5 найкращих альтернатив eHost

01.06.2020
Статті та більше ... '5 найкращих альтернатив eHost
0 12 мин.

кращі-ехо-альтернативи


eHost був провайдером веб-хостингу; це було в бізнесі між 1996 та 2017 роками. Його було припинено після повторного запуску, і всі існуючі клієнти були розповсюджені в різні компанії.

Якщо ви шукаєте найкращі альтернативи eHost, просто читайте, оскільки ми розглянемо 5 з них у цій статті. Оскільки більшість блогерів та власників сайтів шукають найкращу цінність, яку пропонують, ми зосередимось на послугах загального хостингу початкового рівня та згадаємо лише про найсучасніші, наприклад, хостинг посередників, хостинг VPS або хостинг для виділеного сервера..

1. Хостинг InMotion

інтуїція-хостинг-кращий-привид-альтернатива

InMotion, що належить працівникам, працює з 2001 року і в даний час керує понад 300 000 доменних імен. Він пропонує бізнес-хостинг, хостинг WordPress, хостинг посередників, хостинг VPS та хостинг для виділеного сервера.

Чому ми рекомендуємо InMotion:

 • безкоштовне доменне ім’я + SSL
 • необмежений обсяг пам’яті та пропускну здатність для спільних хостинг-пакетів
 • cPanel
 • 7/24 підтримка клієнтів
 • 90-денна гарантія повернення грошей
 • найдешевша пропозиція доступна від $ 6,39 / місяць

Бізнес-хостинг та хостинг WordPress

Служба хостингу початкового рівня InMotion називається Business Hosting і надає вам згаданий вище необмежений обсяг пам’яті та пропускну спроможність, а також безкоштовне доменне ім’я у всіх 3-х пакетах:

 1. Запуск: Цей пакет підходить для до двох веб-сайтів, надає вам розробник веб-сайтів та рекламні кредити. Починається від $ 6,39 / місяць.
 2. Потужність: Середній пакет може містити до 6 веб-сайтів і надає в 2 рази більше ресурсів сервера, ніж перший. Він також містить більший набір маркетингових інструментів за початковою ціною 8,49 дол. США на місяць.
 3. Про: Пакет Pro дозволяє вам додавати необмежену кількість веб-сайтів і має в 4 рази більше ресурсів та підтримку професійного рівня. Починається від $ 14,71 / місяць.

The Хостинг, пов’язаний з WordPress був призначений особливо для тих клієнтів, які хочуть запустити WordPress. Пропозиція базується на спільному хостингу, але було додано декілька послуг, пов’язаних із WP, як-от попередньо встановлене програмне забезпечення WordPress, безкоштовні теми та автоматичне резервне копіювання, додаткові автоматичні оновлення. За наведеними нижче 6 пакетами є більше енергії, і використання пропускної здатності також необмежене:

 1. WP-1000S: Найменший пакет призначений для одного сайту з до 20 000 відвідувачів щомісяця. Він постачається з 40 Гб пам’яті за 7,26 дол. / Місяць стартовою ціною.
 2. WP-2000S: Цей хостинговий пакет може обслуговувати 2 веб-сайти з до 50 000 відвідувачів щомісяця. Також є 80 Гб пам’яті, а також безкоштовна ліцензія на Jetpack Personal (вартість 39 доларів США / рік). Пропозиція починається від $ 11,38 / місяць.
 3. WP-3000S: Цей пакет знову трохи більший, і він був призначений для до 3-х сайтів з до 125 000 відвідувачів щомісяця. У комплекті є 120 Гб пам’яті плюс вищезгадана ліцензія на Jetpack Personal. Стартова ціна: $ 11,38 / місяць.
 4. WP-4000S: Четвертий пакет може обслуговувати до 6 веб-сайтів з до 300 000 відвідувачів щомісяця. До цієї пропозиції було додано більше активів, зокрема 160 Гб пам’яті, безкоштовна спеціальна IP-адреса та ліцензія Jetpack Professional на суму 299 доларів на рік. Пакет починається з $ 31,10 / місяць.
 5. WP-5000S: Цей пакет може містити до 10 веб-сайтів з до 600 000 відвідувачів щомісяця. Він містить ті самі ресурси, що і 4-й пакет, але сховище було збільшено до 200 ГБ. Його початкова ціна – 62,24 долара на місяць
 6. WP-6000S: Найбільший хостинг-пакет WordPress може обслуговувати до 20 веб-сайтів з до 1 200 000 відвідувачів щомісяця, а також має ті самі переваги, що і попередні 2 пакети. Трохи більше, 240 Гб пам’яті було додано до цієї пропозиції, і вона доступна від 119,28 доларів на місяць.

Хостинг для посередників, хостинг VPS та хостинг для виділеного сервера

The Хостинг для торговельних посередників InMotion працює на 3 спільних хостингах та 3 VPS хостинг-пакетах. Найменший розмір починається з $ 15,39 / місяць і забезпечує 80 ГБ простору, 800 ГБ пропускної здатності, безкоштовну виділену IP-адресу та необмежені екземпляри cPanel для ваших клієнтів..

VPS-пакети доступні в керованій та керованій версіях. Найменший пакет містить 4 ГБ оперативної пам’яті, 75 ГБ SSD пам’яті та 4 ТБ пропускної здатності. Некерована версія починається з $ 21.04 / місяць і надає додаткові 3 безкоштовних IP-адреси, тоді як керована версія доступна від $ 29.19 / місяць.

Виділений хостинг сервера пакети ще надійніші, найменший доступний від $ 105,69 / місяць. Він забезпечує 3,4 ГГц 4C / 4T процесора, 8 ГБ оперативної пам’яті, 500 ГБ SSD або 1 ТБ класичного сховища, пропускну здатність 6 ТБ, 2 години управління та 5 безкоштовних IP-адрес.

2. ХостГатор

hostgator-best-ehost-альтернатива

HostGator був заснований у 2002 році в гуртожитку, з того часу є стабільним учасником хостингової галузі. Нині ним керує група Endurance International. Компанія надає веб-хостинг, хмарний хостинг, хостинг WordPress, хостинг посередників, хостинг VPS та хостинг для виділеного сервера.

Чому ми рекомендуємо HostGator:

 • необмежене використання пропускної здатності
 • безкоштовна SSL сертифікація
 • 7/24 підтримка
 • 45-денна гарантія повернення грошей
 • найдешевша пропозиція доступна від $ 2,75 / місяць

Веб хостинг, хмарний хостинг та WordPress хостинг

HostGator створив досить прості плани веб-хостингу, початковий, необмежений та інший з додатковими:

 1. План штрихування: Цей пакет призначений для одного веб-сайту і починається від $ 2,75 на місяць.
 2. Дитячий план: Цей пакет може містити необмежену кількість веб-сайтів і доступний від $ 3,95 на місяць.
 3. Бізнес-план: Найбільший пакет надає безкоштовне оновлення до позитивної SSL сертифікації, безкоштовну спеціалізовану IP-адресу та SEO-пакет вартістю 50 доларів на рік. Ця пропозиція доступна від $ 5,95 / місяць.

За словами HostGator, його Хмарний хостинг пакунки в 2 рази швидші через кращого кешування та серверів. У цій пропозиції також є 3 пакети:

 1. Хмачлінг хмара: він постачається з 2 ГБ оперативної пам’яті, 2 ядрами процесора, і ви можете додати до нього один веб-сайт. Пакет починається від $ 4,95 / місяць.
 2. Baby Cloud: Ви можете додати до цього пакету необмежену кількість веб-сайтів, і це дає 4 ГБ пам’яті та 4 ядра центрального процесора за початкову ціну 7,95 дол. / Місяць.
 3. Бізнес-хмара: Цей пакет також призначений для необмеженої кількості веб-сайтів, але дає більше сил. 6 ГБ оперативної пам’яті, 6 ядер процесора, безкоштовне оновлення до позитивної SSL, безкоштовна спеціалізована IP-адреса та пакет SEO також включені в стартову ціну $ 9,95 / місяць.

The WordPress хостинг пакети все ще швидші, ніж класичний спільний хостинг, і якщо у вас вже є WP-сайт, професіонали HostGator безкоштовно доставлять його у ваш новий сховище. Доступно 3 пакети:

 1. План для початківців: Він підходить для 1 сайту до 100 000 відвідувань щомісяця і постачається з 1 ГБ резервного простору за початковою ціною $ 5,95 / місяць.
 2. Стандартний план: Ресурси були подвоєні в цьому пакеті; він був призначений для сервера до 2 сайтів до 200 000 відвідувачів щомісяця. Це дає 2 Гб резервного копіювання і починається від $ 7,95 на місяць.
 3. Бізнес-план: Ви можете додати до цього пакету до 3 сайтів і обслуговувати до 500 000 відвідувачів щомісяця. Резервне сховище становить 3 ГБ, а початкова ціна становить 9,95 дол. США на місяць у цій пропозиції.

Хостинг для посередників, хостинг VPS та хостинг для виділеного сервера

The Хостинг для торговельних посередників пакети доступні в 3 версіях, і всі вони надають вам безкоштовний SSL, і ви також можете додавати необмежену кількість доменних імен. Найдешевший пакет – Алюміній починається від $ 19,95 / місяць і забезпечує 60 Гб пам’яті з пропускною здатністю 600 ГБ.

The VPS хостинг Ціноутворення також чітке і зрозуміле. Ви можете отримати свій власний шматок віртуального сервера від $ 29,95 / місяць. На цю суму ви можете придбати найменший пакет VPS, який називається Snappy 2000, і мати переваги 2 Гб оперативної пам’яті, 2 ядра процесора, 120 ГБ пам’яті та 1,5 ТБ пропускної здатності..

ХостГатор Виділений хостинг сервера послуга також постачається з 3-ма пакетами, де найменший називається Value Server і доступний від 119 доларів на місяць. Він забезпечує процесор Intel Xeon D з 4 ядрами і 8 потоками, 8 ГБ оперативної пам’яті, 1 ТБ пам’яті та необмеженим використанням пропускної здатності. Ви можете вибрати Linux або Windows для вашої операційної системи сервера.

3. SiteGround

siteground-best-ehost-альтернатива

SiteGround була заснована в 2004 році кількома болгарськими студентами, і з того часу компанія стала одним з найбільших гравців у галузі веб-хостингу. На сьогоднішній день він обслуговує понад 1 700 000 доменних імен.

Компанія має різноманітний асортимент продукції, включаючи веб-хостинг, хмарний хостинг, хостинг посередників, корпоративний хостинг та виділений сервер хостингу. Також є кілька пакетів, пов’язаних із WordPress та WooCommerce, ми покриємо їх разом із пакетами веб-хостингу.

Чому ми рекомендуємо SiteGround:

 • проста установка CMS
 • безкоштовний SSL
 • необмежене використання пропускної здатності в спільних хостинг-планах
 • Цілодобова підтримка
 • 30-денна гарантія повернення грошей
 • найдешевша пропозиція доступна від $ 3,95 / місяць

Веб хостинг, хостинг WordPress, хостинг WooCommerce

Викликається загальний хостинг початкового рівня Веб хостинг у SiteGround та ж послуга використовується WordPress та WooCommerce хостинг. Останні пропонують однакові ресурси та однакові ціни, тому ми розглянемо всі 3 послуги разом.

Існує 3 пакети веб-хостингу (WordPress хостинг, WooCommerce хостинг):

 1. Стартап: Цей пакет призначений для одного веб-сайту до 10 000 відвідувачів щомісяця. Він постачається з 10 Гб місця та кількома додатковими додатками, включаючи безкоштовні щоденні резервні копії та cPanel. Починається від $ 3,95 / місяць.
 2. GrowBig: Цей пакет вже може приймати більше ніж один веб-сайт, до 25 000 відвідувачів щомісяця. Також є 20 Гб пам’яті, безкоштовне відновлення після резервного копіювання, пріоритетна підтримка та розширений кеш. Пакет доступний від $ 5,95 / місяць.
 3. GoGeek: Ви можете отримати більший обсяг пам’яті в цій пропозиції, 30 Гб, і ви можете обслуговувати до 100 000 відвідувачів на ваших сайтах щомісяця. Пакет включає в себе декілька сервісних послуг, таких як облікові записи на сервері, GIT repo або WordPress або Joomla. Починається від $ 11,95 / місяць.

Хмарний хостинг, посередницький хостинг, корпоративний хостинг, виділений серверний хостинг

Хмарний хостинг живлять повністю керовані сервери та додані в SiteGround модулі зберігання SSD, щоденні резервні копії та безкоштовна мережа доставки вмісту до нього. У цій пропозиції є 4 пакети, найдешевший – від 80 доларів на місяць. Він забезпечує 2 ядра процесора, 4 ГБ оперативної пам’яті, 40 Гб пам’яті та використання пропускної здатності 5 ТБ.

Хостинг підприємств створено для клієнтів Enterprise і не має пакунків. Вибравши цю послугу, вам буде призначений менеджер облікового запису. Він або вона допоможуть вам повідомити компанії ваші точні потреби, і для їх вирішення буде запропоновано хостинг-рішення. Це найбільш гнучкий спосіб мати ідеальне рішення для зберігання.

Виділений хостинг сервера обслуговується 3-ма різними локаціями даних. SiteGround має центри обробки даних у США, Європі та Азії. Ціни різні; сервери даних США та Європи значно дешевші, ніж азіатські, тому ми розглянемо перші.

Найдешевший виділений серверний хостинг-пакет називається Entry Server і доступний за ціною $ 269 / місяць. Він надає вам процесор Intel Xeon X3 з 4 ядрами і 8 потоками, 16 Гб оперативної пам’яті, накопичувачем SSD 480 ГБ і пропускною здатністю 10 ТБ..

4. A2Hosting

a2hosting-best-ehost-альтернатива

A2Hosting – незалежно працює веб-хостинг компанія з 2001 року, яка має центри обробки даних по всьому світу, а також у США, Європі та Азії. Він пропонує спільний хостинг, VPS хостинг, хостинг посередників та хостинг для виділеного сервера.

Чому ми рекомендуємо A2Hosting:

 • необмежений обсяг пам’яті та пропускну спроможність у спільних хостинг-планах
 • Хостинг для Windows та Linux – Plesk / cPanel
 • Цілодобова підтримка
 • в будь-який час гарантія повернення грошей
 • найдешевша пропозиція доступна від $ 3,92 на місяць

Спільний хостинг та хостинг посередників

Як спільний, так і посередницький хостинг доступний у версіях Linux та Windows. Ресурси однакові за ними, лише активи, пов’язані з операційною системою, відрізняються. Наприклад, пакети Linux поставляються з cPanel, а пакети Windows – з Plesk. Є 3 пакети спільного хостингу:

 1. Литература: Цей пакет підходить для одного сайту, що містить до 5 баз даних. Він починається з $ 3,92 на місяць (Linux) та 4,90 $ на місяць (Windows).
 2. Швидкий: Ви можете додати необмежену кількість веб-сайтів для цього сховища, і ви також можете отримати в 2 рази більше ресурсів сервера. Його початкова ціна – 4,90 дол. На місяць (Linux) та 5,88 дол. На місяць (Windows).
 3. Турбо: Цей пакет містить ті самі активи, що і Swift, але також отримав пакет прискорювачів веб-сайтів A2. Він містить рішення сервера та кешу, тому ваш сайт може бути до 20 разів швидшим. Він починається з $ 9,31 / місяць (Linux) та $ 10,78 / місяць (Windows).

Хостинг для торговельних посередників отримав 4 пакети; найменший – це 30 Гб пам’яті, передача 400 ГБ, 40 облікових записів користувачів та панель управління WHM. Він починається з $ 13,19 / місяць у Linux та $ 14,51 / місяць у версії Windows.

VPS хостинг та виділений сервер хостингу

The Linux VPS послуга доступна в різних версіях. Найменший некерований пакет дає вам кореневий доступ, 20 ГБ пам’яті, 2 ТБ передачі, 512 Мб оперативної пам’яті та 1 ядро ​​процесора за 5 доларів США на місяць. Пакет Linux, який управляється, є більш потужним, найменший – з накопичувачем на 75 ГБ, передачею 2 ТБ, 4 ГБ оперативної пам’яті та 4 vCPU за початкову ціну в $ 32,99 / місяць.

Windows VPS доступний лише в керованій версії, а найменший пакет починається від $ 36,29 / місяць. Він містить 6 Гб оперативної пам’яті, 100 Гб пам’яті, 3 ТБ передачі, 6 вПЦП і Plesk.

The Виділений хостинг сервера також є універсальним, є так звана пропозиція напівприсвяченого сервера від $ 9,31 / місяць, але це не справжній сервер. Перший реальний пакет виділених серверів дає 2 × 500 ГБ пам’яті, передачу 10 ТБ, 8 ГБ оперативної пам’яті та 2 ядра CPU. Він починається з $ 99,59 / місяць у некерованій версії та $ 141,09 на місяць у керованій версії. Останній можна придбати і з необов’язковим кореневим доступом.

5. Хостингер

хостинг-кращий-ехост-альтернатива

Хостингер – ще одна американська компанія в галузі веб-хостингу, і вона відома своїми надзвичайно низькими цінами. Найдешевша пропозиція доступна від 0,80 дол. На місяць; отже, не диво, що компанія має понад 29 мільйонів користувачів.

Чому ми рекомендуємо хостингер:

 • Цілодобова підтримка
 • 30-денна гарантія повернення грошей
 • найдешевша пропозиція доступна від 0,80 дол. на місяць

Веб-хостинг та хмарний хостинг

Пакети веб-хостингу хостингу досить прості і зрозумілі. Є 3 з них:

 1. Одномісний хостинг: Пакет підходить для одного веб-сайту, і ви можете призначити йому один обліковий запис електронної пошти. Використання пропускної здатності 100 ГБ також включено за початкову ціну 0,80 дол. США на місяць.
 2. Премій Спільний хостинг: Середній пакет може обслуговувати необмежену кількість веб-сайтів, ви також можете отримати необмежену кількість поштових акаунтів. Також в 2 рази більше ресурсів сервера та щотижневі резервні копії. Він починається з $ 3,49 / місяць.
 3. Спільний хостинг для бізнесу: Найбільший пакет має всі переваги, як Преміум, а також безкоштовну сертифікацію SSL, щоденні резервні копії та 4 рази більше ресурсів. Починається від $ 7,95 / місяць.

Є ще 3 надійні Хмарний хостинг пакети в товарній лінійці; вони дають вам більше енергії, ніж простіші пакети веб-хостингу. Найменший хмарний хостинг-план називається Cloud Startup і починається від $ 15,90 на місяць. Він забезпечує виділену IP-адресу, 40 Гб пам’яті, 2 ТБ смуги пропускання, 3 ГБ оперативної пам’яті та 2 ядра процесора.

VPS хостинг

Оскільки Hostinger не пропонує спеціалізовані сервери, найсучасніший тип хостингу – це VPS хостинг. Можна вибрати 6 пакетів VPS, найслабший – починається з $ 4,99 / місяць.

Він забезпечує вам 1 ГБ пам’яті, 2,4 ГГц процесора, 20 ГБ пам’яті та 1 ТБ пропускної здатності.

Висновок

Ви дійшли до кінця цієї статті. Ми розглянули найкращі альтернативи eHost та зосередилися на найбільш підходящих типах хостингу для блогерів та власників веб-сайтів. Тепер ви можете обрати свого улюбленого постачальника та його найкращий пакет, маючи хорошого та надійного господаря на тривалий термін.

Не соромтеся купувати більш тривалий період, річні або піврічні плани часто мають більш зручні ціни. Як тільки ваше сховище буде готове, ви можете зосередитись на своєму блозі чи бізнесі!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector