5 кращих альтернатив Drupal – найкращі CMS з відкритим кодом для створення професійних веб-сайтів

01.06.2020
Статті та більше ... '5 кращих альтернатив Drupal – найкращі CMS з відкритим кодом для створення професійних веб-сайтів
0 11 мин.

найкращі друпальські альтернативи


Drupal входить в топ-3 найпопулярніших систем управління вмістом в Інтернеті. Розробники розраховують на це, оскільки він пропонує структурований підхід, який призводить до сумісної модульної системи коду, яка може бути використана для широкого спектру цілей. Ця система включає деякі найкращі біти, взяті з форумів, сайтів електронної комерції, систем управління контентом та платформ для ведення блогів. Він може бути використаний для публікації, електронної комерції та комунікаційних цілей, саме тому його розробники називають його системою видавничої спільноти.

Drupal є дуже гнучким, і він гарантує, що ви можете вносити зміни будь-коли та коли завгодно. Він також може бути використаний як рамка розробки додатків. Це привернуло багатьох розробників до цього, оскільки через нього можна розробляти складні додатки з максимальною прозорістю від початку до кінця.

Цей CMS з відкритим кодом безкоштовно працює понад мільйон онлайн-додатків та веб-сайтів та має широку підтримку спільноти. Люди в ньому послідовно працюють над покращенням Drupal, створюючи додатки та розширення, необхідні для переведення його функціонування на новий рівень.

Переваги використання Drupal

Drupal – це, мабуть, одна з найсучасніших систем управління вмістом. Він пропонує такі функції, як розширене управління користувачами, управління меню та управління типом вмісту. Завдяки цим функціоналам набагато простіше запустити розширений блог, платформу соціальних медіа та створити весь вміст веб-сайту, включаючи блоги, відео, тексти, статистику та інше.

Drupal дуже настроюється, тому і дизайнери, і розробники можуть реалізувати свої ідеї. Він дуже добре обробляє типи вмісту і має потужну систематику, що дозволяє приймати вміст, полегшуючи націлювання на ключові слова, які ви досліджували.

Компанії часто використовують Drupal, оскільки він робить процес розробки набагато швидшим, завдяки багатьом вбудованим функціоналам та особливостям. Вони пропонують стабільний, надійний, безпечний та керований набір функцій для розробки веб-сайтів та додатків. Ось як ця система управління вмістом з відкритим кодом знаходиться нарівні з багатьма провідними галузями, системами управління вмістом на рівні підприємств.

У Drupal доступно багато тем і плагінів, тому їх можна легко налаштувати на ходу. Він може легко обробляти приватні веб-сайти, і ви можете навчитися ним користуватися досить швидко. Але Drupal найкраще використовувати для цілей підприємства. Він може ідеально обслуговувати різноманітні потреби та потреби підприємства. Це не ідеально в будь-якому випадку, але жодне програмне забезпечення не в цій ситуації. Хороша річ у тому, що ви можете повністю змінити це програмне забезпечення для ваших індивідуальних потреб і налаштувати його на персонал, рівень їх кваліфікації, ваш бюджет та будь-який інший аспект, який впливає на вашу компанію. Якщо ви шукаєте систему, яка дуже добре обробляє B2B-сайти, Drupal – це шлях.

Хоча якщо ваша амбіція не полягає у створенні великого веб-сайту на рівні підприємств, ніж у інших популярних системах управління вмістом, якими ви можете скористатися.

Найкращі альтернативи для влаштування інших друзів

Якщо ви блогер або людина, яка не володіє великою кількістю технічних знань, необхідних для створення веб-сайту, ви будете раді дізнатися, що у вас є маса інших варіантів. Тут ви знайдете наші 5 найкращих рекомендацій.

WordPress

Відвідайте сайт »

кращі альтернативи wordpressWordPress була розроблена в 2003 році як платформа для ведення блогів, але вона перетворилася на всеосяжну, відкриту систему управління вмістом з відкритим кодом. Найбільша його перевага полягає в тому, що це неймовірно зручно для користувачів, до рівня, яким його можуть використовувати не кмітливі користувачі. Трохи експериментуючи та переглядаючи кілька навчальних посібників, ви легко обернетесь головою навколо керування веб-сайтом. Ви легко додасте нові сторінки, зображення, дописи в блогах та багато іншого, не стикаючись із жодною суєтою.

Вам не потрібно знати знання HTML, CSS, PHP чи будь-якої іншої мови кодування для того, щоб ваш веб-сайт працював. Хоча вам це потрібно багато, якщо ви хочете повністю налаштувати свою тему чи плагін. Однак більшість тем WordPress оснащені великою кількістю гнучкості та налаштувань, тож ви легко виконаєте потрібний вам вигляд за допомогою простих інструментів перетягування. Ви навіть можете керувати своїм веб-сайтом, публікувати публікації, помірковані коментарі та робити багато іншого в дорозі зі свого телефону чи будь-якого іншого мобільного пристрою.

Переваги WordPress

WordPress – це ідеальна CMS, якщо ви збираєтеся самостійно створювати веб-сайт. Ви можете завантажити величезну кількість безкоштовних або преміальних тем та плагінів. Мало інших платформ полегшують створення та керування веб-сайтом, як це робить WordPress. Ось чому кожен 4-й веб-сайт створений саме з ним. Це робить 78 мільйонів веб-сайтів, покладаючись на цю потужну CMS. Він набув достатньої популярності для того, щоб існувати протягом наступних років, а завдяки відданій спільноті розробників WordPress стане тільки кращим.

Будучи CMS з відкритим кодом, WordPress є абсолютно безкоштовним у використанні. Він навіть має власну версію, але вам завжди краще, якщо у вас є власний план хостингу. Одне, напевно, WordPress допоможе вам створити чудовий веб-сайт з мінімальною кількістю зусиль та грошей.

Joomla!

Відвідайте сайт »

joomla кращі друпальні альтернативиJoomla! створює середину між WordPress та Drupal за рівнем складності. Майже кожен може отримати вивільнення системи, але досвідчений розробник може прийняти її до нових висот. Він має гнучкість та надійні функції, необхідні для цього. Ця CMS керує всім вмістом вашого сайту та допомагає вам прискорити швидкість розвитку. Щоб організувати ваш вміст і привести речі в потрібний спосіб, не потрібно лише клацання. Joomla! може працювати з усіма веб-сайтами, від простих до найскладніших. Ось чому вона зробила його одним з перших 3 систем управління вмістом в Інтернеті. Це CMS з відкритим кодом, тому вам не потрібно нічого платити за його використання.

Переваги Joomla!

Joomla – надзвичайно всебічне та безпечне програмне забезпечення для редагування, яке дозволить зберегти ваш вміст повністю захищеним з моменту завантаження. Ця CMS також має деякі унікальні функції побудови сайтів, такі як простий інструмент для створення меню. Це дозволяє навіть нетехнічним користувачам будувати ієрархічні меню з нуля.

Ядро Joomla повністю змінюється, тому кожен може вносити зміни до нього з достатньою кількістю знань PHP. З часом вам доведеться це зробити, якщо ви хочете повністю оптимізувати Joomla під свої індивідуальні потреби. Однією з найважливіших його особливостей є вбудований кешування, який заощадить вам багато часу під час роботи над створенням вашого веб-сайту. Як і WordPress та Drupal, Joomla є повністю SEO-дружнім, що є чудовим бонусом, оскільки вам не потрібно буде робити багато на місцях оптимізації.

Якщо вам потрібна інформація про те, як максимально використати Joomla або зіткнутися з проблемою по дорозі, у вас є сильна спільнота та величезна кількість інформації, яка допоможе вам. Практично кожну проблему, яку ви зіткнулися, вирішує хтось інший в Інтернеті.

