6 кращих способів збільшити трафік веб-сайтів

01.06.2020
Статті та більше ... '6 кращих способів збільшити трафік веб-сайтів
0 5 мин.

найкращі способи збільшити трафік веб-сайтів


Коли ви вперше створили веб-сайт і почали додавати контент, ви можете подумати, що трафік веб-сайту, природно, також прийде. На жаль, це рідко трапляється без невеликої оптимізації.

Трафік веб-сайту – це параметр, який поряд з іншими факторами, такими як дизайн, досвід роботи та якість вмісту, можуть визначати успіх веб-сайту. Чим більше трафіку отримує веб-сайт, тим більше експозиції отримують ваші послуги та продукти.

Але як ви збільшуєте трафік веб-сайтів, коли ви не задоволені кількістю відвідувачів, які відвідують ваш сайт? Чи є перевірені хитрощі торгівлі чи збільшення трафіку веб-сайтів – це спроба помилки?

По правді, отримати більше трафіку на ваш веб-сайт часом може бути досить складно, і вам доведеться експериментувати з декількома різними методами збільшення веб-трафіку, поки ви не з’ясуєте, який найкраще підходить для вашої конкретної ніші. З іншого боку, є кілька перевірених методів розширення веб-трафіку, які можуть збільшувати потік відвідувачів вашого веб-сайту незалежно від того.

Ось 6 кроків, які ви можете зробити для збільшення веб-трафіку:

1. Визначте свою ціль

Постановка цілей допоможе вам:

 • визначте своїх цільових клієнтів (хто вони? Де вони проводять час в Інтернеті?);
 • встановіть дії, які ви хочете, щоб вони виконувались, коли вони відвідують ваш сайт (чому ви залучаєте їх на ваш веб-сайт? Ви хочете, щоб вони купували певні товари / послуги? Можливо, щось завантажували?);
 • і як ви можете залучати їх для досягнення цих дій (як довго їм залишається на вашому сайті, щоб вони могли вчинити бажані вами дії?).

Визначення цих цілей допоможе вам оцінити, чи орієнтуєтесь ви на потрібних клієнтів, чи досягаєте ви будь-якої своєї цілі та чи потрібно вносити будь-які коригування в орієнтацію на ваш вміст..

2. Проаналізуйте поточну статистику трафіку

Вимірювання статистики трафіку дасть корисну інформацію про кількість відвідувачів, які ви зараз маєте, тип вмісту, з яким вони займаються найбільше, час, який вони проводять на певних сторінках вашого веб-сайту, звідки вони перебувають, скільки сторінок вони відвідують в середньому, та кілька інших параметрів.

Ви можете використовувати будь-який інструмент аналізу веб-трафіку, але найпопулярнішим інструментом для цієї мети є Google Analytics. Ви можете використовувати інструментальну панель Google Analytics для вимірювання різних параметрів, або ви можете встановити плагін Google Analytics на свій веб-сайт.

Регулярна перевірка статистики сайтів допоможе вам бути в курсі змін, які відбуваються у поведінці ваших відвідувачів щодо вмісту, з яким вони найбільше займаються, часу доби, який вони найчастіше відвідують тощо. Це буде допомагають приймати обгрунтовані рішення щодо типу вмісту, який ви повинні створювати.

3. Налаштуйте свій вміст

У вас може бути максимально смачний дизайн цукерок, якщо ваш вміст скажений, ніхто не буде спілкуватися з вашим сайтом або повертатися на нього після першого відвідування. Удосконалюючи вміст, слід зосередитись на наступних речах:

Титри & Заголовки

Придумайте цікаві заголовки та заголовки, які викликають інтерес ваших читачів. Стаття з цікавою назвою швидше за все буде натискати, коли розміщуватиметься на каналах соціальних медіа.

Придумуючи відповідну назву для вашої статті, пам’ятайте про наступні дії:

 • список публікацій (наприклад, 5 найкращих способів збільшити трафік веб-сайтів), як правило, отримують більше кліків і краще в рейтингу Google;
 • заголовки, що ставлять питання ймовірно, збудить інтерес ваших читачів;
 • пости, що збуджують емоції також більше шанси на те, що читачі натиснуть їх.

Завжди включайте основну увагу вашої статті в заголовок. Це корисно як для пошукових систем, так і для ваших читачів.

Захоплення увагою

Перший параграф вашого вмісту зробить або гальмуватиме ваш вміст. Якщо ви не можете залучати своїх відвідувачів до початку роботи, ви можете їх назавжди втратити. Отже, приправте свій перший абзац трохи гумором, гострим питанням або шокуйте своїх читачів сміливим твердженням.

Форматування & Читабельність

Довгі абзаци важкі для читання і нудні. Створіть короткі абзаци, що містять одну ідею на абзац. Використовуйте підзаголовки, пункти, курсив та жирне форматування, щоб виділити важливі ідеї.

Довжина

Тривалість вашої статті залежить від теми, яку ви обговорюєте. Коротші статті легше читати та отримувати повідомлення набагато швидше. Однак більш довгі статті вважаються такими, що мають більше повноважень, і їх діють частіше, ніж короткі статті, які можуть не мати суті.

Джерела

Коли ви цитуєте джерела, він показує вашим читачам, що ви досліджували вашу статтю, і навіть пошукові системи помічають цей аспект, надаючи більше авторитету вашій статті.

Використовуйте привабливі візуальні зображення

Не обмежуйте свій вміст лише текстом, приправляйте свою статтю відповідними, якісними фотографіями, інфографікою чи відео. Поєднання різних типів вмісту надасть вашим читачам більш захоплюючого досвіду читання.

Використовуйте як внутрішні, так і зовнішні посилання

Ви можете використовувати внутрішні посилання для посилання на старі статті та просування їх. Ви можете використовувати зовнішні посилання на веб-сайти органів влади або цитувати джерела. Не перестарайтеся із створенням посилань, інакше Google не сподобається вам.

4. Заходьте в соціальні медіа

Популяризація статей у соціальних мережах – це один із найпростіших способів залучити більше відвідувачів вашого веб-сайту. Незалежно від того, чи створюєте ви сильну присутність у соціальних медіа чи рекламуєте свій вміст за допомогою реклами, соціальні медіа – це хороша платформа для отримання експозиції.

Оптимізуйте свій вміст для соціальних медіа, додаючи кнопки спільного використання соціальних мереж та створюйте профілі соціальних медіа на всіх основних каналах, щоб читачі, які користуються вашим вмістом, могли слідкувати за вашою діяльністю на цих платформах.

5. Зверніться до порушників та основних місць у вашій ніші

Домогтися впливу або великих веб-сайтів, які мають доступ до спільного доступу або публікують ваш вміст, важко, але це також надійний спосіб отримати більше читачів та підписників. Визначте основних впливових факторів у вашій галузі та накладіть на них свій вміст.

6. Створіть список електронної пошти

Використання служби маркетингу електронною поштою, наприклад MailChimp або Постійний контакт, допоможе вам підтримувати зв’язок з людьми, які раніше придбали товар чи послугу у вашого або відвідали ваш блог.

Хоча ці читачі виявляють інтерес до ваших продуктів чи вмісту, підписавшись у свій список електронної пошти, вам слід уникати бомбардування ними електронних листів, але час від часу завітати до них може бути хорошою ідеєю, щоб змусити їх замовити ще раз або відвідати ваш сайт знову.

У висновку

Запорукою збільшення трафіку веб-сайтів є послідовність та різноманітність. Регулярне додавання чудового вмісту на ваш веб-сайт та впровадження декількох методів для залучення більше трафіку на ваш сайт потребує певного часу, але це збільшить вашу читацьку чи клієнтську базу.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector