5 помилок, яких слід уникати при виборі веб-хостингу для бізнесу

помилки-вибір-бізнес-веб-хостинг


Ви хочете найкращого досвіду веб-хостингу для веб-сайту вашого бізнесу? Тоді обов’язково уникайте цих поширених помилок.

В Інтернеті рясніють поради щодо вибору найкращого хостингу для вашого веб-сайту. Цей перелік порад, навчальних посібників та статей про те, як знайти надійний хостинг, не є випадковим, адже всі типи хостингу, які ви отримуєте, і хостинг-компанія, з якою ви підписуєтесь, матиме багато що сказати у щоденній роботі вашого веб-сайту.

Хоча більшість статей зосереджується на обов’язковому виборі хоста, давайте подивимось деякі підводні камені, яких слід уникати під час пошуку веб-хостингу:

1. Падіння на привабливість БЕЗКОШТОВНОГО хостингу

Тепер безкоштовний хостинг може здатися чудовою угодою, якщо у вас є крихітний особистий веб-сайт, який не надто швидко оновлюється, і ви не використовуєте його для залучення клієнтів чи ділових можливостей. У всіх інших випадках використання безкоштовний хостинг є ненадійним та небажаним.

Деякі веб-хости пропонують безкоштовний хостинг, щоб залучити більше клієнтів, які в якийсь момент можуть прийняти рішення про перехід до платних пакетів або які можуть зацікавитись іншими платними веб-послугами, проданими хостинг-компанією.

Якщо ви тільки починаєте, вам може сподобатися зареєструватися на безкоштовний хостинг-сервіс, але є багато застережень, які слід врахувати, особливо якщо ви запускаєте веб-сайт для свого бізнесу..

По-перше, безкоштовний веб-хостинг та реклама зазвичай йдуть рука об руку. Це означає, що ваш сайт, швидше за все, буде засмічений рекламою або банерами і перетвориться на рекламну платформу для хостингової компанії або її філій. Не важко зрозуміти, як розміщення веб-сайту вашої компанії на безкоштовній хостинговій платформі може затьмарити вашу репутацію.

Інша проблема безкоштовного хостингу – це продуктивність. Безкоштовний хостинг постачається з мізерними ресурсами та жахливими проблемами з продуктивністю. Оскільки ви нічого не заплатили, ви не можете розраховувати на гарантію, безпеку чи підтримку.

Оплата хостингу означає, що ви отримаєте певні гарантії щодо продуктивності, доступності, підтримки чи безпеки. Хороший хостинг не обов’язково дорогий, і є багато зручних веб-хостів, які пропонують надійні послуги.

2. Завищений розмір хостингового плану

Хостинг-компанії пропонують безліч видів хостинг-планів, розроблених для задоволення потреб усіх типів веб-сайтів. Спільний хостинг – це найпоширеніший і найменш дорогий план хостингу, який пропонують веб-хости, але є також віртуальні приватні сервери, виділені сервери та інші спеціалізовані пакети хостингу.

Звичайно, пакети із великим розміром поставляються із усілякими дзвіночками, які, напевно, не знадобляться вашому маленькому веб-сайту, тому початок із спільного плану хостингу ідеально підходить для більшості веб-сайтів.

Ви можете почати переглядати віртуальні приватні сервери або варіанти вищого рівня, коли ваш веб-сайт починає переростати в веб-сайт з великим обсягом і високим трафіком. До цього часу збережіть свій бізнес трохи грошей і почніть з спільного хостинг-пакету.

3. Ігнорування гарантій повернення грошей

Не всі веб-хости пропонують гарантії повернення грошей за свої плани початкового рівня, але є багато причин, чому ви повинні знайти хоста, який робить це.

Можливо, ви виберете неправильний план хостингу і усвідомлюєте, що після покупки або у вас поганий досвід з підтримкою клієнтів або проблеми з роботою, які можуть змінити свою думку щодо обраного вами хоста. У всіх цих випадках ви можете вимагати повернення коштів та перенести веб-сайт в інше місце.

Стандартна галузева гарантія повернення грошей – 30 днів, але деякі веб-хости, такі як InMotion хостинг, пропонують періоди повернення грошей, які сягають 90 днів.

4. Вибір рішення про господаря на основі ціни самостійно

Вибираючи найдешевший доступний варіант хостингу, припускаючи, що вони все-таки не принесуть вам кращий план хостингу, але жоден з них не вибере найдорожчий, вважаючи, що він кращий за всі інші.

Ключовим моментом є пошук хостингового пакету, який має всі функції, ресурси та гарантує, що ви задоволені та потребуєте.

Ще одна причина, по якій складно прийняти рішення, що базується на цінах, полягає в тому, що багато хостинг-компаній створюють свої хостингові пакети, щоб включити різні халяви, які можуть не пропонуватися безкоштовно іншими господарями.

Наприклад, ви можете отримати безкоштовний домен з деякими хостами, але інші хости можуть попросити вас доплатити за нього. Те саме стосується інструментів безпеки, інструментів для створення веб-сайтів, резервного копіювання та інших переваг.

Порівнюючи ціни між веб-хостами, слід пам’ятати про деякі речі:

 • Показані ціни можуть бути акційними цінами, що застосовуються на перший термін вашого контракту, а пакети поновлюються за більш високими тарифами в кінці терміну;
 • Ціни можуть включати ПДВ або не включати його (ПДВ, як правило, додається при оформленні каси);
 • Підписуючись на більш тривалі періоди (2 або 3 роки), ви можете скористатися більш високими ціновими знижками;
 • Не всі веб-хости дозволяють щомісячні платежі, тому рекламовані ціни можуть застосовуватися лише в тому випадку, якщо ви зареєструєтесь на мінімальний термін дії контракту та сплатите попередньо.

Суть полягає в тому, що спосіб планування цін може сильно відрізнятися від компанії до компанії.

5. Не знаючи про обмеження

Щоразу, коли ви бачите слова Безкоштовно або Безлімітно, пов’язані з веб-хостингом, завжди припускайте, що положення та умови застосовуються, і проконсультуйтеся з умовами надання послуг, незалежно від того, наскільки це нудно не здасться.

Якщо хостинг-компанія пообіцяє необмежену кількість дискового простору та пропускну здатність, то це означає, що з вас не стягуватиметься кількість використовуваних ресурсів, але це не означає, що немає обмежень. Ресурси завжди обмежені, і коли ваш веб-сайт починає потребувати більше, ваш сайт сповільнюватиметься та навіть перейде в офлайн-режим, якщо тільки ви не оновите до плану більше ресурсів..

Окрім обмежень, що стосуються ресурсів, існують також обмеження щодо типу вмісту, який ви можете розміщувати у своєму обліковому записі, та обмежень, пов’язаних із потоковим потоком. Деякі хости не дозволяють вам розміщувати вміст для дорослих у своєму акаунті, інші не підтримують потокове передавання.

Коротше кажучи: не пропускайте тонкий шрифт і не зв’яжіться з командою підтримки вашого хоста, якщо у вас є спеціальні вимоги до вашого веб-сайту.

На жаль, вам потрібно буде дослідити хостинг-компанії та плани хостингу, намагаючись знайти відповідний для вашого веб-сайту. Сподіваємось, наша стаття може допомогти вам заздалегідь визначити найважливіші аспекти вибору відповідного плану хостингу та уникнути помилок на цьому шляху..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map