hizmeti ihtiyaçlarınıza tam olarak ulaştırmanıza olanak tanır. SiteGround’un uzmanları planınızı özelleştirmek için buradalar. Öncelikle özel iş ihtiyaçlarınızı öğrenecekler, sonra da onlara dayalı bir altyapı oluşturacaklar..

Size çok güvenilir bir mimari garanti eder; barındırma altyapınızı yönetecek ve web sitenizle ne yapacağınızı anlamaya çalışmak için gereksiz zaman ayırmayarak işinizi geliştirmenize izin verecektir. Ancak, özel geliştirme iş akışını kullanmak istiyorsanız, size çözümünüzü entegre etmenize yardımcı olurlar..

Müşteri desteği

Müşteri desteklerine daha yakından bakarsak, gerçekten harika bir iş çıkardıkları sonucuna varacağız. 7/24 müşteri desteği sağlarlar ve şikayette bulunmanın çeşitli yolları hizmetlerine değer katar.

Bütün gün ve bütün gece bilet verebilirsiniz ve ilk cevabınızı 10 dakika içinde alacaksınız. Anında yanıt alacağınız canlı sohbeti de kullanabilirsiniz veya daha geleneksel iseniz, onları telefonla arayabilirsiniz..

Tüm vardiyaları abartıyorlar, böylece her zaman telefonu alacak veya çevrimiçi sohbet edecek biri olacak, bu yüzden yardım için birkaç dakikadan fazla beklemenize gerek yok. Ayrıca her bir çalışanın hızını ve bir bütün olarak ekip performansını düzenli olarak değerlendirir, böylece düzenli olarak yüksek kaliteli bir hizmet alırsınız.

SiteGround’un şirket içi izleme ve yük dengeleme özelliği vardır. Bu, desteklerini her zamanki gibi verimli ve hızlı hale getirmek için çok fazla teknik ve insan gücüne yatırım yaptıkları anlamına geliyor..

SiteGround web sitesinde, çevrimiçi olarak en popüler kendi kendine yardım barındırma materyalleri arasında yer alan eğiticileri ve ayrıntılı bir bilgi tabanını bulabilirsiniz. Ayrıca günün en sıcak konuları hakkında bilgi paylaştıkları bir web semineri dizisi sunuyorlar. Ayrıca, oluşturdukları ve kullanıcı alanındaki her yeni geleni karşılayan ve barındırma hesabı kurulumunun ilk adımlarında rehberlik sağlayan bir kurulum sihirbazı bulabilirsiniz..

Artıları & SiteGround’un Eksileri

SiteGround sürekli performans ve onların yenilik ve kendi hosting platformuna sürekli yükseltmeleri dayalı web hosting için iyi bir seçimdir. SiteGround’un yönetilen barındırma özellikleri WordPress, Joomla ve Drupal web siteleri için çok uygundur.

SiteGround’da neyin iyi olduğu hakkında konuşuyorsak, alacağınız ücretsiz alan adını, günlük yedeklemeleri ve geri yüklemenin yanı sıra ücretsiz Let ‘Encrypt SSL’yi alacağız. İyi olan şey, ücretsiz Cloudflare CDN, cPanel arabiriminin yanı sıra gerçekten hızlı çalışma süresi ve paylaşılan barındırma Linux kapları kullanmasıdır.

Barındırma türlerinin altındaki çok sayıda plan kesinlikle gereksinimlerinize uyacaktır ve Enterprise türüyle değilse, SiteGround’un kişisel hesap yöneticilerinin yardımıyla planınızı özelleştirebilirsiniz..

SiteGround’un teklifinin tek kötü yanı, 10 GB ile 30 GB arasında sınırlı web alanı edinmenizdir.

Sonuç

SiteGround, en hızlı büyüyen web sitesi barındırma şirketlerinden biridir ve işte nedenidir. Her şeyden önce, ürünleri kalite oranı için iyi bir ücret var. Bu, makul bir fiyattan daha iyi bir fiyata en iyi hizmeti alacağınız anlamına gelir. Ayrıca bir sürü plan ve seçim için barındırma türleri var. Ayrıca, iyi müşteri desteği, değerlerinin yanı sıra herkesin ihtiyaçlarını karşılayacak fiyatlandırma planlarını artıran başka bir şeydir. SiteGround, paylaşılan, adanmış, kurumsal, bulut barındırma veya satıcı olmayı planlıyor olmanız için mükemmel bir seçimdir. Artık tereddüt etmenize gerek yok, sadece İnternet topluluğuna katılın – şimdi ne seçeceğinizi biliyorsunuz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector