12+ найкращих альтернатив Gmail для особистого та ділового використання

кращі альтернативи gmail особистого бізнесу


Електронні листи відіграють велику роль у нашому робочому житті. Вони перетворили і перетворили спілкування на великій відстані в щось, що можна зробити за лічені секунди. Сьогодні кількість інформації, яку ми надсилаємо та отримуємо через наші електронні листи, може бути величезною.

Якщо для вас є занадто багато даних, вам потрібні хороші інструменти, які допоможуть вам зробити вашу роботу більш ефективною. Клієнти електронної пошти продовжують прагнути принести своїм користувачам найкращий досвід та бути кращими, ніж їх конкуренція. Завдяки цьому доступно багато клієнтів електронної пошти.

Gmail існує вже досить давно, і з тих пір він є однією з найбільш використовуваних сервісів електронної пошти. З моменту випуску він отримав багато оновлень, і з часом його інтерфейс став більш спрощеним та зручним для користувачів, що принесло деякі зміни. Дуже багато людей це люблять, і звичайно, є люди, які не витримують цього.

Є багато користувачів, які б поскаржилися, що цей новий інтерфейс не є зручним для користувачів, а кнопка “Композиція” іноді настільки глючна і нудна. Якщо у вас є кілька облікових записів Gmail, ви можете переглянути лише один (на одній вкладці).

Gmail також не пропонує жодного способу імпортувати акаунти з будь-яких інших поштових служб, які ви раніше використовували. Але найпроблемнішим є те, що Google сканує кожне з ваших електронних повідомлень. Google робить це для того, щоб рекламодавці могли краще орієнтувати користувачів та показувати рекламу, яка їм більше відповідає.

Це може вважатися завершеним неповага та вторгнення в приватне життя.

Читайте: чи варто використовувати Gmail для бізнесу?

Цих причин більш ніж достатньо, щоб відійти від Gmail і спробувати щось нове і щось краще.

У цій статті ми допоможемо вам знайти службу електронної пошти, яка найкраще відповідає вашим потребам.

Mail.com

Відвідайте сайт »

Mail.com – це безкоштовна послуга електронної пошти, яка дозволяє обирати більше 200 доменів. Ви можете вибрати кожен домен залежно від вашої професії (@ content-writer.com), хобі (@ carlover.com) та спорту (@ footballplayer.com).

Mail.com також забезпечує необмежене зберігання електронної пошти, антивірусне сканування, спам-фільтри, колекціонер пошти, мобільний сервіс, інтеграцію календаря та вкладення 50MB. Він також має функцію колекціонування пошти, яка дозволяє отримувати та надсилати повідомлення всім вашим зовнішнім послугам електронної пошти в межах вашого облікового запису Mail.com. Він має підтримку Gmail, Yahoo та Hotmail.

Outlook.com

Відвідайте сайт »

Кращий сервіс електронної пошти для будь-якого хардкор-користувача Microsoft. Він також пропонує декілька чудових веб-додатків Office та SkyDrive з ним. Ви можете імпортувати всі свої електронні листи з пошти Windows, пошти Windows Live або Outlook Express. Ви також можете використовувати його для надсилання та отримання електронних листів з інших облікових записів електронної пошти.

Outlook має глибоку соціальну інтеграцію, яка дозволяє імпортувати контакти з Facebook для зручності доступу та спілкуватися з ними за допомогою функції Messaging. Ви можете отримати доступ та опублікувати всі свої статуси, фотографії чи відео у Facebook та також переглянути оновлення своїх друзів.

Місце для зберігання в основному необмежене і автоматично збільшується, коли вам це потрібно.

Inbox.com

Відвідайте сайт »

Inbox.com – це дивовижна клієнтська електронна пошта, яка пропонує 5 Гб пам’яті для електронної пошти та розмірами вкладених файлів розміром 50 Мб. Він також має фотомодуль, який дозволяє легко зберігати, ділитися та впорядковувати всі свої фотографії.

Серед багатьох його функцій є інтегрований Органайзер, який може допомогти вам збільшити продуктивність, а також включає менеджер завдань, календар та нагадування. Щоб додати ще більше функціональності, ви можете скористатися функцією Notes для створення списків, запису ідей та завдань.

Inbox автоматично сканує всі ваші повідомлення на наявність спаму, шпигунських програм та вірусів, зберігаючи вашу конфіденційність весь час. Ви також можете встановити панель інструментів Inbox.com, якщо ви хочете отримувати сповіщення електронною поштою на робочому столі.

Зімбра

Відвідайте сайт »

Zimbra – це популярний вибір не тільки тому, що він має дуже бажаний інтерфейс з вкладками, а й тому, що він також може працювати з вашими обліковими записами Facebook та Twitter. Її інтерфейс виглядає трохи застарілим, але він містить багато функціональних можливостей. Велика кількість функцій, які пропонує Zimbra, потребує більш просунутого інтерфейсу, щоб ви могли правильно ними користуватися. Він також підтримує роботу в режимі офлайн.

Яндекс

Відвідайте сайт »

Яндекс пропонує безкоштовну адресу @ yandex.com та спрощений інтерфейс, який додає певної радості перегляду ваших електронних листів. Ви отримуєте 3 Гб пам’яті на своєму диску Яндекса, який можна збільшити до 7 ГБ, виконавши кілька простих речей, як-от встановлення програми Windows, завантаження декількох файлів та пересилання друга до служби. Яндекс найпопулярніший у Росії, а також має підтримку 9 мовами, які включають англійську.

Яндекс також дозволяє імпортувати всі ваші електронні листи за допомогою POP або IMAP. Додатки для iOS та Android також доступні для завантаження.

Yahoo Mail

Відвідайте сайт »

Колись Yahoo був жахливим поштовим клієнтом, але він пройшов довгий шлях свого розвитку і став набагато сучаснішим. Доступ до нього можна отримати на комп’ютері чи мобільному пристрої, в основному, з будь-якого клієнта електронної пошти, який підтримує POP.

Ваш обсяг пам’яті необмежений, і ви можете імпортувати контакти з Facebook, Outlook, Gmail та інших. Захист від спаму Yahoo значно покращився, а також доступне шифрування SSL, але його потрібно ввімкнути вручну.

Завдяки Yahoo Messenger, спілкуватися з друзями можна також під час читання електронної пошти, а також надсилати та отримувати SMS-повідомлення.

GMX

Відвідайте сайт »

GMX – чудова альтернатива Gmail. Ви можете отримати безкоштовний обліковий запис електронної пошти, який пропонує дуже схожі функції, як Gmail, очікуйте, що ваша електронна адреса використовуватиме домен @ gmx.com або @ gmx.de. Немає обмежень на кількість електронних листів, які ви можете зберігати у своєму обліковому записі, але є обмеження розміром вкладеного розміру в 50 МБ. Якщо вам потрібно надіслати більші файли, ви можете використовувати їх функцію FileStorage.

Вхідні електронні листи до ваших облікових записів GMX скануються на наявність вірусів і троянів, а також застосовуються розширені файли спаму, щоб запобігти отриманню небажаних повідомлень.

Facebook

Відвідайте сайт »

Чи знаєте ви, що ви можете використовувати Facebook для надсилання та отримання зовнішніх листів? Всі ми знаємо, що ви можете надсилати повідомлення своїм друзям чи іншим користувачам Facebook за допомогою месенджера Facebook, але також можна надсилати електронні листи на зовнішні адреси електронної пошти, такі як Gmail, Yahoo та інші.

Надсилання повідомлень на зовнішні електронні листи працює точно так само, як надсилання приватних повідомлень у Facebook з тією незначною різницею, що вам потрібно буде ввести адресу електронної пошти, на яку потрібно надіслати повідомлення, а не ім’я вашого друга. Ви також можете надсилати групові повідомлення, переглядати історію розмов або відзначати масаж спаму.

Zoho Mail

Відвідайте сайт »

Якщо вам потрібна адреса електронної пошти, яка працює з вашим власним доменом, то Zoho – це вам потрібна послуга. За допомогою безкоштовної версії ви можете розмістити один домен і створити до 5 адрес електронної пошти з 5 Гб місця для кожного облікового запису. Для розміщення кількох доменів вам потрібно буде перейти на їх платну послугу, яка починається з $ 2 на місяць і пропонує набагато більше можливостей, ніж безкоштовна версія.

Служба електронної пошти Zoho підтримує POP, а також IMAP. Його можна використовувати на будь-якому пристрої, а також на сторонніх клієнтах електронної пошти. Ви також можете отримувати пошту із зовнішніх адрес електронної пошти у ваші облікові записи Zoho Mail через POP.

Хусмаль

Відвідайте сайт »

Husmail – це чудова послуга без реклами, яка пропонує 25 Гб пам’яті, шифрування електронної пошти та підтримує POP та IMAP. Ви можете використовувати Husmail через веб-переглядач, у ньому є додатки для широкого кола мобільних пристроїв, таких як Android, iOS та Blackberry, або ви можете користуватися ним через сторонніх клієнтів електронної пошти.

Ваш безкоштовний обліковий запис електронної пошти використовуватиме домен @ hushmail.com, але якщо вам потрібна спеціальна адреса електронної пошти, вам доведеться оновити план.

Єдиним недоліком цього постачальника послуг електронної пошти є те, що для того, щоб ваш безкоштовний обліковий запис електронної пошти був активним, вам потрібно входити щонайменше раз на тиждень, що може скласти клопоти, особливо якщо ви їдете у відпустку.

Тутанота

Відвідайте сайт »

Tutanota – це проста, безпечна послуга електронної пошти, що базується в Німеччині. Він забезпечує повне шифрування електронної пошти, надісланої між обліковими записами електронної пошти Tutanota.

Безкоштовний обліковий запис пропонує 1 Гб пам’яті електронної пошти з обліковим записом електронної пошти @ tutanota.com. Преміальний план, який коштує 1 євро щомісяця, дозволяє додати користувальницький домен і мати до 5 облікових записів електронної пошти. Налаштування поштової скриньки також дозволено за допомогою платного плану. Якщо вам потрібно більше місця для великих файлів, ви можете придбати додатковий простір до 1 ТБ.

AOL Mail

Відвідайте сайт »

AOL – один із найстаріших і, мабуть, найпопулярніших постачальників безкоштовних послуг електронної пошти та альтернатива Gmail. Завдяки AOL ви можете мати безкоштовний обліковий запис електронної пошти з необмеженим зберіганням електронної пошти та можливістю вибору між кількома доменами електронної пошти (@ love.com, @ ygm.com, @ games.com).

З допомогою AOL повідомлення шифруються та скануються на віруси, а також проти спаму. Їх додаток для обміну повідомленнями дозволяє швидко надсилати повідомлення друзям.

Розмір файлу в розмірі 25 Мб може бути недоліком, якщо вам потрібно надіслати більші файли.

iCloud Mail

Відвідайте сайт »

Послуга iCloud Mail добре відома серед користувачів iOS та Mac. Ви можете скористатися цією послугою, якщо у вас є Apple ID і ви можете отримати доступ до своєї електронної пошти через додаток зі свого iPhone або iPad. Ви також можете отримати доступ до електронної пошти iCloud з ПК або пристрою Android, скориставшись веб-браузером та відкривши URL-адресу icloud.com.

Послуга забезпечує зберігання електронної пошти об’ємом 5 ГБ, а для завантаження дозволено розмір файлів розміром не більше 20 Мб. Це дозволяє синхронізувати дані між різними пристроями Apple. Цей сервіс електронної пошти пропонує високу безпеку та конфіденційність ваших електронних листів.

В цілому, це відмінна альтернатива Gmail, однак є й мало мінусів. Ви не можете імпортувати облікові записи електронної пошти від інших клієнтів і не впорядковувати свої електронні листи у папках.

Fastmail

Відвідайте сайт »

Fastmail пропонує простий, простий у користуванні інтерфейс з мінімалістичним дизайном, а також чудовий сервіс електронної пошти. Компанія використовує складні фільтри проти спаму, щоб зберегти вашу папку “Вхідні” без спаму, а також пропонує аналогічні функції Gmail. Їх система пошуку дозволяє швидко знаходити потрібні повідомлення та швидко переглядати електронні листи. Ви можете закріпити важливі повідомлення, і вони з’являться у верхній частині папки “Вхідні”.

Ви можете отримати доступ до свого облікового запису електронної пошти через веб-браузер або ви можете скористатися їх додатком. Можлива також синхронізація або обмін календарями з іншими пристроями, такими як планшети, мобільний ПК або ПК або з іншими обліковими записами.

Їх програма електронної пошти доступна для всіх платформ і також підтримує двофакторну автентифікацію.

Підсумок

Це завершує перелік найкращих клієнтів електронної пошти на нашу думку. Ви можете бачити, що є багато місць, куди можна переїхати, якщо у вас було достатньо Gmail. Багато хто з цих клієнтів пакують тонни функцій та функціональності, і саме тому кожен з них підтримується мільйонами користувачів. Є ще багато клієнтів, яких ми не покривали, але я впевнений, що один із них ідеально відповідатиме вашим потребам!

Ми сподіваємось, що ви знайшли інформацію, яку шукали, і сподіваємось побачити вас знову!

Оновлення:

Корисні клієнти електронної пошти

Хоча між сервісами електронної пошти та клієнтами електронної пошти були певні плутанини, ми оновили цю статтю та розділили їх. Нижче ви можете знайти колекцію клієнтів електронної пошти, які ви можете використовувати з деякими з вищезгаданих сервісів електронної пошти.

em Клієнт

Відвідайте сайт »

Простий інтерфейс клієнта робить більшу увагу на функціональність та легкість доступу, ніж нескінченна кількість функцій. Ви можете додати декілька облікових записів електронної пошти, але безкоштовна версія обмежена лише 2. Унікальною особливістю є інтеграція Skype, що дозволяє спілкуватися через клієнта.

Він також має підтримку Exchange, iCloud, Gmail та Outlook.com. Такі функції, як інтегрований календар, сенсорні елементи керування, контакти та швидкий пошук, роблять це дійсно потужним інструментом.

Чорнило

Відвідайте сайт »

Інкетка найбільш відома своїм інтуїтивним дизайном. Це, мабуть, найкраще виглядає альтернатива Gmail. У нього також є мобільні клієнти, і ви можете синхронізувати всі налаштування між ними через хмару. Налаштування та використання різних облікових записів електронної пошти – це прогулянка по парку, і вам не доведеться занадто багато повозитися.

TouchMail

Відвідайте сайт »

Цікавий клієнт електронної пошти, який представляє електронні листи унікальним, але простим способом. Кожна ваша електронна адреса виділяється як власна назва, і ви розділите їх контактами. Він також підтримує кілька облікових записів і підтримує будь-який фільтр, про який ви могли б придумати. Він створений для машин та планшетів Windows 10, тому інтерфейс призначений для сенсорних екранів, а не миші та клавіатури. У безкоштовній версії ви можете мати два рахунки.

Mailbird Lite

Відвідайте сайт »

Mailbird Lite – це наборна комунікаційна платформа, яку можна розширити різними програмами. Ви можете додати планування, синхронізацію файлів, спілкування в чаті та роботу в команді.

Завантаживши Mailbird, ви отримаєте доступ до професійної версії протягом 30 днів. Після пробного періоду і ви вирішите не платити за профі, ваш клієнт буде повернений до безкоштовної версії, яка має свої обмеження.

Безкоштовні користувачі не отримають таких функцій, як швидкість читання, попередній перегляд вкладених файлів, відкладення електронної пошти, але цей клієнт все-таки чудово справляється. Він оптимізований для швидкості, чудово виглядає, і ви можете використовувати до трьох облікових записів електронної пошти.

Громовідвід

Відвідайте сайт »

Люди, які принесли вам відомий веб-браузер Firefox, створили Thunderbird кілька років тому, і вони підтримують його з тих пір. Це стандартний IMAP і поп-поштовий клієнт, який ви можете налаштувати для будь-якої адреси електронної пошти, яку ви хочете, включаючи обліковий запис Gmail.

Він відкритий і безкоштовний у використанні. Люди люблять це за простоту та функціональність, яку він пропонує. Ви також можете налаштувати обліковий запис Gmail із Thunderbird досить легко, увійшовши за допомогою облікових даних Gmail і налаштувавши Thunderbird використовувати IMAP.

Цей клієнт для багатоплатформних електронних адрес доступний для Windows, Linux та Mac OS X.

Opera Mail

Відвідайте сайт »

Opera Mail поставляється з улюбленим веб-браузером Opera, і його дуже просто налаштувати з будь-яким постачальником електронної пошти. Єдине, що не надто добре в Opera Mail, це те, що вона інтегрована в роботу веб-перегляду.

Opera Mail може використовуватися всередині веб-браузера Opera, а також підтримує офлайн-використання. Відмінні можливості пошуку дозволяють легко шукати що-небудь вгору, а розділ вкладених файлів дозволяє отримати доступ до всіх своїх вкладень у тому самому місці.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map