5 найкращих альтернатив хостингу InMotion – веб-хостинг та реєстрація доменних імен

найкращі альтернативи хостингу


InMotion – одна з найкращих в бізнесі, в цьому немає сумнівів. Не лише тому, що вони можуть похвалитися стабільним та швидким обслуговуванням, а також безкоштовною підтримкою клієнтів, але вони справді є компанією, яка робить все заради клієнта. Одне, напевно, ви обов’язково отримаєте кожну копійку, якщо позначити їх разом. Ви також отримаєте безліч корисних послуг безкоштовно, таких як накопичувач SSD, резервні копії, міграція сайтів, додатки тощо.

InMotion є домом для більш ніж 300 000 доменів і з поважних причин. Їх сервери працюють дуже добре, похвалившись в середньому 500 мілісекундними часом завантаження та середнім 99,98% часу роботи протягом цілого року. Що означає, що будь-який веб-сайт на їх сервері буде постійно доступний з високою швидкістю. Як рекламується на їхньому веб-сайті, InMotion є лідером із підтримки клієнтів, і вони не відповідають цим твердженням. На їх представники не потрібно більше 2-3 хвилин, щоб відповісти на запит у чаті.

Я не виявив, що InMotion не відповідає нічого в основі його послуги, і тому розумно, що їх основний спільний план хостингу коштує 3,99 долара на місяць. Існує багато дешевих варіантів, які пропонують подібні високоякісні послуги, які я сьогодні розглядаю. Але важливо згадати, що жоден не пропонує такої високоякісної послуги настільки послідовно, як це робить InMotion. Вони навіть дозволяють свіжим користувачам спробувати свої послуги із гарантією повернення грошей на 90 днів. Це свідчить про їхню впевненість у тому, що у вас немає підстав залишати їх.

Якщо ви шукаєте щось на кілька доларів дешевше або просто хочете дізнатися, які у вас є інші варіанти, ось декілька альтернатив InMotion, які я напевно можу порекомендувати. Я не перегляну всі їхні сервіси, лише найпопулярніші, щоб було простіше обернути голову навколо того, що може запропонувати кожна компанія.

Веб-хост
Промо ціна
найкраща альтернатива хост-організатору3,95 дол. / Міс
Найкраща альтернатива bluehost ipage3,95 дол. / Міс
ipage краща альтернатива ipage1,99 дол. / Міс
a2hosting найкраща альтернатива ipage3,92 дол. / Міс
godaddy краща альтернатива ipage2,99 дол. / Міс

Далі я покажу детально представити вам кожну веб-хостинг-компанію.

ХостГатор

Відвідайте хост »

hostgator-best-inmotion-alternativeHostGator – Moby Dick з веб-хостингового бізнесу. Якщо ви читаєте це і час від часу відвідуєте YouTube, ви точно зрозумієте, чому. Вони також є однією з найбільших веб-хостингових компаній на планеті, яка розміщує понад 9 мільйонів доменних імен. HostGator також є партнером Linux та Cisco. Також важко натрапити на відео, яке не змусить вас переглядати рекламу HostGator перед її запуском. HostGator використовує багато ресурсів для реклами, і це вже більше 10 років. Вони не просто розмовляють про якісний веб-хостинг, вони пропонують його. З часу впровадження їх хмарних сервісів ця компанія стала одним з моїх улюблених.

Мої результати тесту за планом Baby Cloud:

 • Пробіг: 99,99%
 • Швидкість завантаження сторінки: 520 мс

Це видатна пропозиція, до якої можуть відповідати небагато інших компаній. Насправді я навіть не думаю, що ви отримаєте таку потужну послугу за $ 3,95 на місяць. Цінність – це підтримка клієнтів HostGator. Вони не змушують вас чекати більше 15 хвилин, щоб відповісти, і їх представники досить обізнані. Поки вони дружно говорили з нами і бачилися через будь-які проблеми.

Що стосується безкоштовних матеріалів, HostGator не забуває. Вони пропонують чудові інструменти безпеки, захищають вас від DDoS-атак та надають сертифікат SSL для обробки транзакцій на веб-сайті. Крім того, якщо у вас вже є веб-сайт десь в іншому місці, вони перенесуть його безкоштовно. На додаток до цього, cPanel HostGator дуже зручний у користуванні, що навіть ваш 5-річний племінник через деякий час знатиме, як його використовувати. Якщо ви не можете вирішити, який план вибрати, у своєму детальному посібнику я пояснюю кожен план HostGator зокрема.

Єдині проблеми з HostGator – це галузеві стандартні цінові фокуси, які вимагають зробити підписку на 2 роки для того, щоб мати свої рекламовані ціни. Також вам дозволяється робити резервні копії даних вручну, але вам доведеться платити щороку додатково 15,95 дол. США, якщо ви хочете мати “справжні” резервні копії..

BlueHost

Відвідайте хост »

bluehost-best-inmotion-alternativeBlueHost – це велика зірка серед початківців, блогерів та користувачів WordPress загалом. Він користується великою популярністю завдяки низьким цінам та видатній підтримці WordPress. Це дає вагому причину для WordPress.org включити їх до своїх 3 рекомендацій щодо хостингу. Вони також досить добре працюють в основних аспектах хостинг-сервісу, пропонуючи суцільний час роботи та швидке завантаження сторінок. Однак їх підтримка клієнтів залишає бажати кращого, оскільки в середньому їм потрібно близько 40 хвилин, щоб дати своїм користувачам відповідь.

BlueHost вже досить добре зарекомендував себе у веб-хостинговому бізнесі, і вони знають, що вони є головним місцем для багатьох початківців. Перша причина цього – той факт, що майже будь-який користувач WordPress знає про них та їхню сильну підтримку системи. Друга причина – той факт, що перший план спільного розміщення хостингу складає 2,95 долара на місяць. Ось основи їх найпопулярнішої послуги:

Результати моїх тестів щодо базового плану BlueHost:

 • Пробіг: 99,98%
 • Швидкість завантаження сторінки: 530 мілісекунд

Безкоштовні речі: доменне ім’я, інтеграція додатків, перетягування веб-сайтів, хороші параметри безпеки.

Що стосується WordPress, то мало хто з компаній настільки добре оптимізував їх. Ось чому BlueHost пропонує керований хостинг WordPress. Хоча це не найдешевший тип хостингу, який ви можете мати, але цінник між $ 19,99 / місяць і $ 49,99 / місяць, він знімає велику вагу з ваших плечей. Ви можете бути впевнені, що група експертів піклується про ваш сайт WordPress. Вони гарантують, що він постійно оновлюється, захищається та може вирішувати будь-які проблеми, які можуть виникнути. Компанія несе повну відповідальність за ваш сайт і його ефективність, і все, що вам потрібно зробити, – це використовувати його.

Враховуючи все, BlueHost неймовірно недорогий і пропонує надійний сервіс із зручною панеллю управління, що робить його ідеальним для новачків. У них також є безліч інтернет-ресурсів, з яких ви можете дізнатися, але вам доведеться трохи почекати, якщо ви хочете звернутися в службу підтримки. Вони також не пропонують безкоштовних міграцій із сайтів і вимагають трирічної підписки, щоб ви мали низькі вступні ціни. Він зроблений не з цукерок і веселок, але BlueHost – це хороший вибір, якщо ви хочете якомога ефективніше запустити сайт WordPress..

iPage

Відвідайте хост »

ipage-best-inmotion-alternativeiPage пропонує одну з найдешевших хостингових послуг. Я маю на увазі, що вони дивно дешеві, пропонуючи плани хостингу від 1,99 долара на місяць. Компанія належить Endurance International Group, яка принесла нам багато інших хостинг-компаній, таких як BlueHost, FatCow, VPSLink, JustHost, HostMonster тощо. Вони є масовою компанією, яка викликає неоднозначні почуття у своїх клієнтів у всьому світі. Але чи iPage забезпечує щось хороше, окрім дійсно дешевої послуги? Подивимось.

Ось мої результати тестування щодо спільного Основного плану:

 • Пробіг: 99,96%
 • Швидкість завантаження сторінки: 884 мс

Це не найкраще там, але це справді дивно дешево. Я не очікував, що вони матимуть гарне обслуговування клієнтів, але iPage виявив мене неправильним. Вони надають гідну підтримку електронною поштою, спілкуванням у чаті та телефоном, займаючи приблизно 20 хвилин, щоб відповісти на наші запитання. Але вони мають неоднозначні відгуки з цього приводу, тож краще перевірити їх перед тим, як купувати їхній сервіс. iPage викликав у мене трохи позитиву, коли я побачив, що вони не застосовують цінових прийомів, якими користуються інші компанії. Хоча вони і смішно дешеві, вони дадуть вам низьку вступну ціну, підписавшись лише на 12 місяців. Нічого кращого, ніж попередня ціна, щоб змусити вас довіряти бренду.

Поряд із цим гідним сервісом за гідну ціну ви також отримаєте розширені варіанти безпеки. iPage є партнером із SiteLock, компанією з кібербезпеки. Їх програмне забезпечення допомагає запобігти порушенням безпеки та регулярно скануватиме ваш сайт на наявність шкідливих програм. Це також видалить шкідливе програмне забезпечення, залежно від того, яким iPage планом ви користуєтесь. Але найбільшим заходом безпеки є створення регулярних резервних копій вашого сайту, які iPage робитимуть для вас щодня. Більшість компаній платять додатково за цю послугу, але iPage надасть її безкоштовно.

iPage також інтегрується та добре грає з сторонніми програмами, такими як PayPal, Google Apps та різні платформи електронної комерції. Вони також надають бонусні кредити за рекламу в Google AdWords, Yahoo! і Бінг.

Незважаючи на те, що все це звучить досить непогано, iPage теж наповнений негативними сюрпризами, причому перший – відсутність cPanel. У кожного хостинг-провайдера є cPanel, але iPage, скоріше, буде працювати з менш відомим програмним забезпеченням під назвою vDeck. Це працює, але cPanel все ще зручніший для користувачів, ніж vDeck. Крім того, де iPage дозволяє заощадити багато грошей, вони з часом заберуть більше. Ви зможете підписатися на дуже дешеву послугу, але як тільки закінчиться період, вам буде коштувати приблизно 8 доларів на місяць, щоб відновити план. Це безумний стрибок цін на 350%! Отже, виходить, що iPage досить складний, і вам буде краще використовувати іншу альтернативу.

A2Hosting

Відвідайте хост »

a2hosting-best-inmotion-alternativeA2Hosting може не настільки популярний, як BlueHost або HostGator, але вони дійсно пропонують хороший хостинг-сервіс. Вони пропонують широкий спектр хостинг-планів, таких як спільний хостинг на платформах Linux та Windows, керовані та некеровані плани VPS, виділені сервери, плани хостингу реселерів, реєстрація домену та інші онлайн-рішення. Їх найдешевший план хостингу – це спільний план Lite Linux, який починається від $ 3,92 на місяць. Це дозволяє лише розмістити один веб-сайт, тому я рекомендую перейти до плану Swift з самого початку.

Я провів кілька досліджень на A2Hosting і виявив переважно позитивні відгуки, але хотів переконатися в собі. Тому я провів деякі тести.

Мої результати тестування спільного плану Swift (Linux):

 • Пробіг: 99,97%
 • Швидкість завантаження сторінки: 509 мс

Як час роботи, так і час завантаження сторінки – чудові. Вони також мають гідну підтримку через електронну пошту та чат в прямому ефірі. Підтримка телефону – гра офіціанта. Я б не намагався зателефонувати їм, щоб отримати допомогу. Просто не варто залишатися по телефону 20-25 хвилин і чекати, коли хтось відповість. Для складніших запитів просто напишіть електронний лист.

Їхні спільні плани є торф’яно хорошими з точки зору особливостей. Як згадувалося раніше, я б не вибирав план Lite через обмеження кількості веб-сайтів. Кожен спільний план включає необмежену кількість пам’яті RAID-10 та необмежену передачу. Безкоштовний сертифікат SSL через шифрування Let’s також є портом кожного плану хостингу. Безкоштовний CDN з CloudFlare також включений у всі плани.

Якщо ви хочете перенести свій веб-сайт з InMotion на A2Hosting, вони безкоштовно перенесуть ваш веб-сайт та рахунок cPanel..

Гарантія повернення грошей у будь-який час – це теж щось унікальне в цій компанії. Майте на увазі, що повне повернення коштів буде здійснено лише протягом 30 днів після реєстрації.

A2Hosting – це хороший хостинг-провайдер і чудова альтернатива InMotion.

GoDaddy

Відвідайте хост »

godaddy-best-inmotion-alternativeGoDaddy – один із найвідоміших реєстраторів домену в світі, який пропонує керовані сервіси WordPress. Вони забезпечують швидкі, безпечні та повністю керовані хостингові рішення WordPress, які заощаджують багато роботи та поту. Ви можете отримати свій перший план за 1,00 доларів на місяць. Вони також нададуть вам безкоштовний домен, якщо ви підпишетесь на їх щорічний план. Тож варто принаймні перевірити їх, хоча я прочитав кілька некрасивих відгуків, вказуючи, що компанія була набагато кращою пару років тому. Але я все ж хотів це побачити на собі.

Ось мої результати тестів щодо спільного хостингу Економічний план:

 • Пробіг: 99,04%
 • Швидкість завантаження сторінки: 500 мс

Продовження роботи здається достатньо надійним, але майте на увазі, що 99,04% тривалості роботи означає, що ваш веб-сайт буде працювати не менше двох годин протягом усього року. Ваш веб-сайт буде зберігатися на спільних серверах на базі Linux або Windows, залежно від того, що ви вибрали. Тому що, як і будь-яка інша хостинг-компанія, сервери на базі Windows коштують дорожче.

Вони також пропонують хостинг VPS за $ 29,99 на місяць та ще кращий план за $ 129. Вони також пройдуть додаткову милю та забезпечать керований хостинг WordPress. Також у вас буде безкоштовний конструктор веб-сайтів, який ви можете використовувати для створення веб-сайту з елементів перетягування. Їх обслуговування клієнтів здається достатньою, на це потрібно 10 хвилин, щоб відповісти на запит.

В цілому GoDaddy, здається, пройде додаткову милю, щоб задовольнити своїх клієнтів та принести їм найкращий можливий веб-хостинг.

Висновок

Хоча, на мою думку, переходити з уже існуючого облікового запису InMotion на будь-який інший не варто, але кожна компанія відрізняється. Якщо вам потрібно піти з чимось іншим, HostGator буде вашим першим, а BlueHost – вашим другим найкращим варіантом роботи. Можливо, GoDaddy також варто спробувати.

Сподіваюся, вам сподобалось читати нашу статтю і що ми допомогли вам дізнатися щось нове сьогодні!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map