Навіть якщо ви не дуже технічна особа, ви легко зможете обійтись Joomla та створити веб-сайт, який відповідає вашим цілям.

Бетон5

Відвідайте сайт »

конкретні5 найкращих друпальних альтернативНабувши багато досвіду попередніх систем управління контентом, творці Concrete5 прагнули скористатися більш інноваційним підходом. Вони створили потужну CMS з відкритим кодом, яка вирішує проблеми зі створення та управління веб-сайтом.

Concrete5 – це всеосяжна платформа, яка має всі процеси для створення потужної присутності в Інтернеті, не витрачаючи ні копійки. Ви також можете робити все, що завгодно, оскільки це безкоштовне програмне забезпечення з відкритим кодом під ліцензією MIT. Concrete5 пропонує деякі неймовірно потужні функції та інструменти, яких мало хто очікував від вільного програмного забезпечення.

Concrete5 полегшує будь-якому користувачеві створити веб-сайт за лічені хвилини та відредагувати його під свій індивідуальний смак. Сайт, який ви створюєте, можна будь-коли змінити. Користувачі можуть все це робити без широких технічних знань. Розробникам це подобається, оскільки він має дуже гнучку та надійну основу, яка забезпечує стабільний процес розробки потужних додатків.

Переваги бетону5

Повний інтерфейс редагування – одна з найсильніших якостей Concrete5. Це робить налаштування вашого веб-сайту легким та ефективним процесом. Немає жодних творчих обмежень у тому, що ви можете досягти, і це зробити надзвичайно просто за допомогою редактора WYSIWYG. Для цього не потрібні будь-які знання з кодування, тому кожен, хто може працювати з візуальним інтерфейсом, може вільно налаштувати свій веб-сайт. Оскільки сайти, вбудовані в Concrete5, повністю реагують, вони добре виглядатимуть і на мобільних пристроях.

Concrete5 пропонує тисячі тем і розширень, які допомагають розширити функціональність вашого сайту. Усі вони можуть бути встановлені за декілька клацань через панель приладів. Ви також можете створювати та редагувати форми без проблем за допомогою конструктора форм. Concrete5 також має регульовані робочі потоки щодо вмісту, інтегровані системи звітності, дозволи користувачів та інше.

Ви можете легко керувати користувачами та адміністраторами вашого сайту та створювати для них різні групи. Ви можете моделювати свою політику публікації відповідно до стандартів вашої організації та мати лише ті користувачі, які працюють над вашим вмістом, які мають доступ до неї.

Concrete5 – це дружній веб-сайт прямо з коробки, без необхідності застосування додаткового коду чи плагінів. Це допоможе вам покращити ваш рейтинг пошуку відразу після запуску веб-сайту. Ви також можете включити кнопки спільного використання соціальних мереж кількома клацаннями.

Concrete5 має все, що потрібно особистому веб-сайту чи веб-сайту меншої організації. Ви можете налаштувати його за лічені хвилини, тому, безумовно, варто спробувати цю систему управління вмістом.

MODX

Відвідайте сайт »

найкращі альтернативи модальMODX – одна з систем управління контентом, яка пишається тим, що надає користувачам повну творчу свободу. Він був завантажений не один мільйон разів з моменту запуску в 2005 році. Він в основному популярний, оскільки також дуже зручний для бізнесу. Це, можливо, пов’язано з гнучкими планами платежів, як вони базуються. В основному користувачі платять лише за ті функції, які вони знають, що їм справді потрібні. Він створений спеціально для людей, які глибоко дбають про створення чогось справді унікального, що точно відповідає їх баченню. Це порожнє полотно, яке дозволяє користувачам малювати на ньому своє бачення.

Переваги MODX

Повна свобода в налаштуванні є найбільшою перевагою використання MODX. Жодна інша система управління контентом або платформа для створення веб-сайтів не може відповідати їй у цьому аспекті. MODX – це єдиний, який дає змогу користувачам, які не знають технологій, нульові творчі обмеження. Саме це робить MODX інноватором у цій галузі, що робить його одним з найкращих креативних інструментів для веб-дизайнерів. Ви можете йти вперед навіть із найсміливішими та найвибагливішими веб-проектами.

