6 основних причин, чому ваш блог не приносить грошей

01.06.2020
Статті та більше ... '6 основних причин, чому ваш блог не приносить грошей
0 5 мин.

причини блог не приносить грошей


Здається, що у кожного там є щоденник. І це не сюрприз, адже це чудовий спосіб почути свій голос і зв’язатися з однодумцями щодо тем, які ви обох цінуєте. Але блогінг також може бути дуже прибутковим, якщо зробити все правильно.

Однак це простіше сказати, ніж зробити, тому що більшість блогерів скаржаться на ту саму проблему. Вони витратили свій час, щоб створити свій блог і регулярно публікувати публікації, але справді не побачили реального доходу, незважаючи на вкладення часу та грошей. Іноді ваш блог просто потрібно підробити і налагодити, щоб стати прибутковим. Якщо вам цікаво дізнатися, чому ваш блог не приносить ніяких грошей, а також способи виправити це, продовжуйте читати.

1. Ви цього не отримали

Гаразд, цей досить очевидний, але дивно, скільки блогерів вважає, що достатньо створити блог і просто почекати, поки гроші почнуть крутитись.

Починаючи блог, подумайте, що ви могли б продати разом із ним. Ви можете вибрати показ оголошень і отримувати комісію кожного разу, коли хтось натискає на них. Ви також можете вести партнерський блог і продавати чужі речі, якщо у вас немає свого власного. Якщо у вас немає фізичного продукту, ви можете продавати свої послуги, продавати електронні книги, курси, ексклюзивне членство в своєму блозі з більш конкретним вмістом тощо. Існує так багато різних способів монетизуйте свій блог, без шкоди для його цілісності.

2. Ваш вміст недостатньо гарний

Написання чудового змісту трохи хитро. Для початку потрібно вибрати популярну нішу, яка не має занадто великої конкуренції. Чому? Що ж, якщо ви захоплені темою і ви її експерт, це не буде великим у фінансовому сенсі, якщо лише кілька людей зацікавлені в ніші. З іншого боку, там, де є конкуренція, є гроші, які потрібно заробити, але не, якщо їх занадто багато.

Є й інші речі. Якщо ви пишете виключно для пошукових систем, ваші статті можуть виходити як загальні та без будь-якої реальної цінності, оскільки вони є виключно для того, щоб орієнтуватися на потрібні ключові слова. І все-таки жодна SEO не є однаково поганою, тому обов’язково збалансуйте їх.

3. Ви не активні

“Якщо ви побудуєте його, вони прийдуть” – це підхід, який не працює добре для ведення блогів. Вам потрібно працювати над тим, щоб отримати свій блог перед аудиторією. Одним із способів зробити це було б використовувати соціальні медіа для поширення слова. Ви можете посилатися на свої публікації у Facebook, Twitter, LinkedIn або Instagram. Ви навіть можете використовувати хештеги, щоб скористатися актуальними темами або поширити обізнаність про свій бренд всередині своєї ніші.

Однією з довгострокових стратегій, яка є надзвичайно ефективною, є згадування інших блогерів та посилання на їхній блог та їхній зміст. Ймовірно, вони матимуть своє Google Alerts налаштування чи щось подібне, що допомагає їм відслідковувати всі місця, які згадували про них. Якщо ваш вміст хороший, ви також можете очікувати, що вони також зв’яжуть вас.

4. Ви тільки в ньому за гроші

Звичайно, більшість блогерів там шукають заробляти гроші, проводячи блоги, але якщо це ваша єдина причина для цього, є дуже і дуже великий шанс, що ви не збираєтеся це зробити. Причина того, що найбільш успішні блоги – це те, що вони є, це те, що їх автори, крім того, що звертають увагу на ділову сторону речей, неймовірно захоплюються темами, про які вони пишуть у своїх статтях.

Як блогер, ви відчуєте підйоми та падіння, і якщо вам не вистачить пристрасті до цього, ви, швидше за все, в якийсь момент відмовитесь, особливо якщо ви нічого не заробили. Окрім того, що люблять свою роботу, великі блогери також знають, що справа не лише в тому, чого вони хочуть, а й у тому, що хоче їхня аудиторія. Вони знають свої больові точки, і що ще важливіше, вони знають, як вирішити їх із вмістом та продуктами, які вони можуть запропонувати.

5. Ваш блог має поганий дизайн

У наші дні чудовий контент повинен бути упакований у привабливі та привабливі візуальні зображення. Ми говоримо не лише про додавання відео, зображень чи інфографіки до своїх письмових публікацій, а й про дизайн самого блогу..

Прагніть до елегантного та чистого мінімалістичного вигляду. Також переконайтеся, що ваші сторінки не переповнені занадто великою кількістю реклами, спливаючих вікон, CTA, банерів чи посилань. Але навіть якщо всі ці елементи збалансовані, вашого дизайну може все-таки бракувати через форматування вашого вмісту. Наприклад, занадто яскраві, занадто малі або занадто великі шрифти виглядають відволікаючими та датованими.

Крім того, якщо у ваших публікаціях є величезні текстові блоки, вам потрібно розділити їх на менші розділи та додати підзаголовки, щоб дозволити вашій аудиторії їх переглядати, що вони, безумовно, зроблять.

6. Ви не присвячуєте достатньо часу своєму блогу

Дуже багато людей ведуть блог просто заради задоволення від цього, або як побічна робота на їх звичайній роботі, і це чудово, але якщо ви хочете зробити це вигідним, вам потрібно присвятити його штатному часу.

Дивно, що все ще є такі підроблені реклами, які рекламують речі на кшталт “Я заробляв 9 856 доларів щомісяця за допомогою блогів раз на тиждень”. Ще більше дивно, що деякі люди думають, що це можливо. Навіть якби вам давали нескінченний запас готівки, ви все одно не зможете зробити свій блог величезним, адже ведення блогів вимагає часу та важкої роботи.

Чарівної палички немає.

Висновок

Зробити свій блог вигідним непросто, особливо якщо ви просто хочете отримати гроші з нього і нічого іншого. Але, якщо ви робите це з правильних причин, це може бути надзвичайно корисним, у будь-якому сенсі цього слова. Удачі!

Карен Діксон – підприємець та консультант з цифрового маркетингу компанії BestEssays.com.au. Вона – інтуїтивно зрозумілий і креативний мислитель, який здатний з’єднати різні думки в одну тему. Karen любить бути в курсі останніх тенденцій цифрового маркетингу. Її роботи були опубліковані на HuffPost та інших бізнес-ресурсах. Зв’яжіться з Кареном далі Twitter.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector