20 кращих форумів для веб-майстрів для початківців та професіоналів

кращі веб-майстри-форуми


Після того, як ви взяли на себе зобов’язання придбати послугу веб-хостингу, важко натрапити на законну інформацію, де ніхто не намагається вам нічого продати. Насправді, мало ресурсів надійніші, ніж люди, які насправді мають досвід роботи та користуються хостинговими послугами, про які вони говорять. Ось чому одне з найкращих джерел вашої достовірної інформації знаходиться на форумах для веб-майстрів.

Ви можете отримати багато допомоги на цих форумах, особливо якщо мова йде про певний хостинг-сервіс, який ви хочете придбати. Інші люди на форумі дуже корисні протягом більшої частини часу, і вони дадуть вам необхідні рекомендації.

Ви також можете отримати багато інформації про створення потрібного веб-сайту, а також, якою мовою програмування ви повинні користуватися тощо. Крім того, якщо ви не впевнені в тому, якими будуть ваші точні потреби або у вас виникли проблеми з налаштуваннями вашого сервера, форуми, як те, що я маю показати, ви можете бути справжніми рятівниками. Немає кращого місця, щоб дізнатися більше про веб-хостинг та про те, як можна максимально використати його, ніж ці форуми.

Ви навіть можете використовувати ці форуми, щоб отримати зворотній зв’язок на своєму сайті. Але я відволікаюсь. Давайте розглянемо найкращі форуми, які підійдуть як тим, хто тільки починає, так і професіоналам, які вже мають достатньо досвіду. Без зайвої прихильності, давайте перейдемо до цього!

Центр веб-майстрів Google

Якщо ви займаєтесь SEO та шукаєте чудове джерело інформації про оптимізацію веб-сайтів, це місце, куди ви повинні піти. Це офіційний форум від Google, де ви можете отримати відповіді від співробітників Google. Якщо ви новачок у маркетингу пошукових систем, цей форум – чудове місце, щоб дізнатися про все, що стосується SEO. Для публікації на цьому форумі вам потрібен лише обліковий запис gmail! Для отримання додаткової допомоги для веб-майстрів та інструментів Google, які ви можете натисніть тут.

Світ веб-майстрів

Світ веб-майстрів – один із найстаріших форумів у цій темі. Він був створений в 1999 році, до епохи SEO, коли більшість веб-сайтів були побудовані з простого зображення HTML та GIF. Сьогодні це все ще один з найактивніших форумів для веб-майстрів, де ви можете багато чого дізнатись про Google SEO, веб-хостинг, соціальні медіа, веб-розробки та багато іншого. Цей форум чудово, якщо ви тільки починаєте, але більш просунуті веб-майстри також знайдуть своє місце тут.

Розмова про веб-хостинг

Веб-хостинг-розмова дуже популярний серед десятків тисяч користувачів і близько однієї-двох тисяч, які постійно перебувають в Інтернеті. Це ідеальне місце, щоб поцікавитися певною хостинговою послугою та отримати відповіді якомога швидше. Розмова про веб-хостинг також має численні підфоруми, які можна відвідати щодо конкретних проблем та тем. Крім того, якщо ви не впевнені в тому, які функції та характеристики вам знадобляться для ефективного роботи вашого веб-сайту, ви можете також запитати користувачів про це..

Форуми SitePoint

SitePoint переповнений чудовими навчальними ресурсами, які слугуватимуть починаючим веб-розробникам і майже всім, хто хоче запустити веб-сайт. У них в будь-який момент є близько двох-трьох тисяч онлайн-членів, це означає, що тут можна очікувати і швидких відповідей. У них є різні форуми для конфігурації серверів, реклами в Інтернеті та веб-дизайну, і майже всього, що вам потрібно. Існує безліч підфорумів, які допоможуть вам обернути голову навколо конкретних концепцій, які ви можете використовувати, щоб розмістити свій веб-сайт та отримати відгук від експертів.

Форуми з цифрових точок

Якщо ви хочете підняти маркетинг свого веб-сайту та свої знання про SEO на новий рівень, тоді перейдіть на цей форум. У ньому є багато маркетингових експертів та SEO, які готові поділитися багато корисної інформації та досвіду, який вони накопичили за ці роки. Вони можуть допомогти вам у пошуку найкращих методів оптимізації вашого веб-сайту та отримання більше трафіку на ньому.

Форуми Dev Shed

Форуми Dev Shed – це тисячі зверху тисяч вундеркіндів. Це ідеальне місце для пошуку порад та інформації з програмування. Вони здебільшого корисні і, безумовно, нададуть допомогу, коли ви прагнете пропрацювати свій шлях через проблеми з програмуванням. Більше того, цей форум спеціалізується на управлінні базами даних, програмуванні, налаштуванні сервера та інших технічних навичках, які легко загубитися. Щоб доповнити це, у них також є кілька надійних форумів веб-дизайну з великою кількістю розробників інтерфейсів, які допоможуть..

WJunctions

WJunction – це також досить налагоджений форум з тисячами активних користувачів. Окрім дискусій для веб-майстрів, SEO та маркетингу, тут ви також знайдете теми, пов’язані з криптовалютою, зароблянням грошей в Інтернеті, іграми, технологіями та іншими загальними дискусіями.

Незалежно від того, ви досвідчений веб-майстер або новачок, який тільки починається, на WJunction ви знайдете потрібну інформацію.

Форуми V7N

V7N – це ще одне чудове джерело інформації, що стосується SEO, інтернет-маркетингу, блогів, веб-дизайну, фотографії, веб-хостингу та доменних імен. Тут ви знайдете окремий розділ для обговорень Інтернет-бізнесу, таких як електронна комерція, пов’язані з клієнтами речі та інше.

Окремий форум присвячений таким юридичним питанням, як авторське право, торговельні марки та закон про Інтернет, включаючи нове законодавство щодо GDPR.

Якщо ви хочете найняти когось для певного завдання або вам потрібна SEO, копіювання закрутки чи інша пов’язана послуга, ви можете заглянути в розділ ринку. Тут ви також можете купувати та продавати домени, веб-сайти та інші послуги.

Форум воїнів

Форум воїнів – провідний гравець серед маркетингових форумів та ринків. Він пропонує безліч цінних постів та численні поради щодо того, як ви можете підняти гру в бізнесі та цифровому маркетингу. Найбільш примітною перевагою використання цього веб-сайту є те, що ви отримуєте дуже швидкі та добре проінформовані повідомлення та відповіді. То чому б не приєднатися і стати справжнім воїном?

SEO чат

SEO чат – видатне місце для збору корисної інформації, яка може допомогти як професіоналам, так і новачкам у поліпшенні SEO свого веб-сайту. Тут ви можете знайти безліч цінних галузевих статей, а також безліч інструментів та посилань на інші форуми. Ви також будете спілкуватися з видатною спільнотою та збирати справді надихаючі ідеї.

Злий вогонь

Wicked Fire – один із найдосконаліших форумів інтернет-маркетингу в Інтернеті. Це може стати неймовірно непосильним для новачків, але якщо ви не початківець, ви обов’язково відчуєте, що знаходитесь у потрібному місці. Просто переходьте до дискусій та вивчайте нові способи просування вашої компанії.

Світ Чорної Шапки

Black Hat World – це одне з найбільших спільнот для веб-майстрів, seo та інтернет-маркетингу, на яке можна поглянути. Хоча цей форум користувався популярністю в минулому, оскільки це форум, присвячений SEO з чорним капелюхом, ви можете знайти багато законних відомостей про те, як правильно робити SEO. Будучи одним із найбільших у світі форумів, присвячених веб-майстрам, вам варто зануритися в нього відразу і подивитися, що ви знайдете.

SEO майстерність

SEO-майстерність – це форум SEO, простий і простий. У ньому більше 87000 активних користувачів щомісяця, тож це чудове джерело інформації. Ви можете швидко отримати відповіді на всі ваші запитання щодо SEO.

eWebDiscussion

eWebDiscussion – прекрасне місце для отримання корисних відповідей від авторитетних веб-майстрів. Після реєстрації ви отримаєте багато рекомендацій від польових експертів, які будуть раді допомогти вам перенести свої навички на наступний рівень.

Ozzu

Ozzu має велике співтовариство інтернет-маркетологів з близько 170 000 користувачів щомісяця. Ви можете отримати професійну допомогу, інструменти та багато ресурсів на цьому форумі. Крім того, відповіді, які ви отримаєте від користувачів Інтернету, допоможуть вирішити більшість проблем, з якими ви зіткнетеся в цій галузі.

Вебсіци

Webicy – це дискусійний форум, присвячений веб-майстрам. У ньому більше 100 000 активних членів, які діляться своїми кращими практиками та розміщують питання, що базуються на маркетингу. Якщо ви хочете підняти свої навички інтернет-маркетингу на новий рівень, Webicy – це місце.

WebMasterServe

Займайтеся з іншими, хто цікавиться веб-майстерством, SEM та SEO чи Інтернет-маркетингом загалом. Ви також можете знайти безліч ресурсів та дискусій щодо програмування, веб-дизайну, контент-маркетингу. Крім того, є навіть посади, на які можна звернутися.

Reddit SEO

Reddit SEO – це субкредит, який має багато залучень. Ви завжди можете приєднатись і зустріти інших, хто намагається займати ранги та більше обізнаний з цією темою. Це також досить міцне місце для початку, якщо ви новачок у SEO.

SEO біженці

SEO-біженці ведуть дискусії щодо оптимізації пошукових систем; як ви можете отримати органічний трафік і як можна вирощувати свій бренд. Це прекрасне місце, щоб отримати більш освіту з інтернет-маркетингу та зустріти деяких знаючих людей, які можуть вам допомогти.

Форуми веб-майстрів

Назва не могла бути більш вичерпною. Якщо ви шукаєте ІТ-ресурси, які допоможуть вам запустити і запустити свій веб-сайт або продати його на ринок, ви можете знайти його тут. Більше того, ви можете знайти шалену кількість дискусій навколо ІТ-питань. Кожен учасник має доступ до актуальної інформації про світ SEO. Ви також можете знайти безліч оглядів, партнерських програм, оглядів служб хостингу та веб-служб; тут є навіть пропозиції про роботу.

Веб-майстер-розмова

Оновлення: цей форум більше не доступний; веб-сайт був придбаний Freelancer.com та перенаправлений на їх веб-сайт.

Webmaster-Talk – це місце, яке стосується ресурсів програмування, цифрового маркетингу, веб-дизайну та всього іншого, що потрібно для роботи вашого веб-сайту. З більш ніж тисячею веб-майстрів в Інтернеті в будь-який момент часу ви обов’язково отримаєте допомогу, яка вам потрібна досить швидко. Крім того, ви також можете отримати багато інформації про монетизацію свого веб-сайту, що рідко трапляється на всіх інших форумах, про які я вже згадував у цьому списку.

Висновок

Там у вас є, достатньо інформації на все життя. Якщо ви переглянете хоча б декілька цих форумів, ви зобов’язані стати набагато кращим веб-майстром і перенести свій Інтернет-бізнес на нові висоти. Сподіваюся, вам сподобалось читати цю статтю і що ми допомогли вам дізнатися щось нове сьогодні.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map