7 кращих дешевих альтернатив безкоштовного веб-хостингу

01.06.2020
Статті та більше ... '7 кращих дешевих альтернатив безкоштовного веб-хостингу
0 10 мин.

кращі альтернативи-безкоштовний веб-хостинг


Запуск веб-сайту вимагає великих витрат, і адміністратори постійно шукають способи зменшити витрати. Безкоштовний веб-хостинг привабливий, і останнім часом він вибухнув популярністю. Безкоштовні провайдери веб-хостингу – це не те, що вони рекламують, оскільки вони мають жорсткі обмеження на час роботи, пропускну здатність, швидкість завантаження та пропускну здатність. Ці обмеження можуть призвести до того, що ваш сайт працюватиме неофіційно. Більше того, це те, що деякі з цих сайтів не є належним чином захищеними, що наражає вашу інформацію на небезпеку. Ось найкращі варіанти безкоштовного веб-хостингу:

1. iPage

ipage-free-hosting-alternative

iPage

iPage почав функціонувати в 1998 році і був придбаний Endurance International в 2010 році. Він обслуговує понад мільйон веб-сайтів з двох центрів обробки даних у США. Він є одним з найдешевших хостингових менеджерів у галузі за 1,99 долара на місяць. iPage має єдиний пакет хостингу, який забезпечує необмежену кількість доменів, необмежену кількість баз даних та необмежену кількість дискового простору.

Фірма прийняла стратегію “один розмір, який відповідає всім”, який містить усі ресурси, які малому бізнесу знадобиться. iPage використовує панель управління vDeck, на відміну від більшості компаній, які віддають перевагу cPanel. Ви також отримаєте установку в один клік для таких платформ, як WordPress, PixelPost, Drupal та Joomla.

iPage також освоїв мистецтво ціноутворення. Ви можете записатися на вступну ставку в розмірі 1,99 доларів на місяць до трьох років. Мало хто може конкурувати знижки на веб-хостингу в розмірі 80 доларів протягом трьох років.

iPage також світить, коли мова йде про підтримку клієнтів. Доступ до їхньої команди 24/7 можна отримати електронною поштою, телефоном, квитком та чатом. Ці канали легко знайти та використовувати, завдяки чому iPage виділяється. Продовження 99,8% фірми також вражає, враховуючи, наскільки дешевим є розміщення iPage.

Недоліком iPage є його повільний час завантаження. Швидкість завантаження безпосередньо впливає на рейтинг SEO, тому вони є важливими. Ціни на їх поновлення також перешкоджають. По закінченні періоду планування ви можете заплатити збільшення до 350%, щоб оновити план. iPage також відмовився від використання cPanel, який є більш зручним для користувачів, ніж vDeck.

2. ХостГатор

хостинг-хостинг-альтернатива-альтернатива

ХостГатор

HostGator хостинг обслуговує веб-сайти малого бізнесу з доступними планами хостингу, швидкою швидкістю, хмарними планами WordPress та надійною підтримкою. Він, як правило, пропонує дешевші пакети, ніж конкуренти аналогічного масштабу, а їх ресурси є достатніми для більшості клієнтів. Їх потужна інфраструктура також заслужила їм хорошу репутацію хостингу.

Ви можете зареєструватися за $ 2,75 на місяць протягом трьох років. Фірма обіцяє 45 днів гарантії повернення грошей, якщо користувач буде незадоволений їх послугами. HostGator безкоштовно перенесе веб-сайт у ваш новий домен протягом 30 днів після реєстрації на спільний хостинг.

Фірма налаштувала останню версію cPanel, щоб зробити її надзвичайно зручною для користувачів. HostGator має гарантію тривалості 99,9%, яку ви можете контролювати на панелі приладів. Ви можете вимагати місячного розміру кредиту на хостинг, якщо цей обіцяний термін роботи не вийде. HostGator має численні підручники та сторінки поширених запитань, щоб інформувати своїх користувачів.

HostGator використовує стандартні прийоми щодо ціноутворення. Наприклад, щоб записатись на великі знижки, вам доведеться вибрати 3-річний план. Якщо ви виберете щомісячний варіант, щомісячна ставка зросте на 50-150%, що дорого. Час їх завантаження також середній, і ви можете отримати швидші швидкості за допомогою менших веб-сайтів.

3. GreenGeeks

greengeeks-free-hosting-alternative

GreenGeeks

GreenGeeks розпочав свою діяльність у 2008 році після того, як її заснував Трей Гарднер, який співпрацював з численними компаніями-хостингами, такими як iPage, Globat та Hostpapa. Як випливає з назви, компанія надає екологічні послуги веб-хостингу. Це гордість того, що “300% живиться від поновлюваних джерел енергії”, що означає, що вона дає три рази більше енергії вітру, яку використовує. Його загальна місія полягає у наданні найшвидших пропозицій веб-хостингу без негативного впливу на навколишнє середовище.

Цей низьковуглецевий слід не означає, що він менш здатний працювати краще порівняно зі своїми аналогами. Хоча він може бути меншим, ніж конкуренція, він виграє в плані особистої уваги. Користувачі платформи свідчать про надійну та швидку підтримку, до якої легко отримати доступ.

GreenGeeks пропонує три спільні плани хостингу, які обіцяють необмежену кількість доменів, пропускну здатність, акаунти електронної пошти та сховище. Також пропонується безкоштовний домен на рік. Однак ціна на оновлення домену після вільного року однак дорога. GreenGeeks не прагне стати реєстратором домену, тому було б краще шукати домен в іншому місці. Найдешевшим пакетом є Ecosite Starter за $ 2,95 / місяць, якщо ви виберете тривалий контракт.

GreenGeeks надалі надає реселлер та хостинг WordPress. Крім ціни, GreenGeeksboast має швидку інфраструктуру, параметри центру обробки даних та надійні та безпечні технології. Компанія заробила собі бал у Better Business Bureau, що говорить про його відмінну репутацію в Інтернеті.

Агентство з охорони навколишнього середовища, що базується в США, GreenGeeks занесено до списку Green Power Partner. Якщо стійкість знаходиться на початку списку ваших проблем, то GreenGeeks може бути платформою для вас.

4. BlueHost

безкоштовний хостинг-альтернатива

BlueHost

BlueHost був запущений в 1996 році, і в даний час працює над двома мільйонами сайтів. Він встановив довгі стосунки із спільнотою WordPress, і платформа рекомендується з 2006 року. BlueHost має хорошу репутацію серед початківців та бюджетних адміністраторів.

Фірма має вступну ціну 2,75 дол. На місяць. Базовий пакет включає 50 Гб місця на диску, п’ять облікових записів електронної пошти, один веб-сайт, безкоштовний конструктор веб-сайтів та необмежену пропускну здатність. Цих ресурсів достатньо для одного веб-сайту. Якщо ви оновите пакет Plus, ви отримаєте необмежену кількість пам’яті, десять сайтів та інструмент проти спаму на 6,95 долара..

Користувачі WordPress можуть вибрати будь-який із трьох планів, які також є доступними. Ці плани включають сотні тем WordPress, поставляються з уже встановленою платформою, і там є постановочне середовище, де користувачі можуть виправляти зміни та випробовувати їх, перш ніж перейти наживо на свій сайт. Ви також отримаєте додаткові пропозиції, включаючи оновлення до WordPress Core.

BlueHost серйозно ставиться до безпеки, і ви отримаєте доступ до різних варіантів безпеки на цьому сайті. Ви можете обмежити спам такими інструментами, як Spam Hammer і Spam Assassin. Крім того, він підтримує CloudFare для запобігання DDoS-атак, які можуть спричинити збиття веб-сайту, спрямовуючи потік фальшивого трафіку з численних джерел. BlueHost також має одне з найкращих результатів в ландшафті хостингу на 99,99%, що вище галузевого стандарту на 99,94%.

5. Хостинг InMotion

без альтернативи хостингу-альтернативи

Хостинг InMotion

InMotion працює з двома центрами обробки даних у Вірджинії-Біч та Лос-Анджелесі. Він існує приблизно з 2001 року і в результаті отримує одні з найкращих гарантій. Її тривалість роботи в 99,95% є цілком справедливою, оскільки вона лежить у бюджетній категорії. Найдешевший план – запуск у 5,99 доларів на місяць, який містить два веб-сайти та необмежену кількість пам’яті, дискового простору та облікових записів електронної пошти.

Найкраще в InMotion – це те, що ви можете легко оновити під час масштабування свого веб-сайту. Крім спільного хостингу, фірма надає послуги для VPS, спеціалізованого хостингу сервера та хостингу бізнес-класів.

InMotion має більш високу швидкість роботи сервера приблизно на 808 мс. Ще одна сфера, де фірма виділяється, – це підтримка чату в прямому ефірі. У нього є A + з BBB Business Review, і оскільки він часто переглядається, йому довелося виділити величезні ресурси для підтримки клієнтів. Перший час відповіді, як правило, становить менше хвилини, а кількість повторень замовника є достатньо обізнаними.

InMotion пропонує новим користувачам безкоштовну міграцію сайту, хоча це не гарантує нульового простою в процесі міграції. Якщо ви виберете хостинг WordPress, ваш сайт буде обладнаний плагіном Sucuri, який часто сканує веб-сайти на предмет ризиків безпеки та дозволяє віддалене резервне копіювання..

InMotion буде постійно створювати резервну копію вашого сайту до 10 Гб і запропонувати простий інструмент для резервного копіювання облікового запису вручну. InMotion також шукає активного партнерства з такими великими платформами електронної комерції, як Prestashop.

Як і більшість інших веб-хостингових компаній, ціноутворення на рекламу InMotion діє лише тоді, коли ви підписуєтесь на тривалий період, як правило, два роки. Нові клієнти перевіряються по телефону, і навіть може знадобитися подати ідентифікаційну картинку, яка може перешкодити міжнародним клієнтам.

6. FastComet

хост-альтернатива, безкоштовна хостинг-альтернатива

FastComet

Зі штаб-квартири у Сан-Франциско FastComet обслуговує тисячі клієнтів у 83 країнах. Їх розташування серверів включає Токіо, Чикаго та Амстердам. FastComet вдалося залишитися приватним з моменту його запуску, і він має унікальну присутність у галузі, де домінують конгломерати, такі як Endurance International.

На сайті фірми є зображення та назви команди, що засвідчують її невеликий розмір. FastComet може забезпечити швидку та дружню підтримку завдяки своїй невеликій групі. Однак, незважаючи на цей розмір, FastComet пропонує конкурентоспроможні послуги. Наприклад, його час роботи в середньому становить 99,97%, що надзвичайно привабливо для адміністраторів веб-сайтів.

Внизу загальних планів хостингу – StartSmart за $ 2,95 на місяць. Він підтримує єдиний веб-сайт, безкоштовний домен на все життя, неперевірений трафік та 15 ГБ SSD місця. План ScaleRight починається від $ 5,95, дозволяє отримати декілька веб-сайтів та SSD на 25 ГБ. Пакет SpeedUp знаходиться в нижній частині рівня на рівні 9,95 долара за 35 Гб місця на SSD.

FastComet гарантує певну кількість ресурсів, так що ваш веб-сайт не постраждає, якщо їх сервери стануть перевантаженими, як це властиво спільному хостингу. FastComet не збільшує ціну на оновлення. Якщо ви зареєструєтесь, наприклад, для програми StartSmart, ви заплатите $ 2,95 на місяць за оновлення.

Ви також виберете, з якого центру обробки даних хочете керувати вашим сайтом. Гарантія повернення грошей на FastComet становить 45 днів, що означає, що компанія досить впевнена у своїх якісних послугах. Однак швидкість завантаження фірми не така швидка, як ви хотіли б.

7. Хостингер

хостинг-безкоштовний хостинг-альтернатива

Хостингер

Хостингер був оприлюднений у 2004 році з метою забезпечення розміщення веб-хостингу без обмеження того, що користувачі можуть робити зі своїми веб-сайтами. В даний час він обслуговує 29 мільйонів клієнтів у різних країнах. Хостингер також спирається на загальну галузеву тактику ціноутворення. Якщо ви покладете на чотирирічний контракт, наприклад, ви заплатите лише 1,45 долара.

Після цих чотирьох років ціна поновлення підскочить до $ 7,99 / місяць. Ви отримаєте доступ до 10 ГБ дискового простору та пропускної здатності 100 Гб для одного веб-сайту та піддомену. Сервери хостингу розповсюджуються в Азії, Великобританії та США, і вони використовують з’єднання 1000 Мбіт / с для швидкої швидкості.

Користувачі хостингерів можуть використовувати безкоштовний конструктор веб-сайтів, наданий платформою, що включає різноманітні шаблони. Це також легко використовувати панель управління, оскільки на ньому є великі піктограми для полегшення навігації. Ця панель може заплутати людей, які звикли до стандартного cPanel.

Хостингер користується багатомовною підтримкою клієнтів для своїх клієнтів, і вони розміщують Інтерком як основну систему підтримки. Однак користувачі можуть бути розчаровані, купуючи додаткові домени.

Чому краще використовувати платний хостинг??

Безкоштовний хост може надати всі необхідні ресурси, але для деяких веб-сайтів знадобляться додаткові функції, доступні лише для платних пакетів. Початківці, як правило, добре працюють з безкоштовними або дешевими планами, але в міру зростання їх сайтів потреба в оновлених планах стає неминучою. Платний хостинг краще, ніж безкоштовний хостинг через:

Перевантаження реклами

Більшість безкоштовних хостів залежать від реклами, щоб знизити вартість операцій. Це просто означає наявність багатьох небажаних оголошень. Відвідувачі вашої платформи отримуватимуть банери оголошень на ваших сторінках, а також спливаючі банери при кожному натисканні. Ці оголошення затьмарять ваш вміст і загрожують професійністю вашого веб-сайту.

Надійність

За допомогою платного хостингу ви платите за необхідні ресурси для підтримки вашого сайту та роботи. Більшість компаній мають гарантію безперебійного користування, і якщо вона прострочить, ви можете вимагати щомісячних кредитів. З безкоштовним хостингом фірми менш надійні, а ресурси розміщуються на власний розсуд. Підприємства електронної комерції можуть втратити продажі через тривалі простої, і відвідувачі також будуть розчаровані. Ваш сайт також потребує якості якісної інфраструктури безпеки, доступної з платним хостингом.

Простір і пропускна здатність

Безкоштовний веб-хостинг може бути обмежуючим, особливо для великих веб-сайтів. Якщо ваш веб-сайт міститиме відео, фотографії, карти та завантаження MP3, платні пакети, як правило, матимуть потрібний тип зберігання. Ці файли також вимагають збільшити пропускну здатність, тобто обсяг передачі даних, необхідний для відображення вашого веб-сайту, коли відвідувачі отримують доступ до вашого сервера зі своїх пристроїв. Якщо ваші відвідувачі зазвичай публікують коментарі, купують на вашій сторінці та завантажують вказівки, вам знадобиться хост, який підтримує високий рівень вашої пропускної здатності..

Підтримка

Важливо мати доступ до команди підтримки, якщо ви зіткнетесь із перешкодами на своєму сайті. Платний хостинг зазвичай гарантує підтримку цілодобово через чат, електронну пошту та телефон. Безкоштовні веб-хости можуть повільно відвідувати ваші проблеми.

Висновок

Навіть найвідоміші безкоштовні веб-хостинги пропонують послуги нижче галузевого стандарту. Безкоштовний веб-хостинг можна розглядати як маркетинговий інструмент, оскільки умови та умови постійно змінюються, оскільки немає фінансових стимулів. Обмеження, накладені цими фірмами, заважають вашому сайту працювати найкраще.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector