15 найкращих веб-сайтів для безкоштовного хостингу зображень

веб-сайти з найкращим безкоштовним розміщенням зображень


Веб-сайти для розміщення зображень дозволяють зберігати фотографії в Інтернеті та користуватися різними функціями, такими як функціональність соціальних медіа, зміна розміру та організація ваших фотографій. Як правило, вони надають посилання, які ви можете вставити на свій веб-сайт або надіслати друзям. Таким чином, ви зможете відображати свої фотографії на своєму веб-сайті, використовуючи простір пам’яті сервісу – а не облікові записи хостингу вашого веб-сайту. Більшість платформ для розміщення зображень дозволяють користувачам сортувати вміст.

Ви можете створювати папки, додавати теги та редагувати свої зображення, не виходячи з веб-сайту. Отже, які найкращі сайти для розміщення зображень? Вам не доведеться виконувати пошукові роботи, тому що ми це зробили для вас. Ось 15 веб-сайтів, що розміщують фотографії, які можна спробувати.

0. SmugMug

самогубство-фотохостинг

SmugMug

SmugMug пропонує безліч функцій, подібних до функцій Flickr тим, що дозволяє фотографам відображати свої фотографії. Навіть незважаючи на те, що веб-сайт не є хорошим вибором для людей, які хотіли б поділитися своїми фотографіями в соціальних мережах, ви можете поділитися своїми фотографіями та переглядати фотографії інших користувачів. Створивши обліковий запис SmugMug, ви відкриєте свій налаштований веб-сайт із фотографіями. З веб-сайтом для фотографій у вас буде широкий спектр дизайнів, на вибір, крім вбудованих інструментів редагування фотографій, які ви можете використовувати для зміни запропонованих шаблонів дизайну. А оскільки сайт не пропонує безкоштовний обліковий запис, він підходить для людей, які хочуть демонструвати свої фотографії та продавати їх. Ціна пакетів коливається від 40 до 300 доларів на рік.

1. Google Фото

google-photos-free-hosting hosting

Google Фото

Якщо ви хочете завантажувати якісні зображення та фотографії у більшій кількості, вам слід вибрати Google Photos. Платформа фотохостингу пропонує функцію автоматичного резервного копіювання, а це означає, що ви ніколи не будете турбуватися про втрату фотографії. Вони також дозволяють впорядкувати та відредагувати зображення, щоб ви могли ідентифікувати їх за допомогою візуальних пошуків.

Поки ви продовжуєте використовувати платформу, вона розпізнає звички ваших фотографій і почне автоматично сортувати їх, щоб зменшити ручну роботу. Щоб почати користуватися платформою, відкрийте photos.google.com або встановіть додаток Google Photos на свій пристрій. Додаток автоматично завантажує всі ваші фотографії та синхронізує їх із вашим обліковим записом Google. Платформа пропонує необмежений простір для зберігання фотографій. Ви можете завантажувати PNG, GIF, JPG та відео у 1080P.

2. Імгур

хостинг зображень без вільних зображень

Імгур

Imgur дозволяє користувачам постійно зберігати стільки фотографій, скільки їм потрібно. Вам не потрібно створювати обліковий запис, щоб зберігати їх, але якщо вам доведеться додавати підписи, створювати альбоми або завантажувати фотографії через вкладення електронної пошти, вам доведеться це зробити. Веб-сайт дозволяє здійснювати пряме посилання, і ви отримаєте посилання на кожне завантажене зображення, щоб ви могли вбудовувати його в HTML або розміщувати його в соціальних медіа та форумах.

Процес завантаження простий – вам просто потрібно вставити фотографії на веб-сайт, ввести URL-адресу або вибрати її на комп’ютері. Дозволені формати файлів включають JPEG, JPG, TIF, PNG, GIF, APNG, BMP, XCF, PDF та анімовані GIF TIFF. Розмір обмежений 200 Мб на зображення.

3. Dropbox

фото-хостинг, що не впадає у вікно

Dropbox

Dropbox дозволяє користувачам завантажувати та зберігати зображення у різних форматах. Завантаживши свої зображення у безкоштовний хмарний сховище, ви отримаєте спільне посилання на окрему папку та файл. На сайті передбачено автоматичне резервне копіювання, що є вигодою для людей, які планують завантажувати багато зображень одночасно.

Ви не можете змінювати, змінювати розмір чи редагувати фотографії після завантаження. Однак ви можете робити папки та підпапки, якщо хочете краще організувати свої фотографії. Ви отримаєте 3 Гб пам’яті.

4. TinyPic

хостинг зображень без типічного типу

Тиніпік

TinyPic – це дочірній веб-сайт Photobucket, що означає, що вам слід очікувати багатьох подібних функцій. На веб-сайті не потрібно створювати обліковий запис, щоб розпочати завантаження фотографій. Тому ви зможете швидше завантажувати свої фотографії та ділитися ними. Щоб завантажити зображення, потрібно просто вибрати його, додати теги та встановити відповідний розмір. Сайт надасть вам посилання, яке вам потрібно, щоб поділитися своєю фотографією в соціальних мережах або через ваш веб-сайт.

Необов’язкові теги роблять ваші фотографії видимими для користувачів TinyPic, які шукають їх. Ви обмежені у форматі PNG, JPG, BMP та GIF нижче розміру 100 Мб. Ви також можете завантажити відео в довжину 5 хвилин. Якщо фотографія шириною та довжиною вище 1600 пікселів, TinyPic змінить її розмір автоматично. Вони видаляють зображення, які люди не переглядають протягом 90 днів. Тому це не гарний вибір для людей, які хочуть постійно зберігати свої зображення.

5. Use.com

використання хостингу фотографій безкоштовно

Use.com

Однією з найважливіших переваг, яку пропонує Use, є можливість завантаження 100 фотографій одночасно. Тому, якщо ви плануєте завантажувати велику кількість фотографій, веб-сайт є кращим варіантом для вас. Після завантаження файлу зображень він залишатиметься на веб-сайті назавжди, і ви не обмежуватиметесь розміром, пам’яттю та пропускною здатністю файлу. Крім того, вам не потрібно робити обліковий запис, щоб розпочати процес завантаження.

Ви отримаєте користь від редактора фотографій та резизера та отримаєте можливість упорядкувати свої зображення в альбоми. Ви можете зробити свої зображення приватними або загальнодоступними. Оскільки веб-сайт не пропонує прямих посилань на веб-сайти, вам доведеться скопіювати URL-адреси зображень безпосередньо або використовувати кнопки соціального обміну на своєму веб-сайті, щоб розміщувати кожне завантаження на своїх сайтах соціальних медіа. Сайт підтримує файли GIF, BMP, JPG, TIF та PNG.

6. Флікр

хостинг фотографій без флікера

Flickr

Flickr – один із відомих веб-сайтів, що діляться зображеннями та фотографіями. І хоча він пережив багато змін з моменту придбання Yahoo, він все ще є прекрасним вибором для фотографів. Крім безкоштовних служб хостингу, веб-сайт пропонує інструменти для редагування, які можна використовувати для впорядкування фотографій в альбоми. Flickr – веб-сайт у соціальних мережах. Тому ви зможете поділитися своїми фотографіями з усією громадою.

Після створення облікового запису ви знайдете безліч груп різних інтересів та тем, починаючи від чорно-білої фотографії до моди та природи. Ви можете вподобати фотографії інших користувачів або залишити свої коментарі.

Для конфіденційності веб-сайт пропонує вам можливість редагувати налаштування конфіденційності, перш ніж ділитися своїми фотографіями. Крім того, ви можете використовувати електронну пошту, телефон або будь-яку іншу програму для завантаження фотографій. Пропонований мобільний додаток простіший у використанні та дозволяє створювати резервні копії фотографій з Dropbox, комп’ютера чи iPhoto.

7. 500 пікс

Безкоштовно розміщення фотографій 500 пікселів

500 пікс

Якщо вам потрібен веб-сайт для розміщення фотографій з функціями соціальних мереж, 500px – хороший вибір. Незалежно від того, чи ви любитель чи професійний фотограф, ви можете ділитися своєю роботою, коментувати інші фотографії та слідкувати за улюбленими користувачами. Ви можете завантажити кількість потрібних фотографій, але люди використовують веб-сайт насамперед для відображення своєї роботи. Створивши свій профіль, ви зможете продати використання своїх фотографій через веб-сайт. Однак ви не зможете зв’язати фотографії безпосередньо на своєму веб-сайті або поділитися ними на платформах соціальних мереж. Вони не дозволяють завантажувати понад 20 фотографій на тиждень – ви робите це після придбання преміального річного членства, яке коштуватиме вам 25 доларів.

8. Pinterest

pinterest-зображення-хостинг

Pinterest

Pinterest – це насправді пошукова система зображень. У Pinterest щодня завантажуються мільйони зображень. Мало хто з нас використовує цю платформу для завантаження та зберігання зображень, проте це чудова платформа для збереження ваших зображень. Насправді, якщо ви фотограф і хочете залучити трафік на свій веб-сайт, Pinterest – це чудова платформа для завантаження фотографій у вашому портфоліо.

Максимальний розмір файлу, який ви можете завантажувати в Pinterest, становить 10 МБ, і ви можете завантажувати лише типи файлів PNG та JPEG. Також можна завантажувати анімовані GIFS, однак це може працювати не дуже добре. Ви також можете завантажувати відео розміром до 2 Гб. Тривалість відео може бути від 4 секунд до 30 хвилин. Тільки mp4 та mov – це підтримувані типи відеофайлів у Pinterest.

9. FreeImageHosting.net

безкоштовний веб-сайт хостингу зображень

FreeImageHosting.net

Безкоштовний хостинг зображень – це ще один безкоштовний веб-сайт, який ви можете використовувати для зберігання та обміну зображеннями. Веб-сайт пропонує безліч функцій, подібних до функцій Imgur, але він не пропонує аналогічного модного плану та зручності укорочувача гіперпосилань. Якщо безліч оголошень на веб-сайті вас не турбує, ви можете завантажувати свої фотографії та зображення без необхідності робити обліковий запис.

Безкоштовний хостинг зображень надасть вам код HTML, який ви можете використовувати для доступу до своїх фотографій для обміну. Зберігання зображень не є тимчасовим, а це означає, що ваші фотографії залишатимуться на веб-сайті назавжди, поки ви дотримуєтесь їхніх умов надання послуг. Деякі люди вибирають сайт, оскільки вони дозволяють завантажувати анімовані GIF-файли – вони можуть виглядати спотвореними.

10. PostImage

хостинг фотознімків без зображення

PostImage

Безкоштовний веб-сайт для розміщення фотографій PostImage дозволяє користувачам постійно зберігати свої фотографії без створення облікового запису. Вони також надають версію програмного забезпечення для настільних ПК. PostImage дозволяє завантажувати зображення розміром менше 8 Мб, і ви навіть можете використовувати їх URL для завантаження.

Підтримувані формати файлів: JPG, PDF, GIF, PSD, TIFF, BMP та PNG. У вас буде можливість зробити галерею та поділитися своїми зображеннями з друзями. Кожен окремий файл має своє унікальне пряме посилання, і ви можете пов’язати їх на свій веб-сайт або сайти соціальних медіа. Ви можете змінити розмір зображень відразу після завантаження.

11. ImageShack

хостинг зображень без вільних фотографій

ImageShack

ImageShack надає макет, дуже схожий на Pinterest – він виділяє лише найкращі фотографії. Щоб розпочати завантаження фотографій, вам доведеться створити обліковий запис. Безкоштовний рахунок має багато корисних функцій. Наприклад, ви зможете реорганізувати всі свої фотографії та зображення в альбоми. Сайт також дозволяє додавати теги та відстежувати зображення. Іншими словами, інші користувачі легко відкриють вашу хорошу роботу.

Якщо ви хочете, щоб усі ваші зображення залишалися приватними або залишалися доступними для певної аудиторії, ви зможете це зробити. Вони пропонують 30-денний пробний період для преміум-версії. За цей період ви скористаєтеся багатьма функціями, такими як пряме посилання, необмежений простір, статистика зображень та водяна маркування. За допомогою пропонованих веб-та мобільних додатків ви зможете завантажувати свої фотографії, а потім легко ділитися ними. Пропоновані інструменти включають додаток ShackIt, який дозволяє швидше завантажувати, і додаток Resize, який дозволяє легко обрізати, змінювати розміри та редагувати зображення.

12. ImageVenue

хостинг фотографій без візитів

ImageVenue

Ви можете завантажувати свої зображення JPEG у ImageVenue. Якщо ваших зображень дуже багато, веб-сайт змінить їх розмір і збереже їх якість після закінчення процесу завантаження. На сайті зберігається якість зображень та співвідношення сторін під час процесу зміни розміру. Якщо ви не хочете, щоб вони змінили розмір ваших зображень, вам доведеться обмежити їх розміром до 3 Мб.

Вони забезпечують максимальну ємність 3 Гб на місяць для користувачів. Послуга хостингу зображень стала хорошим вибором для користувачів дошки оголошень та блогерів, яким потрібно організовувати та завантажувати фотографії у великих кількостях та ділитися ними з іншими користувачами.

13. Imgbox

хостинг зображень без вікон

Imgbox

Окрім розміщення ваших фотографій та зображень, Imgbox також полегшить процес обміну. Веб-сайт надає необмежений обсяг пам’яті, необмежений час хостингу та можливість завантажувати будь-яке зображення розміром менше 10 Мб. На додаток до цього, функція завантаження зображень простіша у використанні та швидко. Після завантаження зображень ви можете поділитися ними через будь-який веб-сайт у соціальних мережах. Щоб вставити свої зображення на ваш веб-сайт або блог, вам просто потрібно буде використовувати прямі посилання, які пропонує сайт для кожної фотографії.

Крім того, у вас буде можливість дозволити іншим користувачам Imgbox знаходити та коментувати зображення. З іншого боку, можливості організації фотографій на сайті обмежені.

14. Facebook

facebook-зображення-хостинг

Facebook

Більшість людей не бачать Facebook як безкоштовний веб-сайт для розміщення зображень. Насправді це одне з найбільших хостів зображень, доступних сьогодні, і ви можете безкоштовно завантажити кількість зображень і фотографій. Крім того, сайт соціальних медіа пропонує широкий спектр функціональних можливостей, щоб допомогти вам упорядкувати, позначити та класифікувати всі ваші зображення. Якщо ви користуєтесь веб-сайтом, то, можливо, ви знаєте, що вони дозволяють організовувати фотографії та зображення в галереї та альбоми.

Пізніше процес переміщення фотографій може зайняти багато часу, але запропоновані функції редагування полегшать реорганізацію. Facebook також надає функцію розпізнавання обличчя. Вони ідентифікують людей на ваших фотографіях та повідомлять їх про негайне завантаження. Крім того, ви можете зробити свої фотографії приватними або поділитися ними у своєму профілі чи фотографії вашого друга. Пам’ятайте, що сайт автоматично зменшує ваші фотографії після завантаження.

15. Photobucket

хостинг зображень без вільних фотографій

Photobucket

Якщо вам потрібен зручний веб-сайт, який ви можете використовувати для зберігання якісних фотографій, то Photobucket – хороший вибір. Веб-сайт дозволяє користувачам купувати або створювати друковані копії фотографій у величезній бібліотеці. Завантаживши фотографії на веб-сайт, ви можете перетворити їх на предмети декору для дому, металеві відбитки, полотна полотна, обрамлені відбитки або звичайні відбитки. Люди, які вибирають опцію безкоштовного акаунта, користуються 10 ГБ пропускної здатності щомісяця та 2 Гб пам’яті.

Однак на веб-сайті надається програма для облікових записів для людей, які хочуть організувати, ділитися та зберігати необмежену кількість зображень та фотографій. Ви можете зберігати скільки завгодно фотографій та друкувати їх у оригінальному форматі. Якщо ви не хочете витрачати гроші, можете завантажити мобільний додаток, який пропонує 8 Гб місця для зберігання. Веб-сайт підтримує формати файлів BMP, GIF, JPEG, JPG та PNG.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map