5 помилок, які люди роблять під час налаштування свого веб-сайту

помилки під час налаштування веб-сайту


Коли ви створили веб-сайт для своєї компанії, інтернет-магазину або як приватного працівника, це чудова можливість встановити Інтернет-присутність та просувати свій бренд. Все на вашому веб-сайті має бути розроблено, щоб передати основні ідеї вашого бренду та проблеми, які ви можете вирішити, надаючи свої продукти та послуги.

Однак є ще одна річ. Ви завжди повинні мати на увазі, що на ваш веб-сайт приїжджають люди після відкриття вашого бізнесу через Google, соціальні медіа, оголошення та інші веб-сайти. Це в основному ваша вітрина, ключовий момент вашого бізнесу. Тому перше враження, яке ваш веб-сайт залишить у відвідувачів, буде одним з головних факторів, що визначають, залишаються вони чи ні.

Вдосконаліть дизайн, макет, швидкість завантаження та SEO вашого веб-сайту наскільки це можливо, перш ніж почати рекламувати. Ще простіше вкласти в це трохи більше часу та зусиль, ніж повернути трафік, який ви втратили за допомогою несправного веб-сайту. Встановити сильну присутність в Інтернеті непросто, особливо якщо у вас мало досвіду маркетингових стратегій та веб-дизайну.

Ми можемо показати вам найпоширеніші помилки, які роблять підприємства під час налаштування свого веб-сайту, щоб ви могли легше дізнатися, чи все добре з вашим веб-сайтом чи ні. Як тільки ви зрозумієте ці 5 речей, ви отримаєте потужний веб-сайт, на який ваш бізнес може по-справжньому покластися.

1. Відсутність маркетингової стратегії та бізнес-плану

Коли ви відкриваєте магазин, це не обов’язково означає, що в перший день люди будуть чекати довгими чергами перед ним. Багато людей налаштовують свій веб-сайт і очікують того ж, тонни відвідувачів, які так чи інакше опиняються на їхньому веб-сайті. На жаль, привабливе доменне ім’я не означає, що воно принесе вам багато трафіку.

В Інтернеті є мільйони популярних веб-сайтів, тож якщо ви не докладете певних зусиль, люди ніколи не знайдуть ваш веб-сайт. Якщо ваш веб-сайт є єдиним джерелом вашого доходу, то це може бути важкою таблеткою для проковтування, але робота над вашою маркетинговою стратегією завжди окупається. Вам потрібно викликати інтерес людей і змусити їх спеціально знайти ваш сайт, і є багато способів це зробити.

Суворий бізнес-план та реалізація маркетингових стратегій мають важливе значення, якщо ви хочете вести успішний бізнес. Важливо все це спланувати, перш ніж ви почнете вкладати в нього час і гроші. Прискорити це просто для того, щоб ваш веб-сайт був запущений та працював якнайшвидше, як правило, нікуди не веде.

Придумайте бізнес-план

Повний бізнес-план не такий складний, як ви могли подумати. Це точно не есе, яке висвітлює кожен маленький крок, який потрібно зробити у вашому бізнесі. Однак це приємне керівництво, яке насправді може допомогти вам прийняти правильне рішення, коли обставини цього вимагають від вас.

Бізнес-план – це найкращий варіант відповіді на наступні питання:

 • Яка ваша цільова аудиторія та які тенденції ви хочете слідувати?
 • Які товари та послуги ви хочете продати?
 • Які основні проблеми вашої цільової аудиторії, які ви хочете вирішити зі своїми продуктами?
 • Чи є інші подібні підприємства? Якщо так, то які їх слабкі сторони?
 • На чому ви хочете зосередитись під час створення своєї присутності в Інтернеті?

Неперевершена маркетингова стратегія

Потужна маркетингова стратегія складається з декількох кроків, які вам потрібно пройти, та декількох корисних інструментів, які вам потрібно використовувати у своїй роботі. Основна мета – залучити більше потенційних клієнтів на ваш веб-сайт. Давайте покажемо вам такі перевірені методи, які можуть допомогти вам досягти своєї мети:

 • Скористайтеся популярним інструментом аналітики електронної комерції. Один з найкращих інструментів, якими ви можете скористатися, – це Google Analytics
 • Зробіть невелике дослідження, щоб зрозуміти основні відмінності між PPC (оплата за клік) та SEO
 • Чим більше профілів у соціальних мережах для вашого бізнесу, тим краще. Це ті майданчики, на яких можна охопити більшість людей
 • Подумайте про приєднання до програми афілійованого маркетингу та почніть продавати через найбільш переважну сторону компанію

Працюючи над маркетинговою стратегією та бізнес-планом, можливо, знадобиться багато досліджень і наполеглива робота, вони в кінцевому підсумку приведуть вас до потужного веб-сайту як кінцевого результату. Ми радимо вам шукати інтернет-форуми, путівники та відео про маркетингові стратегії, оскільки люди люблять ділитися своїми ідеями з цього приводу.

Випробувавши деякі найпопулярніші стратегії в дії, ви побачите, як вони працюють, і це допоможе вам вибрати ідеальну для вашого бізнесу. Крім того, якщо ви не досвідчені в галузі КПП та SEO, тоді не соромтеся знайти професіонала, який готовий допомогти вам, оскільки для цього потрібні більш глибокі знання.

2. Це важче, ніж ти думав

Коли недосвідчені бізнесмени бачать деякі популярні веб-сайти, які приносять величезну суму доходу, це перше, що спадає їм на думку: Легкі гроші! Потім вони думають про те, як швидко створити власний веб-сайт і як він заповнить кишені. На жаль, це не так працює.

Веб-сайт – це не все про отримання замовлень від клієнтів та доставку продуктів до них. Є багато крихітних речей, які можна покращити. Вам потрібно буде витратити багато часу на експерименти, поки ви не знайдете методи, які дійсно залучають потенційних клієнтів на ваш сайт і змушують їх купувати ваш товар. Звичайно, в процесі будуть також незадоволені клієнти, поки ви не виправите недоліки свого сайту.

Так само, як і місцевий бізнес, бізнес-сайт також вимагає від вас щодня дотримуватися порядку. Бізнес схожий на машину, йому потрібні всі деталі на місці та належне обслуговування, інакше це лише спричинить проблеми. Веб-сайт може здатися чимось незмінним, коли ви його налаштовуєте, але вам потрібно буде регулярно змінювати та вдосконалювати його, щоб забезпечити його успіх.

Ви можете скласти список усіх речей, над якими потрібно працювати кожен день, а потім переходити по одному, поки не закінчите. Це допоможе вам забезпечити послідовність та порядок обслуговування вашого веб-сайту.

3. Безкоштовні провайдери хостингу та погані платформи електронної комерції

В Інтернеті зростає кількість безкоштовних хостинг-провайдерів або преміум-хостинг-провайдерів, які надають безкоштовну послугу. Якщо доступно стільки безкоштовних веб-хостингових пакетів, чому б вам взагалі платити за сервер? Ці безкоштовні послуги також швидші, ніж будь-коли, і ви можете їх налаштувати за пару хвилин.

Безкоштовні провайдери хостингу можуть здатися непоганою ідеєю, але насправді існує багато проблем, з якими ви можете зіткнутися, вибравши їх. Наприклад, ці безкоштовні опції не дозволять вам мати доменне ім’я, яке є повністю вашим власним. Як результат, люди, які відвідують ваш веб-сайт, не сприйматимуть ваш бізнес серйозно і замість цього шукатимуть інший веб-сайт.

Хоча преміум-провайдери веб-хостингу надають вам багато додаткових функцій, безкоштовні послуги хостингу зазвичай обмежують ваш веб-сайт багатьма способами. Ви не зможете приєднати профілі соціальних мереж до свого веб-сайту, що вже позбавляє вас від величезної кількості потенційних відвідувачів. Найгірше, що ви не володієте жодною частиною свого веб-сайту.

Вміст, який ви завантажуєте, також належить компанії, якій належить сервер. Отже, беручи до уваги всі ці недоліки, чи дійсно так багато витрачати близько 10 доларів на місяць на преміальний пакет хостингу без обмежень, лише додаткові послуги? Не дуже тому, що є величезні відмінності.

Про програмне забезпечення електронної комерції?

Що стосується платформ електронної комерції, то слід орієнтуватися лише на вибір одного з найпопулярніших варіантів. У електронній комерції є багато великих імен, і ви також можете прочитати незліченну кількість відгуків про них на сайтах, блогах та користувачах, що оглядаються..

Якщо тисячі людей використовують певне програмне забезпечення для електронної комерції, ви можете бути впевнені, що воно регулярно оновлюється та діє. Доступні два різних типи платформ електронної комерції:

 • Існують платформи електронної комерції, такі як Big Commerce, 3dcart і Shopify
 • Інші, власні рішення, такі як плагіни та інше програмне забезпечення, яке потрібно встановити та застосувати до свого веб-сайту. Два найпопулярніші – WooCommerce та Magento

4. Перетворення вашого веб-сайту в блог

WordPress в основному відомий як найкраща CMS для блогерів, але він не рекомендується всім, хто хоче запустити бізнес-сайт. Зазвичай WordPress – це єдиний варіант, про який можуть подумати власники бізнесу, перш ніж створити свій веб-сайт. Причина, чому це погано, полягає в тому, що платформа може зажадати від вас додаткових зусиль, якщо ви хочете створити веб-сайт іншого типу.

Не зрозумійте мене, WordPress – це справді одна з найкращих та найуніверсальніших CMS. Просто деякі веб-сайти мають бути класифіковані та структуровані певним чином, і ця платформа не завжди може забезпечити необхідні ресурси. Однак кожен веб-сайт компанії повинен мати розділ блогу, де подається свіжий вміст. Це чудово для SEO веб-сайту і має потенціал генерувати багато органічного трафіку.

Але створення повноцінного веб-сайту на платформі, створеній для блогерів, безумовно, сумнівна ідея. Також блог може бути потужним ресурсом, але не слід зосереджуватися лише на наданні вмісту там. Це, безумовно, може залучати багато відвідувачів, але вам потрібно працювати над іншими частинами вашого веб-сайту, а також збільшувати конверсію.

5. Чудовий дизайн із поганим маркетинговим повідомленням

Якщо дизайн вашого веб-сайту свіжий і чистий з приємним вибором кольорів, шрифтів та хорошим макетом, ви вже на півдорозі до успіху. Ваші відвідувачі, безумовно, будуть задоволені зовнішнім виглядом, але вам потрібно додати щось, що стримує їх і викликає інтерес. Привабливий дизайн може тримати їх довгий час, але якщо ви не скористаєтесь нагодою, вони з часом виїдуть і ніколи не повернуться.

Ваша цільова сторінка – прекрасне місце, щоб вітати своїх відвідувачів повідомленням, яке підсумовує основну мету вашого бізнесу та дає їм уявлення про проблеми, які ви хочете вирішити зі своїми продуктами. Це також може бути привабливий текст, який формує довіру до ваших потенційних клієнтів і змушує їх прокручувати вашу головну сторінку.

Ще один метод, який слід спробувати, – це додавання посилань на дзвінки до дій та кнопок до певних частин вашого вмісту, щоб відвідувачі завжди могли перевірити щось нове. Таким чином, ви можете налаштувати повний маршрут, який веде відвідувачів через величезну кількість сторінок на вашому сайті.

Знайдіть баланс між дизайном та повідомленнями, які ви хочете передати. Зрештою, люди відвідували ваш веб-сайт, оскільки ваше маркетингове повідомлення зацікавило їх. Вітаючи їх із дизайном, цікавішим за ваше повідомлення, веде лише до відмови.

Звичайно, ви можете зробити набагато більше помилок під час налаштування та підтримки свого веб-сайту. Це були лише 5 найпопулярніших, які ми хотіли вам показати. Переконайтеся, що ви працюєте над ними до того, як ваш веб-сайт вийде на екран, оскільки кожен з них може потенційно знизити ваш трафік.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map