За допомогою інсталятора MODX адміністратори можуть оновити, встановити або перемістити безліч доповнень, тем або навіть повних веб-сайтів. Їм не потрібно турбуватися про будь-які залежності, оскільки процес спрощується за допомогою цієї платформи. Все зроблено для того, щоб бути максимально зручним для користувачів, тому це ідеальний інструмент для не кмітливих користувачів. Але досвідчені розробники можуть створювати спеціальні функції, не змушуючи зламати ядро ​​системи. Завдяки реалізації JSON, MODX може взаємодіяти і з іншими системами. Він також постачає комплексні додатки для SEO, які дозволяють без особливих зусиль керувати оптимізацією веб-сайту та вмісту.

MODX, безумовно, є видатним інструментом для тих, хто ставить свою творчість на перше місце. Перевірте це і подивіться, наскільки добре він працює!

Друкарська помилка3

Відвідайте сайт »

typo3 найкращі друпальні альтернативиTypo3 – це набагато складніший і серйозний інструмент, ніж багато інших систем управління контентом. Це не платформа для випадкових користувачів, а платформа для більш просунутих програмістів, які знають спосіб коду. Вони мають багато користі від цього, оскільки Typo3 – це всеосяжний додаток з великою кількістю функціональних можливостей. Вам просто потрібно вкласти час та енергію для того, щоб засвоїти це, але воно того варте того. Більшість програмістів в Інтернеті дали позитивні відгуки щодо програмного забезпечення. Він дуже передовий і вимагає багато знань, але які конкретні переваги він має?

Typo3 Переваги

Головною перевагою Typo3 є його різноманітність та модульність, що робить його чудовим для веб-сайту компанії чи масового веб-сайту новин. Це легко розширюється, з тисячами доступних додатків, які можна легко встановити. Вони розширюють функціональні можливості системи, дозволяючи користувачеві створювати інтернет-магазин, додавати галереї зображень або дошки для обговорень.

Typo3 також поставляється з дуже гнучкою системою адміністрування. Це дозволяє встановлювати конкретні дозволи для конкретних користувачів. Вони не можуть возитися з кодом сайту або чим-небудь іншим, що не входить до їх кола обов’язків.

З типами вмісту набагато простіше контролювати те, що відбувається на сайті, особливо коли ви хочете встановити макет сторінки, додавати відео, зображення чи інші сценарії. Якщо ви не знаєте, як їх повною мірою використати або маєте якісь інші проблеми, ви можете звернутися до дошки обговорень. Є багато корисних користувачів, до яких можна звернутися, і багато документації, яку ви можете прочитати.

Що спрощує розробку та набагато менш проблематично, це модуль змін. Він унікальний для Typo3 і користується великою популярністю серед адміністраторів, яким така функція дуже корисна. Вони можуть легко відновити попередню версію веб-сайту, не зазнаючи великих проблем. На додаток до цього, зміна структури сторінки легко і без будь-якого заздалегідь встановленого порядку дівок, блоків, статей чи розділів.

Typo3 – це непересічний інструмент, якщо ви досвідчений програміст, але мушу зазначити, що це не просто на ресурсах сервера. Витратність та модульність означає, що таке програмне забезпечення сильно напружує параметри сервера. Якщо веб-сайт не надто великий або не має тисяч відвідувачів щодня, він буде добре працювати. Але вам потрібно буде оновити сервер у міру зростання вашого веб-сайту.

Висновок

Drupal – не єдина платформа з відкритим кодом, яка пропонує всебічну основу для розробки дивовижних веб-сайтів. Хоча це одне з найкращих, але є хороший шанс, що ти знайдеш щось найкраще для тебе. Я сподіваюся, що ця стаття допомогла вам зробити саме це, і ми побачимо вас у наступній!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector