10+ кращих церковних тем WordPress

01.06.2020
Статті та більше ... '10+ кращих церковних тем WordPress
0 8 мин.

кращі теми церкви WordPress


В епоху смартфонів, планшетів, бездротового Інтернету та інших нових цікавих технологій навіть церкви або громади, створені поруч з релігією чи церквою, повинні мати веб-сайт, який допомагає членам конкретної громади частіше спілкуватися, швидко організовувати заходи легко та легко керувати різними речами, що стосуються церкви.

Для нових користувачів Інтернету або для тих, хто не знає, як кодувати, найкращим рішенням для веб-сайту, пов’язаного з церквою, є преміальна тема WordPress Church, яку ви можете придбати у Themeforest.

Читайте також: Як створити веб-сайт за допомогою WordPress.

Існує щонайменше 10 добре зроблених церковних тем WordPress, які можуть запропонувати вам все необхідне. Ці теми представлені нижче у складному огляді.

Благодать – мінімальна церковна тема для WordPress

Грейс – це актуальна церква та релігія WordPress Тема, яка використовується сотнями людей, оскільки вона має багато корисних функцій, таких як мінімальний дизайн, чиста типографія, ідеальна сумісність з SEO та велика соціальна приналежність і коштує 49 доларів.

благодать WordPress церковна тема

Демо / Завантажити

За допомогою Advanced Demo ви можете встановити в один клік точну копію попереднього перегляду з маркетингової сторінки теми, і вам слід знати, що Grace – це мобільний пристрій, оптимізований із включенням та повною мірою прокручуваних розділів, розмах ефектів, зручні мобільні повзунки, плагіни Revolution та Swiper. чуйний макет.

Тема сумісна з IE 10, IE 11, Firefox, Safari і Opera і чудово працює з WordPress 3.8 +, а також додає плагін Visual Composer разом із різними інструментами, такими як шорт-коди, засоби перекладу з PO-композитором.

Інші особливості теми включають унікальні налаштування, систему переосмислення, панель налаштувань тематики, сумісний з плагінами WPML, менеджер медіа-контенту, безкоштовна підтримка, безкоштовні оновлення, велика документація, макети сторінок, широкі сторінки, стилі заголовків, багатофункціональна панель користувачів , ефекти наведення курсора, опція Retina HD, меню користувача, головне меню, повзунок головного меню, анімаційні ефекти CSS3 та jQuery, календар подій, спеціальні віджети для різних соціальних медіа або для публікацій та зображень, пошук та відображення значків Ajax.

ChurcHope – чуйна тема WordPress для церков

ChurcHope – це найпопулярніша тема в категорії церкви, що має понад 7500 продажів, 2000 коментарів та 4,54 середнього рейтингу покупців на основі 779 рейтингів, і вона сумісна з IE 9, IE 10, IE 11, Firefox, Safari, Opera та Chrome також коштував 49 доларів.

тема

Демо / Завантажити

Ця тема має ексклюзивні функції, такі як система подій, проповіді та необмежені кольори разом із загальними особливостями, такими як встановлення одним натисканням кнопки, переклад готовий, чуйний та багато іншого. Він також має різні користувацькі плагіни, такі як колекція організаторів: відлік подій, майбутні події, сторінка календаря, віджет календаря, графік розташування та графік часу; колекція соціальних інструментів: іконки, кнопки, відгуки та віджет Twitter; плани ціноутворення, інформаційний бюлетень та більше 500 значків шрифту.

Ви можете використовувати цю тему, щоб створити свою церковну онлайн-презентацію, зробити свою віру більш популярною або навіть створити веб-сайт, де люди можуть дізнатися щось корисне та пов’язане з релігією.

Надії – WordPress з багатою церковною темою

Ця тема має дуже гарне ім’я, натхнене релігійними людьми та пропонує вам 6-місячну підтримку від розробника, а її якість перевіряється Envato та підтримує майбутні оновлення.

Він коштує 49 доларів і має 4 основні та важливі плагіни, такі як Mega Menu, Visual Composer, Business Hours Pro та Revolution Slider, які підходять для церков, підприємств та неприбуткових організацій.

сподівається, що християнська церква тема wordpress

Демо / Завантажити

Тема була створена спеціально для сумісності зі смартфонами та таблицями iPad, iPhone, Android та Windows, як у портретній, так і в пейзажній орієнтації.

Надії повністю сумісні зі змістом церковних тем: проповідь, подія, особа та місцеположення, систематика та Календар подій, що використовуються для управління подіями та відображення календаря.

Інші функції – це розширені параметри теми, 500+ шрифтів, генератор шорткодів, необмежені кольори, переклад WPML, повзунки, стилі заголовка, бічні панелі, параметри підзаголовків, липкий бар та фони тощо.

Надії сумісні з останніми браузерами, такими як IE 11, Firefox, Safari, Opera, Chrome і Edge, а також зі старими версіями, такими як IE 9 та IE 10, і ви можете використовувати WPML, WooCommerce 2.3 +, Календар подій Pro 3.6+, Visual Композитор 4.7.4 + та WordPress 3.6 + з ним.

Кредо – Тема церкви WordPress, готова до сітківки

Credo – це нова церковна WordPress тема, створена 26 листопада 2015 року, яка коштує 49 доларів, і вона дозволяє легко організовувати події, використовуючи інструменти зворотного відліку, календаря та майбутніх подій; розміщувати в соціальних мережах через соціальну інтеграцію, використовувати варіант проповіді з проповідями відео, аудіо та фото архіву; створюйте пожертви з функцією заклику до дії, перекладайте тему з WPML, створюйте слайди зі збереженням слайдера революції у процесі 14 доларів та складіть свою сторінку за допомогою економії Visual Composer $ 34.

credo premium церковна тема wordpress

Демо / Завантажити

Тема має безліч оригінальних та унікальних функцій, таких як профіль персоналу, оптимізована швидкість завантаження, інтеграція Fontawesome, паралакс, фони відео та зображень, чистий код, демо-дані, зручна для дітей тематика, правильний вихідний код W3C, правильно відформатований та коментований у випадку персональне налаштування, і воно тестується в IE 9+, Firefox, Chrome, Opera, Safari та на iOS, Android та Blackberry, а також Credo сумісний з Bootstrap 3+.

Церква – Тема WordPress для міністерства в Інтернеті

Приємною темою WordPress для служб в Інтернеті є Церква, яка коштує $ 44, що є однією з найдешевших церковних тем від ThemeForest і має понад 900 покупців, які оцінили тему 4,43.

церква WordPress тема онлайн служіння

Демо / Завантажити

Він сумісний навіть із старими версіями Internet Explorer, такими як IE 6, IE 7 або IE 8, і більшість покупців дуже задоволені цією темою..

Церква має 5 кольорових варіантів, віджети на гармошці, соціальні іконки, і вона орієнтована на відвідувачів, має покращення jQuery та просту панель адміністратора.

Інші важливі особливості – це варіанти тем, доступні через WP Theme Customizer, WP-зображення, WP-меню, популярні елементи на головній сторінці, новини та події, а також блог пастора на домашній сторінці, спеціальний банер для нового вмісту, підказки, соціальні закладки і набагато більше!

Місія – Тема Церкви електронної комерції

Місія – це потужна тема WordPress для фінансування натовпу та електронної комерції для церков, яка коштує трохи дорого, коштуючи 64 долари, але вона має сумісність з більшістю веб-браузерів та з WooCommerce 2+, використовуючи 2-стовпець, що реагує на них, та понад 500 покупців.

тема місії електронної комерції церква wordpress

Демо / Завантажити

Розробники теми пропонують безкоштовні майбутні оновлення, 6-місячна підтримка з можливістю розширеної підтримки до 12 місяців, якщо ви заплатите 19,20 доларів США, оновлення Twitter, 50 довідкових відео та документації з часто відповідаючими питаннями.

Місія використовує WordPress, WooCommerce, HTML 5, найновіші версії PHP, CSS та JS, і вона має колоду запалювання разом з мільйонами кольорових комбінацій, чуйним дизайном, підкастом, інтеграцією Карт Google, незліченними нестандартними віджетами та комерційними параметрами.

Розробники передають у ваше розпорядження журнал змін, щоб побачити всі оновлення, внесені до Місії, щоб ви могли бачити, що наразі є у версії 1.0.1.

Церковний сюїт – тема WooCommerce для WordPress

Church Suite пропонує вам колекцію ексклюзивних інструментів, таких як Менеджер подій із сітками, списками, календарем, майбутніми подіями, однією сторінкою подій та навіть обкладинкою; Розширений менеджер проповідей з 4-ма різними типами макетів, Менеджером з причин та пожертв із макетами сітки та списку.

тема церковного набору з питань комерції

Демо / Завантажити

Тема коштує 59 доларів, і більш ніж 600 продажів сумісні з WooCommerce, bbPress та більшістю веб-браузерів..

Це повністю настроюваний, швидкий, розумний, зручний для користувача, ультравідчутливий, готовий до сітківки, демонстраційний встановлення на 1 клік та використовує плагін Visual Composer, який містить понад 100+ елементів і який може допомогти вам створити мега меню, оптимізувати SEO, писати ідеальні коди і мінімізувати CSS.

Тема підтримує RTL, і WPML готовий, щоб переклади були підготовлені разом із 700+ піктограмами двох типів: Typekit та Google. Church Suite має функції блогу та журналів разом із сумісністю MailChimp та WooCommerce.

WP-Церква

WP-Church коштує $ 49 і на відміну від інших церковних тем WordPress, вона має необмежену кількість командних сторінок, унікальний календар подій, аудіоплеєр та інтелектуальний інструмент писання.

WP церковна спільнота тема громади wordpress

Демо / Завантажити

Це одна з найпопулярніших тем, що має майже 2500 продажів і 1000 коментарів, але сумісна лише з IE 7, IE 8 і Safari.

Інші корисні функції та параметри цієї теми – це панель адміністрації, настроюється слайд-шоу, перегляд вулиць та карти маршрутів на Картах Google, пошук скриптів, користувацька галерея, галерея публікацій, 6 спеціальних кольорів, 8 користувацьких віджетів, інформаційний бюлетень, обслуговування клієнтів тощо..

Віфлеєм – гнучка чуйна церковна тема

Одна з найкращих церковних тем WordPress, яка коштує 59 доларів і має інтуїтивний, гнучкий та чуйний дизайн, – Віфлеєм. Ця команда створена для церков, мечетей, неприбуткових організацій, молитовних груп, благодійних організацій тощо. Крім того, у вас є доступ до трьох демо-версій, щоб побачити, який макет відповідає вашому бажанню найкращим чином.

Віфлеєм гнучка тема WordPress церкви

Демо / Завантажити

Ви економите більше $ 61, тому що Вифлеєм включив декілька плагінів, таких як Slider Revolution, Visual Composer, а також 15 файлів PSD.

Ви можете налаштувати тему, використовуючи загальні, заголовок, домашню, навігаційну, нижню колонтитул, магазин, пожертви, події, проповіді, міністерства, історії, блог, стилістику, типографіку, соціальні медіа, спеціальний код та варіанти імпорту / експорту, і ви можете керувати вмістом, використовуючи спеціальне меню, яке класифікується на пожертви, міністерства, проповіді, статичний зміст та розповіді.

Крім того, у вас є 8 стилів заголовків та інші цікаві інструменти, такі як інструменти економії часу, менеджери подій, інтеграція з WooCommerce, GiveWP, наша команда, Mega Menu, Testimontials та інші плагіни.

Кінцева церква – з 3 різними титульними сторінками

Остання, але не найгірша, церковна тема WordPress – це Ultimate Church, яка має нові та особливі функції, такі як конструктор сторінок ThemeWaves, слайдер слайдів, тип публікації події, тип публікації в галереї, тип повідомлення в проповіді та обширні параметри теми, і це коштує всього 49 доларів.

кінцева церковна тема wordpress

Демо / Завантажити

Ultimate Church має 3 різних унікальних дизайну на головній сторінці з сіткою 1420 пікселів, а також чисті, організовані, редаговані та ідеальні пікселі функції.

Ви можете реально використовувати цю тему, щоб збільшити свої речі, пов’язані з церквою, збільшивши свою громаду, пожертви та кількість заходів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector