10 кращих фреймворків PHP для веб-розробників

кращі рамки для PHP для веб-розробників


У цій статті ми будемо висвітлювати PHP та які рамки використовувати для досягнення швидкого, складного та професійного розвитку веб-сайтів та веб-додатків.

PHP, який спочатку виступав за персональну домашню сторінку, а тепер розшифровується як Hypertext Preprocessor, являє собою бічну мову сценаріїв, і це переважно для веб-розробки. З моменту свого впровадження в 1995 році PHP пройшов довгий шлях, і це зараз найпопулярніша сценарна мова на сервері. Він також використовується як мова програмування загального призначення.

Створення складних веб-сайтів та веб-додатків з нуля може бути складним та трудомістким, тому замість використання необробленого PHP-коду розробники використовують рамки, які допомагають їм працювати швидше, та мати структурований код, який можна використовувати повторно.

Читайте також: Створення вашого веб-сайту за допомогою PHP

У цій статті ми вибрали 10 рамок, і ці рамки є найпопулярнішими серед розробників, і вони також активно підтримуються.

Причини використання рамки PHP

Тепер ми розберемося, чому так багато розробників використовують рамки PHP і як ці рамки допомагають нам у процесах веб-розробки.

 • Виправлення найпоширеніших технічних вразливих місць
 • Маршрутизація URL-адрес
 • Досягніть інтеграції з поштовими службами та інструментами, які дозволяють зробити веб-додатки швидшими
 • Організація файлів і кодів для створення багаторазового і добре структурованого коду
 • Підвищена безпека сайту
 • Застосувати шаблон MVC до програм PHP
 • Багато бібліотек і плагінів, які можуть допомогти нам з базами даних, фільтрацією вводу / виводу, формами

10. PHPixie

Відвідайте сайт »

PHPixie – це молодий фреймворк, який розпочався як мікро-фреймворк, але швидко перейшов до дуже популярної повної стеки PHP. Це рамка високої продуктивності, але її дуже легко освоїти та має скромну та доброзичливу спільноту.

PHPixie має шаблон дизайну HMVC, і він виготовлений з незалежних компонентів. Однією з особливостей, якими володіє PHPixie, є ORM (об’єкт – реляційне відображення), можливості аутентифікації та авторизації. Він також дозволяє використовувати мову розмітки HAML, і серед іншого він має складну систему маршрутизації. На веб-сайті PHPixie є багато навчальних посібників, і вони також стверджують, що вони можуть навчити вас PHPixie за 30 хвилин, що, безумовно, інтригує.

9. ПаливоPHP

Відвідайте сайт »

Цей фреймворк є дуже гнучким, має вбудовану модульну структуру, а також має сильну спільноту користувачів. FuelPHP Oil – це хороша функція командного рядка, яка дозволяє швидко розвивати, а також можливість перевірити свою програму та виконати кілька завдань. Це також забезпечує кілька інших функцій, таких як пакет, тестування, вдосконалення та інші.

FuelPHP – це повна структура стека, яка використовує архітектуру HMVC. Однією з особливостей, які додаються до FuelPHP, є ViewModel, також відомий як презентаційні моделі, і це дає змогу додати шар між контролером та поданням. FuelPHP є розширюваним і включає такі функції, як фільтрування URI та кодування на виході. Як ми говорили, у нього є сильна спільнота та чудова документація, яку ви можете переглянути на офіційному веб-сайті.

8. Тонкий

Відвідайте сайт »

Якщо ви хочете розробити невеликі, прості та гнучкі програми, Slim – це ідеальна рамка для вас. Він дизайнерський мінімалістичний, простий, і ви не збираєтеся витрачати багато часу на його вивчення.

Slim – це мікрорамка PHP, і вона найкраще підходить, якщо ви хочете створити прості API, зберігаючи повну гнучкість. Slim також має деякі цікаві функції, такі як шифрування сеансів та файлів cookie, маршрутизація URL-адрес, кешування HTTP на стороні клієнта, а також флеш-повідомлення в HTTP-запитах.

Це добре задокументовано, і ми все ще чекаємо повного випуску Slim 3.0

7. Zend Framework

Відвідайте сайт »

Zend Framework, без сумніву, є однією з найбільших фреймворків PHP усіх часів. Ця рамка є складною і дуже складною для засвоєння, і її в основному використовують для більш складних проектів. Zend Framework використовується в деяких великих компаніях, таких як BBC, CISCO WebEx і BNP Paribas. Також до числа партнерів належать IBM, Microsoft, Google та Adobe.

Поточний реліз Zend Framework 3.0 має деякі нові функції, такі як перетворювач XML в JSON, сервер RPC JSON та сумісність з PHP 7. Він також у 4 рази швидший, ніж попередня версія.

6. CakePHP

Відвідайте сайт »

CakePHP – це проект з відкритим кодом, який був представлений у 2006 році, і він моделюється за концепціями Ruby on Rails. Багато чого вдосконалено з останньою версією CakePHP 3.0, і ця старша рамка знову затребувана. Деякі функції, які ви отримуєте з новою версією, – це вдосконалене управління сеансами, окремі бібліотеки та роз’єднані компоненти для кращої модульності.

Досить примітний факт, що CakePHP використовується для управління веб-сайтами найбільших корпорацій, таких як BMW, Hyundai, Zumba та Express. Крім того, він реалізує високий рівень безпеки в додатках. Це можна досягти за допомогою функцій безпеки, таких як запобігання ін’єкцій SQL, сценарії між сайтом, захист CSRF та інші.

5. Фалкон

Відвідайте сайт »

Phalcon – це високоефективна веб-рамка PHP, випущена в 2012 році і за порівняно короткий проміжок часу набула великої популярності серед веб-розробників. Цей фреймворк написаний на мові C, але його можна використовувати, якщо ви не знаєте мови C, оскільки він містить класи PHP, які можна використовувати для будь-якої програми.

Цей фреймворк пропонує безліч сучасних функцій, таких як контролери, мова запитів, шаблони перегляду тощо. Чудова річ у Phalcon – це те, що він прискорює продуктивність і працює майже на будь-якому сервері. Це дуже добре задокументована основа, і ми радимо спробувати.

4. Yii 2

Відвідайте сайт »

Yii 2 – одна з найбільш часто використовуваних фреймворків PHP на даний момент. Він пропонує широкий спектр дуже корисних функцій, і є багато причин, чому розробники використовують його. Yii 2 є простим і легким, але також дуже потужним і швидким, ви можете створити свій веб-сайт за дуже короткий проміжок часу.

Установка досить проста, і ви можете використовувати композитор для встановлення. Yii 2 – об’єктно-орієнтована програма програмування, яка має простий і чистий код. За допомогою цієї рамки ви використовуєте деякі чудові функції, такі як пізня статична прив’язка, класи SPL та інтерфейси та анонімні функції, і це також дуже розширюється. Для тих, хто надходить з фронтального фону Yii 2 є корисним, оскільки він містить jQuery, а також функції з підтримкою AJAX.

Під час використання Yii2 вам не доведеться турбуватися про безпеку, оскільки він постачається з компонентом програми безпеки, який допомагає вам створити більш безпечний додаток. Yii 2 також допоможе витратити менше часу на деякі завдання, за допомогою інструменту під назвою “Gill”. Цей інструмент допоможе вам розробити шаблони форм, моделей та розширень.

3. CodeIgniter

Відвідайте сайт »

CodeIgniter вийшов у 2006 році, і, здається, він стає менш популярним з часом. Найбільшою силою CodeIgniter є той факт, що він простий, легкий і простий. Це займає лише близько 2 Мб, тому його легко встановити, і його дуже просто вивчити.

CodeIgniter не змушує вас використовувати MVC, тому він дає свободу розробникам з точки зору кодування та іменних конвенцій, а також підтримує простоту. Крім того, це дозволяє завантажувати плагіни для більшої складності. Він підтримує найбільш поширені бази даних, включаючи MySQL. Поточна вимога – PHP 5.3.7, але вона також працює майже на всіх спільних і виділених хостинг-платформах.

2. Симфонія

Відвідайте сайт »

Симфонічний каркас можна використовувати, якщо у вас є масштабний проект для завершення. Symphony складається з багаторазових компонентів, а також має дуже активну та широку спільноту розробників.

Із компонентами для багаторазового використання, які Symphony може запропонувати, ви можете зробити багато речей, такі як висока налаштування, механізм створення шаблонів, бібліотека електронної пошти, тестування блоків, створення форми. Також рамка Symphony використовується у багатьох важливих проектах, таких як Drupal, PHPBB, PIWIk, а також “Twig”, один з найпопулярніших шаблонових двигунів, що працює з компонентами Symphony.

Симфонія була створена в 2005 році, і вона доступна за ліцензією MIT.

Ви можете відвідати Symphony.com, щоб прочитати більше про Symphony.

1. Ларавель

Відвідайте сайт »

Згідно з онлайн-опитуваннями, Laravel став найпопулярнішим фреймворком серед розробників. Як відносно молода рамка PHP (випущена в 2011 році), Laravel позиціонував себе як король фреймворків завдяки простоті, величезній та підтримуючій спільноті з безліччю безкоштовних навчальних посібників та інших навчальних ресурсів.

Laravel є простим у навчанні та має багато функцій, які дозволяють нам швидко працювати та швидко виконувати масштабні проекти. Laravel поставляється з “Blade”, що є власною мовою шаблонів, яка дозволяє вам писати звичайний PHP-код у шаблоні. У Laravel також є “Lumen”, нещодавно випущена рамка мікро PHP, яка може створювати дуже швидкі API.

Підсумок

Рамки PHP, безумовно, дуже корисні інструменти для створення складних веб-додатків та інших проектів. Однією з найважливіших речей у веб-розробці є, звичайно, швидкість, з ремонтом і кодом для багаторазового використання. Світ веб-розробки постійно змінюється і вдосконалюється, що стосується і фреймворків. Тож тут ми спробували представити деякі рамки PHP, які є стандартами якості у веб-розробці сьогодні.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map